ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 36 of 50 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 43 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by 100kn 18/4/2022, 18:54

vuce gdje si mi. šta misliš o osiguranju i sigurnosnom protokolu u prethodnom derbiju

koliko golova će hajduk zabit?

100kn

Posts : 480
2022-01-29


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche 18/4/2022, 22:14

100kn wrote:amper očekivanja pred derbi, koja formacija

koliko je danas pretplatnika?
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche 18/4/2022, 22:14

100kn wrote:vuce gdje si mi. šta misliš o osiguranju i sigurnosnom protokolu u prethodnom derbiju

koliko golova će hajduk zabit?
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 18/4/2022, 22:58

Cesto se pitam cime sam to zasluzija da sam navijac tog giganta HAJDUKA iz Splita...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader 19/4/2022, 00:27

fridrih_niche wrote:
100kn wrote:amper očekivanja pred derbi, koja formacija

koliko je danas pretplatnika?
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader 19/4/2022, 00:27

fridrih_niche wrote:
100kn wrote:vuce gdje si mi. šta misliš o osiguranju i sigurnosnom protokolu u prethodnom derbiju

koliko golova će hajduk zabit?
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 19/4/2022, 01:13

Andreas Goldberger wrote:Cesto se pitam cime sam to zasluzija da sam navijac tog giganta HAJDUKA iz Splita...
božja kazna.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche 19/4/2022, 08:44

darth_vader wrote:
fridrih_niche wrote:
100kn wrote:amper očekivanja pred derbi, koja formacija

koliko je danas pretplatnika?
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche 19/4/2022, 08:44

darth_vader wrote:
fridrih_niche wrote:
100kn wrote:vuce gdje si mi. šta misliš o osiguranju i sigurnosnom protokolu u prethodnom derbiju

koliko golova će hajduk zabit?
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 19/4/2022, 08:56

Sutra igramo protiv kluba koji je lani samo na isplatu posrednicima potrošio od prilike koliko Hajduk trosi na place igraca (vecina završila u ercegovini  :D). Naravno, tri puta vise su potrošili na place igraca, vise trosi Osijek na place igraca i vise su potrošili na transfere... 

A kazu za nas da mi imamo skup kadar i da moramo biti prvi s obzirom na ulozeno, a ako ne budemo triba potjerati trenera koji je momcad preuzeo u pristojnom zaostatku.  lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche 19/4/2022, 11:58

Ampere?
Prestani dominirat!
Prestani vise!
:rasta
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 19/4/2022, 12:00

Tako je, treba potjerati trenera ... Ne može jedan litvanac biti šef struke u hrvatskom klubu ... Pa kaj to nije glupo samo po sebi, pogotovo kad pogledaš rejting Hrvatske u odnosu na Litvu ... A tko koliko troši na plaće igrača to ne možeš vidjeti u financijskom izvješću za 2021. godinu, to ćeš tek vidjeti u financijskom izvješću za 2022. godinu, jer sada u zimi ste doveli kompletnu jednu ekipu ili drugim riječima, one prave potrošače novaca ...

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 19/4/2022, 12:00

Ovo je naravno iz usporedbe FI klubova.
Sad će nam vučina to demantirati s par informacija iz prve ruke koje je dobija u Jastog armiji...  lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 19/4/2022, 12:19

To sam ja napisao s nekim u raspravi prije par mjeseci, da se trošak momčadi neće bitno razlikovati u 2020, 2021 i 2022-oj godini. Malo veći će biti, ne ni približno kako su neki zlobnici (ima i dosta medija tu) trubili... 
S tim da je u prvih 6 mjeseci 2021 tu bio trošak B momčadi kojeg ove kalendarske godine nema niti će biti.

Na zimu ove godine su došla 4 igrača (jedan posudba) i 4 iz kadra prve momčadi (ne računajući odlazak Čalušića i oporavljenika Čuića u Radomlje) su otišli što transfer što posudba (Diamantakos, Jakoliš, Dimitrov i Dolček). Uz sve to već ove kalendarske godine na transferima si zaradio preko 5 milijuna eura (uključuje potvrđene transfere Nejašmića i Vuškovića na ljeto) a potrošio si 175 tisuća eura za transfere (Grgić, Mikanović).  :D

Prvo lažeš i obmanjuješ javnost  s brojkama, a onda dodaš gas i pišeš o pustim dugovima, kreditima i posudbama od poznatih sportaša (jer ono, odakle Hajduku lova za više od milijun eura plače Livaji, plače koju si sam izmislija  :D). Tako to rade pojedini novinari crvi u Lijepoj našoj... A odgovornosti nigdje. Tužiš ih, 7-8 godina traje postupak, na kraju neka kazna koja je simbolična za novinsku kuću koja to plati, a novinar crv voz i dalje po istome...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by 100kn 19/4/2022, 14:26

amper želiš reći da dinamo i osijek imaju kvalitetnije igrače od hajduka obzirom na ulozeno?
100kn
100kn

Posts : 480
2022-01-29


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 19/4/2022, 16:47

100kn wrote:amper želiš reći da dinamo i osijek imaju kvalitetnije igrače od hajduka obzirom na ulozeno?
O kvaliteti se moze raspravljati i imati misljenje objektivno ili ne objektivno. 
Ulaganje su konkretne brojke koje daju tocan odgovor.  ;)
Isto tako, nije isto kad imas skupinu igraca 4-5 godina zajedno (uz promjene par igraca) ili kad ekipu gradis u godinu dana sto je slučaj s Hajdukom...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 19/4/2022, 17:26

Andreas Goldberger wrote:Sutra igramo protiv kluba koji je lani samo na isplatu posrednicima potrošio od prilike koliko Hajduk trosi na place igraca (vecina završila u ercegovini  :D:). Naravno, tri puta vise su potrošili na place igraca, vise trosi Osijek na place igraca i vise su potrošili na transfere... 

A kazu za nas da mi imamo skup kadar i da moramo biti prvi s obzirom na ulozeno, a ako ne budemo triba potjerati trenera koji je momcad preuzeo u pristojnom zaostatku.  :lol!:
sutra igrate protiv kluba koji je u zadnjih 16 sezona osvoji 15 naslova prvaka hrvatske.

sutra igrate protiv kluba koji je u zadnjih 16 sezona 15 puta igrao grupnu fazu europskih natjecanja.

sutra igrate protiv kluba koji je prošlu godinu od uefa-e ostvario prihod od 143.554.060 kuna.

boli vas što je dinamo platio 51 milijun kuna provizije za transfere u vrijednosti 33,4 milijuna eura?
nije vas boljelo kad je hajduk platio 13 milijuna kuna provizije za transfere u iznosu od 7,2 milijuna eura?
elementarna matematika pokazuje kako je hajduk platio veću proviziju, nego dinamo jer ako pomnožimo hajdukove transfere i proviziju sa četiri (4) dobivamo 28,8 milijuna eura transfera i 52 milijuna kuna za proviziju pa ispada kako je dinamo u usporedbi s hajdukom na 4,6 milijua eura transfera platio nula (0) kuna provizije.

glupi sektaši sami sebi seru u usta i jedu govna.

što se tiče skupog kadra nikada niste objavili koliko plaćate livaju, krovinovića i nikolu kalinića, a sve kao transparentno!
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 19/4/2022, 17:27

fridrih_niche wrote:Ampere?
Prestani dominirat!
Prestani vise!
:rasta:
a e.

amper dominira u jedenju govana.

zbog sektaške solidarnosti ti mu pomažeš.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche 19/4/2022, 17:33

Amper > Tatticari
<3
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by End 19/4/2022, 20:06

sitting_bull wrote:
Andreas Goldberger wrote:Sutra igramo protiv kluba koji je lani samo na isplatu posrednicima potrošio od prilike koliko Hajduk trosi na place igraca (vecina završila u ercegovini  :D). Naravno, tri puta vise su potrošili na place igraca, vise trosi Osijek na place igraca i vise su potrošili na transfere... 

A kazu za nas da mi imamo skup kadar i da moramo biti prvi s obzirom na ulozeno, a ako ne budemo triba potjerati trenera koji je momcad preuzeo u pristojnom zaostatku.  lol!
sutra igrate protiv kluba koji je u zadnjih 16 sezona osvoji 15 naslova prvaka hrvatske.

sutra igrate protiv kluba koji je u zadnjih 16 sezona 15 puta igrao grupnu fazu europskih natjecanja.

sutra igrate protiv kluba koji je prošlu godinu od uefa-e ostvario prihod od 143.554.060 kuna.

boli vas što je dinamo platio 51 milijun kuna provizije za transfere u vrijednosti 33,4 milijuna eura?
nije vas boljelo kad je hajduk platio 13 milijuna kuna provizije za transfere u iznosu od 7,2 milijuna eura?
elementarna matematika pokazuje kako je hajduk platio veću proviziju, nego dinamo jer ako pomnožimo hajdukove transfere i proviziju sa četiri (4) dobivamo 28,8 milijuna eura transfera i 52 milijuna kuna za proviziju pa ispada kako je dinamo u usporedbi s hajdukom na 4,6 milijua eura transfera platio nula (0) kuna provizije.

glupi sektaši sami sebi seru u usta i jedu govna.

što se tiče skupog kadra nikada niste objavili koliko plaćate livaju, krovinovića i nikolu kalinića, a sve kao transparentno!
sutra igraju protiv europskog i svjetskog GIGANTA
svjesna je svega toga stoka sektaška, njima je sutra finale SP-a
to sve govori o dinamu kao VELIKANU
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche 19/4/2022, 20:16

Velikan aka Kanta za napucavanje...
<3
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 36 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 36 of 50 Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37 ... 43 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum