ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 31 of 50 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 40 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche 9/4/2022, 00:19

Zeko wrote:
fridrih_niche wrote:
Zeko wrote:Kad smo već kod navijača, evo jošmalo:


Nedavno je bio ‘njegov‘ Dinamo, sad je ‘njegov‘ Osijek, komentirao je kolega, a Zekić je ponudio zanimljiv odgovor.


- Hvala ti što si me malo bocnuo s tim. Mi smo trenutno baš onako, j... stranka. Jer, protiv koga god od favorita da igramo, svi od nas očekuju da praktički ne bi trebali ni igrati. Ja sam rekao da sam dobar dio mladosti navijao za Dinamo, što je u bivšoj Jugoslaviji bilo normalno. Neki su navijali za Partizan, Zvezdu, Velež, a ja za Dinamo. Što se tiče Osijeka, to je moja ljubav, moj klub i moj grad, mislim da to nikome ne moram dokazivati. Ali to sve stavljamo sa strane, ja sam sad zaposlenik i djelatnik Slavena Belupa, i naravno da imam najveću obavezu biti profesionalac i svoje dečke pripremiti na najbolji mogući način. Osijek je veliki favorit, tu nemamo što tajiti, ali igramo doma i moramo dati sve od sebe. Kako će biti na kraju, vidjet ćemo.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jebote, iz ovoga ispada da za Hajduk u bivšoj jugi u Osijeku nije nitko navijao, a za Dinamo je navijao samo Zekić ... Za Hajduk je moguće, ali u vezi Dinama laže ... Osobno sam poznavao, nažalost sada pokojnog, gospodina Logarušića, osiječkog povjerenika Dinama, koji je za vrijeme juge bio među TOP 3 povjerenika Dinama po broju učlanjenih osoba u Dinamo ... Pa valjda su bar ti učlanjeni navijali za Dinamo, a ako i nisu za gospodina Logarušića sigurno znam da je navijao za Dinamo, što znači da nije Zekić jedini ...   :D
Odma da pokopam tebe i Zekica jednim udarcem...
Kako se Kohorta nazivala prije nego su se nazvali Kohortom?
Gem, set, meč!
:rasta
Ma šta ćeš ti pokopati tupane tupavi ... To kak su se oni zvali prije nego su se nazvali Kohortom ne znači da su navijali za Hajduk ... Ovdje pričamo o navijačima Hajduka u Osijeku, a iz Zekićevih riječi (opet ne mojih riječi, tak da ne vidim zašto bi ti mene pokopao) može se isčitati da nije bilo nijednog ... E baš ga bubneš i ostaneš živ ...
HAHAHAHAHAHAHHA!
:^O
Prestani se drogirat, Zekane!
Sta je Zekiceva ric sveto pismo?
:D
Pa vise ima navijača Hajduka u Osijeku, nego Osijekovih navijača haha...
Ista priča je i u Zagrebu, ima vise navijača Hajduka nego onih GNK Lopova...
<3

fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 9/4/2022, 00:29

fridrih_niche wrote:
sitting_bull wrote:
fridrih_niche wrote:Otišli ste malo daleko...
Poanta je da je Hajduk najpopularniji klub na svitu...
I da ćeš navijača Hajduka nać u svakom kutu Zemlje, od Reykjavika pa do Cape Towna, ka i od Manausa pa do Aucklanda...
Svuda se živi Hajduk, jer...
... Hajduk živi vječno!
<3
poanta je da gdje ima dalmatinaca ima i navijača hajduka.

isto je tako poanta da gdje ima hrvata ima i navijača dinama.

razlika je u tome što za hajduk znaju samo dalmatinci,  a za dinamo znaju i svi drugi bez obzira iz kojeg su dijala hrvatske ekonomski, ili politički emigrirali..
Znan da si pratija Feral Tribune...
E, pa ovo ti je ‘Shit of the Decade’ izjava, zlatna medalja ti se odma daje...
Jači si od Maje Freundlich i Živka Kustića zajedno...
<3
znaš ti kurac.

u životu nisam pročitao niti jedan broj ferala, a i ono što sam pročitao iz ferala sam pročitao u drugim medijima koji su prenijeli te tekstove.

a to da je istina kako je u ex-yu javno deklariranje da si navijač dinama  zapravo bilo deklrariranje da si hrvat jer je dinamo bio i ostao perjanica hrvata uopće nije upitno i to svi znaju..

to što si se osjetio pogođen istinom kako je hajduk bio i ostao regionalni klub je sasvim u duhu sektaškog mentalnog sklopa, posebice sada kad slobodno možeš reći da si hrvat i navijač hajduka, a ne dalmatinac i navijač hajduka.
ako se ti sramiš što si dalmatinac to je tvoj problem.
valjda se ne sramiš što si hrvat. ili, možda nisi hrvat, već vlaj pa ti neugodno?
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 9/4/2022, 00:37

fridrih_niche wrote:
Zeko wrote:
fridrih_niche wrote:
Zeko wrote:Kad smo već kod navijača, evo jošmalo:


Nedavno je bio ‘njegov‘ Dinamo, sad je ‘njegov‘ Osijek, komentirao je kolega, a Zekić je ponudio zanimljiv odgovor.


- Hvala ti što si me malo bocnuo s tim. Mi smo trenutno baš onako, j... stranka. Jer, protiv koga god od favorita da igramo, svi od nas očekuju da praktički ne bi trebali ni igrati. Ja sam rekao da sam dobar dio mladosti navijao za Dinamo, što je u bivšoj Jugoslaviji bilo normalno. Neki su navijali za Partizan, Zvezdu, Velež, a ja za Dinamo. Što se tiče Osijeka, to je moja ljubav, moj klub i moj grad, mislim da to nikome ne moram dokazivati. Ali to sve stavljamo sa strane, ja sam sad zaposlenik i djelatnik Slavena Belupa, i naravno da imam najveću obavezu biti profesionalac i svoje dečke pripremiti na najbolji mogući način. Osijek je veliki favorit, tu nemamo što tajiti, ali igramo doma i moramo dati sve od sebe. Kako će biti na kraju, vidjet ćemo.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jebote, iz ovoga ispada da za Hajduk u bivšoj jugi u Osijeku nije nitko navijao, a za Dinamo je navijao samo Zekić ... Za Hajduk je moguće, ali u vezi Dinama laže ... Osobno sam poznavao, nažalost sada pokojnog, gospodina Logarušića, osiječkog povjerenika Dinama, koji je za vrijeme juge bio među TOP 3 povjerenika Dinama po broju učlanjenih osoba u Dinamo ... Pa valjda su bar ti učlanjeni navijali za Dinamo, a ako i nisu za gospodina Logarušića sigurno znam da je navijao za Dinamo, što znači da nije Zekić jedini ...   :D:
Odma da pokopam tebe i Zekica jednim udarcem...
Kako se Kohorta nazivala prije nego su se nazvali Kohortom?
Gem, set, meč!
:rasta:
Ma šta ćeš ti pokopati tupane tupavi ... To kak su se oni zvali prije nego su se nazvali Kohortom ne znači da su navijali za Hajduk ... Ovdje pričamo o navijačima Hajduka u Osijeku, a iz Zekićevih riječi (opet ne mojih riječi, tak da ne vidim zašto bi ti mene pokopao) može se isčitati da nije bilo nijednog ... E baš ga bubneš i ostaneš živ ...
HAHAHAHAHAHAHHA!
:^O
Prestani se drogirat, Zekane!
Sta je Zekiceva ric sveto pismo?
:D
Pa vise ima navijača Hajduka u Osijeku, nego Osijekovih navijača haha...
Ista priča je i u Zagrebu, ima vise navijača Hajduka nego onih GNK Lopova...
<3
gle umišljenog kretena nichea.

čisti srpski mentalni sklop: gdje ima dalmatinaca tu je dalmacija.
koji kurac ste ostali u zagrebu, ili otišli u slavoniju, ili se raselili po svijetu ako vam je tako dobro u dalmaciji?

kao i svi zavičajni klubovi tako se i vi okupljate i sami sebi stvarate privid neke masovnosti.
kad vas toliko ima u zagrebu zašto onda ne napunite jug maksimira, nego su tamo velika većina samo oni što dolaze iz splita i okolice, a zagrebačkih dalmoša koji navijaju za hajduk nema niti stotinu. 
isto vrijedi i za osijek: koliko je na gostujućoj tribini među navijačima hajduka bilo onih iz slavonije? više nego osijekovih navijača na svim ostalim tribinama? 

kreten.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 9/4/2022, 08:33

fridrih_niche wrote:
Odma da pokopam tebe i Zekica jednim udarcem...
Kako se Kohorta nazivala prije nego su se nazvali Kohortom?
Gem, set, meč!
:rasta
Dobro niche, ti opet po starom s izdkrkotinama osudenog kriminalca u bijegu se upustas u raspravu... 

Bespotrebno je uopce raditi neke usporedbe ne samo u Hrvatskoj nego puno sire kad su u pitanju navijaci, clanovi i opcenito emocija u pitanju. Tu jedino neki veliki klubovi s zapada mogu u istu recenicu s Hajdukom i to je jasno svakome s jednim zrnom rize realnosti...

Kad pricamo o Hrvatskoj, pa Hajduk ima udruge koje okupljaju clanove svugdje po Hrvatskoj. I o tom spomenutom Osijeku, pa Rijeci ciji je DPH poznat godinama, a da ne pricam o Zagrebu. 
DPH-a vani imas svugdje po svijetu, nekoliko u SAD-u, Kanadi, Svedskoj, Njemackoj..., i taj broj raste i rasti ce...
Bile noci se također organiziraju u mnogim zemljama.

Uvreda za zdrav razum je uopce raditi usporedbe s bilo kojim drugim klubom na ovim prostorima. 

Btw. 68 000 jucer. Samo jako, nikad nas nece stufat...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche 9/4/2022, 08:39

A moj Shittinze, tolike godine si utuka, a nigdi pameti...
:D

Mali Dinamo je nebitan klub za koji navija dio Bosne i mali dio Zagreba i okolice...
I to je to...
A Hajduk je veličina, obožavana svuda i to ne samo od strane Dalmatinaca/Hrvata...
To sta tebe ta činjenica boli, jebat ga, bit će bolje...
;)
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 9/4/2022, 14:44

No, posljednje istraživanje tržišta, koje je  proveo GFK, pokazalo je da od 3,1 milijun Hrvata koji navijaju za neki nogometni klub, 1,5 milijuna ljudi navija za Dinamo, a 1,1 milijun za Hajduk. Što znači da od te populacije 58 posto simpatizira plave, a 42 posto bijele.

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/sport/hajduk-ima-vise-clanova-za-dinamo-se-vise-navija-861567 - www.vecernji.hr

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 9/4/2022, 15:01

Približno 33% ispitanika je navelo da navija za Dinamo, 24% za Hajduk, 4% za Rijeku, 8% za ostale regionalne klubove, dok ih je 31% navelo da ih nogomet ne zanima i ne navijaju ni za koga.
Kad se rezultati promatraju regionalno, u Zagrebu i okolici 55% ispitanika navija za Dinamo, 7% za Hajduk, samo 1% za Zagreb, a 34% ni za koga. U Dalmaciji je naravno Hajduk broj 1 sa 76%, za Dinamo je 7% ispitanika, a svega 13% ne navija ni za koga. U Istri, Primorju i Gorskom Kotaru 29% navija za Rijeku, 18% za Hajduk te 11% za Dinamo.

U Slavoniji je najpopularniji Dinamo s 33% , hajdukovaca je 17%, a svega 11% ispitanika navija za Osijek. Niti predstavnik regije Sjeverna Hrvatska, NK Varteks nema neku snažniju potporu u svojoj regiji, svega 13%, dok za Dinamo navija 42% ispitanika. I u regiji Lika, Kordun, Banovina Dinamo je na prvom mjestu s 41%, dok Hajduk ima 17% svojih navijača.





Očiti je ovo dokaz kako je Hajduk provincijsko-regionalni klubić jer prevlast ima jedino u Dalmaciji ... Dinamo ima prevlast u 4 regije, a Hajduk i Rijeka u po 1 regiji ili svaki u svojoj ...
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 9/4/2022, 17:50

fridrih_niche wrote:A moj Shittinze, tolike godine si utuka, a nigdi pameti...
:D

Mali Dinamo je nebitan klub za koji navija dio Bosne i mali dio Zagreba i okolice...
I to je to...
A Hajduk je veličina, obožavana svuda i to ne samo od strane Dalmatinaca/Hrvata...
To sta tebe ta činjenica boli, jebat ga, bit će bolje...
;)
mali dinamo igra ligu prvaka i europsku ligu 14 od zadnjih 15 sezona i sam drži hrvatski koeficijent
veličina hajduk redovno dobija po pički od gzire, tobola i sličnih klubova za koje nitko do utakmica s hajdukom nije čuo.

mene boli kurac za tvoja laprdanje, rogotinski idiote.

"činjenice" na koje se pozivaš postoje samo u iracionalnom sektaškom svijetu.

u stvarnom svijetu čim se makneš iz dalmacije, a pogotovo iz hrvatske kad se spomene hajduk najčešći je odgovor: nikad čuo.

eto, sad imate livaju i nikolu kalinića i siguran plasman u kvalifikacije za konferencijsku ligu.
valjda ćete ove godine proći barem jednog protivnika.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 9/4/2022, 17:58

Zeko wrote:Približno 33% ispitanika je navelo da navija za Dinamo, 24% za Hajduk, 4% za Rijeku, 8% za ostale regionalne klubove, dok ih je 31% navelo da ih nogomet ne zanima i ne navijaju ni za koga.
Kad se rezultati promatraju regionalno, u Zagrebu i okolici 55% ispitanika navija za Dinamo, 7% za Hajduk, samo 1% za Zagreb, a 34% ni za koga. U Dalmaciji je naravno Hajduk broj 1 sa 76%, za Dinamo je 7% ispitanika, a svega 13% ne navija ni za koga. U Istri, Primorju i Gorskom Kotaru 29% navija za Rijeku, 18% za Hajduk te 11% za Dinamo.

U Slavoniji je najpopularniji Dinamo s 33% , hajdukovaca je 17%, a svega 11% ispitanika navija za Osijek. Niti predstavnik regije Sjeverna Hrvatska, NK Varteks nema neku snažniju potporu u svojoj regiji, svega 13%, dok za Dinamo navija 42% ispitanika. I u regiji Lika, Kordun, Banovina Dinamo je na prvom mjestu s 41%, dok Hajduk ima 17% svojih navijača.





Očiti je ovo dokaz kako je Hajduk provincijsko-regionalni klubić jer prevlast ima jedino u Dalmaciji ... Dinamo ima prevlast u 4 regije, a Hajduk i Rijeka u po 1 regiji ili svaki u svojoj ...
sektaši, uvijek jedni te isti, turistički obilaze hrvatsku prateći hajduk i tako stvaraju privid kako svugdje ima navijača hajduka.

kad bi toj ekipi zabranili da prate hajduk, ne bi nigdje bilo više od 100 onih koji bi ušli na tribinu za sektaški klub.

naravno, sektaška piskarala u medijima i po portalima konstruiraju dojam masovne podrške - kao ruski režimski mediji oko putina.

sve po kodeksu kao i tzv. dragovoljno učlanjivanje nekad u partiju, a danas u hajduk.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by 100kn 9/4/2022, 19:13

jim jones
charlie manson
i naš hajduk
100kn
100kn

Posts : 480
2022-01-29


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by 100kn 9/4/2022, 19:14

100kn
100kn

Posts : 480
2022-01-29


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by 100kn 9/4/2022, 19:14

bože život uvijek piše lijepe priče
100kn
100kn

Posts : 480
2022-01-29


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by End 9/4/2022, 19:45

još jedan predivan dan je skoro pa gotov
sektaška stoka opet našamarana i pod šahtom
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by End 9/4/2022, 19:47

VRATITE DINAMOVE PARE koje ste pokrali ribari
Hajduk Split - Page 31 9ohrMWZ
Hajduk Split - Page 31 LefUQ3U
evo mali podsjetnik kakvo ste govno od kluba  Basketball
End
End

Posts : 21160
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by 100kn 9/4/2022, 19:49

ende šta je bolje slanac i jogurt ili riba na gradele
100kn
100kn

Posts : 480
2022-01-29


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by 100kn 9/4/2022, 19:52

imam novi bend za tebe, zovu se željezni mladen poslušaj na youtube
100kn
100kn

Posts : 480
2022-01-29


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 9/4/2022, 20:33

sve mi se cini da bi se moglo pretvorit ona zajebancija 'da bar do uskrsa' u istinu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by 100kn 9/4/2022, 20:35

vuče tvoja 3 najbolja gostovanja?

ako možeš malo opisati, ulazak u vlak i tamo dalje šta se događalo dolazak pred stadion
100kn
100kn

Posts : 480
2022-01-29


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 9/4/2022, 23:08

vuksadinare wrote:sve mi se cini da bi se moglo pretvorit ona zajebancija 'da bar do uskrsa' u istinu
Nece vam proci... 
Ni tebi ni ostalim uteg navijačima...   ;)
Necete tjerati trenera koji je u 5 mjeseci izgubio jednu jedinu utakmicu, usao u finale kupa i od svog dolaska uzeo najviše bodova u HNL-u...

Tomic izgubi dvi utakmice za redom od Dragovoljca i Gorice, dobije novi ugovor.
Lopovi i Osijek dobiju u zadnjim minutama, to je onda gard pobjednika. Hajduk ne uvali 3-4 komada e to je vec sramota...
Pa, ono, jebite se...  Basketball
Valdas ce biti trener i sljedeće sezone, bez obzira na sve...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 9/4/2022, 23:21

Sreća naša da Valdas bude trener i iduće sezone .... I one iza te ... Pa još jedne ... I još puno njih ... Ovo kaj Hajduk igra nije nogomet ... Je to igra 11 na 11 i igraju na nogometnom terenu, ali to nije nogomet ... Isto k'o i Dinamo ... Razlog je kaj trenera nemaju ni jedni ni drugi ... A hoće li preživit na klupi? Hoće ako litvanac osvoji kup, a Kopić prvenstvo ... U suprotnom su obojica bivši ...
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 10/4/2022, 01:16

Zeko jeli ti uzivas gledajuci dok ti mamici vrse snosaje po zenskom dijelu obitelji.
Inace navijaci dinama su casni ljudi.
Veliki poput mene.
I ljude poput mene je sram rektumasa poput tebe.
Srami se kurvin sine jeben ti sav zenski red na pogrebu

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 31 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 31 of 50 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 40 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum