ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 16 of 50 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 33 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 16 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 7/3/2022, 21:44

Ne seri 
Nego kolike su mi sanse kod noorkice

FRANK

Posts : 19990
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 16 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 7/3/2022, 22:10

FRANK wrote:Jedino je severina naslagala vise srba od Cetvrte splitske
:roflrofl :roflrofl :roflrofl :rofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 16 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 7/3/2022, 22:41

Andreas Goldberger wrote:
FRANK wrote:Jedino je severina naslagala vise srba od Cetvrte splitske
:roflrofl :roflrofl :roflrofl :rofl
😎

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19990
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 16 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche 8/3/2022, 07:50

Leave Severina alone!
<3

Svim damama želim sritan Dan žena!
Hajduk živi vječno!
<3
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 16 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 8/3/2022, 10:16

Što se tiče penala Hajduka, ali to je dojam. Gradio se i vjerojatno u jednom predjelu lica pogodio igrača, možemo pretpostaviti da je došlo do kontakta, pretpostaviti koliko je jasna i očigledna pogreška. Ovaj kut kamere ukazuje dojam da ga je udario, ali svi bi više voljeli da bi egzaktno mogli vidjeti da ga je udario. Kad potrošite šest minuta naravno da izazivate, a bilo bi ispravno da je sudac sam donio odluku. Pretjerao je kod disciplinske mjere jer se zamah dogodio nenamjerno, a kasnije je trebalo sankcionirati ponašanje igrača Hajduka .


Dojam i možemo pretpostaviti. Na osnovu toga se eto sudio prekršaj. Zanimljivo kako kamera iza gola koja bi točno pokazala tu situaciju, nije uhvatila taj trenutak (valjda će Kustić do sljedeće sezone skupiti nešto novaca za još neku kameru).

Ono što sam naveja i prije, dakle na snimkama koje imamo se ne može 100% viditi da je do udarca došlo, a sudac iz VAR sobe svejedno pozvao glavnog suca. Isti taj sudac je bio u VAR sobi na utakmici Istra-Dinamo i isti taj sudac nije pozvao glavnog suca na pregled snimke očiglednog prekršaja Ademi-a jer su smjernice Uefe da se u tim slučajevima ne zove glavni sudac. A sad je pozvao glavnog suca iako nisu smjernice i iako se na osnovu snimke, citiram: "ostavlja dojam i pretpostavlja" a ne vidi 100% situacija.
Nakon dobro odrađenog posla u VAR sobi iz te dvije utakmice, Bel je za nagradu dobio derbi Hajduk-Dinamo, glavni sudac...  lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 16 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche 8/3/2022, 10:23

Gadno je kad se borimo protiv podmazane Mašine lopovluka...
;)
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 16 Empty Re: Hajduk Split

Post by End 8/3/2022, 13:42

Hajduk Split - Page 16 2Crb0WX
MIJAUUUUUUUUUUUUU
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 16 Empty Re: Hajduk Split

Post by End 8/3/2022, 13:42

kuš lopine kako vas nije sramota
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 16 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche 8/3/2022, 14:10

Ende, i ti si hajdukovac...
<3
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 16 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 8/3/2022, 14:41

Andreas Goldberger wrote:Što se tiče penala Hajduka, ali to je dojam. Gradio se i vjerojatno u jednom predjelu lica pogodio igrača, možemo pretpostaviti da je došlo do kontakta, pretpostaviti koliko je jasna i očigledna pogreška. Ovaj kut kamere ukazuje dojam da ga je udario, ali svi bi više voljeli da bi egzaktno mogli vidjeti da ga je udario. Kad potrošite šest minuta naravno da izazivate, a bilo bi ispravno da je sudac sam donio odluku. Pretjerao je kod disciplinske mjere jer se zamah dogodio nenamjerno, a kasnije je trebalo sankcionirati ponašanje igrača Hajduka .


Dojam i možemo pretpostaviti. Na osnovu toga se eto sudio prekršaj. Zanimljivo kako kamera iza gola koja bi točno pokazala tu situaciju, nije uhvatila taj trenutak (valjda će Kustić do sljedeće sezone skupiti nešto novaca za još neku kameru).

Ono što sam naveja i prije, dakle na snimkama koje imamo se ne može 100% viditi da je do udarca došlo, a sudac iz VAR sobe svejedno pozvao glavnog suca. Isti taj sudac je bio u VAR sobi na utakmici Istra-Dinamo i isti taj sudac nije pozvao glavnog suca na pregled snimke očiglednog prekršaja Ademi-a jer su smjernice Uefe da se u tim slučajevima ne zove glavni sudac. A sad je pozvao glavnog suca iako nisu smjernice i iako se na osnovu snimke, citiram: "ostavlja dojam i pretpostavlja" a ne vidi 100% situacija.
Nakon dobro odrađenog posla u VAR sobi iz te dvije utakmice, Bel je za nagradu dobio derbi Hajduk-Dinamo, glavni sudac...  :lol!:
https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/istra1961/sudacka-komisija-hns-a-gol-hajduka-u-puli-opravdano-je-ponisten-sudac-je-prepoznao-vlastiti-propust-15167420

laži, laži, laži se!
ti to radiš najbolje...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 16 Empty Re: Hajduk Split

Post by Zeko 8/3/2022, 15:10

fridrih_niche wrote:Gadno je kad se borimo protiv podmazane Mašine lopovluka...
;)
Jebo vas bog, sad vam više ni Strašimir ne valja ... A dok vam je u ovih prethodnih 5 kola išao niz dlaku onda ste ga ovdje citirali i podržavali njegove veleumne objave ... Pa jebote, jer možete niže pasti?  Tri nepostojeća penala su vam dosuđena u prva 4 kola gdje ste uzeli 12 bodova, a istovremeno su protivnici Dinama 8 puta igrali rukama u svojih 16 m i sve su ruke bile "nekažnjive" a Dinamo je tu izgubio 5 bodova ... Pa dajte se malo skockajte, jer evidentno je da vas pod pritiskom nema nigdje ... Toliko ste jadni pod pritiskom da vaši igrači više ne mogu ni pasti u protivničkom 16-ercu da bi to bar mirisalo na penal ... Morali ste dobiti Rijeku, izgubili ste 3 boda, morali ste dobiti Istru da bi uhvatili priključak, izgubili ste 2 boda ... A sada vam dolazi Dinamo kojeg apsolutno morate dobiti ako želite sačuvati i teoretske šanse za titulu ...
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 16 Empty Re: Hajduk Split

Post by End 8/3/2022, 16:29

ključaj ovu lopovsku temu
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 16 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche 8/3/2022, 17:22

Lopovi, odjebite od ove svete teme...
;)
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 16 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 8/3/2022, 18:16

Deren po Vucini na VIPU utra sam ga u crveno

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19990
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 16 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 8/3/2022, 19:56

FRANK wrote:Deren po Vucini na VIPU utra sam ga u crveno
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 16 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 8/3/2022, 20:18

Covik vozi 4 slepera za Ukrajinu
Prvo je rekao da ide kao dragovoljac
Pa onda je krenilo ono 
Mogu ja ako oni zele ostati
Mislim ako bas zatreba ukrajincima dobro razmislim
Pa uredno svakih 5 minuta javno objavljiva rute putovanja
Prije 2 sata se sastao sa sefom ukrajinskih vojnih snaga na granici sa madjarskom
Ali nesmije reci tocno di jer rusi sve prate

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19990
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 16 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 8/3/2022, 20:19

Samo da znate da se pohvalio i da je vodja ekspedicije i da je na granici ukrajine i madjarske svojoj ekipi platio gulas.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19990
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 16 Empty Re: Hajduk Split

Post by fridrih_niche 8/3/2022, 20:46

FRANK wrote:Covik vozi 4 slepera za Ukrajinu
Prvo je rekao da ide kao dragovoljac
Pa onda je krenilo ono 
Mogu ja ako oni zele ostati
Mislim ako bas zatreba ukrajincima dobro razmislim
Pa uredno svakih 5 minuta javno objavljiva rute putovanja
Prije 2 sata se sastao sa sefom ukrajinskih vojnih snaga na granici sa madjarskom
Ali nesmije reci tocno di jer rusi sve prate
:^O

Dobro, Vuk je jači od Andersena i braće Grimm zajedno...
<3
fridrih_niche
fridrih_niche

Posts : 2293
2021-02-25


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 16 Empty Re: Hajduk Split

Post by sitting_bull 8/3/2022, 21:50

FRANK wrote:Samo da znate da se pohvalio i da je vodja ekspedicije i da je na granici ukrajine i madjarske svojoj ekipi platio gulas.
vučina vozi viljuškara po staroj ciglani, a grmošćica mu dođe kao ukrajina.

taj gulaš je pojeo negdje u kustošijanskoj, prije zvanoj XIII proleterskih brigada.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 16 Empty Re: Hajduk Split

Post by FRANK 8/3/2022, 21:52

sitting_bull wrote:
FRANK wrote:Samo da znate da se pohvalio i da je vodja ekspedicije i da je na granici ukrajine i madjarske svojoj ekipi platio gulas.
vučina vozi viljuškara po staroj ciglani, a grmošćica mu dođe kao ukrajina.

taj gulaš je pojeo negdje u kustošijanskoj, prije zvanoj XIII proleterskih brigada.
Shitting u sridu

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19990
2015-09-13


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 16 Empty Re: Hajduk Split

Post by darth_vader 9/3/2022, 05:08

fridrih_niche wrote:Lopovi, odjebite od ove svete teme...
;)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hajduk Split - Page 16 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 16 of 50 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 33 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum