ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Užas u Zagrebu: Vojni zapovjednik ubio ženu i 5-godišnju kćer, pa skočio s 4. kata

Page 4 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

 Užas u Zagrebu: Vojni zapovjednik ubio ženu i 5-godišnju kćer, pa skočio s 4. kata - Page 4 Empty Re: Užas u Zagrebu: Vojni zapovjednik ubio ženu i 5-godišnju kćer, pa skočio s 4. kata

Post by crvenkasti 8/1/2016, 17:15

RayMabus wrote:Egom na ego ....pa tko živ pa tko mrtav.

Neka vam Bog pomogne.

Maka sam se od tih glupih žena jer to je sve danas : tko meni šta može.

E PA MOŽE.

Meni su djeca još gora.
Deru se bezveze i misle da se sve vrti oko njih.

crvenkasti

Posts : 28738
2014-04-17


Back to top Go down

 Užas u Zagrebu: Vojni zapovjednik ubio ženu i 5-godišnju kćer, pa skočio s 4. kata - Page 4 Empty Re: Užas u Zagrebu: Vojni zapovjednik ubio ženu i 5-godišnju kćer, pa skočio s 4. kata

Post by Guest 8/1/2016, 17:15

RayMabus wrote:I onako cete se urušit demografski  to vuce i ekonomiju pa će rat pa ćemo mi opet uspostavit patrijah.
mislim da ti nećeš dočekati ponovno uspostavljanje patrijarhata, ali tvoj sin ili unuk bi mogao
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Užas u Zagrebu: Vojni zapovjednik ubio ženu i 5-godišnju kćer, pa skočio s 4. kata - Page 4 Empty Re: Užas u Zagrebu: Vojni zapovjednik ubio ženu i 5-godišnju kćer, pa skočio s 4. kata

Post by RayMabus 8/1/2016, 17:16

Ja se u nikoga ne diram.

PEAC BRODEL.

A oko mene padaju glave.

Policajac upucao bivšu suprugu u policijskoj stanici

A. Delić | 08. januar 2016. 16:18 | Komentara: 0
Jedan policajac pucao je danas popodne u dvoje kolega u policijskoj stanici u Bogatiću, saznaju „Novosti“



[url=http://www.novosti.rs/upload/images/2016//hitni slucajevi/policija/uvidjaj %282%29.jpg] Užas u Zagrebu: Vojni zapovjednik ubio ženu i 5-godišnju kćer, pa skočio s 4. kata - Page 4 Uvidjaj%20%282%29_620x0[/url]
Ilustracija

Srodne vesti


  •  Užas u Zagrebu: Vojni zapovjednik ubio ženu i 5-godišnju kćer, pa skočio s 4. kata - Page 4 Hro-policajac_144x86
    Policajac pucao sebi u glavu jer ga je ostavila žena?


  • Policajac pucao sebi u glavu

Jedan policajac pucao je danas popodne u dvoje kolega u policijskoj stanici u Bogatiću, saznaju „Novosti“.

 Užas u Zagrebu: Vojni zapovjednik ubio ženu i 5-godišnju kćer, pa skočio s 4. kata - Page 4 Lg

Kako saznajemo, Miloš Tadić (29), pucao je iz službenog pištolja u Milicu Kostić, koja mu je bivša supruga. Do pucnjave je došlo u kancelariji za registraciju automobila, i tom prilikom ju je ranio u predelu ramena.

Tokom incidenta, ranjen je i drugi policajac, Darko Terzić, koga je metak pogodio u levu nogu.

Uviđaj je u toku, a nezvanično saznajemo da je motiv napada ljubomora.

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/hronika/aktuelno.291.html:585142-Policajac-upucao-bivsu-suprugu-u-policijskoj-stanici
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

 Užas u Zagrebu: Vojni zapovjednik ubio ženu i 5-godišnju kćer, pa skočio s 4. kata - Page 4 Empty Re: Užas u Zagrebu: Vojni zapovjednik ubio ženu i 5-godišnju kćer, pa skočio s 4. kata

Post by tajna 8/1/2016, 17:18

Eva wrote:O Bože, koje pomračenje uma da digneš ruku na svoje dijete.
a sto se cudis,nerade nikakve psiho provjere ,a da ne govorim na PTSP ekipu koja uredno vozi  bijesne automobile itd
kuzis oni su zlatna"...."
tajna
tajna

Posts : 38
2016-01-08


Back to top Go down

 Užas u Zagrebu: Vojni zapovjednik ubio ženu i 5-godišnju kćer, pa skočio s 4. kata - Page 4 Empty Re: Užas u Zagrebu: Vojni zapovjednik ubio ženu i 5-godišnju kćer, pa skočio s 4. kata

Post by RayMabus 8/1/2016, 17:18

deda na aparatima wrote:
RayMabus wrote:I onako cete se urušit demografski  to vuce i ekonomiju pa će rat pa ćemo mi opet uspostavit patrijah.
mislim da ti nećeš dočekati ponovno uspostavljanje patrijarhata, ali tvoj sin ili unuk bi mogao
Nemam najmjeru imat djece. Imam nekog drugog posla u iducoj inkarnaciji. Necu se ovdje inkarnirat.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

 Užas u Zagrebu: Vojni zapovjednik ubio ženu i 5-godišnju kćer, pa skočio s 4. kata - Page 4 Empty Re: Užas u Zagrebu: Vojni zapovjednik ubio ženu i 5-godišnju kćer, pa skočio s 4. kata

Post by tajna 8/1/2016, 17:20

RayMabus wrote:
deda na aparatima wrote:
RayMabus wrote:I onako cete se urušit demografski  to vuce i ekonomiju pa će rat pa ćemo mi opet uspostavit patrijah.
mislim da ti nećeš dočekati ponovno uspostavljanje patrijarhata, ali tvoj sin ili unuk bi mogao
Nemam najmjeru imat djece. Imam nekog drugog posla u iducoj inkarnaciji. Necu se ovdje inkarnirat.
nema toga,samo ti je jedan zivot,a onda ides gore ili dole ili mozda cistiliste ako imas srece itd

to sa tim tvojim glupostima ti je "banana" razmisljanje
tajna
tajna

Posts : 38
2016-01-08


Back to top Go down

 Užas u Zagrebu: Vojni zapovjednik ubio ženu i 5-godišnju kćer, pa skočio s 4. kata - Page 4 Empty Re: Užas u Zagrebu: Vojni zapovjednik ubio ženu i 5-godišnju kćer, pa skočio s 4. kata

Post by RayMabus 8/1/2016, 17:22

Nekad se netko ovdje inkarnira samo da pobliže upozna stvari ....niste sami u ovom kvadrantu ....SIrijusi , Alpha Centauri ....onda se ti likovi upoznaju sa stanjem na terenu pa se vrate ovamo u ove druge sisteme jer sad će krenit na planetu Zemlju a bolje da imaju vodića tj ljude na celnim mjestima koji su živjeli dolje da znaju šta se dešava.

Tako bolje razumiju vašu psihu i povijest ove planete.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

 Užas u Zagrebu: Vojni zapovjednik ubio ženu i 5-godišnju kćer, pa skočio s 4. kata - Page 4 Empty Re: Užas u Zagrebu: Vojni zapovjednik ubio ženu i 5-godišnju kćer, pa skočio s 4. kata

Post by RayMabus 8/1/2016, 17:24

Malo ste mi glupava rasa ....ako cete baš iskreno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

 Užas u Zagrebu: Vojni zapovjednik ubio ženu i 5-godišnju kćer, pa skočio s 4. kata - Page 4 Empty Re: Užas u Zagrebu: Vojni zapovjednik ubio ženu i 5-godišnju kćer, pa skočio s 4. kata

Post by tajna 8/1/2016, 17:24

RayMabus wrote:Malo ste mi glupava rasa ....ako cete baš iskreno.
pa ima"vas" pogotova onih scijent nesto glupavo isto
tajna
tajna

Posts : 38
2016-01-08


Back to top Go down

 Užas u Zagrebu: Vojni zapovjednik ubio ženu i 5-godišnju kćer, pa skočio s 4. kata - Page 4 Empty Re: Užas u Zagrebu: Vojni zapovjednik ubio ženu i 5-godišnju kćer, pa skočio s 4. kata

Post by L'âme 8/1/2016, 17:31

crvenkasti wrote:
RayMabus wrote:Egom na ego ....pa tko živ pa tko mrtav.

Neka vam Bog pomogne.

Maka sam se od tih glupih žena jer to je sve danas : tko meni šta može.

E PA MOŽE.

Meni su djeca još gora.
Deru se bezveze i misle da se sve vrti oko njih.
vrlo prakticno :D

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

 Užas u Zagrebu: Vojni zapovjednik ubio ženu i 5-godišnju kćer, pa skočio s 4. kata - Page 4 Empty Re: Užas u Zagrebu: Vojni zapovjednik ubio ženu i 5-godišnju kćer, pa skočio s 4. kata

Post by RayMabus 8/1/2016, 17:32

Nismo svi isti.

U suštini imaš podijelu :

- duše koje misle da su samo tijelo

- duše koje da znaju da su i nešto i više a ne sam otijelo

i ovdje imaš kategorizaciju na one koji znaju šta su tocno

i onda ako imaš da je vojnik galakticke federacije ....to je neumoljivo jer za takve tisuce inkarnacija ne znaci ništa .....ti kad zagrizu ne puštaju.

 Užas u Zagrebu: Vojni zapovjednik ubio ženu i 5-godišnju kćer, pa skočio s 4. kata - Page 4 Images?q=tbn:ANd9GcS72LMadD0fcQWAeEU6LTYJquA-Ym3AJzCSvKz7TzIjVXR77yyJ

Ti kad su nešto zacrtali onda ti ih dođe stotine tisuca negdi i NE PUŠTAJU DOK NE OSTVARE CILJ.

This is going to be the most important planet in the Universe.

It will be the EXIT POINT, the training center for Auditors for the rest of the physical universe.

It will be a center of culture - of art, music, and knowledge.



RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

 Užas u Zagrebu: Vojni zapovjednik ubio ženu i 5-godišnju kćer, pa skočio s 4. kata - Page 4 Empty Re: Užas u Zagrebu: Vojni zapovjednik ubio ženu i 5-godišnju kćer, pa skočio s 4. kata

Post by kaya 8/1/2016, 17:45

RayMabus wrote:
Eva wrote:O Bože, koje pomračenje uma da digneš ruku na svoje dijete.
Slažem se samo šta ti za tako šta treba jaki okidać a taj ti je kod ovakvih slucajeva u 99,99% rastava i uzet ću ti dijete.
Ma glupost, motiv je 99% ljubomora, mlada je od njega 15, 16 godina, mozda ga je prevarila ili je sumnjao na to, mozda je sumnjao i da je otac. Mozda preživjela ispriča ali ja sam sigurna da je to.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

 Užas u Zagrebu: Vojni zapovjednik ubio ženu i 5-godišnju kćer, pa skočio s 4. kata - Page 4 Empty Re: Užas u Zagrebu: Vojni zapovjednik ubio ženu i 5-godišnju kćer, pa skočio s 4. kata

Post by RayMabus 8/1/2016, 17:55

kaja_333 wrote:
RayMabus wrote:
Eva wrote:O Bože, koje pomračenje uma da digneš ruku na svoje dijete.
Slažem se samo šta ti za tako šta treba jaki okidać a taj ti je kod ovakvih slucajeva u 99,99% rastava i uzet ću ti dijete.
Ma glupost, motiv je 99% ljubomora, mlada je od njega 15, 16 godina, mozda ga je prevarila ili je sumnjao na to, mozda je sumnjao i da je otac. Mozda preživjela ispriča ali ja sam sigurna da je to.
Hoće li to promijenit razlog za okidać ?

Zapamti : rekativni um nikad ne napada nekog tko mu ne daje povod ili mu pomaže.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

 Užas u Zagrebu: Vojni zapovjednik ubio ženu i 5-godišnju kćer, pa skočio s 4. kata - Page 4 Empty Re: Užas u Zagrebu: Vojni zapovjednik ubio ženu i 5-godišnju kćer, pa skočio s 4. kata

Post by RayMabus 8/1/2016, 17:58

Moš ti bit u rastrojstvu kakvom oceš ja ću pricati smirenim glasom i nicim pokazivati da te želim napasti nego cu pokazati pomaganje.

NAPADNI ME.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

 Užas u Zagrebu: Vojni zapovjednik ubio ženu i 5-godišnju kćer, pa skočio s 4. kata - Page 4 Empty Re: Užas u Zagrebu: Vojni zapovjednik ubio ženu i 5-godišnju kćer, pa skočio s 4. kata

Post by RayMabus 8/1/2016, 18:00

U trenutku u kojemu učini pogrešku misleći da osoba, analitički um ili pacijentove dinamike pružaju otpor, pokušavaju zaustaviti terapiju ili odustaju, auditor je napravio temeljnu i osnovnu pogrešku u primjeni dijanetike. Za gotovo sve što krene krivo može se utvrditi da potječe od te pogreške jer se analitički um i dinamike pacijenta nikada, nikada, nikada ne odupiru auditoru. Ta činjenica nikada ne može biti prenaglašena. Auditor nije tamo da bi mu se odupiralo. On ne treba brinuti ni o kakvom otporu, osim onome iz pacijentovih (ponekad i njegovih vlastitih) engrama.


http://www.nebeski-dar.hr/knjige-preporuka/37-dijanetika.html
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

 Užas u Zagrebu: Vojni zapovjednik ubio ženu i 5-godišnju kćer, pa skočio s 4. kata - Page 4 Empty Re: Užas u Zagrebu: Vojni zapovjednik ubio ženu i 5-godišnju kćer, pa skočio s 4. kata

Post by kaya 8/1/2016, 18:01

RayMabus wrote:
kaja_333 wrote:
RayMabus wrote:
Eva wrote:O Bože, koje pomračenje uma da digneš ruku na svoje dijete.
Slažem se samo šta ti za tako šta treba jaki okidać a taj ti je kod ovakvih slucajeva u 99,99% rastava i uzet ću ti dijete.
Ma glupost, motiv je 99% ljubomora, mlada je od njega 15, 16 godina, mozda ga je prevarila ili je sumnjao na to, mozda je sumnjao i da je otac. Mozda preživjela ispriča ali ja sam sigurna da je to.
Hoće li to promijenit razlog za okidać ?

Zapamti : rekativni um nikad ne napada nekog tko mu ne daje povod ili mu pomaže.
Zapamti si ti, lova ili ljubomora su gotovo uvijek motiv. Ne razvod, alimentacija i emancipacija. Ovdje je skoro jasno o čemu se radi. Mlada od njega, ljubomora ..Samo radi toga dolazi do ovakvih ubojstava
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

 Užas u Zagrebu: Vojni zapovjednik ubio ženu i 5-godišnju kćer, pa skočio s 4. kata - Page 4 Empty Re: Užas u Zagrebu: Vojni zapovjednik ubio ženu i 5-godišnju kćer, pa skočio s 4. kata

Post by RayMabus 8/1/2016, 18:02

Da ......a ljubomora je rekativni um.

NAPADNI ME.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

 Užas u Zagrebu: Vojni zapovjednik ubio ženu i 5-godišnju kćer, pa skočio s 4. kata - Page 4 Empty Re: Užas u Zagrebu: Vojni zapovjednik ubio ženu i 5-godišnju kćer, pa skočio s 4. kata

Post by kaya 8/1/2016, 18:04

RayMabus wrote:Da ......a ljubomora je rekativni um.

NAPADNI ME.
Moze, pogodicu te tabletom
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

 Užas u Zagrebu: Vojni zapovjednik ubio ženu i 5-godišnju kćer, pa skočio s 4. kata - Page 4 Empty Re: Užas u Zagrebu: Vojni zapovjednik ubio ženu i 5-godišnju kćer, pa skočio s 4. kata

Post by kaya 8/1/2016, 18:05

Jesi?..uhvatio
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

 Užas u Zagrebu: Vojni zapovjednik ubio ženu i 5-godišnju kćer, pa skočio s 4. kata - Page 4 Empty Re: Užas u Zagrebu: Vojni zapovjednik ubio ženu i 5-godišnju kćer, pa skočio s 4. kata

Post by RayMabus 8/1/2016, 18:05

kaja_333 wrote:
RayMabus wrote:Da ......a ljubomora je rekativni um.

NAPADNI ME.
Moze, pogodicu te tabletom
Neceš zato šta ja znam odakle ti potjece ta ljubomora pa cu te nesvijesno ispitivat o tome da tvom analitickom umu dam te podatke tj iz nesvijesnoga prebacim u sivjesno i onda ce taj engram popustit.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

 Užas u Zagrebu: Vojni zapovjednik ubio ženu i 5-godišnju kćer, pa skočio s 4. kata - Page 4 Empty Re: Užas u Zagrebu: Vojni zapovjednik ubio ženu i 5-godišnju kćer, pa skočio s 4. kata

Post by RayMabus 8/1/2016, 18:07

Vjerojatno ne postoji ništa što toliko zaokuplja čovjeka koliko ljubav . Moglo bi se reci da tamo gdje nalazimo najveće nesuglasice , nalazimo i najmanje razumijevanja . I tamo gdje su činjenice najmanje precizne , također je i najviše svađa . Tako je i s ljubavi . Bez sumnje , ljubav je uništila više života nego rat i donijela više sreće nego svi snovi o raju . Uhvaćena u mrežu tisuća pjesama godišnje , preplavljena golemim teretom loše literature , ljubavi bi trebalo pružit i pravu mogućnost da bude definirana .
RayMabus
RayMabus

Posts : 175667
2014-04-11


Back to top Go down

 Užas u Zagrebu: Vojni zapovjednik ubio ženu i 5-godišnju kćer, pa skočio s 4. kata - Page 4 Empty Re: Užas u Zagrebu: Vojni zapovjednik ubio ženu i 5-godišnju kćer, pa skočio s 4. kata

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum