ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vučić molio Amerikance da Hrvatskoj ne isporučuju oružje

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Vučić molio Amerikance da Hrvatskoj ne isporučuju oružje Empty Vučić molio Amerikance da Hrvatskoj ne isporučuju oružje

Post by RayMabus 1/7/2016, 23:57

Srbijanski premijer Aleksandar Vučić pozvao je zemlje u regiji da se ne naoružavaju i poručio kako će i Srbija voditi računa o vlastitoj zaštiti, ustvrdivši kako je zamolio Ameriku da Hrvatskoj ne isporučuje oružje.

Komentirajući u intervjuu za komercijalnu televiziju Pink namjeru Hrvatske da nabavi balističke rakete, Vučić je istaknuo kako mu nije jasno što će Hrvatska raditi "s balističkim raketama i lansirnim rampama", rekavši da za to "Srbija nema odgovor".
“Molimo sve u našem okruženju da to ne rade, ali, ako rade, morat ćemo zaštititi našu zemlju”, rekao je Vučić, ustvrdivši kako je to “svima rekao najizravnije” te da je “Amerikance zamolio” da Hrvatskoj ne isporučuju to oružje. Vučić je rekao da Hrvati još nisu dobili to oružje, a da su mu predstavnici SAD-a rekli kako razumiju njegovu poruku. lol!
“Ja se nadam da im neće dati. Ako daju, mi ćemo imati spreman odgovor”, rekao je premijer ne navodeći više detalja.
“Moj posao je da Srbija bude sigurna i zaštićena zemlja. Srbija želi mir, nikoga neće i ne želi ugrožavati, ali njezini građani bit će zaštićeni”, rekao je Vučić.
Srbijanski premijer je najavio i razvoj domaće vojne industrije, rekavši kako Srbiji “nije problem što su Hrvati kupili od Nijemaca pancir-haubice” jer će Srbija imati sustav koji je, prema njegovim riječima, bolji.
Vučić je naglasio kako je cilj razvoja vojne industrije i njezin doprinos ukupnom gospodarskom razvoju zemlje. Kazao je da u 2016. godini očekuje osjetniji rast bruto domaćeg proizvoda (BDP), a "bio bi nezadovoljan" svakim drugim rezultatom osim rastom BDP-a od najmanje dva posto u ovoj godini i najmanje tri posto u 2017.
“Cilj nam je držati javne financije pod kontrolom da Srbija nikad više ne bude pred bankrotom, smanjivanje javnog duga i osiguranje rasta BDP od najmanje dva posto”, izjavio je Vučić za provladinu komercijalnu TV Pink.
On je ocijenio kako Srbiju čeka “teška, dobra i uspješna godina”, ali očekuje probleme u “političkom zagađenju”, koje vezuje uz pokrajinske izbore u Vojvodini koji trebaju biti održani do kraja svibnja.

http://www.vecernji.hr/svijet/vucic-molio-amerikance-da-hrvatskoj-ne-isporucuju-oruzje-1050266
RayMabus
RayMabus

Posts : 175354
2014-04-11


Back to top Go down

Vučić molio Amerikance da Hrvatskoj ne isporučuju oružje Empty Re: Vučić molio Amerikance da Hrvatskoj ne isporučuju oružje

Post by epikur37 1/7/2016, 23:58

Neka pati, htio je zapad, ima da kleči pred Hrvatskom.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Vučić molio Amerikance da Hrvatskoj ne isporučuju oružje Empty Re: Vučić molio Amerikance da Hrvatskoj ne isporučuju oružje

Post by tajna 1/8/2016, 00:34

a koga bi "picousti" molio da zna da mu Iknar moze napraviti Beograd na vodi prije vremena,hhaha

ne treba se plasiti tih raketa nego Iknara,jer on moze rasturiti Srbiju samo tako i to ne vise od jednog dana da nne kazem sekundi ako Iknar tako odluci,jel se slazemo svi sa time

inace ti koji kupuju te rakete su idioti,mogu pomoci ljudima,slicno kao i siromasne     africke drzave za tenka se ima ali ne i za hranu
tajna
tajna

Posts : 38
2016-01-08


Back to top Go down

Vučić molio Amerikance da Hrvatskoj ne isporučuju oružje Empty Re: Vučić molio Amerikance da Hrvatskoj ne isporučuju oružje

Post by RayMabus 1/8/2016, 00:40

tajna wrote:

inace ti koji kupuju te rakete su idioti
Nema raketa nego se kupuje najobicniji višecijevni bacać .....zato je ovo ovoliko i smiješno koliko ovi svrbi ovo rastežu kao ne znam šta itd itd itd.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175354
2014-04-11


Back to top Go down

Vučić molio Amerikance da Hrvatskoj ne isporučuju oružje Empty Re: Vučić molio Amerikance da Hrvatskoj ne isporučuju oružje

Post by tajna 1/8/2016, 00:42

RayMabus wrote:
tajna wrote:

inace ti koji kupuju te rakete su idioti
Nema raketa nego se kupuje najobicniji višecijevni bacać .....zato je ovo ovoliko i smiješno koliko ovi svrbi ovo rastežu kao ne znam šta itd itd itd.
znam jos gore,strasilo kao i dio s-300 ima se a nema
kazem ponovno za tenka se ima ,za pomoci ljudima NEMA,kao u africi,ljudi gladuju ali se za oruzje ima,te ljdue treba postrojiti pred streljacki vod i to sa oruzjem koji su sami nabavili,trulez doslovno od ljudi
tajna
tajna

Posts : 38
2016-01-08


Back to top Go down

Vučić molio Amerikance da Hrvatskoj ne isporučuju oružje Empty Re: Vučić molio Amerikance da Hrvatskoj ne isporučuju oružje

Post by Kermit 1/8/2016, 00:45

pa da ne mora on, zapravo vjeroajtno će nas sve ovdje uvući u neke blokovske borbe, a Vučku koliko vidim vrlo uskoro ističe rok trajanja, tako da...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Vučić molio Amerikance da Hrvatskoj ne isporučuju oružje Empty Re: Vučić molio Amerikance da Hrvatskoj ne isporučuju oružje

Post by RayMabus 1/8/2016, 00:47

asilovski wrote:pa da ne mora on, zapravo vjeroajtno će nas sve ovdje uvući u neke blokovske borbe
Malo južnije .....Makedonija i to tamo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175354
2014-04-11


Back to top Go down

Vučić molio Amerikance da Hrvatskoj ne isporučuju oružje Empty Re: Vučić molio Amerikance da Hrvatskoj ne isporučuju oružje

Post by michaellcmacha 1/8/2016, 00:49

ma to sad malo kombinuju jer im ne ide  po planu... kao čestitke domoljubnoj, pa dukat iz česnice mandataru, ali makar i cvilili mora se znati ko je glavni u dvorištu...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Vučić molio Amerikance da Hrvatskoj ne isporučuju oružje Empty Re: Vučić molio Amerikance da Hrvatskoj ne isporučuju oružje

Post by tajna 1/8/2016, 00:49

ja mislimd a vucica zovu "picousti" jer je seselju i ekipi pusio"nekaj"
u biti  dostavljao "cigateru"
tajna
tajna

Posts : 38
2016-01-08


Back to top Go down

Vučić molio Amerikance da Hrvatskoj ne isporučuju oružje Empty Re: Vučić molio Amerikance da Hrvatskoj ne isporučuju oružje

Post by danni1 1/8/2016, 00:50

epikur37 wrote:Neka pati, htio je zapad, ima da kleči pred Hrvatskom.
Jbga,za sad Hrvatska kleči pred Srbijom. Srpska diplomacija doslovce briše dupe s hrvatskom.
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Vučić molio Amerikance da Hrvatskoj ne isporučuju oružje Empty Re: Vučić molio Amerikance da Hrvatskoj ne isporučuju oružje

Post by RayMabus 1/8/2016, 00:50

Ne pratim baš toliko politicka zbivanja u Srbiji al mora da su neki izbori tamo pa malo politicari bacaju ovakve teme domacoj publici da dobiju politicke poene.

I onako ne nabavljamo nikakve balisticke rakete nego višecijevni raketni bacac.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175354
2014-04-11


Back to top Go down

Vučić molio Amerikance da Hrvatskoj ne isporučuju oružje Empty Re: Vučić molio Amerikance da Hrvatskoj ne isporučuju oružje

Post by tajna 1/8/2016, 00:52

danni1 wrote:
epikur37 wrote:Neka pati, htio je zapad, ima da kleči pred Hrvatskom.
Jbga,za sad Hrvatska kleči pred Srbijom. Srpska diplomacija doslovce briše dupe s hrvatskom.
vjerojatno "mozda" istinito zboris,ali budimo realni Iknar                ih sredi samo tako,u biti treba vidjeti,vucic je ionako"pusac kuraca" iliti PICOUSTI,nadimak dobio od seselja valjda jer mu je dostavljao"cigarete" svakodnevno
tajna
tajna

Posts : 38
2016-01-08


Back to top Go down

Vučić molio Amerikance da Hrvatskoj ne isporučuju oružje Empty Re: Vučić molio Amerikance da Hrvatskoj ne isporučuju oružje

Post by RayMabus 1/8/2016, 00:52

danni1 wrote:
epikur37 wrote:Neka pati, htio je zapad, ima da kleči pred Hrvatskom.
Jbga,za sad Hrvatska kleči pred Srbijom. Srpska diplomacija doslovce briše dupe s hrvatskom.
Pa i ne baš jer i onako HV ne nabavlja te balisticke rakete tako da ova Vuciceva prica ide ovako : Ja sam AMerikancima rekao da ne dajuHrvatima ono šta ovi nisu ni mislili nabavljat.

Presmiješno i ocito za politicke poene glupom narod u Srbiji.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175354
2014-04-11


Back to top Go down

Vučić molio Amerikance da Hrvatskoj ne isporučuju oružje Empty Re: Vučić molio Amerikance da Hrvatskoj ne isporučuju oružje

Post by danni1 1/8/2016, 00:57

RayMabus wrote:
danni1 wrote:
epikur37 wrote:Neka pati, htio je zapad, ima da kleči pred Hrvatskom.
Jbga,za sad Hrvatska kleči pred Srbijom. Srpska diplomacija doslovce briše dupe s hrvatskom.
Pa i ne baš jer i onako HV ne nabavlja te balisticke rakete tako da ova Vuciceva prica ide ovako : Ja sam AMerikancima rekao da ne dajuHrvatima ono šta ovi nisu ni mislili nabavljat.

Presmiješno i ocito za politicke poene glupom narod u Srbiji.
Neće ih nabavit. Srbi su sjebali vojnu paradu ljetos u ZG,svi su se povukli. Sjebali su blokadu granice jesenas, sjebali su i Stepinca i odvalili takvu šamarčinu katoličkoj crkvi da još uvijek ne možemo vjerovati što se dogodilo.
Nokautiraju nas kad god se sjete.
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Vučić molio Amerikance da Hrvatskoj ne isporučuju oružje Empty Re: Vučić molio Amerikance da Hrvatskoj ne isporučuju oružje

Post by RayMabus 1/8/2016, 00:58

Amerikanci su Vucicu rekli da ga razumiju jer u suštini razumiju da ovi ne razumije ništa pa onda šta će oni njemu objašnjavat šta ovi misle prodat HV-u......jer debilu dok objasniš neke tehnicke stvari ....nema smisla.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175354
2014-04-11


Back to top Go down

Vučić molio Amerikance da Hrvatskoj ne isporučuju oružje Empty Re: Vučić molio Amerikance da Hrvatskoj ne isporučuju oružje

Post by RayMabus 1/8/2016, 00:59

Pa meni je parada baš bila super. lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175354
2014-04-11


Back to top Go down

Vučić molio Amerikance da Hrvatskoj ne isporučuju oružje Empty Re: Vučić molio Amerikance da Hrvatskoj ne isporučuju oružje

Post by michaellcmacha 1/8/2016, 01:02

nek uđu u NATO pa nek njima prodaju ili poklone to što su nama mislili.... njima će ionako prije trebati....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Vučić molio Amerikance da Hrvatskoj ne isporučuju oružje Empty Re: Vučić molio Amerikance da Hrvatskoj ne isporučuju oružje

Post by RayMabus 1/8/2016, 01:04

Šta se tice blokade granice kao pokušaj da se Srbija kao država prisili na kontrolu svojih granica ....pa cuj  jel EU rekla NE ...ok .....a onda eto vam ih .....tako da to uopće nije hr poraz a nit je Srbija sa time išta dobila......jedino smo mi oprali ruke na nacin da nam sutra nebi netko prigovorio da nismo ništa pokušali.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175354
2014-04-11


Back to top Go down

Vučić molio Amerikance da Hrvatskoj ne isporučuju oružje Empty Re: Vučić molio Amerikance da Hrvatskoj ne isporučuju oružje

Post by RayMabus 1/8/2016, 01:06

Šta se tice Stepinca ....poznato je da vrh KC zna neke stvari odgoditi , dugo donositi odluku i na kraju je donese i to je to ....tako ce bit i u ovom slucaju.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175354
2014-04-11


Back to top Go down

Vučić molio Amerikance da Hrvatskoj ne isporučuju oružje Empty Re: Vučić molio Amerikance da Hrvatskoj ne isporučuju oružje

Post by danni1 1/8/2016, 01:07

RayMabus wrote:Pa meni je parada baš bila super. lol!
Je sve to super ali....Srbija uživa veći ugled u svijetu od Hrvatske bez obzira što smo mi ušli u te neke integracije.
Kod nas je jednostavno u vodstvu države u raznim državnim institucijama,udrugama u medijima previše četnika i mrzitelja hrvata i hrvatske da bi mi mogli nešto po tom pitanju napraviti.
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Vučić molio Amerikance da Hrvatskoj ne isporučuju oružje Empty Re: Vučić molio Amerikance da Hrvatskoj ne isporučuju oružje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum