ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zločinačka kaže da je zoki komunjara

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Zločinačka kaže da je zoki komunjara Empty Zločinačka kaže da je zoki komunjara

Post by marcellus Fri 4 Feb - 18:59

https://www.vecernji.hr/vijesti/zestoka-paljba-iz-hdz-a-po-milanovicu-titov-gardist-i-bespogovorni-partijac-zaboravio-se-pohvaliti-o-ovome-1560784


najmijače kad adezajci nekog optuže da je komunjara

mater lopovsku

_________________
Zločinačka kaže da je zoki komunjara 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Zločinačka kaže da je zoki komunjara Empty Re: Zločinačka kaže da je zoki komunjara

Post by Šandor Winnetou Fri 4 Feb - 19:11

pa u pravu je hdz no pitanje je jel oni ikoga smiju prozivati

_________________
Zločinačka kaže da je zoki komunjara Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Zločinačka kaže da je zoki komunjara Empty Re: Zločinačka kaže da je zoki komunjara

Post by marcellus Fri 4 Feb - 19:12

Šandor Winnetou wrote:pa u pravu je hdz no pitanje je jel oni ikoga smiju prozivati

pa 80 posto izvornog adezeja komunjare, od toga pola udba...

gregurić, manolić, mesić, šeks... da nabrajam dalje?

_________________
Zločinačka kaže da je zoki komunjara 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Zločinačka kaže da je zoki komunjara Empty Re: Zločinačka kaže da je zoki komunjara

Post by marcellus Fri 4 Feb - 19:13

od cijelog vrha jedino franjo osobno i šušak nisu bili udbašija, praktički sve ostalo je

_________________
Zločinačka kaže da je zoki komunjara 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Zločinačka kaže da je zoki komunjara Empty Re: Zločinačka kaže da je zoki komunjara

Post by Šandor Winnetou Fri 4 Feb - 19:31

marcellus wrote:
Šandor Winnetou wrote:pa u pravu je hdz no pitanje je jel oni ikoga smiju prozivati

pa 80 posto izvornog adezeja komunjare, od toga pola udba...

gregurić, manolić, mesić, šeks... da nabrajam dalje?
reklo bi se komunjarska posla. U svakom slučaju sa našmrkanim treba biti oprezan bez obzira što trenutno puše u desni rog, lik je oportunist i sutra će opet promjeniti mišljenje i ići podržavati komšića protiv hrvata u bih.

_________________
Zločinačka kaže da je zoki komunjara Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19660
2017-12-31


Back to top Go down

Zločinačka kaže da je zoki komunjara Empty Re: Zločinačka kaže da je zoki komunjara

Post by dijagram Fri 4 Feb - 19:34

Komunjarski gojenac protiv komunjare kize.

Ciji tata je bio veca komunjara, a cija mama bolja lekarka, pitanje je sad.

Cigo cigi vice cigane jedan.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Zločinačka kaže da je zoki komunjara Empty Re: Zločinačka kaže da je zoki komunjara

Post by vuksadinare Fri 4 Feb - 19:35

Šandor Winnetou wrote:
marcellus wrote:
Šandor Winnetou wrote:pa u pravu je hdz no pitanje je jel oni ikoga smiju prozivati

pa 80 posto izvornog adezeja komunjare, od toga pola udba...

gregurić, manolić, mesić, šeks... da nabrajam dalje?
reklo bi se komunjarska posla. U svakom slučaju sa našmrkanim treba biti oprezan bez obzira što trenutno puše u desni rog, lik je oportunist i sutra će opet promjeniti mišljenje i ići podržavati komšića protiv hrvata u bih.
to je ono sto i ja govorim..nije njemu do love ali voli susku ne voli bas raditi ali voli lijepo zivjeti...taj interes pokazuje kad su u pitanju interesi rusa i albanaca koji su sani po sebi oprecni..i nemaju zajednickih interesa dapace rujo zastupa interes kosovo u srbiji ovi drugi ni pod razno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

Zločinačka kaže da je zoki komunjara Empty Re: Zločinačka kaže da je zoki komunjara

Post by niels Fri 4 Feb - 19:44

marcellus wrote:od cijelog vrha jedino franjo osobno i šušak nisu bili udbašija, praktički sve ostalo je

Jesi li siguran u ovo?
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Zločinačka kaže da je zoki komunjara Empty Re: Zločinačka kaže da je zoki komunjara

Post by dijagram Fri 4 Feb - 20:06

Komunjarama jebat mater ma gdje bili.

:coffee
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Zločinačka kaže da je zoki komunjara Empty Re: Zločinačka kaže da je zoki komunjara

Post by marcellus Fri 4 Feb - 21:08

niels wrote:
marcellus wrote:od cijelog vrha jedino franjo osobno i šušak nisu bili udbašija, praktički sve ostalo je

Jesi li siguran u ovo?

koliko mi je poznato, nisu

franjo je jasno dok nije dobio status disidenta morao surađivati, ipak je bio na položaju

_________________
Zločinačka kaže da je zoki komunjara 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Zločinačka kaže da je zoki komunjara Empty Re: Zločinačka kaže da je zoki komunjara

Post by marcellus Fri 4 Feb - 21:09

u biti sam prilično siguran jer je cijela udba digla kurac na njih dvojicu nakon što su se razišli 93.

_________________
Zločinačka kaže da je zoki komunjara 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Zločinačka kaže da je zoki komunjara Empty Re: Zločinačka kaže da je zoki komunjara

Post by jastreb Fri 4 Feb - 21:14

marcellus wrote:od cijelog vrha jedino franjo osobno i šušak nisu bili udbašija, praktički sve ostalo je
Franjo je bio udba udbe. Komandant personalne uprave JNA,a Gojko ustaša par ekselans,a sve to,priznali mi to ili ne čini okosnicu HDZ-a.

Dvostruko U. Hibrid UDBE i ustašije.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Zločinačka kaže da je zoki komunjara Empty Re: Zločinačka kaže da je zoki komunjara

Post by Ringo10 Sat 5 Feb - 1:34

Ja sam uvjeren da je Susak bio taster UDBe.
Kao i velika vecina slavnih ustasa iz emigracije.

Upoznao sam prije 20tak godina neke ostarjele emigrantske ustase u Australiji.
Pitao sam neke od njih - sve mi je jasno ali zasto vi toliko idealizirate tu nesretnu NDH I Pavelicevu vladavinu nikad mi nece biti jasno. Sta za Boga miloga vidite u tome toliko divno i veliko ...ne kontam da ga jebes.
To je neka patologija...ne znam

Nije mi niko znao odgovoriti na to. Samo neka nesuvisla palamudjenja o izdaji, komunistima partizaniji, UDBi, nekakvim nozevima u ledjima...sto bi rekla moja baba nekad davno - svi bi se djavli cudili.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Zločinačka kaže da je zoki komunjara Empty Re: Zločinačka kaže da je zoki komunjara

Post by niels Sat 5 Feb - 2:38

Dakle, Franjo Tuđman nije bio doušnik UDBA-e.

Bio je osoba koja je konstruirala UDBA-u, organizacijski i personalno, u godinama nakon rata, kada je to bila visokocentralizirana organizacija na saveznom nivou.

General Tuđman je surađivao s predstavnicima brojnih obavještajnih službi s Zapada, zbog čega je sa svojih 30-ak godina bio poslat na prilično temeljit kurs engleskog jezika.

Gojko Šušak je bio provokator na platnom spisku UDBA-e, kojem ništa nije bilo preradikalno da natjera kanadsku Vladu socijalista da se obračuna s hrvatskom dijasporom. Na njihovu žalost, socijalisti su dolazili iz Quebeca, pa su imali neočekivano puno razumijevanja za hrvatsku dijasporu.

Generacijski su se mimoišli, Šušak je pristupio kad je Tuđman otišao u Zagreb, a i sama UDBA se reorganizirala, ali taj su razmak sigurno brzo nadoknadili.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Zločinačka kaže da je zoki komunjara Empty Re: Zločinačka kaže da je zoki komunjara

Post by niels Sat 5 Feb - 2:52

jastreb wrote:
marcellus wrote:od cijelog vrha jedino franjo osobno i šušak nisu bili udbašija, praktički sve ostalo je
Franjo je bio udba udbe. Komandant personalne uprave JNA,a Gojko ustaša par ekselans,a sve to,priznali mi to ili ne čini okosnicu HDZ-a.

Dvostruko U. Hibrid UDBE i ustašije.

Ovo je potpuno točno, ali ljudi imaju krive poglede na UDBA-u.

UDBA je nakon 1964. postala od jedne organizacije, konfederacija od 6 organizacija, koja je služila republičkim vodstvima. Nikakvoj Jugoslaviji, Titu, Armiji, Partiji, omladini i ljubičicama.

Konkretno, hrvatsku UDBA-u je dugo vodio Ivan “Stevo” Krajačić (tko je bio u vojsci, shvatiti će ironiju nadimka), koji je osobno pribavio dokaze Titu da Ranković prisluškuje njegovu vilu.

Hrvatska UDBA jest ubijala hrvatsku emigraciju (opet, zašto ih je toliko preživjelo pokušaj atentata? Jedino su Bušić i Đureković perfektno odstrijeljeni), ali ne da čuva Jugoslaviju, već da svojim političkim gospodarima osigura prednost pri izvjesnom raspadu Jugoslavije, a na čelo emigracije postavi sebi lojalne ljude (Meštrović) koji neće nikada propitivati zašto je putovnicu prvi dobio apsolutno najopasniji mogući kandidat među disidentima.

Teško je to sabiti u jednom postu, ali bila je to zamršena igra dvostrukih, trostrukih i peterostrukih igrača. Pili su skupa, ubijali skupa, krali izvozne firme i imigracijske fondove skupa, imali svi o svima kopije službenih dosjea
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Zločinačka kaže da je zoki komunjara Empty Re: Zločinačka kaže da je zoki komunjara

Post by niels Sat 5 Feb - 2:56

marcellus wrote:u biti sam prilično siguran jer je cijela udba digla kurac na njih dvojicu nakon što su se razišli 93.

:)

Ima transkript zadnjeg razgovora koji su Tuđman i Manolić vodili 1994. Razgovor je bio poprilično neugodan, ali indikativan, naročito ako znaš da su obojica znala da ih se snima.
niels
niels

Male
Posts : 4793
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Zločinačka kaže da je zoki komunjara Empty Re: Zločinačka kaže da je zoki komunjara

Post by Ringo10 Sat 5 Feb - 3:01

Za Busica ne znam ali Djurekovic je bio visokopozicionirani komunisticki aparatcik koji je vodio strateski vaznu kompaniju i bio upucen u sve I svasta, znao mnoge krucijalno povjerljive informacije
Takvoga niti jedna tajna sluzba na svijetu ne bi ostavila u zivotu
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Zločinačka kaže da je zoki komunjara Empty Re: Zločinačka kaže da je zoki komunjara

Post by Ringo10 Sat 5 Feb - 3:01

Za Busica ne znam ali Djurekovic je bio visokopozicionirani komunisticki aparatcik koji je vodio strateski vaznu kompaniju i bio upucen u sve I svasta, znao mnoge krucijalno  povjerljive informacije
Takvoga niti jedna tajna sluzba na svijetu ne bi ostavila u zivotu
Ringo10
Ringo10

Posts : 21569
2015-09-24


Back to top Go down

Zločinačka kaže da je zoki komunjara Empty Re: Zločinačka kaže da je zoki komunjara

Post by abraham Sat 5 Feb - 5:59

E sad tko to kaze je jednoa a da je, nijeeeeee , jok, samo se ceslja tako...... Problem je, da narod  na neki jebeni nacin, sve zaboravlja. I jednim i drugim. Olakotna okolnost je da ce anemicni ispariti prema Belgiji ali bobuljicavi gad je tu da ostane. pokusao je i nije za leabac imao. nje sa vratio samo tako... Ide po gradu i jede tudje oaline, da se ne baci... Muhahahahaha kila mozga....

Opet, s druge strane stoji Bulj, Pernar i Kolakusic.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14093
2014-04-14


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Zločinačka kaže da je zoki komunjara Empty Re: Zločinačka kaže da je zoki komunjara

Post by vuksadinare Sat 5 Feb - 6:32

zoki je rekao tocno ali i sam sebe usosio opet istrcavsi pred rudo prije drugih..'nitko iz moje obitelji nije bio komunist' 1989 i 1990..bio si ti...a i otac jos 1989...ma to sve treba potjerati i izabrati ljude normalnog ponadanja ali sa stavom..ovi se rokaju previse sa bijelim i alkoholom
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

Zločinačka kaže da je zoki komunjara Empty Re: Zločinačka kaže da je zoki komunjara

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum