ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rusija izgubila milion ljudi u historijskom padu broja stanovnika

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Rusija izgubila milion ljudi u historijskom padu broja stanovnika - Page 2 Empty Re: Rusija izgubila milion ljudi u historijskom padu broja stanovnika

Post by RayMabus 29/1/2022, 15:25

Teška depopulacija.

Rusija izgubila milion ljudi u historijskom padu broja stanovnika - Page 2 Russia-population-pyramid-2020

Iden popit još jednu kavu i gledat tko će mi danas živce da ga stavim na crnu listu i počmem napad na njega. lol!

Rusija izgubila milion ljudi u historijskom padu broja stanovnika - Page 2 Stream-harry-potter-1633379502.jpg?crop=0.844xw%3A0.844xh%3B0.0816xw%2C0

Lip je dan, sunce sija...a oni se gori se smrzavaju....


RayMabus

Posts : 175671
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija izgubila milion ljudi u historijskom padu broja stanovnika - Page 2 Empty Re: Rusija izgubila milion ljudi u historijskom padu broja stanovnika

Post by RayMabus 29/1/2022, 15:43

Danas sprdamo Milojka Spajića.

Ministar financija i socijalne skrbi u vladi Crne Gore, Milojko Spajić, postao je hit na društvenim mrežama nakon što se na originalan način pokušao obraniti od optužbi za nacionalizam.

Velika bura digla se, naime, u crnogorskoj javnosti nakon govora ministrice obrazovanja, Vesne Bratić, na prosvjedu u Podgorici. Ona je tad, aludirajući na nacionalnu pripadnost pojedinih ministara i političara, izjavila kako "s njima neće biti moguće potpisati Temeljni ugovor između Vlade Crne Gore i Srpske pravoslavne crkve", prenosi portal Direktno.rs.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/ja-nacionalist-pa-bivsa-mi-je-francuskinja-prije-nje-indonezanka-onda-muslimanka-zatim-japanka-pa-budistkinja-15151383

Srbin iz Pljevlja a vrsni ekonomista. I sad pada ova vlada puna četnika i sad komedija a kako oni držali prosvjed u Pljevljima da oni neće a ja znam da ima tamo termoelektrana na ugljen i sad ću in je ugasit jer Đukanovic neće te četnike i to je šporka energija a ovi Spajić upire industriju gore jer mu je to rodno selo i tako dalje i sad to prepucavanje.

Pojačavaju mi se moći s vremenom. Kako ja pomislija na te Pljevlje i tu termoelektranu na ugljen , njihove prosvjede i da ja to neću ovi sutra oborili rekord u minusu.

Cirkus. Smrzli se ko pičke.

https://ba.n1info.com/regija/u-kosanici-kod-pljevalja-izmjereno-rekordnih-minus-332-stepena-celzijusa/

Minus 33,2 ha ha ha

Oni se žale šta će sad u oporbu i bit moja raja i šta ću ja uvest sultanat. Neće četnici da budu raja.

Umiren od smija.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175671
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija izgubila milion ljudi u historijskom padu broja stanovnika - Page 2 Empty Re: Rusija izgubila milion ljudi u historijskom padu broja stanovnika

Post by Ringo10 29/1/2022, 16:52

Ma nije ni muslimanima u Rusiji dobar natalitet.
Donekle Sjeverni Kavkaz ali ni kod njih to nije ekstremno
Ringo10
Ringo10

Posts : 21556
2015-09-24


Back to top Go down

Rusija izgubila milion ljudi u historijskom padu broja stanovnika - Page 2 Empty Re: Rusija izgubila milion ljudi u historijskom padu broja stanovnika

Post by RayMabus 8/4/2022, 03:40

Evo sad mogu primit onih miljon prorusa iz Ukrajine šta će ih Ukri potirat jer su peta kolona. :^0 lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175671
2014-04-11


Back to top Go down

Rusija izgubila milion ljudi u historijskom padu broja stanovnika - Page 2 Empty Re: Rusija izgubila milion ljudi u historijskom padu broja stanovnika

Post by Ringo10 8/4/2022, 04:37

U Rusiji je od korone umrlo oko 371 000 ljudi a ne 660 000 kako pise u tekstu
I to uglavnom starci
Ringo10
Ringo10

Posts : 21556
2015-09-24


Back to top Go down

Rusija izgubila milion ljudi u historijskom padu broja stanovnika - Page 2 Empty Re: Rusija izgubila milion ljudi u historijskom padu broja stanovnika

Post by zganci_i_jetrica 8/4/2022, 11:09

mutava baštarda wrote:
AssadNaPodmornici wrote:treba računati da je broj etničkih rusa pao još brže, dok je broj muslića se povećao značajno
Nas u Evropi čeka mješano. Malo kulutića od lignji, a malo zagorenog.
Oni samo kolutići i to je gori izbor po meni.
Civilizacija ubija instinkte pa tako i onaj 'idite i množite se' instinkt. Pobrinit će se dragi Bog da budemo manje civilizirani  :P
zganci_i_jetrica
zganci_i_jetrica

Posts : 1318
2021-06-05


Back to top Go down

Rusija izgubila milion ljudi u historijskom padu broja stanovnika - Page 2 Empty Re: Rusija izgubila milion ljudi u historijskom padu broja stanovnika

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum