ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zoki se pere:'Nit sam za Rusiju nit Ukrajinu'

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Zoki se pere:'Nit sam za Rusiju nit Ukrajinu' - Page 2 Empty Re: Zoki se pere:'Nit sam za Rusiju nit Ukrajinu'

Post by Guest 29/1/2022, 19:50

veber wrote:
Sovak wrote:
vuksadinare wrote:
sto smo gledali.bla bla..mujaga opalio jednu prijetnju ovaj odustao od puta u novu bilu...sulji prijetili handzarima.on dosao u srebrenicu.jebiga cinjenice

Da ... bla, bla ... to mu je i posel.

Suljo se pravil mangupom pa onda bježal skup s osiguranjem da se sve prašilo. 

Kaj buš s Penavom? I on ti odjebal braću Ukrajince.

Samo si ti ''veži'' zastave s Amerima, Nijemcima, Ukrajincima i Bošnjacima dok se pola milijuna Hrvata u BiH kani nepovratno izbrisati kak konstitutivni narod naočigled vlade RH uz pomoć briselskih birokrata.

Ako nikaj drugo Zox sada barem veli ono kaj stoji 100%.

Kuvertiran mu moj glas za drugi mandat ak zadrži sličan pravac, a premijersku epizodu i minuse mu brišem iz kartona.
ne znam di si njemačku utrpao s amerima koji cvile kako njemačka opstruira i štiti neke svoje interese i da baš nisu za pojačavanje sankcija kako bi to ameri htjeli. i kada su već napravili sjeverni tok 2 unatoč "prijateljskim sankcijama" od strane amerike, zakaj isti ne puste u rad?
francuzi isto nisu nekaj zainteresirani za anglosaksonske pizdarije.

a plenki jede govna po običaju anemičnog i velikog vođe.

i vuk je malo kao i neki drugi ovdje na forumu kaotičan i nedosljedan.
kada orban veli da neka se jebu onda je za njih heroj-mađar pripadnik naroda koji nas je tlačio stoljećima
kada predsjednik RH isto to veli, e onda je izdajnik.

ako se zoki drugi put kandidira a meni još ostane pravo glasa odreći ću se taj dan apstinecije prema glasanju u HR i dat ću mu svoj glas.

Švabe sam stavil zato kaj ih libo racku za ''saveznicu Hrvatsku'', naročito sad kad su semafori na vlasti, a neki nikak ne kuže da Švabi imaju svojih problema i da ih libo racku za pol milijuna naših i u konačnici EU državljana.

Poanta komentara je sam i u svoje kljuse, ali i po potrebi s onim koji ti daje otvorenu potporu za pola milijuna sunarodnjaka izvan granice današnje RH.

A to nisu nitko od gore navedenih.

Inače Švabi su sprdali Ukrajince s 5 000 kaciga. Oružje naja. 

Smeh.

Guest
Guest


Back to top Go down

Zoki se pere:'Nit sam za Rusiju nit Ukrajinu' - Page 2 Empty Re: Zoki se pere:'Nit sam za Rusiju nit Ukrajinu'

Post by Guest 29/1/2022, 19:52

veber wrote:
Sovak wrote:
vuksadinare wrote:
sto smo gledali.bla bla..mujaga opalio jednu prijetnju ovaj odustao od puta u novu bilu...sulji prijetili handzarima.on dosao u srebrenicu.jebiga cinjenice

Da ... bla, bla ... to mu je i posel.

Suljo se pravil mangupom pa onda bježal skup s osiguranjem da se sve prašilo. 

Kaj buš s Penavom? I on ti odjebal braću Ukrajince.

Samo si ti ''veži'' zastave s Amerima, Nijemcima, Ukrajincima i Bošnjacima dok se pola milijuna Hrvata u BiH kani nepovratno izbrisati kak konstitutivni narod naočigled vlade RH uz pomoć briselskih birokrata.

Ako nikaj drugo Zox sada barem veli ono kaj stoji 100%.

Kuvertiran mu moj glas za drugi mandat ak zadrži sličan pravac, a premijersku epizodu i minuse mu brišem iz kartona.
ne znam di si njemačku utrpao s amerima koji cvile kako njemačka opstruira i štiti neke svoje interese i da baš nisu za pojačavanje sankcija kako bi to ameri htjeli. i kada su već napravili sjeverni tok 2 unatoč "prijateljskim sankcijama" od strane amerike, zakaj isti ne puste u rad?
francuzi isto nisu nekaj zainteresirani za anglosaksonske pizdarije.

a plenki jede govna po običaju anemičnog i velikog vođe.

i vuk je malo kao i neki drugi ovdje na forumu kaotičan i nedosljedan.
kada orban veli da neka se jebu onda je za njih heroj-mađar pripadnik naroda koji nas je tlačio stoljećima
kada predsjednik RH isto to veli, e onda je izdajnik.

ako se zoki drugi put kandidira a meni još ostane pravo glasa odreći ću se taj dan apstinecije prema glasanju u HR i dat ću mu svoj glas.

Još uvijek si državljanin RH dakle čisto sumnjam da se tu nekaj more zmeniti ... ali OK, s ovakvim hadezejom svakaj je moguće.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoki se pere:'Nit sam za Rusiju nit Ukrajinu' - Page 2 Empty Re: Zoki se pere:'Nit sam za Rusiju nit Ukrajinu'

Post by dijagram 29/1/2022, 19:55

https://www.vecernji.hr/vijesti/milanovic-hrvatska-se-nece-izlagati-riziku-nama-nitko-nije-pomagao-i-nikome-nismo-duzni-1559163

Tako je zoka

Kad smo ti i ja krvarili nitko nam nije pomogao:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18696
2015-08-09


Back to top Go down

Zoki se pere:'Nit sam za Rusiju nit Ukrajinu' - Page 2 Empty Re: Zoki se pere:'Nit sam za Rusiju nit Ukrajinu'

Post by Guest 29/1/2022, 20:02

dijagram wrote:https://www.vecernji.hr/vijesti/milanovic-hrvatska-se-nece-izlagati-riziku-nama-nitko-nije-pomagao-i-nikome-nismo-duzni-1559163

Tako je zoka

Kad smo ti i ja krvarili nitko nam nije pomogao:)


To mi uopće nije neobično, tko, Picula me kritizirao? On je kao bitan? Prima plaću u EU parlamentu jer sam ga ja tamo poslao. Ne treba mi nitko da me brani, ja znam što radim. Građanima, koji imaju barem dvije moždane vijuge u glavi, je dosta manipuliranja i zveckanja oružjem. Ljudi se boje, konformisti su. Imali smo bipolarnu politiku i za vrijeme Kolinde - ona se slikala s Putinom, a Kenwood Kenon je odlazio u Ukrajinu i provocirao. Nekidan ovaj mutavi ministar ode u Moskvu. Što on sada tamo radi? Ode i preda poziv Putinu da dođe u Hrvatsku. Te iste Ruse koje stigmatiziraš ti pozivaš u posjet. To su neki od najglupljih Hrvata koji to rade. Da sam se tom logikom vodio, ne bi bio nigdje u životu - kazao je pa se osvrnuo na eurozastupnika Sokola.  - Sokol je običan picek, a ne sokol. Ja nisam rekao da je NATO tražio, nego sam rekao da Hrvatska nikoga neće poslati u Ukrajinu. Sokol uopće ne sluša što ja govorim. Netko ljudima treba reći što je laž, a ne Sokol. To je jako loše za politiku - dodao je.  Ponovio je i svoje stavove oko slanja hrvatskih vojnika u Ukrajinu.

- Nije normalno da se nekome obećamo bezuvjetno. Ako se stvar bude zaoštravala, naši ljudi se neće izlagati riziku i ja ću odlučivati o tome ili dvotrećinska većina koja se nikada neće dogovoriti. Hrvatsku još nitko nije tražio, a ako traže, neka ne dolaze. Ako se stvar bude dodatno komplicirala neće otići nigdje, bit će na Kosovu i u Hrvatskoj jer Hrvatska je platila preveliku cijenu. Hrvatskoj nitko nije pomagao, nije ju oslobodio NATO i nikome nismo dužni da budemo ovce koje kolektivno idu na klanje. Svojim napadačima šaljem veliku pusu, neka oni idu u Ukrajinu - kaže Milanović.  Dotaknuo se i pregovora oko izmjena izbornog zakona u BiH.  - Ovo vam je ista priča. Neće doći do izmjena. To je isto kao i s Bakirom Izetbegovićem, neće biti ničega. Oni ne mogu živjeti ni minute znajući da su dali koncesiju Hrvatima, a koja se svodi na pristojne odnose i prava. Neka netko kaže da BiH razbija Dodik, ne, razbija ju Bakir Izetbegović - kazao je.


:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoki se pere:'Nit sam za Rusiju nit Ukrajinu' - Page 2 Empty Re: Zoki se pere:'Nit sam za Rusiju nit Ukrajinu'

Post by veber 29/1/2022, 20:12

Sovak wrote:
veber wrote:
Sovak wrote:

Da ... bla, bla ... to mu je i posel.

Suljo se pravil mangupom pa onda bježal skup s osiguranjem da se sve prašilo. 

Kaj buš s Penavom? I on ti odjebal braću Ukrajince.

Samo si ti ''veži'' zastave s Amerima, Nijemcima, Ukrajincima i Bošnjacima dok se pola milijuna Hrvata u BiH kani nepovratno izbrisati kak konstitutivni narod naočigled vlade RH uz pomoć briselskih birokrata.

Ako nikaj drugo Zox sada barem veli ono kaj stoji 100%.

Kuvertiran mu moj glas za drugi mandat ak zadrži sličan pravac, a premijersku epizodu i minuse mu brišem iz kartona.
ne znam di si njemačku utrpao s amerima koji cvile kako njemačka opstruira i štiti neke svoje interese i da baš nisu za pojačavanje sankcija kako bi to ameri htjeli. i kada su već napravili sjeverni tok 2 unatoč "prijateljskim sankcijama" od strane amerike, zakaj isti ne puste u rad?
francuzi isto nisu nekaj zainteresirani za anglosaksonske pizdarije.

a plenki jede govna po običaju anemičnog i velikog vođe.

i vuk je malo kao i neki drugi ovdje na forumu kaotičan i nedosljedan.
kada orban veli da neka se jebu onda je za njih heroj-mađar pripadnik naroda koji nas je tlačio stoljećima
kada predsjednik RH isto to veli, e onda je izdajnik.

ako se zoki drugi put kandidira a meni još ostane pravo glasa odreći ću se taj dan apstinecije prema glasanju u HR i dat ću mu svoj glas.

Švabe sam stavil zato kaj ih libo racku za ''saveznicu Hrvatsku'', naročito sad kad su semafori na vlasti, a neki nikak ne kuže da Švabi imaju svojih problema i da ih libo racku za pol milijuna naših i u konačnici EU državljana.

Poanta komentara je sam i u svoje kljuse, ali i po potrebi s onim koji ti daje otvorenu potporu za pola milijuna sunarodnjaka izvan granice današnje RH.

A to nisu nitko od gore navedenih.

Inače Švabi su sprdali Ukrajince s 5 000 kaciga. Oružje naja. 

Smeh.
ja ne znam od kuda vadiš podatke. u biti pol tvog texta nisam skužio niti mogao staviti u kontext.

njemačka i francuska igraju neku svoju igru.

na kraju me ne bi čudilo da ispod stola sjeverni tok 2 radi.
ovdje se nitko previše ne uzbuđuje oko ukraine. 
njemci drukaju plin poljacima i mađarima.

isto tako tvrde da će s francuzima zaštiti svoje interese.

općenito energetska kriza prijeti onima koji nemaju energiju.
francuskoj se jebe za plin i uvijek iz svojih skladišta može pustiti.

ovo više izgleda, ajmo se zaratiti.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Zoki se pere:'Nit sam za Rusiju nit Ukrajinu' - Page 2 Empty Re: Zoki se pere:'Nit sam za Rusiju nit Ukrajinu'

Post by veber 29/1/2022, 20:14

ili što bi bilo još bolje, napuštanje agende zelena eu, neutralna co2 eu, mirisna eu.

lako moguće da je i to. zadnjih pet-šest godina su stručnjaci tvrdili da je to nemoguće.

to bi bio najbolji scenario.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Zoki se pere:'Nit sam za Rusiju nit Ukrajinu' - Page 2 Empty Re: Zoki se pere:'Nit sam za Rusiju nit Ukrajinu'

Post by Guest 29/1/2022, 20:18

veber wrote:
Sovak wrote:
veber wrote:
ne znam di si njemačku utrpao s amerima koji cvile kako njemačka opstruira i štiti neke svoje interese i da baš nisu za pojačavanje sankcija kako bi to ameri htjeli. i kada su već napravili sjeverni tok 2 unatoč "prijateljskim sankcijama" od strane amerike, zakaj isti ne puste u rad?
francuzi isto nisu nekaj zainteresirani za anglosaksonske pizdarije.

a plenki jede govna po običaju anemičnog i velikog vođe.

i vuk je malo kao i neki drugi ovdje na forumu kaotičan i nedosljedan.
kada orban veli da neka se jebu onda je za njih heroj-mađar pripadnik naroda koji nas je tlačio stoljećima
kada predsjednik RH isto to veli, e onda je izdajnik.

ako se zoki drugi put kandidira a meni još ostane pravo glasa odreći ću se taj dan apstinecije prema glasanju u HR i dat ću mu svoj glas.

Švabe sam stavil zato kaj ih libo racku za ''saveznicu Hrvatsku'', naročito sad kad su semafori na vlasti, a neki nikak ne kuže da Švabi imaju svojih problema i da ih libo racku za pol milijuna naših i u konačnici EU državljana.

Poanta komentara je sam i u svoje kljuse, ali i po potrebi s onim koji ti daje otvorenu potporu za pola milijuna sunarodnjaka izvan granice današnje RH.

A to nisu nitko od gore navedenih.

Inače Švabi su sprdali Ukrajince s 5 000 kaciga. Oružje naja. 

Smeh.
ja ne znam od kuda vadiš podatke. u biti pol tvog texta nisam skužio niti mogao staviti u kontext.

njemačka i francuska igraju neku svoju igru.

na kraju me ne bi čudilo da ispod stola sjeverni tok 2 radi.
ovdje se nitko previše ne uzbuđuje oko ukraine. 
njemci drukaju plin poljacima i mađarima.

isto tako tvrde da će s francuzima zaštiti svoje interese.

općenito energetska kriza prijeti onima koji nemaju energiju.
francuskoj se jebe za plin i uvijek iz svojih skladišta može pustiti.

ovo više izgleda, ajmo se zaratiti.

Ne trebaju mi nikakvi ekstra podatki, jednostavno gledam iz mjesta gdje jesam.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoki se pere:'Nit sam za Rusiju nit Ukrajinu' - Page 2 Empty Re: Zoki se pere:'Nit sam za Rusiju nit Ukrajinu'

Post by Guest 29/1/2022, 20:20

veber wrote:ili što bi bilo još bolje, napuštanje agende zelena eu, neutralna co2 eu, mirisna eu.

lako moguće da je i to. zadnjih pet-šest godina su stručnjaci tvrdili da je to nemoguće.

to bi bio najbolji scenario.

Kaj god ... ide se na zeleno i vegan. Sto procenata.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Zoki se pere:'Nit sam za Rusiju nit Ukrajinu' - Page 2 Empty Re: Zoki se pere:'Nit sam za Rusiju nit Ukrajinu'

Post by veber 29/1/2022, 20:42

Sovak wrote:
veber wrote:ili što bi bilo još bolje, napuštanje agende zelena eu, neutralna co2 eu, mirisna eu.

lako moguće da je i to. zadnjih pet-šest godina su stručnjaci tvrdili da je to nemoguće.

to bi bio najbolji scenario.

Kaj god ... ide se na zeleno i vegan. Sto procenata.
neodrživo, niti zeleno niti vegan.
kaj se tiče mesa ionako se sastoji od CHON, a znamo sintetizirat.
spike o bio hrani su magla. i kakav je to uzgoj bio svinje? 
u svinjcu?
u turopolju ne priznaju prasščarima da je crna svinja bio jer se hrani u šumi i žirira.
nema slidnosti.
jelen u šumi nema CE certifikat jer nije praćen od okota do kolinja.
ali onaj iz uzgoja ima.

treba nam jedan dobar rat.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Zoki se pere:'Nit sam za Rusiju nit Ukrajinu' - Page 2 Empty Re: Zoki se pere:'Nit sam za Rusiju nit Ukrajinu'

Post by jastreb 30/1/2022, 09:40

Picula je skrenuo s linije i pognuo šiju pred pučkim kobasicama iz Brisela.

Smjesta ga opozvati i uhapsiti.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


epikur37 likes this post

Back to top Go down

Zoki se pere:'Nit sam za Rusiju nit Ukrajinu' - Page 2 Empty Re: Zoki se pere:'Nit sam za Rusiju nit Ukrajinu'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum