ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Raspad Suverenista u Šibeniku

Go down

Raspad Suverenista u Šibeniku Empty Raspad Suverenista u Šibeniku

Post by debotoijusto Mon 24 Jan - 17:51

Svi vijećnici šibenskog Gradskog vijeća i općinskih vijeća, kao i članovi Skupštine Šibensko-kninske županije iz redova Hrvatskih suverenista napustili su danas stranku te će nadalje djelovati kao nezavisni predstavnici. Na takav potez odlučili su se kako bi ukazali stranci da se ne slažu s izbacivanjem saborskog zastupnika Hrvoja Zekanovića iz Hrvatskih suverenista, piše Šibenik.in.
Najnovije događaje potvrdio je i sam Zekanović. “Dogodilo se ono što je očekivano. Iznimno mi je drago što ljudi, koji su prepoznali moj rad kao političara, i dalje ostaju sa mnom, odnosno ostajemo zajedno. Naša politička priča se nastavlja, u idućem razdoblju djelovat ćemo kao nezavisni vijećnici”, kazao je Zekanović.
Hrvoje Zekanović krajem prošle godine u govoru u sabornici pozvao je građane da se cijepe protiv koronavirusa, a pritom je prozvao i desne stranke u Saboru da sabotiraju zdravlje građana. Nakon toga je smijenjen s mjesta predsjednika Kluba zastupnika Hrvatskih suverenista, te potom i izbačen iz stranke.





https://www.telegram.hr/politika-kriminal/raspad-suverenista-u-sibeniku-gradski-opcinski-i-zupanijski-vijecnici-masovno-napustili-stranku-i-stali-uz-zekanovica/
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30633
2014-04-12


Back to top Go down

Raspad Suverenista u Šibeniku Empty Re: Raspad Suverenista u Šibeniku

Post by debotoijusto Mon 24 Jan - 17:54

veseli svaki rasip & antagonizam misli 19st.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30633
2014-04-12


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum