ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nova metoda naplate otpada mogla bi posvadjat susjede.Spijanje se vraca u modu

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Nova metoda naplate otpada mogla bi posvadjat susjede.Spijanje se vraca u modu - Page 2 Empty Re: Nova metoda naplate otpada mogla bi posvadjat susjede.Spijanje se vraca u modu

Post by veber 23/1/2022, 09:51

vili40 wrote:
Sovak wrote:
vili40 wrote:vuk će se sav potrgat oko stavljanja vijesti iz srbije i katastrofi u zagrebu.Valjda više ni ne jede senf uz kobasice,muke su to isusove.
Sve je bilo idealno za vrijeme bandića a sad najednom kataklizma.Ja se sjećam da je i za bandića bilo smeća na sve strane ali vuka to nije smetalo,sad kad se pokušava napraviti neki red,svira truba na uzbunu.Neće se više njegovi moći nalupati janjetine i luka pa kosti ubaciti u neki tuđi kontejner da njima ne smrdi a i semafori će ostati makar bi ih oni najradije maknuli da se osjećaju ko doma i da ih više ne nervira čekanje na crvenom.Velim,muke su to isusove,

Koliko dugo bu vam Bandić argument za Senfa?

Bokte ... za sve kaj se prigovori Senfu odmah Bandića vadite.

Ja sam prvi za uvođenje reda, ali to trebaju delati gradske službe.

Pa ne bum ja okolo hodal i za rukav cimal majmune kak to odlažu smeće.

Odnosno budem, ali nek mi Grad da oružje i dozvolu koju ima 007.
jebe se meni,samo iz aviona se vidi kako neki sad jamraju a prije nisu ni pisnuli za puno veće probleme i nered.Sad kad su novi dobili mandat i to uvjerljivo i prihvatili se teških bandićevih sranja,puca se odmah na najmanji pokret.Naravno da i blesavi znaju kaj je tu u pitanju pa samo naprijed.Prozirno je to ali neka...
ispred marcove zgrade oduvijek je bilo "smeća" sami stanari su ga ostavljali.
isto tako zanemaruje činjenicu da smetlar ne želi cukat kantu uz njegov auto je rako ga ošteti jebao je ježa.
količina smeća je jednaka prije krepanog kao i nakon krepanog.

ali nije njihova opcija i sve im ide na kiki.

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Nova metoda naplate otpada mogla bi posvadjat susjede.Spijanje se vraca u modu - Page 2 Empty Re: Nova metoda naplate otpada mogla bi posvadjat susjede.Spijanje se vraca u modu

Post by veber 23/1/2022, 10:00

Sovak wrote:
veber wrote:
Sovak wrote:

Gle ... prestani mi kenjati kak si ober pametan.

Rekel sam da to selektiranje meni nije problem i koju pizdu ..... mi sad kenjaš?

Ali ak bu netko meni išel računati kaznu zato kaj sused ne bu poštival regule ja mu jebem mater u čvalje.

Me razmeš?

Niti kanim stražariti pored jebenih kanti.

Kak ne kužiš da u Zagrebu barem polovica ljudi nema nikakvu komunalnu kulturu?

I kaj je problem da na određena mesta grad postavi BB kamere?

Bi trebale one pičke iz komunalih poslova nekaj i delati?
imaš svoju vrećicu. nju puniš, odložiš dođe kamion odveze.
koliko si vrećica kupio toliko ćeš platiti.

ne buš dežurao pokraj jebene kante, niti trebaju kamere.
sistem koji godinama radi na sjeveru hrvatske i u pol eu, odjednom je kod nas problem.
kod mene u kući di žive ex i djeca, sve odvajaju odavno.
smetlari nikad nisu dolazili na vrata nego smo morali odfurati smeće 80m dalje.
i sada odfuraju kante.

ne kužim otpor prema realnoj naplati.

Kaj ja pišem turski?

Jesam rekel da s tim nemam problema nikakvih? Jesam.

Problem je kaj tu živiju idioti kaj to ne kužiju.

Pa sad sam iz kanti za mešani otpad svoje zgrade vadil karton i hital ga u kante za papir jer idioti trpaju kak im se kurac digne.

Pišem jebene čitabe po oglasnoj ploči.

Da ne velim kak kreteni hitaju stare krevete i krupni otpad po zelenim površinama i to nitko ne reže niti pol posto.

BB nadzor ... ili meni gun i dozvolu 007.
čim netko ostavi kantu od boje, počet će gomilanje. to nam je u prirodi. i onda se stvori hrpa.
znam po sebi, najradije bi hitio na hrpu ali ipak odem u reciklažno dvorište.
krepani je ukinuo hrpu.

sistem je odličan. paušal mora biti jer treba sve to amortizirati. koliko ćeš otpada napraviti toliko ćeš i platiti.
za dva mjeseca bumo vidjeli. do sada sam plaćao 280kn za odvoz, a praktično samo stari živi tamo.
po novom 45+vrečica. znači u dva mjeseca 100kn.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Nova metoda naplate otpada mogla bi posvadjat susjede.Spijanje se vraca u modu - Page 2 Empty Re: Nova metoda naplate otpada mogla bi posvadjat susjede.Spijanje se vraca u modu

Post by veber 23/1/2022, 10:02

i te priče s gun-om ostavi za djecu.
ja ti prodam glock ima još nekih 50ak metaka. dođi s dozvolom.
za tebe 200€
odjavim ga u heinzelovoj
i ti pucaj.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Nova metoda naplate otpada mogla bi posvadjat susjede.Spijanje se vraca u modu - Page 2 Empty Re: Nova metoda naplate otpada mogla bi posvadjat susjede.Spijanje se vraca u modu

Post by Guest 23/1/2022, 10:10

veber wrote:
vili40 wrote:
Sovak wrote:

Koliko dugo bu vam Bandić argument za Senfa?

Bokte ... za sve kaj se prigovori Senfu odmah Bandića vadite.

Ja sam prvi za uvođenje reda, ali to trebaju delati gradske službe.

Pa ne bum ja okolo hodal i za rukav cimal majmune kak to odlažu smeće.

Odnosno budem, ali nek mi Grad da oružje i dozvolu koju ima 007.
jebe se meni,samo iz aviona se vidi kako neki sad jamraju a prije nisu ni pisnuli za puno veće probleme i nered.Sad kad su novi dobili mandat i to uvjerljivo i prihvatili se teških bandićevih sranja,puca se odmah na najmanji pokret.Naravno da i blesavi znaju kaj je tu u pitanju pa samo naprijed.Prozirno je to ali neka...
ispred marcove zgrade oduvijek je bilo "smeća" sami stanari su ga ostavljali.
isto tako zanemaruje činjenicu da smetlar ne želi cukat kantu uz njegov auto je rako ga ošteti jebao je ježa.
količina smeća je jednaka prije krepanog kao i nakon krepanog.

ali nije njihova opcija i sve im ide na kiki.


E sad bih mogel reći da Senfa branite i ližete mu rit zato kaj je ''vaša'' opcija ... ali ipak ne bum.

Jebe mi se i za vaše opcije i za kikija (a da je tip agenda - ne nije ... kaj bi, ja sam).

Ovom gradu definitivno treba uvođenje reda, ali na način da oni koji poštuju red budu nagrađeni, 

a oni koji ga kršiju maksimalno kažnjeni.

E sad buš rekel kak bih ja to napravil ... nije moj posel nego gradonačelnikov.

Ja mu samo mogu reći kaj ne bu štimalo, ali kaj smisliti da to štima je njegov posel ... ipak je on bil savetnik 

za političku ekologiju u četrdesetak država ... kaj ne?

Opet velim, nikaj protiv razvrstavanja otpada nemam.

I sad to delam bez problema.

I tu vrećicu za mešani kaj trebam kupiti nikakav problem - koliko trpam toliko platim.

Ali daj to objasni VSS idiotima koji ne kužiju da celofan i alufoliju ne mreš hititi u kantu za papir, 

a karton u mešani komunalni otpad, a imamo zajedničke kante postavljene u boks tik do nogostupa.

Sto metri dalje na parcelu kaj je zaprav šuma hiće se krupni otpad i nitko ne reagira ... izgleda katastrofa.

Kak to rešiti?

BB nadzor koji kretena snimi i onda ga oguliti do jaja ... ali to se ne dela.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nova metoda naplate otpada mogla bi posvadjat susjede.Spijanje se vraca u modu - Page 2 Empty Re: Nova metoda naplate otpada mogla bi posvadjat susjede.Spijanje se vraca u modu

Post by Guest 23/1/2022, 10:11

veber wrote:i te priče s gun-om ostavi za djecu.
ja ti prodam glock ima još nekih 50ak metaka. dođi s dozvolom.
za tebe 200€
odjavim ga u heinzelovoj
i ti pucaj.

Znaš kaj ... ostavi ti spike sa Senfom za svoju decu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nova metoda naplate otpada mogla bi posvadjat susjede.Spijanje se vraca u modu - Page 2 Empty Re: Nova metoda naplate otpada mogla bi posvadjat susjede.Spijanje se vraca u modu

Post by Guest 23/1/2022, 10:13

I glocka si mogu ovak kupiti niti mi treba dozvola.

Najmanji problem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nova metoda naplate otpada mogla bi posvadjat susjede.Spijanje se vraca u modu - Page 2 Empty Re: Nova metoda naplate otpada mogla bi posvadjat susjede.Spijanje se vraca u modu

Post by veber 23/1/2022, 10:16

Sovak wrote:

a karton u mešani komunalni otpad, a imamo zajedničke kante postavljene u boks tik do nogostupa.

Sto metri dalje na parcelu kaj je zaprav šuma hiće se krupni otpad i nitko ne reagira ... izgleda katastrofa.

Kak to rešiti?

BB nadzor koji kretena snimi i onda ga oguliti do jaja ... ali to se ne dela.
imaš tri mogućnosti
odseli
oni odsele
edukacija
metke ti dam gratis
i dva okvira.
to ti je taman strpaš 50 u tri okvira.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Nova metoda naplate otpada mogla bi posvadjat susjede.Spijanje se vraca u modu - Page 2 Empty Re: Nova metoda naplate otpada mogla bi posvadjat susjede.Spijanje se vraca u modu

Post by veber 23/1/2022, 10:20

Sovak wrote:I glocka si mogu ovak kupiti niti mi treba dozvola.

Najmanji problem.
možeš.
ja nisam prijavio oružje na granici pa sam bio malo priveden.
s njemačkom waffenscheinom.

da ti nađu oružje bez dozvole u njemačkoj. ideš direktno u zatvor kao terorist.

yodi sam poslao snimku kako alahekbar u hamburgu završi.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Nova metoda naplate otpada mogla bi posvadjat susjede.Spijanje se vraca u modu - Page 2 Empty Re: Nova metoda naplate otpada mogla bi posvadjat susjede.Spijanje se vraca u modu

Post by vuksadinare 23/1/2022, 11:21

Sovak wrote:
veber wrote:
vili40 wrote:
jebe se meni,samo iz aviona se vidi kako neki sad jamraju a prije nisu ni pisnuli za puno veće probleme i nered.Sad kad su novi dobili mandat i to uvjerljivo i prihvatili se teških bandićevih sranja,puca se odmah na najmanji pokret.Naravno da i blesavi znaju kaj je tu u pitanju pa samo naprijed.Prozirno je to ali neka...
ispred marcove zgrade oduvijek je bilo "smeća" sami stanari su ga ostavljali.
isto tako zanemaruje činjenicu da smetlar ne želi cukat kantu uz njegov auto je rako ga ošteti jebao je ježa.
količina smeća je jednaka prije krepanog kao i nakon krepanog.

ali nije njihova opcija i sve im ide na kiki.


E sad bih mogel reći da Senfa branite i ližete mu rit zato kaj je ''vaša'' opcija ... ali ipak ne bum.

Jebe mi se i za vaše opcije i za kikija (a da je tip agenda - ne nije ... kaj bi, ja sam).

Ovom gradu definitivno treba uvođenje reda, ali na način da oni koji poštuju red budu nagrađeni, 

a oni koji ga kršiju maksimalno kažnjeni.

E sad buš rekel kak bih ja to napravil ... nije moj posel nego gradonačelnikov.

Ja mu samo mogu reći kaj ne bu štimalo, ali kaj smisliti da to štima je njegov posel ... ipak je on bil savetnik 

za političku ekologiju u četrdesetak država ... kaj ne?

Opet velim, nikaj protiv razvrstavanja otpada nemam.

I sad to delam bez problema.

I tu vrećicu za mešani kaj trebam kupiti nikakav problem - koliko trpam toliko platim.

Ali daj to objasni VSS idiotima koji ne kužiju da celofan i alufoliju ne mreš hititi u kantu za papir, 

a karton u mešani komunalni otpad, a imamo zajedničke kante postavljene u boks tik do nogostupa.

Sto metri dalje na parcelu kaj je zaprav šuma hiće se krupni otpad i nitko ne reagira ... izgleda katastrofa.

Kak to rešiti?

BB nadzor koji kretena snimi i onda ga oguliti do jaja ... ali to se ne dela.
..pa naravno da je njihova opcija..sjecam se kad je bandic rijesio pitanje smrada i kanalizacije na zitnjaku..oni koji se sad kunu u senfa govorili su da je bandic unistio zatrpavanjem kanala nostalgicnost koja je isla sa miomirisima kanalizacije..ofnosno taj kanal je budio sjecanja na 'ljepsa vremena'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Nova metoda naplate otpada mogla bi posvadjat susjede.Spijanje se vraca u modu - Page 2 Empty Re: Nova metoda naplate otpada mogla bi posvadjat susjede.Spijanje se vraca u modu

Post by Guest 23/1/2022, 11:46

veber wrote:
Sovak wrote:I glocka si mogu ovak kupiti niti mi treba dozvola.

Najmanji problem.
možeš.
ja nisam prijavio oružje na granici pa sam bio malo priveden.
s njemačkom waffenscheinom.

da ti nađu oružje bez dozvole u njemačkoj. ideš direktno u zatvor kao terorist.

yodi sam poslao snimku kako alahekbar u hamburgu završi.


Zakaj misliš da bih išel u Nemšku s neprijavljenim oružjem ... ili uopće išel u Nemšku?

Po kaj da idem tam?

Da mi rit sveta vidi?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nova metoda naplate otpada mogla bi posvadjat susjede.Spijanje se vraca u modu - Page 2 Empty Re: Nova metoda naplate otpada mogla bi posvadjat susjede.Spijanje se vraca u modu

Post by Guest 23/1/2022, 12:01

vuksadinare wrote:
Sovak wrote:
veber wrote:
ispred marcove zgrade oduvijek je bilo "smeća" sami stanari su ga ostavljali.
isto tako zanemaruje činjenicu da smetlar ne želi cukat kantu uz njegov auto je rako ga ošteti jebao je ježa.
količina smeća je jednaka prije krepanog kao i nakon krepanog.

ali nije njihova opcija i sve im ide na kiki.


E sad bih mogel reći da Senfa branite i ližete mu rit zato kaj je ''vaša'' opcija ... ali ipak ne bum.

Jebe mi se i za vaše opcije i za kikija (a da je tip agenda - ne nije ... kaj bi, ja sam).

Ovom gradu definitivno treba uvođenje reda, ali na način da oni koji poštuju red budu nagrađeni, 

a oni koji ga kršiju maksimalno kažnjeni.

E sad buš rekel kak bih ja to napravil ... nije moj posel nego gradonačelnikov.

Ja mu samo mogu reći kaj ne bu štimalo, ali kaj smisliti da to štima je njegov posel ... ipak je on bil savetnik 

za političku ekologiju u četrdesetak država ... kaj ne?

Opet velim, nikaj protiv razvrstavanja otpada nemam.

I sad to delam bez problema.

I tu vrećicu za mešani kaj trebam kupiti nikakav problem - koliko trpam toliko platim.

Ali daj to objasni VSS idiotima koji ne kužiju da celofan i alufoliju ne mreš hititi u kantu za papir, 

a karton u mešani komunalni otpad, a imamo zajedničke kante postavljene u boks tik do nogostupa.

Sto metri dalje na parcelu kaj je zaprav šuma hiće se krupni otpad i nitko ne reagira ... izgleda katastrofa.

Kak to rešiti?

BB nadzor koji kretena snimi i onda ga oguliti do jaja ... ali to se ne dela.
..pa naravno da je njihova opcija..sjecam se kad je bandic rijesio pitanje smrada i kanalizacije na zitnjaku..oni koji se sad kunu u senfa govorili su da je bandic unistio zatrpavanjem kanala nostalgicnost koja je isla sa miomirisima kanalizacije..ofnosno taj kanal je budio sjecanja na 'ljepsa vremena'

Gle ... kad im kazne od 500 kn počnu na pričuvu zgrade dolaziti zato kaj je nemoguće urbane VSS seljačine skontrolirati da u kante treba hitati onak kak je propisano onda buju videli.

Ja kak predstavnik suvlasnika ne kanim biti odgovoran za pražnjenje računa pričuve zbog idiota koji u prolazu hiti u naše kante ono kaj tam ne bi trebalo biti.

Drugo, ak metnem gajbu, to mi opet ne jamči da neki urbani napredni idiot iz ulaza ne bu u kantu hitil kaj ne treba.

I treće, kod nas se ćesme odvozi po tjednima, a ne po danima i satima?

Je l' buju smetlari imali ključeve ili otpirajuće kartice za našu gajbu ili bum ja moral dežurati i čekati njih da dojdu kad im se sprdne?

Najlakše je reći kupite si vrećicu extra i ak ne bute to tak delali kazna na pričuvu 500 kn.

Ostalo ih libo racku.

Znači ja kak predstavnik suvlasnika moram biti još i komunalac i policajac i odgovoran za kaznu?


Malo morgen ... ne pada mi napamet.

Nek si mamu svoju metneju za predstavnika suvlasnika.


Samo čekam da mi se neke stvari poklopiju i odem ... po mogućnosti na vlastitoj parceli gde bum odgovoran i gde bum plaćal samo ja 1/1 za sve kaj delam.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nova metoda naplate otpada mogla bi posvadjat susjede.Spijanje se vraca u modu - Page 2 Empty Re: Nova metoda naplate otpada mogla bi posvadjat susjede.Spijanje se vraca u modu

Post by vuksadinare 23/1/2022, 12:06

Inace agrnda crveno zelenih je anarhija i nered..medjusobno karanje..a trn u oku im je zajednistvo,nacionalne i tradicojske vrijednosti,obitelj i suverenizam
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Nova metoda naplate otpada mogla bi posvadjat susjede.Spijanje se vraca u modu - Page 2 Empty Re: Nova metoda naplate otpada mogla bi posvadjat susjede.Spijanje se vraca u modu

Post by vuksadinare 23/1/2022, 12:07

..a vole i cinkanje,spijanje i pomalo terorizam
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

Nova metoda naplate otpada mogla bi posvadjat susjede.Spijanje se vraca u modu - Page 2 Empty Re: Nova metoda naplate otpada mogla bi posvadjat susjede.Spijanje se vraca u modu

Post by Guest 23/1/2022, 14:08

vuksadinare wrote:Inace agrnda crveno zelenih je anarhija i nered..medjusobno karanje..a trn u oku im je zajednistvo,nacionalne i tradicojske vrijednosti,obitelj i suverenizam

Gle ... meni je problem kaj netko titra jajca savetniku za političku ekologiju u 40 država ''uvođenja reda'' čiji je umni vrhunac kopiranje švicarskog modela, a meni je operativno nemoguće izvesti da govno koje ne poštuje red za to i plati nego bu se kazna zapravo naplaćivala iz pričuve zgrade ... baš me zanima je li i naplatu kazne skopiral iz Švicarske?




Ja kak predstavnik suvlasnika nemam pravo nikomu tu uplatnicu s kaznom u kaslić metnuti niti ga morem ikak naterati da on to plati čak i da znam 100% da je on to napravil, pa čak da ga imam i snimljenog. To može jedino komunalac.

E sad ... dovoljno je da tip metne kapu i ja više ne mrem dokazati tko je on. A niti to više može komunalac kojeg ionak boli kurac tko je to napravil jer on bu mogel naplatiti zgradi pa se preveć i ne bu jebal s tim tko je zapraf kriv.

Meni već sad na račun zgrade ide trošak delanja gajbe s ključem ak mi to grad ne sufinancira, plus trošak delanja video-nadzora pomoću kojeg budem ... iskreno rečeno ne znam kaj i da ufekam idiota kojem je razvrstavanje otpada zadnja rupa na svirali.

Zato velim - prva kazna koja dojde nek si ju naplatiju i dajem ostavku kak predstavnik suvlasnika pa nek si svi razmišljaju kad im stanje pričuve s nekih četrdesetak tisuća kuna padne za 500 kn po mesecu u godinu dana ... dakle minus 6000 kn godišnje.

Inače smo zgrada sa šest stambenih jedinica i toliko otprilike skupimo na hrpu po godini plaćanja pričuve minus tekući troškovi zgrade pa ti vidi.

Nek nam samo jednu kaznu na mesec spiči i zgrada je za tu godinu ''bankrot''.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nova metoda naplate otpada mogla bi posvadjat susjede.Spijanje se vraca u modu - Page 2 Empty Re: Nova metoda naplate otpada mogla bi posvadjat susjede.Spijanje se vraca u modu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum