ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Preminuo njemački glumac Hardy Kruger

Go down

Preminuo njemački glumac Hardy Kruger Empty Preminuo njemački glumac Hardy Kruger

Post by vuksadinare Thu 20 Jan - 12:52

http://www.jutarnji.hr/scena/strane-zvijezde/preminuo-njemacki-glumac-koji-je-stekao-svjetsku-slavu-od-mladog-nacista-do-hollywooda-15147571
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99103
2015-09-08


Back to top Go down

Preminuo njemački glumac Hardy Kruger Empty Re: Preminuo njemački glumac Hardy Kruger

Post by vuksadinare Thu 20 Jan - 12:54

Pukovnik Krencer u bitci na neretvi..maestralna uloga njemackog pukovnika...'panzer divizion mars forvertz'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99103
2015-09-08


Back to top Go down

Preminuo njemački glumac Hardy Kruger Empty Re: Preminuo njemački glumac Hardy Kruger

Post by T. Thu 20 Jan - 12:54

uhhh...  :(
r.i.p. velikanu...

_________________
Preminuo njemački glumac Hardy Kruger Unname11
T.
T.

Posts : 17113
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Preminuo njemački glumac Hardy Kruger Empty Re: Preminuo njemački glumac Hardy Kruger

Post by vuksadinare Thu 20 Jan - 12:54

u Hatariu isto odlicna uloga..bio je svojevrsni njemacki paul newman
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99103
2015-09-08


Back to top Go down

Preminuo njemački glumac Hardy Kruger Empty Re: Preminuo njemački glumac Hardy Kruger

Post by vuksadinare Thu 20 Jan - 13:11

Toten vrati ga u nick kao pocast
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99103
2015-09-08


Back to top Go down

Preminuo njemački glumac Hardy Kruger Empty Re: Preminuo njemački glumac Hardy Kruger

Post by vuksadinare Thu 20 Jan - 13:12

definitivno u filmu 'bitka na neretvi' daleko najjaca cunka..zasjenio i yul brinera i orson welsa
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99103
2015-09-08


Back to top Go down

Preminuo njemački glumac Hardy Kruger Empty Re: Preminuo njemački glumac Hardy Kruger

Post by T. Thu 20 Jan - 13:25

vuksadinare wrote:Toten vrati ga u nick kao pocast
bio sam ga mislio stavit na avatar ima već ohoho pa nikako...
ubiće me linost... :| 
dobro kažeš, ako ne sada, onda kada ?
T.
T.

Posts : 17113
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Preminuo njemački glumac Hardy Kruger Empty Re: Preminuo njemački glumac Hardy Kruger

Post by Ringo10 Thu 20 Jan - 16:12

Sjajan glumac. U Neretvi nezaboravan.
Nisam ni znao da je jos bio ziv.
R.I.P
Ringo10
Ringo10

Posts : 21560
2015-09-24


Back to top Go down

Preminuo njemački glumac Hardy Kruger Empty Re: Preminuo njemački glumac Hardy Kruger

Post by Noor Thu 20 Jan - 16:43

baš sam ga voljela, jako mi je žao :(
laka mu zemlja

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Preminuo njemački glumac Hardy Kruger Empty Re: Preminuo njemački glumac Hardy Kruger

Post by vuksadinare Thu 20 Jan - 17:09

Inace hardy je u neretvi igrao ulogu pukovnika koji se prezivao krajcer i bio je zamjenik zapovjednika grupe 'anaker' koja je bila udarna u napadu na tita i partizane..sastojala se od dvije njemacke divizije i dvije pukovnije i jos neke ustasko domobranske postrojbe...pukovnik krajcer je bio zapovjednik cini mi se 117 njemacke lovacke divizije..njegova divizija uz jednu ustasku pukovniju,dvije domobranske i jedan bataljun panzera 'tigrova' imala glavni pravac udara karlovac-slunj-bihac..druga njemacka 369 legionarska divizija,dva ustaska puka i jednom domobranskom pukovnije i bataljonom panzera napadali su iz smjera petrinja-glina-dvor-cazin..i te postrojbe cinile su grupa 'anaker'...jos jedna njemacka grupa 'sachs' je bila oni su napadali iz smjera jajca i banja luka
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99103
2015-09-08


Back to top Go down

Preminuo njemački glumac Hardy Kruger Empty Re: Preminuo njemački glumac Hardy Kruger

Post by jastreb Thu 20 Jan - 17:39

RIP.

I jos je jedan Nijemac obiljezio jugosl.film.

Peter Carsten.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Preminuo njemački glumac Hardy Kruger Empty Re: Preminuo njemački glumac Hardy Kruger

Post by vuksadinare Thu 20 Jan - 17:46

jastreb wrote:RIP.

I jos je jedan Nijemac obiljezio jugosl.film.

Peter Carsten.
on je zivio ako se ne varam u istri
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99103
2015-09-08


Back to top Go down

Preminuo njemački glumac Hardy Kruger Empty Re: Preminuo njemački glumac Hardy Kruger

Post by vuksadinare Thu 20 Jan - 17:48

Carsten je po meni odigrao najbolju ulogu i to njemackog casnika u 'Donatoru'..i mislim da je to bio prvi njegov yu film u kojoj je igrao glavnu ulogu..inace vecinom je igrao sporedne uloge i to njemackog casnika
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99103
2015-09-08


Back to top Go down

Preminuo njemački glumac Hardy Kruger Empty Re: Preminuo njemački glumac Hardy Kruger

Post by vuksadinare Thu 20 Jan - 18:00

Ova scena snimana u Rami i na planini Makljen..


https://youtu.be/_KJM4T0FUzA
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99103
2015-09-08


Back to top Go down

Preminuo njemački glumac Hardy Kruger Empty Re: Preminuo njemački glumac Hardy Kruger

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum