ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

uguz partija

Go down

uguz partija Empty uguz partija

Post by marcellus 5/1/2016, 11:51

http://www.vecernji.hr/hrvatska/dio-hns-a-ne-odbacuje-ideju-da-podrzi-novu-vladu-u-saboru-1049295

_________________
uguz partija 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

uguz partija Empty Re: uguz partija

Post by marcellus 5/1/2016, 11:51

a i kradimir nešto razmišlja bi li se priklonio...

_________________
uguz partija 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

uguz partija Empty Re: uguz partija

Post by Guest 5/1/2016, 11:53

Napisat ću pismu Oreškoviću da se čuva svih i svakog. Ni čovjek naviknul na hrvatske hijene, iako je u Opus Dei-u i dela za Židove, s takvim gadovima, kakvi su u hrvatskoj politici,  još se ni susrel u svom kratkom životu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

uguz partija Empty Re: uguz partija

Post by marcellus 5/1/2016, 11:55

jebeš principe i ideologiju, daj direktorska mjesta u javnim preduzećimaaaaa

_________________
uguz partija 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

uguz partija Empty Re: uguz partija

Post by marcellus 5/1/2016, 11:55

naime ako u politici DNRH postoji nakupina govana koja nema nikakvih principa već im je samo do vlasti pod svaku cijenu... to su oba HNS-a.

_________________
uguz partija 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

uguz partija Empty Re: uguz partija

Post by udba 5/1/2016, 11:56

Eva wrote:Napisat ću pismu Oreškoviću da se čuva svih i svakog. Ni čovjek naviknul na hrvatske hijene, iako je u Opus Dei-u i dela za Židove, s takvim gadovima, kakvi su u hrvatskoj politici,  još se ni susrel u svom kratkom životu.
haha, on se treba čuvat, Sanader je sitni đeparoš prema onom što će on maznut u HR i to tako da ova stoka oko njega neće ni primjetiti da su ostali bez gaća.

_________________
uguz partija Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

uguz partija Empty Re: uguz partija

Post by Guest 5/1/2016, 20:45

Konačno...Ako se poskliznu, SDP će se osloboditi HNS-a....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

uguz partija Empty Re: uguz partija

Post by abraham 5/1/2016, 20:53

marcellus wrote:naime ako u politici DNRH postoji nakupina govana koja nema nikakvih principa već im je samo do vlasti pod svaku cijenu... to su oba HNS-a.
Sva sam skloniji pripisati im i MOST. Oreskovic mi se cinio kao dobro rjesenja ali sest najjacih ministarstava, nacelnicima opcina od 150 dusa. Petrina se zajeb`o, mogao je biti ministar, povijesti i tumacenja iste. Sve ovo mi postaje odvratno. Most nateze i previse. Na ponovljenim izborima bi vjerojatno bili zbrisani. Jos uvijek mislim da ce biti izbora. Nemoguce je ovo privesti, sretno , do kraja.
abraham
abraham

Male
Posts : 14025
2014-04-14


Back to top Go down

uguz partija Empty Re: uguz partija

Post by abraham 5/1/2016, 20:59

Debela jos nije zapjevala. Mogucnost da se Zoka vrati je realna. Znam da je bogohulno ali meni to sve smrdi na nove izbore.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14025
2014-04-14


Back to top Go down

uguz partija Empty Re: uguz partija

Post by marcellus 5/1/2016, 21:00

zoki se sjebao nakon izbora, ni pol njegovih više ne bi glasalo za njega.

_________________
uguz partija 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

uguz partija Empty Re: uguz partija

Post by abraham 5/1/2016, 21:02

Nista se ne bih zakleo. Kila mozga...

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14025
2014-04-14


Back to top Go down

uguz partija Empty Re: uguz partija

Post by marcellus 5/1/2016, 21:27

abraham wrote:Nista se ne bih zakleo. Kila mozga...

bogami joj i u šveckoj cijena pada. Pisao jučer tekst o ministarstvima. Bogtejebo vi ih imate 26. Ministarstvo rodne jednakosti? Ministarstvo demokracije? Ej al nemate ko afganistan ministarstvo hadžiluka i islama. Nema veze biće u idućoj vladi.

_________________
uguz partija 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

uguz partija Empty Re: uguz partija

Post by abraham 5/1/2016, 21:42

marcellus wrote:
abraham wrote:Nista se ne bih zakleo. Kila mozga...

bogami joj i u šveckoj cijena pada. Pisao jučer tekst o ministarstvima. Bogtejebo vi ih imate 26. Ministarstvo rodne jednakosti? Ministarstvo demokracije? Ej al nemate ko afganistan ministarstvo hadžiluka i islama. Nema veze biće u idućoj vladi.
Sipas sol u ranu..... Uzas je to sto se dogadja. Uveli su kao granicnu kontrolu koju ce raditi spediteri?????? Bilo kako bilo ali ako nemas dokumenta, pokupe te lijepo autom i odvezu i dobijes smjestaj i zpocnu proces za dobijanje azila . Zajebancija za one sa mozgom od dvije ..... To je kao reakcija jer su uvijdeli da je vrag odnio salu. Ultra desnica je druga najveca stranka u drzavi. Ne pomaze niti nezapamcena medijska indoktrinacija. Sezdesete i sedamdesete sa jednim tv kanalom i radijom u YU su pizdarija sta ovi pokusavaju u doba interneta i prijenosa informacija u realnom vremenu. Ljevicari, pederi, vegani, ljubitelji bonsajia, svi koji kopaju nos lijevom rukom i sl daju svakodnevno podrsku. Nema radnika , pa je , pandan Aliji Sirotanovicu izostao ali jebi ga. Ultra desnica druga po velicini. Tko se tome mogao nadati. Ovi opet trpaju kao da je sutra sudnji dan.porez na gorivo su u zadnjih godinu digli za jednu krunu. Linearno. Treba nahraniti sve koji stizu. Niko se javno ne buni. Nitko nece da bude "fasist", "homofob" i sl. Na forumima slika sasvim drugacija. Kao noc i dan. Tu se jos moze doci do nekih informacija. Javne medije sam prestao konzumirati. Gade mi se.
abraham
abraham

Male
Posts : 14025
2014-04-14


Back to top Go down

uguz partija Empty Re: uguz partija

Post by marcellus 5/1/2016, 21:57

abraham wrote:
marcellus wrote:
abraham wrote:Nista se ne bih zakleo. Kila mozga...

bogami joj i u šveckoj cijena pada. Pisao jučer tekst o ministarstvima. Bogtejebo vi ih imate 26. Ministarstvo rodne jednakosti? Ministarstvo demokracije? Ej al nemate ko afganistan ministarstvo hadžiluka i islama. Nema veze biće u idućoj vladi.
Sipas sol u ranu..... Uzas je to sto se dogadja. Uveli su kao granicnu kontrolu koju ce raditi spediteri?????? Bilo kako bilo ali ako nemas dokumenta, pokupe te lijepo autom i odvezu i dobijes smjestaj i zpocnu proces za dobijanje azila . Zajebancija za one sa mozgom od dvije ..... To je kao reakcija jer su uvijdeli da je vrag odnio salu. Ultra desnica je druga najveca stranka u drzavi. Ne pomaze niti nezapamcena medijska indoktrinacija. Sezdesete i sedamdesete sa jednim tv kanalom i radijom u YU su pizdarija sta ovi pokusavaju u doba interneta i prijenosa informacija u realnom vremenu. Ljevicari, pederi, vegani, ljubitelji bonsajia, svi koji kopaju nos lijevom rukom i sl daju svakodnevno podrsku. Nema radnika , pa je , pandan Aliji Sirotanovicu izostao ali jebi ga. Ultra desnica druga po velicini. Tko se tome mogao nadati. Ovi opet trpaju kao da je sutra sudnji dan.porez na gorivo su u zadnjih godinu digli za jednu krunu. Linearno. Treba nahraniti sve koji stizu. Niko se javno ne buni. Nitko nece da bude "fasist", "homofob" i sl. Na forumima slika sasvim drugacija. Kao noc i dan. Tu se jos moze doci do nekih informacija. Javne medije sam prestao konzumirati. Gade mi se.

pa i njemačka sve više ko juga. Javno svi za titu i partiju. Privatno, svi im jebu mater. Veliš landser se sluša. landser skuplja lajkove na jubitu ko mutav... a dislajkove skoro pa ništa. Ko nekad, kad bi nijemci došli na jadran, demokracija sve nova njemačka, ali kad bi se popilo znala bi se čut koja nostalgična o vremenima kad se znalo red i ko pije ko plaća. I gdje je kome mjesto. Jelte.

_________________
uguz partija 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

uguz partija Empty Re: uguz partija

Post by marcellus 5/1/2016, 21:58

kolko je jedna kruna? mi sad nemamo vladu pa trenutno niko ne diže trošarine na gorivo. Jebiga pojeftinjuje, a nismo navikli. Što kaže neko da nema vlade godinu dana palo bi na tri kune

_________________
uguz partija 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

uguz partija Empty Re: uguz partija

Post by abraham 5/1/2016, 22:07

marcellus wrote:
abraham wrote:
marcellus wrote:
abraham wrote:Nista se ne bih zakleo. Kila mozga...

bogami joj i u šveckoj cijena pada. Pisao jučer tekst o ministarstvima. Bogtejebo vi ih imate 26. Ministarstvo rodne jednakosti? Ministarstvo demokracije? Ej al nemate ko afganistan ministarstvo hadžiluka i islama. Nema veze biće u idućoj vladi.
Sipas sol u ranu..... Uzas je to sto se dogadja. Uveli su kao granicnu kontrolu koju ce raditi spediteri?????? Bilo kako bilo ali ako nemas dokumenta, pokupe te lijepo autom i odvezu i dobijes smjestaj i zpocnu proces za dobijanje azila . Zajebancija za one sa mozgom od dvije ..... To je kao reakcija jer su uvijdeli da je vrag odnio salu. Ultra desnica je druga najveca stranka u drzavi. Ne pomaze niti nezapamcena medijska indoktrinacija. Sezdesete i sedamdesete sa jednim tv kanalom i radijom u YU su pizdarija sta ovi pokusavaju u doba interneta i prijenosa informacija u realnom vremenu. Ljevicari, pederi, vegani, ljubitelji bonsajia, svi koji kopaju nos lijevom rukom i sl daju svakodnevno podrsku. Nema radnika , pa je , pandan Aliji Sirotanovicu izostao ali jebi ga. Ultra desnica druga po velicini. Tko se tome mogao nadati. Ovi opet trpaju kao da je sutra sudnji dan.porez na gorivo su u zadnjih godinu digli za jednu krunu. Linearno. Treba nahraniti sve koji stizu. Niko se javno ne buni. Nitko nece da bude "fasist", "homofob" i sl. Na forumima slika sasvim drugacija. Kao noc i dan. Tu se jos moze doci do nekih informacija. Javne medije sam prestao konzumirati. Gade mi se.

pa i njemačka sve više ko juga. Javno svi za titu i partiju. Privatno, svi im jebu mater. Veliš landser se sluša. landser skuplja lajkove na jubitu ko mutav... a dislajkove skoro pa ništa. Ko nekad, kad bi nijemci došli na jadran, demokracija sve nova njemačka, ali kad bi se popilo znala bi se čut koja nostalgična o vremenima kad se znalo red i ko pije ko plaća. I gdje je kome mjesto. Jelte.
Upravo tako. Jedini sam stranac u firmi. Normalna zajebancija. Kada sam sam sa nekim od njih onda ih "ispipam" i poslije natrljam usi tako da zijevaju. Ne znaju kako im izgleda narodna nosnja. Stide se narodnih nosnji, pjesama obicaja i zatiru ih na svakom koraku. Istovremeno placaju rvatima, srbima,somalijcima i svakakovim drugima da gaje svoju kulturu i obicaje. Nenormalno. Totalno nenormalno. Dijete u dresu svedeske nogometne repke , poslali kuci da se presvuce da ne uznemirava osjacaje druge djece. Koje djece ?????? Prijetelj(nastavnik) u jednom razredu ima dva i pol etnicka svedjana ali kaze da je to i super. Dosta je poljske i balkanske djeca pa i nije tako strasno. Muhahahahahahahahaa bilo kako bilo ali nisu doseljenici krivi. Krivi su Svedjani jer izigravaju neki kurac a u biti rezu granu na kojoj sjede.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14025
2014-04-14


Back to top Go down

uguz partija Empty Re: uguz partija

Post by marcellus 5/1/2016, 22:10

kakve su šanse da nac... demokrati dođu na vlast?

_________________
uguz partija 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

uguz partija Empty Re: uguz partija

Post by abraham 5/1/2016, 22:20

Nikakove. Ni po meni oni nisu rjesenje. Uglavnom igraju samo na strance. Ostalo o bodova. Osim toga su na nizoj razini vlasti regijama, opcinama i sl prava katastrofa. Ne mogu naci kvalitetan kadar. Sami nacisti (pravi) , nasilnici, robijasi i uglavnom ekipa bez i onog mozga od dvije marke. Osim toga cijela se politicka scena udruzila protiv njih. Posljedice su tromost u odlucivanju, nekonzitentnost, ovisnicki odnosi i sl. A brod tone.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14025
2014-04-14


Back to top Go down

uguz partija Empty Re: uguz partija

Post by Guest 5/1/2016, 22:38

Sad će to MOST riješiti....hahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

uguz partija Empty Re: uguz partija

Post by markabc 5/1/2016, 23:30

abraham wrote:
marcellus wrote:naime ako u politici DNRH postoji nakupina govana koja nema nikakvih principa već im je samo do vlasti pod svaku cijenu... to su oba HNS-a.
Sva sam skloniji pripisati im i MOST. Oreskovic mi se cinio kao dobro rjesenja ali sest najjacih ministarstava, nacelnicima opcina od 150 dusa. Petrina se zajeb`o, mogao je biti ministar, povijesti i tumacenja iste. Sve ovo mi postaje odvratno. Most nateze i previse. Na ponovljenim izborima bi vjerojatno bili zbrisani. Jos uvijek mislim da ce biti izbora. Nemoguce je ovo privesti, sretno , do kraja.

slažem se... pretjerali su.... postaje mi lagano žao glasa
markabc
markabc

Posts : 149
2014-04-19


Back to top Go down

uguz partija Empty Re: uguz partija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum