ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona novosti i spoznaje

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 2 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber Thu 6 Jan - 19:58

Eroo wrote:Sve  si u pravu, veber. :)
zar se toliko bojiš smrti?

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 2 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by newuser Thu 6 Jan - 20:02

AssadNaPodmornici wrote:
newuser wrote:
epikur37 wrote:

Zaštitio sam se koliko današnja medicina omogućuje. Bilo bi mi glupo da fasujem i najebem, a mogao sam se cijepiti.

S porastom cijepljene populacije jasno da će se pojavljivati više slučajeva zaraze i cijepljenih ljudi.

Kaj god pratimo dalje, omikron je blaža varijanta ali moguće da na veći broj zaraženih opet napravi sranje...


A dobro, nadajmo se da cemo se svi Omikrinizirati i zavrsit s ovim sranjem do proljeca.
iskreno skoro mi je žao što će sa Omnijem sve završiti uskoro, šteta što malo ne potraje dalje, pa da se luđaci cijepe sa 5-6-7 doza i budu i dalje dobijali prehladu..
Bolje da zavrsi, zbog svega. Otislo je predaleko a ne zelim nikome 6-7 doza s ovim s*anjem. 
Ako je Loso u pravu i ovo sto su primili ce ih dobro uyebati sto bi se trebalo pokazati kroz par godina.
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 2 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Thu 6 Jan - 20:03

Ničeg se  ja   ne bojim, smrt je u prirodi redovna pojava među svim  živim bićima. 
Razumni ljudi se ne boje smrti, oni je prihvaćaju kao Božji dar i kao  put  u život vječni.
Inače, u pravu si za  sve što si dosada  napisao. To ti svi priznaju, pa čak i Yoda. :)
Eroo
Eroo

Posts : 74382
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 2 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici Thu 6 Jan - 20:05

newuser wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
newuser wrote:
A dobro, nadajmo se da cemo se svi Omikrinizirati i zavrsit s ovim sranjem do proljeca.
iskreno skoro mi je žao što će sa Omnijem sve završiti uskoro, šteta što malo ne potraje dalje, pa da se luđaci cijepe sa 5-6-7 doza i budu i dalje dobijali prehladu..
Bolje da zavrsi, zbog svega. Otislo je predaleko a ne zelim nikome 6-7 doza s ovim s*anjem. 
Ako je Loso u pravu i ovo sto su primili ce ih dobro uyebati sto bi se trebalo pokazati kroz par godina.
..inače dosta ljudi je već sada sjebano .. 

ja sam definitivno odlučio cijepivo neću pod nikakvu cijenu.. aj da imam 70godina, vjerojatno bi se cijepio jer tada korona te lako ubije.. a nećeš ionakok dugo živjeti pa te nema šta cijepivo sjebati,..

međutim cijepiti mlađe od 40godina.. horor.. u cijeloj RH gotovo niti jedna zdrava osoba mlađa od 40godina nije umrla OD korone.. možda u cijeloj državi nemaš takvih koje možeš nabrojati na prste jedne ruke(zdrava osoba)

sa druge strane cijepivo ih je pokosilo već pun kurac , i još više osakatilo.. naravno da se kroz medije skriva, ali imate i kod nas dosta osmrtnica "iznenada umrla majka troje djece od 33godine" "iznenada umro nogometaš na terenu itd".. a ono svi cijepljeni..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 2 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici Thu 6 Jan - 20:06

Eroo wrote:Ničeg se  ja   ne bojim, smrt je u prirodi redovna pojava među svim  živim bićima. 
Razumni ljudi se ne boje smrti, oni je prihvaćaju kao Božji dar i kao  put  u život vječni.
Inače, u pravu si za  sve što si dosada  napisao. To ti svi priznaju, pa čak i Yoda. :)
vi ateisti ćete gorjeti u paklu
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 2 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Thu 6 Jan - 20:06

newuser wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
newuser wrote:
A dobro, nadajmo se da cemo se svi Omikrinizirati i zavrsit s ovim sranjem do proljeca.
iskreno skoro mi je žao što će sa Omnijem sve završiti uskoro, šteta što malo ne potraje dalje, pa da se luđaci cijepe sa 5-6-7 doza i budu i dalje dobijali prehladu..
Bolje da zavrsi, zbog svega. Otislo je predaleko a ne zelim nikome 6-7 doza s ovim s*anjem. 
Ako je Loso u pravu i ovo sto su primili ce ih dobro uyebati sto bi se trebalo pokazati kroz par godina.
I ti si sve u  pravu. :D
Eroo
Eroo

Posts : 74382
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 2 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Thu 6 Jan - 20:06

AssadNaPodmornici wrote:
Eroo wrote:Ničeg se  ja   ne bojim, smrt je u prirodi redovna pojava među svim  živim bićima. 
Razumni ljudi se ne boje smrti, oni je prihvaćaju kao Božji dar i kao  put  u život vječni.
Inače, u pravu si za  sve što si dosada  napisao. To ti svi priznaju, pa čak i Yoda. :)
vi ateisti ćete gorjeti u paklu
Evo još jednoga koji je također sve u pravu. :^0
Eroo
Eroo

Posts : 74382
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 2 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber Thu 6 Jan - 20:09

Eroo wrote:
veber wrote:
Eroo wrote:
Pitao  me za savjet i odgovorio sam kako sam napisao.
Imam  sve e-mail-e  komunikacije, pa ako je Miha za to mogu ih i objaviti.
Ako je imalo čovjeka ovo će i potvrditi.
Nego, kakve to veze ima  s tobom ili s bilo kime  ovdje?  Što će vam to?
Zamisli, cijelu priču je pokrenula Venus, čini mi se...
kada već gnojiš daj i meni nacrte da ih "propustim" kroz Catia-a
kada već skiddamo gaće.

daj mi na pp
u bilo kojem formatu.

kada već pljujemo.
Ma  dobro, završili smo, a sad se konačno skini...
znači ne znaš staviti file u mail
safete
safete


ličiš mi na jelena, s malo parožaka.
kojeg ne želim upucat.
vidim ga u optici, ali si mislim .
neka stari još poživi.


a, opet nije humano naganjat živinu.

u dualizmu sam.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 2 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by newuser Thu 6 Jan - 20:12

AssadNaPodmornici wrote:
newuser wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
iskreno skoro mi je žao što će sa Omnijem sve završiti uskoro, šteta što malo ne potraje dalje, pa da se luđaci cijepe sa 5-6-7 doza i budu i dalje dobijali prehladu..
Bolje da zavrsi, zbog svega. Otislo je predaleko a ne zelim nikome 6-7 doza s ovim s*anjem. 
Ako je Loso u pravu i ovo sto su primili ce ih dobro uyebati sto bi se trebalo pokazati kroz par godina.
..inače dosta ljudi je već sada sjebano .. 

ja sam definitivno odlučio cijepivo neću pod nikakvu cijenu.. aj da imam 70godina, vjerojatno bi se cijepio jer tada korona te lako ubije.. a nećeš ionakok dugo živjeti pa te nema šta cijepivo sjebati,..

međutim cijepiti mlađe od 40godina.. horor.. u cijeloj RH gotovo niti jedna zdrava osoba mlađa od 40godina nije umrla OD korone.. možda u cijeloj državi nemaš takvih koje možeš nabrojati na prste jedne ruke(zdrava osoba)

sa druge strane cijepivo ih je pokosilo već pun kurac , i još više osakatilo.. naravno da se kroz medije skriva, ali imate i kod nas dosta osmrtnica "iznenada umrla majka troje djece od 33godine" "iznenada umro nogometaš na terenu itd".. a ono svi cijepljeni..
Sada cekaju da netko padne necjepljen da ga mogu na naslovnice staviti i naglasiti da je necjepljen. :D
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 2 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by newuser Thu 6 Jan - 20:14

Eroo wrote:
newuser wrote:
AssadNaPodmornici wrote:
iskreno skoro mi je žao što će sa Omnijem sve završiti uskoro, šteta što malo ne potraje dalje, pa da se luđaci cijepe sa 5-6-7 doza i budu i dalje dobijali prehladu..
Bolje da zavrsi, zbog svega. Otislo je predaleko a ne zelim nikome 6-7 doza s ovim s*anjem. 
Ako je Loso u pravu i ovo sto su primili ce ih dobro uyebati sto bi se trebalo pokazati kroz par godina.
I ti si sve u  pravu. :D
Ja mislim da jesam, u biti ne ja nego znanstvenici koje pratim i od kojih crpim informacije. Ja ne zelim da budu u pravu pogotovo sto se tice nekih crnih scenarija u buducnosti ali je vrlo lako moguce.
A sada idemo se i mi ignorirati najbolje je tako.  :coffee
avatar
newuser

Posts : 1993
2015-09-09


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 2 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha Thu 6 Jan - 20:21

Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:
Eroo wrote:
Konjino  jedna  ljigava. Znaš tidobro zašto sam ovo rekao.
Pa kad nisi normalan i ustraješ u toj svojoj nenormalnosti... Nikakav problem da gledaš svoja posla, čak i da  iskažeš svoj stav o potrebitosti cijepljenja, ali toliko onanirati, vrijeđati, nametati, obvezivati, prijetiti neizravno pozivajući na državnu prisilu... Pa lijepo sam ti rekao da si sretan što tipkamo, u reali bi popio pepeljaru... U najboljem slučaju...
Tko  bi smo pokušao najvjerojatnije  bi mu slomio ruku na tri dijela, plus par rebara.
Kao što sam ti već rekao, konj si ljigavi, bez i trunke karaktera.  Znaš zašto ti ovo kažem.
Ne znam, aj nam svima tu reci te interne detalje, imaš moju privolu
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 2 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber Thu 6 Jan - 20:21

kako se zove lik koji se pali na stare babe?
macron

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 2 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha Thu 6 Jan - 20:26

Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:
Venus wrote:

Rekao si mu ovo jer si mu možda pomogao tijekom potresa? 
Ako si napravio nešto dobro, time se hvalisao pa ga povrijedio i ponizio, time si poništio dobro koje si napravio i ne duguje ti biti odan.
Ako sam ovo dobro rekonstruirala, ne možeš ti niže ni da hoćeš, Jugoslave.
Pa nije mi ništa posebno on pomagao, a i da je to nije bitno ukoliko se ponaša ovako kako se ponaša... 
Pomogli su mi drugi ljudi od njih neki potpuno različitog stava od mene po pitanju cijepljenja i njihovu pomoć iznimno cijenim, ali bez obzira na tu pomoć nikom od njih ne bih dozvolio niti odobravao kad bi pozivali da država ili zdravstvene vlasti vrše prisilu prema meni u sklopu ove korona kampanje. To jedno s drugim nema veze
Imao si kompletnu moju  ponudu, bez ikakve  naknade...statičku i seizmičku analizu,plus kompletne nacte za snaciju,
bez ikakve naknade, bezobrazniče jedan.
Ni ono šta si dobio se  nigdje  ne  dobije gratis, iako mi je  unaprijed bilo jasno s  kim imam posla.
O čemu pričaš ti kakve analize, kakve ponude... Poslao sam ti neke slike kuće i oštećenja na kući i to si prokomentirao i rekao mi da po tvom kuća djeluje sigurno i tu sam ti se zahvalio i tu smo završili... Kakve ponude kakve pičke materine... Pa da je što od toga bilo ja bih valjda dijagrama sa tim upoznao...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 2 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha Thu 6 Jan - 20:46

Eroo wrote:
T. wrote:
pokerjocker wrote:

je. lik je krajnje nezahvalan. u najmanju ruku mogao se iz zahvalnosti cijepiti barem jednom dozom. ako su nacrti bili izvedbeni, a ne samo idejni, onda dve doze.
Koji će ku*ac nekome tko je preko noći ostao bez ičega statičke i seizmičke analize?
Treba mu hrana, voda, odjeća, obuća, prekrivači, materijal, gorivo, a ne njegove je*ene analize i proračuni...
Pitao  me za savjet i odgovorio sam kako sam napisao.
Imam  sve e-mail-e  komunikacije, pa ako je Miha za to mogu ih i objaviti.
Ako je imalo čovjeka ovo će i potvrditi.
Nego, kakve to veze ima  s tobom ili s bilo kime  ovdje?  Što će vam to?
Zamisli, cijelu priču je pokrenula Venus, čini mi se...
Tako je pitao ssm te za savjet, i u to nisu bile uključene nikakve ponude ne znam čega i što si navodio... Konkretno dijagram je na licu mjesta skenirao sve što je iziskivalo hitnu sanaciju i učvršćenje prvenstveno krovišta i naknadno temelja i on je to sve mogu reći bez puno pretjerivanja u najvećoj mjeri i odradio, svi oko njega su/smo bili za dodaj pridrži i prinesi...
Ponovit ću to što si ti meni savjet dao ti se zahvaljujem, ali to što zazivaš da me netko ili nekog mog iči bilo kog silom podvrgava nekakvoj terapiji za koju se od početka znalo da meće dati pozitivan učinak... E tu ti ne samo da nisam zahvalan nego te smatram za mene i ostale i opasnim i neprijateljem... I tu je za mene kraj priče..
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 2 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha Thu 6 Jan - 20:51

Eroo wrote:
T. wrote:
pokerjocker wrote:

je. lik je krajnje nezahvalan. u najmanju ruku mogao se iz zahvalnosti cijepiti barem jednom dozom. ako su nacrti bili izvedbeni, a ne samo idejni, onda dve doze.
Koji će ku*ac nekome tko je preko noći ostao bez ičega statičke i seizmičke analize?
Treba mu hrana, voda, odjeća, obuća, prekrivači, materijal, gorivo, a ne njegove je*ene analize i proračuni...

Neću  reći da  lažeš, ali da si zlonamjeran...pa blizu si toga.
Imam  svu njegovu foto dokumentaciju, tako da...
Ostao je bez   uobičajenog mira,  ali ne i bez svega, čovječe.
Nemaš nikakvu dokumentaciju nego par slika kuće odnosno oštećenja na istoj... Naravno da nisam ostao bez svega, meni je sve Ma Ra i Mih, a oni su živi i zdravi, evo ove dvije godine nisu zašmrcali...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 2 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by n_razbojnik Thu 6 Jan - 21:01

michaellcmacha wrote:
Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:
Pa nije mi ništa posebno on pomagao, a i da je to nije bitno ukoliko se ponaša ovako kako se ponaša... 
Pomogli su mi drugi ljudi od njih neki potpuno različitog stava od mene po pitanju cijepljenja i njihovu pomoć iznimno cijenim, ali bez obzira na tu pomoć nikom od njih ne bih dozvolio niti odobravao kad bi pozivali da država ili zdravstvene vlasti vrše prisilu prema meni u sklopu ove korona kampanje. To jedno s drugim nema veze
Imao si kompletnu moju  ponudu, bez ikakve  naknade...statičku i seizmičku analizu,plus kompletne nacte za snaciju,
bez ikakve naknade, bezobrazniče jedan.
Ni ono šta si dobio se  nigdje  ne  dobije gratis, iako mi je  unaprijed bilo jasno s  kim imam posla.
O čemu pričaš ti kakve analize, kakve ponude... Poslao sam ti neke slike kuće i oštećenja na kući i to si prokomentirao i rekao mi da po tvom kuća djeluje sigurno i tu sam ti se zahvalio i tu smo završili... Kakve ponude kakve pičke materine... Pa da je što od toga bilo ja bih valjda dijagrama sa tim upoznao...
Eto na...

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11429
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 2 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha Thu 6 Jan - 21:02

I što se tiče ovog foruma ja svratim na pol sata, kako kad u koje doba... Poneku odreagiram, pošaljem nekim frendovima pokoju poruku i to je to...  Nikog nisam nagovarao niti da se cijepi niti da se ne cijepi... U reali se družim i sa cijepljenima i sa necijepljenima, razmjenjujemo informacije koje smatramo bitnima kako ne bi jedni drugima učinili kakvu štetu... Evo npr Mih i cura mu D su slavili novu godinu u splitu, vratili se i ja sam se par dana malo distancirao (oni u kući ja u kontejneru) ali ih i razvozim i sve ako što treba... Tak da...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


n_razbojnik likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 2 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha Thu 6 Jan - 21:04

n_razbojnik wrote:
michaellcmacha wrote:
Eroo wrote:
Imao si kompletnu moju  ponudu, bez ikakve  naknade...statičku i seizmičku analizu,plus kompletne nacte za snaciju,
bez ikakve naknade, bezobrazniče jedan.
Ni ono šta si dobio se  nigdje  ne  dobije gratis, iako mi je  unaprijed bilo jasno s  kim imam posla.
O čemu pričaš ti kakve analize, kakve ponude... Poslao sam ti neke slike kuće i oštećenja na kući i to si prokomentirao i rekao mi da po tvom kuća djeluje sigurno i tu sam ti se zahvalio i tu smo završili... Kakve ponude kakve pičke materine... Pa da je što od toga bilo ja bih valjda dijagrama sa tim upoznao...
Eto na...
Pa ne mogu vjerovati što on izvodi... Još će ispasti da mi je slao ekipu iz slovenije i da su njegovi obavili sanaciju oštećenja a ja nezazvalnik ga napadam... Za ne vjerovati...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 2 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Thu 6 Jan - 22:01

michaellcmacha wrote:
Eroo wrote:
T. wrote:
Koji će ku*ac nekome tko je preko noći ostao bez ičega statičke i seizmičke analize?
Treba mu hrana, voda, odjeća, obuća, prekrivači, materijal, gorivo, a ne njegove je*ene analize i proračuni...
Pitao  me za savjet i odgovorio sam kako sam napisao.
Imam  sve e-mail-e  komunikacije, pa ako je Miha za to mogu ih i objaviti.
Ako je imalo čovjeka ovo će i potvrditi.
Nego, kakve to veze ima  s tobom ili s bilo kime  ovdje?  Što će vam to?
Zamisli, cijelu priču je pokrenula Venus, čini mi se...
Tako je pitao ssm te za savjet, i u to nisu bile uključene nikakve ponude ne znam čega i što si navodio... Konkretno dijagram je na licu mjesta skenirao sve što je iziskivalo hitnu sanaciju i učvršćenje prvenstveno krovišta i naknadno temelja i on je to sve mogu reći bez puno pretjerivanja u najvećoj mjeri i odradio, svi oko njega su/smo bili za dodaj pridrži i prinesi...
Ponovit ću to što si ti meni savjet dao ti se zahvaljujem, ali to što zazivaš da me netko ili nekog mog iči bilo kog silom podvrgava nekakvoj terapiji za koju se od početka znalo da meće dati pozitivan učinak... E tu ti ne samo da nisam zahvalan nego te smatram za mene i ostale i opasnim i neprijateljem... I tu je za mene kraj priče..
Ludnica... Korona novosti i spoznaje - Page 2 1f602
Eroo
Eroo

Posts : 74382
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 2 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Thu 6 Jan - 22:04

michaellcmacha wrote:
Eroo wrote:
michaellcmacha wrote:
Pa nije mi ništa posebno on pomagao, a i da je to nije bitno ukoliko se ponaša ovako kako se ponaša... 
Pomogli su mi drugi ljudi od njih neki potpuno različitog stava od mene po pitanju cijepljenja i njihovu pomoć iznimno cijenim, ali bez obzira na tu pomoć nikom od njih ne bih dozvolio niti odobravao kad bi pozivali da država ili zdravstvene vlasti vrše prisilu prema meni u sklopu ove korona kampanje. To jedno s drugim nema veze
Imao si kompletnu moju  ponudu, bez ikakve  naknade...statičku i seizmičku analizu,plus kompletne nacte za snaciju,
bez ikakve naknade, bezobrazniče jedan.
Ni ono šta si dobio se  nigdje  ne  dobije gratis, iako mi je  unaprijed bilo jasno s  kim imam posla.
O čemu pričaš ti kakve analize, kakve ponude... Poslao sam ti neke slike kuće i oštećenja na kući i to si prokomentirao i rekao mi da po tvom kuća djeluje sigurno i tu sam ti se zahvalio i tu smo završili... Kakve ponude kakve pičke materine... Pa da je što od toga bilo ja bih valjda dijagrama sa tim upoznao...
A tek ovo...nemam  riječi.
I  ti si u  pravu.  Korona novosti i spoznaje - Page 2 1f602
Eroo
Eroo

Posts : 74382
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 2 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo Thu 6 Jan - 22:41

Back to  topic...

Trenutni rezultati samo pokažu kakvo je stanje na današnjidan.
Pravaslikase može dobiti samopromatranjem baremnatjednom nivou!  

Korona novosti i spoznaje - Page 2 2
Eroo
Eroo

Posts : 74382
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 2 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 50 Previous  1, 2, 3 ... 26 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum