ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tomašević o otkazima u Holdingu: Možemo nekom šefu ponuditi da bude smetlar

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Tomašević o otkazima u Holdingu: Možemo nekom šefu ponuditi da bude smetlar - Page 4 Empty Re: Tomašević o otkazima u Holdingu: Možemo nekom šefu ponuditi da bude smetlar

Post by Guest Fri 7 Jan - 9:03

Sovak wrote:
marcellus wrote:tvoje baš fotke?

Od suseda prije par dana ... jučer sam prošel tim putem ... stanje isto.

Šetal je pesa pa mi poslal prek vibera ... inače ovo polag dječjeg igrališta je starija hrpa koju sam već ovdje na forumu postal još koncem prošle godine ili tak nekak. Sad je samo dobila na obujmu čini mi se.

Ova u Savskom Gaju je ''friškijeg'' datuma izgleda.

I kad hodaš uz ceste imaš pun kurac sitnog smeća. 

Em GČ ne dela posel, em mnogi ljudi nemaju komunalnu kulturu.

U svakom slučaju NZ-Z je postal Mordor.

Guest
Guest


Back to top Go down

Tomašević o otkazima u Holdingu: Možemo nekom šefu ponuditi da bude smetlar - Page 4 Empty Re: Tomašević o otkazima u Holdingu: Možemo nekom šefu ponuditi da bude smetlar

Post by Guest Fri 7 Jan - 9:08

A ovo je poglavica NZ-Z-a.


Drugarica Tomislav Vukoja.

Tomašević o otkazima u Holdingu: Možemo nekom šefu ponuditi da bude smetlar - Page 4 Vukoja12
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Tomašević o otkazima u Holdingu: Možemo nekom šefu ponuditi da bude smetlar - Page 4 Empty Re: Tomašević o otkazima u Holdingu: Možemo nekom šefu ponuditi da bude smetlar

Post by marcellus Fri 7 Jan - 10:05

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/mozemo-trenutacno-vodi-zagreb-tako-da-cupa-zube-bez-anestezije-a-ljubav-s-gradanima-puca-15142706

puca ljubav s medijima koji su ga i napumpali...

brže nego što je itko očekivao. Ok ja jesam, to sam i napisao prije izbora u kolumni, da će razočaranje tomaševićem uslijediti brže nego se itko nada.

Jer su svi jaki igrači protiv njega, od pripuza, hadezea, pa i gradskog sdp-a koji ne želi da možemo budu vodeća stranka ljevice, do gradskih elita koje su ga birale da bi bio njihova igračka i dijelio lovu i bombone, građevne mafije (doduše njima se najviše zamjerio vanđelić koji je zato i pao), regularnog biznisa...

_________________
Tomašević o otkazima u Holdingu: Možemo nekom šefu ponuditi da bude smetlar - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Tomašević o otkazima u Holdingu: Možemo nekom šefu ponuditi da bude smetlar - Page 4 Empty Re: Tomašević o otkazima u Holdingu: Možemo nekom šefu ponuditi da bude smetlar

Post by sitting_bull Fri 7 Jan - 12:49

marcellus wrote:https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/mozemo-trenutacno-vodi-zagreb-tako-da-cupa-zube-bez-anestezije-a-ljubav-s-gradanima-puca-15142706

puca ljubav s medijima koji su ga i napumpali...

brže nego što je itko očekivao. Ok ja jesam, to sam i napisao prije izbora u kolumni, da će razočaranje tomaševićem uslijediti brže nego se itko nada.

Jer su svi jaki igrači protiv njega, od pripuza, hadezea, pa i gradskog sdp-a koji ne želi da možemo budu vodeća stranka ljevice, do gradskih elita koje su ga birale da bi bio njihova igračka i dijelio lovu i bombone, građevne mafije (doduše njima se najviše zamjerio vanđelić koji je zato i pao), regularnog biznisa...
eto, sam si naveo gomilu argumenata zašto je na tomaševiću negativan medijski fokus i zašto ga se medijski stigmatizira.

svi su mislili kako će biti lutka na koncu i pokloniti se njihovom što zovu novca što političkom utjecaju i svi su popušili.
naravno da je frustracija velika, ali ako se vidi kako su promjene krenule (recimo izgradnja novih vrtića pa i preuzimanje kontrole nad poslovima sa smećem i otpadom), onda se nakon 20 godina bandića i njegove mafije može izdržati koja godina dok se smjer i način upravljanja gradom ne izvuče iz ralja interesnih skupina koje su uz bandićevu asistenciju devastirale grad.

sad je galama najveća jer sad počinje smjena i zamjena instaliranog bandićevog kadra i otpor promjenama je najveći.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

veber likes this post

Back to top Go down

Tomašević o otkazima u Holdingu: Možemo nekom šefu ponuditi da bude smetlar - Page 4 Empty Re: Tomašević o otkazima u Holdingu: Možemo nekom šefu ponuditi da bude smetlar

Post by marcellus Fri 7 Jan - 13:56

sitting_bull wrote:
marcellus wrote:https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/mozemo-trenutacno-vodi-zagreb-tako-da-cupa-zube-bez-anestezije-a-ljubav-s-gradanima-puca-15142706

puca ljubav s medijima koji su ga i napumpali...

brže nego što je itko očekivao. Ok ja jesam, to sam i napisao prije izbora u kolumni, da će razočaranje tomaševićem uslijediti brže nego se itko nada.

Jer su svi jaki igrači protiv njega, od pripuza, hadezea, pa i gradskog sdp-a koji ne želi da možemo budu vodeća stranka ljevice, do gradskih elita koje su ga birale da bi bio njihova igračka i dijelio lovu i bombone, građevne mafije (doduše njima se najviše zamjerio vanđelić koji je zato i pao), regularnog biznisa...
eto, sam si naveo gomilu argumenata zašto je na tomaševiću negativan medijski fokus i zašto ga se medijski stigmatizira.

svi su mislili kako će biti lutka na koncu i pokloniti se njihovom što zovu novca što političkom utjecaju i svi su popušili.

da, i? Kad skuže da su popušili, a skužili su, gotovo je s tomicom.


sitting_bull wrote: naravno da je frustracija velika, ali ako se vidi kako su promjene krenule (recimo izgradnja novih vrtića pa i preuzimanje kontrole nad poslovima sa smećem i otpadom), onda se nakon 20 godina bandića i njegove mafije može izdržati koja godina dok se smjer i način upravljanja gradom ne izvuče iz ralja interesnih skupina koje su uz bandićevu asistenciju devastirale grad.

sad je galama najveća jer sad počinje smjena i zamjena instaliranog bandićevog kadra i otpor promjenama je najveći.

Ali promjene nisu krenule i neće krenuti, jer će mu gore navedeni stopirati sve. On ne može dvije cigle u zagrebu obnovit, jer neće nikad dobit papire, lovu, operativu - sve kontroliraju mafija, hdz, pripuzi i slični. A i on sam je k tome apsolutno nesposoban. Bandić je mrežu utjecaja gradio 10 godina prije nego je postao Bandić. Ovaj jadan nema nikog... i ne može sad više početi graditi ništa, jer su ga u startu svi odjebali.


Last edited by marcellus on Fri 7 Jan - 14:03; edited 1 time in total

_________________
Tomašević o otkazima u Holdingu: Možemo nekom šefu ponuditi da bude smetlar - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Tomašević o otkazima u Holdingu: Možemo nekom šefu ponuditi da bude smetlar - Page 4 Empty Re: Tomašević o otkazima u Holdingu: Možemo nekom šefu ponuditi da bude smetlar

Post by marcellus Fri 7 Jan - 14:01

Bandićev kadar? Oni bi se prikrpali bilo kome, ali nemaju trenutno kome. A Tomašević nije dečko iz kvarta kao Bandić da krene graditi mrežu prvo među običnim ljudima na peščenici, pa širi na zagreb, na građevince, na gradski sdp i hdz koje je praktički posve apsorbirao. Ovo je uredski očalinko šteberčić iz bosne s nekom diplomom pederoloških studija kojeg je neko gurnuo, neko izvana, ali on nema unutar grada i države realnu potporu centara moći - niti jednog.

a usto, zamjerio se ljudima kojima se ne zamjeraš ako nemaš iza leđa nekog jakog i ako nemaš karte s kojima ih možeš tuć. A Pripuz očito nije pao na blef, nije se ni očekivalo.

Njemu daješ previše važnosti, on je tu u prolazu, postavljen da malo počisti nered dok ne započne novi tulum u gradu. Koje čišćenje korupcije, pa u Zagrebu je korumpirano sve i svi. A najviše elite oko rade borić i sličnih koji su u njegovom taboru. Nije isporučio još ništa, jer nema što isporučiti. I neće skoro.

dvije godine skoro od potresa, a niti jedna obnovljena zgrada? Kog će krivit, Bandića? Koji je pokojni od proljeća lani.

_________________
Tomašević o otkazima u Holdingu: Možemo nekom šefu ponuditi da bude smetlar - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Tomašević o otkazima u Holdingu: Možemo nekom šefu ponuditi da bude smetlar - Page 4 Empty Re: Tomašević o otkazima u Holdingu: Možemo nekom šefu ponuditi da bude smetlar

Post by marcellus Fri 7 Jan - 14:05

zagreb je jebena močvara, svi samo žele biti što bliže kazanu. Bandićev je presušio, pa su se prešaltali na njegov. Sad kad kuže da nema napojčeka u njemu, rekli budu "jebeš tomicu".

_________________
Tomašević o otkazima u Holdingu: Možemo nekom šefu ponuditi da bude smetlar - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Tomašević o otkazima u Holdingu: Možemo nekom šefu ponuditi da bude smetlar - Page 4 Empty Re: Tomašević o otkazima u Holdingu: Možemo nekom šefu ponuditi da bude smetlar

Post by veber Fri 7 Jan - 14:33

sereš.
meni je za firmu od 600 ljudi trebalo godinu i pol da dovedem u red.

100 ljudi sam otpustio unutar tri mjeseca.
200 je dobilo otpremninu i otišlo.
zaposlio sam 100

s 200 000 000kn
došli smo na 
500 000 000kn
dansa, baš sam pogledao
preko milijardu kuna s 500 zaposlenih.

sereš.
nemaš pojma o gospodarstvu.

to kaj radi tomašević je trnovit i ispravan put.
to sam napisao kada je postao gradonačelnik.

dodatno napraviti rošade ureda.
ako živiš u NZ ideš raditi u sesvete.
ako si iz gajnica ideš u NZ.

svaki štakor uzme svoje fajlove.

meni kao poduzetniku bilo je svejedno jel me jebe uhljeb u sesvetama ili u novom zagrebu.

sve to razjebati i otpustiti.

znam da ćeš ti, vuk i slični spušiti plaću.
ali kapitalizam je, kaj ne?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Tomašević o otkazima u Holdingu: Možemo nekom šefu ponuditi da bude smetlar - Page 4 Empty Re: Tomašević o otkazima u Holdingu: Možemo nekom šefu ponuditi da bude smetlar

Post by sitting_bull Fri 7 Jan - 18:11

marcellus wrote:
sitting_bull wrote:
marcellus wrote:https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/mozemo-trenutacno-vodi-zagreb-tako-da-cupa-zube-bez-anestezije-a-ljubav-s-gradanima-puca-15142706

puca ljubav s medijima koji su ga i napumpali...

brže nego što je itko očekivao. Ok ja jesam, to sam i napisao prije izbora u kolumni, da će razočaranje tomaševićem uslijediti brže nego se itko nada.

Jer su svi jaki igrači protiv njega, od pripuza, hadezea, pa i gradskog sdp-a koji ne želi da možemo budu vodeća stranka ljevice, do gradskih elita koje su ga birale da bi bio njihova igračka i dijelio lovu i bombone, građevne mafije (doduše njima se najviše zamjerio vanđelić koji je zato i pao), regularnog biznisa...
eto, sam si naveo gomilu argumenata zašto je na tomaševiću negativan medijski fokus i zašto ga se medijski stigmatizira.

svi su mislili kako će biti lutka na koncu i pokloniti se njihovom što zovu novca što političkom utjecaju i svi su popušili.

da, i? Kad skuže da su popušili, a skužili su, gotovo je s tomicom.


sitting_bull wrote: naravno da je frustracija velika, ali ako se vidi kako su promjene krenule (recimo izgradnja novih vrtića pa i preuzimanje kontrole nad poslovima sa smećem i otpadom), onda se nakon 20 godina bandića i njegove mafije može izdržati koja godina dok se smjer i način upravljanja gradom ne izvuče iz ralja interesnih skupina koje su uz bandićevu asistenciju devastirale grad.

sad je galama najveća jer sad počinje smjena i zamjena instaliranog bandićevog kadra i otpor promjenama je najveći.

Ali promjene nisu krenule i neće krenuti, jer će mu gore navedeni stopirati sve. On ne može dvije cigle u zagrebu obnovit, jer neće nikad dobit papire, lovu, operativu - sve kontroliraju mafija, hdz, pripuzi i slični. A i on sam je k tome apsolutno nesposoban. Bandić je mrežu utjecaja gradio 10 godina prije nego je postao Bandić. Ovaj jadan nema nikog... i ne može sad više početi graditi ništa, jer su ga u startu svi odjebali.



upravo si ukazao tko je ključni problem u republici hrvatskoj:



anemični sociopata koji je pogazio sve zakletve na služenje hrvatskoj i njezinim građanima i provodi svoju socipatsko-psihopatsku diktaturu.


dakle, sve je kao i dok je bandić bio živ, samo je anemični sociopata sebe instalirao i na bandićevo mjesto.


piskaralo, piskaralo, tebi je to u redu, ne?
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Tomašević o otkazima u Holdingu: Možemo nekom šefu ponuditi da bude smetlar - Page 4 Empty Re: Tomašević o otkazima u Holdingu: Možemo nekom šefu ponuditi da bude smetlar

Post by sitting_bull Fri 7 Jan - 18:18

marcellus wrote:Bandićev kadar? Oni bi se prikrpali bilo kome, ali nemaju trenutno kome. A Tomašević nije dečko iz kvarta kao Bandić da krene graditi mrežu prvo među običnim ljudima na peščenici, pa širi na zagreb, na građevince, na gradski sdp i hdz koje je praktički posve apsorbirao. Ovo je uredski očalinko šteberčić iz bosne s nekom diplomom pederoloških studija kojeg je neko gurnuo, neko izvana, ali on nema unutar grada i države realnu potporu centara moći - niti jednog.

a usto, zamjerio se ljudima kojima se ne zamjeraš ako nemaš iza leđa nekog jakog i ako nemaš karte s kojima ih možeš tuć. A Pripuz očito nije pao na blef, nije se ni očekivalo.

Njemu daješ previše važnosti, on je tu u prolazu, postavljen da malo počisti nered dok ne započne novi tulum u gradu. Koje čišćenje korupcije, pa u Zagrebu je korumpirano sve i svi. A najviše elite oko rade borić i sličnih koji su u njegovom taboru. Nije isporučio još ništa, jer nema što isporučiti. I neće skoro.

dvije godine skoro od potresa, a niti jedna obnovljena zgrada? Kog će krivit, Bandića? Koji je pokojni od proljeća lani.
piskaralo, bandić je živio još devet mjeseci nakon potresa, a još pet mjeseci je njegova zamjenica bila umjesto bandića.

kaj je bandić napravio u tih devet mjeseci?
ništa.
kao i anemični sociopata na baniji u godinu dana.
tomica nema nikaj s banijom, ne?

očigledno je kako anemični trenira do koje granice može zajebavati građane, ali kad pukne završiti će kao čaušesku.
zašto?
zato što se i ponaša kao čaušesku.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Tomašević o otkazima u Holdingu: Možemo nekom šefu ponuditi da bude smetlar - Page 4 Empty Re: Tomašević o otkazima u Holdingu: Možemo nekom šefu ponuditi da bude smetlar

Post by marcellus Fri 7 Jan - 20:27

gle, drukeru stranački, ja ne ulazim u to što je u redu a što ne.

moje je da izanaliziram kako stoje stvari. I što može uspjeti a što ne, u danim hrvatskim uvjetima.

_________________
Tomašević o otkazima u Holdingu: Možemo nekom šefu ponuditi da bude smetlar - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Tomašević o otkazima u Holdingu: Možemo nekom šefu ponuditi da bude smetlar - Page 4 Empty Re: Tomašević o otkazima u Holdingu: Možemo nekom šefu ponuditi da bude smetlar

Post by marcellus Fri 7 Jan - 20:30

a bandić je napravio ništa - i možemosi su ga prozivali, "dva mjeseca je prošlo od potresa, niš nije obnovljeno, cigle padaju kraj djece koja idu u vrtić, ostavka!"

sad je prošlo dvije godine od potresa, i dalje niš nije obnovljeno, cigle i dalje padaju kraj tog istog vrtića - nisam čuo da možemosi traže ostavku gradonačelnika? A da njihov je.

dakle... ono. Srali su po banditu da niš ne radi na obnovi, pa sad ne vidim da oni išta rade...

_________________
Tomašević o otkazima u Holdingu: Možemo nekom šefu ponuditi da bude smetlar - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Tomašević o otkazima u Holdingu: Možemo nekom šefu ponuditi da bude smetlar - Page 4 Empty Re: Tomašević o otkazima u Holdingu: Možemo nekom šefu ponuditi da bude smetlar

Post by sitting_bull Fri 7 Jan - 22:47

marcellus wrote:gle, drukeru stranački, ja ne ulazim u to što je u redu a što ne.

moje je da izanaliziram kako stoje stvari. I što može uspjeti a što ne, u danim hrvatskim uvjetima.
gle, piskaralo, ja ne ulazim tko te i koliko plaća da zasipaš javnost pričama o nesposobnosti gradonačelnika tomaševića.

moje je da ukažem kako si se prodao za anemičareve škude i kako su tvoje priče dio anemičarevog pr-a i plaćenički pokušaj da skreneš pozornost sa anemičnog sociopate kao glavnog uzroka što hrvatska ne samo da stagnira, nego propada.

u danim hrvatskim uvjetima, u kojima nesposobni narcisoidni anemični sociopata kupuje takve kao ti da uljepšavaju sranja koja su posljedica njegova nerada i neznanja te anemičareve samovolje objektivan bi novinar pisao o anemičaru kao najodgovornijem za tisuće mrtvih od korone, o silnim zaduženjima republike hrvatske o kojima se šuti (riječ je o više od 100 milijardi kuna u zadnje dvije godine) i o stotinama tisuća iseljenih za vrijeme mandata anemičnog sociopate, a ne bi pokušavao gradonačelnika zagreba kojeg sabotira kompletna vlada na čelu s anemičnim sociopatom i velik broj bandićevih uhljeba instaliranih u sustav gradske uprave i gradskih poduzeća prikazivati kao krivca zato što promjene koje je obećao idu iz navedenih razloga presporo.

dakle, tvoje je da uzmeš ponuđenu lovu i pišeš kako ti gazda zapovijeda, piskaralo.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Tomašević o otkazima u Holdingu: Možemo nekom šefu ponuditi da bude smetlar - Page 4 Empty Re: Tomašević o otkazima u Holdingu: Možemo nekom šefu ponuditi da bude smetlar

Post by sitting_bull Fri 7 Jan - 23:04

marcellus wrote:a bandić je napravio ništa - i možemosi su ga prozivali, "dva mjeseca je prošlo od potresa, niš nije obnovljeno, cigle padaju kraj djece koja idu u vrtić, ostavka!"

sad je prošlo dvije godine od potresa, i dalje niš nije obnovljeno, cigle i dalje padaju kraj tog istog vrtića - nisam čuo da možemosi traže ostavku gradonačelnika? A da njihov je.

dakle... ono. Srali su po banditu da niš ne radi na obnovi, pa sad ne vidim da oni išta rade...
gle, kretensko piskaralo, bandić nije ništa napravio u gotovo godinu dana nakon potresa, njegova zamjenica je nastavila bandićevim tragom i taj period nečinjenja je produžila još gotovo pola godine do smjene vlasti.
nisam primijetio da si se onda oglasio o tome kako nema obnove.

realno, do prave smjene vlasti u zagrebu dolazi tek sada, jer su po lex šerif zakonima bile onemogućene promjene u vrhu gradske uprave sve dok nije izglasana reorganizacija gradske uprave i raspisani natječaji.
je, promjene idu sporo, ali je smjer promjena dobar i svima kojima je stalo do zagreba neće biti teško izdržati još koju godinu da se zagreb počne dovoditi u red.

to što tebe fasciniraju mafijaši, lopovi i drugi likovi koji su s bandićem haračili po zagrebu je pokazatelj koliko je zapravo ta ekipa bila uspješna u devastiranju ne samo grada kao urbanističke i društvene sredine, nego je devastirala i moralna načela u gradu.
jasno je zašto se ti, skupa s navedenima, opireš promjenama: lakše ti je biti ponizni sluga lopovima, nego pošteno obavljati posao na način na koji to pošteni i objektivni novinari rade.
zato ti i nisi novinar, nego piskaralo koje se nada kako do promjena neće doći.

u tom kontekstu ti je vrijeme da se još više zabrineš, jer anemični psihopata neće još dugo.
naći će ameri načina da njegovu ulogu u pljački agrokora predoče hrvatskoj javnosti, jer to što anemičar misli kako može što hoće u hrvatskoj ne znači da nema onih koji će mu pokazati kako ne može baš sve.
pitanje je trenutka kad će anemični sociopata doći na red. 
like ćaća like anemični sociopata.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Tomašević o otkazima u Holdingu: Možemo nekom šefu ponuditi da bude smetlar - Page 4 Empty Re: Tomašević o otkazima u Holdingu: Možemo nekom šefu ponuditi da bude smetlar

Post by veber Sat 8 Jan - 0:02

sitting_bull wrote:
marcellus wrote:a bandić je napravio ništa - i možemosi su ga prozivali, "dva mjeseca je prošlo od potresa, niš nije obnovljeno, cigle padaju kraj djece koja idu u vrtić, ostavka!"

sad je prošlo dvije godine od potresa, i dalje niš nije obnovljeno, cigle i dalje padaju kraj tog istog vrtića - nisam čuo da možemosi traže ostavku gradonačelnika? A da njihov je.

dakle... ono. Srali su po banditu da niš ne radi na obnovi, pa sad ne vidim da oni išta rade...
gle, kretensko piskaralo, bandić nije ništa napravio u gotovo godinu dana nakon potresa, njegova zamjenica je nastavila bandićevim tragom i taj period nečinjenja je produžila još gotovo pola godine do smjene vlasti.
nisam primijetio da si se onda oglasio o tome kako nema obnove.

realno, do prave smjene vlasti u zagrebu dolazi tek sada, jer su po lex šerif zakonima bile onemogućene promjene u vrhu gradske uprave sve dok nije izglasana reorganizacija gradske uprave i raspisani natječaji.
je, promjene idu sporo, ali je smjer promjena dobar i svima kojima je stalo do zagreba neće biti teško izdržati još koju godinu da se zagreb počne dovoditi u red.

to što tebe fasciniraju mafijaši, lopovi i drugi likovi koji su s bandićem haračili po zagrebu je pokazatelj koliko je zapravo ta ekipa bila uspješna u devastiranju ne samo grada kao urbanističke i društvene sredine, nego je devastirala i moralna načela u gradu.
jasno je zašto se ti, skupa s navedenima, opireš promjenama: lakše ti je biti ponizni sluga lopovima, nego pošteno obavljati posao na način na koji to pošteni i objektivni novinari rade.
zato ti i nisi novinar, nego piskaralo koje se nada kako do promjena neće doći.

u tom kontekstu ti je vrijeme da se još više zabrineš, jer anemični psihopata neće još dugo.
naći će ameri načina da njegovu ulogu u pljački agrokora predoče hrvatskoj javnosti, jer to što anemičar misli kako može što hoće u hrvatskoj ne znači da nema onih koji će mu pokazati kako ne može baš sve.
pitanje je trenutka kad će anemični sociopata doći na red. 
like ćaća like anemični sociopata.
rusi su bili ti koji su direktno rekli za agrokor.
isto anemičnom neće oprostiti odlazak u ukraijnu i pljuvanje po rusiji.
srećom da je milanović tu.
pa je donekle šteta kompenzirana.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Tomašević o otkazima u Holdingu: Možemo nekom šefu ponuditi da bude smetlar - Page 4 Empty Re: Tomašević o otkazima u Holdingu: Možemo nekom šefu ponuditi da bude smetlar

Post by marcellus Sat 8 Jan - 9:13

sitting_bull wrote:
marcellus wrote:gle, drukeru stranački, ja ne ulazim u to što je u redu a što ne.

moje je da izanaliziram kako stoje stvari. I što može uspjeti a što ne, u danim hrvatskim uvjetima.
gle, piskaralo, ja ne ulazim tko te i koliko plaća da zasipaš javnost pričama o nesposobnosti gradonačelnika tomaševića.

moje je da ukažem kako si se prodao za anemičareve škude i kako su tvoje priče dio anemičarevog pr-a i plaćenički pokušaj da skreneš pozornost sa anemičnog sociopate kao glavnog uzroka što hrvatska ne samo da stagnira, nego propada.

u danim hrvatskim uvjetima, u kojima nesposobni narcisoidni anemični sociopata kupuje takve kao ti da uljepšavaju sranja koja su posljedica njegova nerada i neznanja te anemičareve samovolje objektivan bi novinar pisao o anemičaru kao najodgovornijem za tisuće mrtvih od korone, o silnim zaduženjima republike hrvatske o kojima se šuti (riječ je o više od 100 milijardi kuna u zadnje dvije godine) i o stotinama tisuća iseljenih za vrijeme mandata anemičnog sociopate, a ne bi pokušavao gradonačelnika zagreba kojeg sabotira kompletna vlada na čelu s anemičnim sociopatom i velik broj bandićevih uhljeba instaliranih u sustav gradske uprave i gradskih poduzeća prikazivati kao krivca zato što promjene koje je obećao idu iz navedenih razloga presporo.



dakle, tvoje je da uzmeš ponuđenu lovu i pišeš kako ti gazda zapovijeda, piskaralo.


ti si kreten, dobro je poznato što ja mislim i pišem o zločinačkoj

_________________
Tomašević o otkazima u Holdingu: Možemo nekom šefu ponuditi da bude smetlar - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Tomašević o otkazima u Holdingu: Možemo nekom šefu ponuditi da bude smetlar - Page 4 Empty Re: Tomašević o otkazima u Holdingu: Možemo nekom šefu ponuditi da bude smetlar

Post by sitting_bull Sat 8 Jan - 12:12

marcellus wrote:
sitting_bull wrote:
marcellus wrote:gle, drukeru stranački, ja ne ulazim u to što je u redu a što ne.

moje je da izanaliziram kako stoje stvari. I što može uspjeti a što ne, u danim hrvatskim uvjetima.
gle, piskaralo, ja ne ulazim tko te i koliko plaća da zasipaš javnost pričama o nesposobnosti gradonačelnika tomaševića.

moje je da ukažem kako si se prodao za anemičareve škude i kako su tvoje priče dio anemičarevog pr-a i plaćenički pokušaj da skreneš pozornost sa anemičnog sociopate kao glavnog uzroka što hrvatska ne samo da stagnira, nego propada.

u danim hrvatskim uvjetima, u kojima nesposobni narcisoidni anemični sociopata kupuje takve kao ti da uljepšavaju sranja koja su posljedica njegova nerada i neznanja te anemičareve samovolje objektivan bi novinar pisao o anemičaru kao najodgovornijem za tisuće mrtvih od korone, o silnim zaduženjima republike hrvatske o kojima se šuti (riječ je o više od 100 milijardi kuna u zadnje dvije godine) i o stotinama tisuća iseljenih za vrijeme mandata anemičnog sociopate, a ne bi pokušavao gradonačelnika zagreba kojeg sabotira kompletna vlada na čelu s anemičnim sociopatom i velik broj bandićevih uhljeba instaliranih u sustav gradske uprave i gradskih poduzeća prikazivati kao krivca zato što promjene koje je obećao idu iz navedenih razloga presporo.



dakle, tvoje je da uzmeš ponuđenu lovu i pišeš kako ti gazda zapovijeda, piskaralo.


ti si kreten, dobro je poznato što ja mislim i pišem o zločinačkoj
zanimljivo.

ti si onda pro bono odvjetnik anemičnog sociopate.

kao tomislav saucha: nisi ucijenjen, nisi plaćen za to što pišeš. sve je to tvoje slobodno piskaralačko uvjerenje.

mo'š mislit.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Tomašević o otkazima u Holdingu: Možemo nekom šefu ponuditi da bude smetlar - Page 4 Empty Re: Tomašević o otkazima u Holdingu: Možemo nekom šefu ponuditi da bude smetlar

Post by marcellus Sat 8 Jan - 20:32

sitting_bull wrote:
marcellus wrote:
sitting_bull wrote:
gle, piskaralo, ja ne ulazim tko te i koliko plaća da zasipaš javnost pričama o nesposobnosti gradonačelnika tomaševića.

moje je da ukažem kako si se prodao za anemičareve škude i kako su tvoje priče dio anemičarevog pr-a i plaćenički pokušaj da skreneš pozornost sa anemičnog sociopate kao glavnog uzroka što hrvatska ne samo da stagnira, nego propada.

u danim hrvatskim uvjetima, u kojima nesposobni narcisoidni anemični sociopata kupuje takve kao ti da uljepšavaju sranja koja su posljedica njegova nerada i neznanja te anemičareve samovolje objektivan bi novinar pisao o anemičaru kao najodgovornijem za tisuće mrtvih od korone, o silnim zaduženjima republike hrvatske o kojima se šuti (riječ je o više od 100 milijardi kuna u zadnje dvije godine) i o stotinama tisuća iseljenih za vrijeme mandata anemičnog sociopate, a ne bi pokušavao gradonačelnika zagreba kojeg sabotira kompletna vlada na čelu s anemičnim sociopatom i velik broj bandićevih uhljeba instaliranih u sustav gradske uprave i gradskih poduzeća prikazivati kao krivca zato što promjene koje je obećao idu iz navedenih razloga presporo.



dakle, tvoje je da uzmeš ponuđenu lovu i pišeš kako ti gazda zapovijeda, piskaralo.


ti si kreten, dobro je poznato što ja mislim i pišem o zločinačkoj
zanimljivo.

ti si onda pro bono odvjetnik anemičnog sociopate.

kao tomislav saucha: nisi ucijenjen, nisi plaćen za to što pišeš. sve je to tvoje slobodno piskaralačko uvjerenje.

mo'š mislit.

gle to što mislim da je HDZ razbojnička družina ne znači da mi se mora sviđat nesposobna glupa bosančuga koja glumi progresivnost da bi se isfurao kao neka faca među zagrebačkom malograđanštinom

_________________
Tomašević o otkazima u Holdingu: Možemo nekom šefu ponuditi da bude smetlar - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Šandor Winnetou likes this post

Back to top Go down

Tomašević o otkazima u Holdingu: Možemo nekom šefu ponuditi da bude smetlar - Page 4 Empty Re: Tomašević o otkazima u Holdingu: Možemo nekom šefu ponuditi da bude smetlar

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum