ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Senfova zamjenica objavila da joj vise nije mio posao koji obavlja...

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Senfova zamjenica objavila da joj vise nije mio posao koji obavlja... Empty Senfova zamjenica objavila da joj vise nije mio posao koji obavlja...

Post by vuksadinare 2/1/2022, 06:30

https://m.vecernji.hr/zagreb/tomaseviceva-zamjenica-o-prvih-sedam-mjeseci-upravljamo-tankerom-s-pokvarenim-komandama-1551986
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Senfova zamjenica objavila da joj vise nije mio posao koji obavlja... Empty Re: Senfova zamjenica objavila da joj vise nije mio posao koji obavlja...

Post by vuksadinare 2/1/2022, 06:32

...pa jos uvijek se mozes vratiti na djabalebarenje po livadama,trgovima...nema mozganja a neka lovica sjeda
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Senfova zamjenica objavila da joj vise nije mio posao koji obavlja... Empty Re: Senfova zamjenica objavila da joj vise nije mio posao koji obavlja...

Post by vuksadinare 2/1/2022, 06:34

Velis..brod tone bacaj pojas za spasavanje :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Senfova zamjenica objavila da joj vise nije mio posao koji obavlja... Empty Re: Senfova zamjenica objavila da joj vise nije mio posao koji obavlja...

Post by vuksadinare 2/1/2022, 06:45

Jos jucer 15%...danas 8%..sutra ispod 5%...pucaju cijevi,smece se talozi,nigdje investicija i radnih mjesta osim investicija u azil i groblja za macke te tematske lgbt parkove..malo se kradh i bandicevi graditeljski planovi..nije bas dobro se drzati ni zelenog ko pijan plota..mali cemi otpustit sitno iz holdinga da kao fol nesto radimo...pa cemo se bacat po bini sa gobcem..da se pokaze da ima jos zivosti ne mrtvila :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Senfova zamjenica objavila da joj vise nije mio posao koji obavlja... Empty Re: Senfova zamjenica objavila da joj vise nije mio posao koji obavlja...

Post by debotoijusto 2/1/2022, 09:54

skorina sestra je spremna od ponedjeljka da preuzme kormilo berge istra
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30584
2014-04-12


Back to top Go down

Senfova zamjenica objavila da joj vise nije mio posao koji obavlja... Empty Re: Senfova zamjenica objavila da joj vise nije mio posao koji obavlja...

Post by Noor 2/1/2022, 11:04

nešto joj brzo spao entuzijazam

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Senfova zamjenica objavila da joj vise nije mio posao koji obavlja... Empty Re: Senfova zamjenica objavila da joj vise nije mio posao koji obavlja...

Post by prckov 2/1/2022, 11:13

gotovi su

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34060
2014-04-19


Back to top Go down

Senfova zamjenica objavila da joj vise nije mio posao koji obavlja... Empty Re: Senfova zamjenica objavila da joj vise nije mio posao koji obavlja...

Post by Noor 2/1/2022, 11:19

prckov wrote:gotovi su
tanka je linija od Možemo do Ne možemo  :^0

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Senfova zamjenica objavila da joj vise nije mio posao koji obavlja... Empty Re: Senfova zamjenica objavila da joj vise nije mio posao koji obavlja...

Post by prckov 2/1/2022, 11:24

Noor wrote:
prckov wrote:gotovi su
tanka je linija od Možemo do Ne možemo  :^0
:tu :D
prckov
prckov

Posts : 34060
2014-04-19


Back to top Go down

Senfova zamjenica objavila da joj vise nije mio posao koji obavlja... Empty Re: Senfova zamjenica objavila da joj vise nije mio posao koji obavlja...

Post by dijagram 2/1/2022, 11:30

Bitange i bilo kakav posao,..nidje veze.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18696
2015-08-09


Back to top Go down

Senfova zamjenica objavila da joj vise nije mio posao koji obavlja... Empty Re: Senfova zamjenica objavila da joj vise nije mio posao koji obavlja...

Post by prckov 2/1/2022, 11:52

dijagram wrote:Bitange i bilo kakav posao,..nidje veze.

polako
ljudi tek misle sta treba radit
vidices ti cuda kad konacno smisle
prckov
prckov

Posts : 34060
2014-04-19


Back to top Go down

Senfova zamjenica objavila da joj vise nije mio posao koji obavlja... Empty Re: Senfova zamjenica objavila da joj vise nije mio posao koji obavlja...

Post by sitting_bull 2/1/2022, 15:07

bal bandićevih i anemičarevih puzavaca koji su se zalijepili za već uobičajeno prodavanje magle i manipuliranje kradoljubnog simpatizera s dinare.

"Rekla bih, u danim okolnostima, napravili smo puno. No istovremeno smo svjesni da su očekivanja golema. Zagrepčani žele da grad brzo prodiše i pokrene se prema naprijed.  I mi to želimo, i doista, puno je posla pred nama. Kada smo govorili da našim izborom građani biraju prave promjene, za nas to znači da smo se zajedno uputili u novom smjeru. Promjene ne idu lako; pođite samo od sebe koliko je teško promijeniti neke vlastite navike, odgađamo ih, krenemo pa zastanemo — a mi sada kao društvo, gotovo milijunska zajednica, zaokrećemo ovaj grad u novom smjeru. To ne ide bez poteškoća i raznih problema. Ali mi smo odlučni i ne bojimo se. Zapravo, tek smo krenuli. Spremni smo na donošenje teških odluka, na mandat koji će čitav biti obilježen trčanjem uzbrdo, jer nismo vođeni željom da budemo popularni nego dugoročnom vizijom da učinimo Zagreb zelenijim, pravednijim, boljim mjestom za život, za sve njegove stanovnike"

kako je trol s dinare iz ovog teksta izvuko naslov koji je dao temi ne zna ni on sam, ali kad si pokvaren i zloban onda ovakve konstrukcije nisu neočekivane.

nije kradoljubima lako.
treba izdržati još 1225 dana do sljedećih izbora, a do nekadašnje bandićeve kasice se više ne može.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Senfova zamjenica objavila da joj vise nije mio posao koji obavlja... Empty Re: Senfova zamjenica objavila da joj vise nije mio posao koji obavlja...

Post by vuksadinare 2/1/2022, 15:16

sitting_bull wrote:bal bandićevih i anemičarevih puzavaca koji su se zalijepili za već uobičajeno prodavanje magle i manipuliranje kradoljubnog simpatizera s dinare.

"Rekla bih, u danim okolnostima, napravili smo puno. No istovremeno smo svjesni da su očekivanja golema. Zagrepčani žele da grad brzo prodiše i pokrene se prema naprijed.  I mi to želimo, i doista, puno je posla pred nama. Kada smo govorili da našim izborom građani biraju prave promjene, za nas to znači da smo se zajedno uputili u novom smjeru. Promjene ne idu lako; pođite samo od sebe koliko je teško promijeniti neke vlastite navike, odgađamo ih, krenemo pa zastanemo — a mi sada kao društvo, gotovo milijunska zajednica, zaokrećemo ovaj grad u novom smjeru. To ne ide bez poteškoća i raznih problema. Ali mi smo odlučni i ne bojimo se. Zapravo, tek smo krenuli. Spremni smo na donošenje teških odluka, na mandat koji će čitav biti obilježen trčanjem uzbrdo, jer nismo vođeni željom da budemo popularni nego dugoročnom vizijom da učinimo Zagreb zelenijim, pravednijim, boljim mjestom za život, za sve njegove stanovnike"

kako je trol s dinare iz ovog teksta izvuko naslov koji je dao temi ne zna ni on sam, ali kad si pokvaren i zloban onda ovakve konstrukcije nisu neočekivane.

nije kradoljubima lako.
treba izdržati još 1225 dana do sljedećih izbora, a do nekadašnje bandićeve kasice se više ne može.
Kam su krenuli u vrazju mater..da parafraziram pok.strica..pa to picketine samo takve
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Senfova zamjenica objavila da joj vise nije mio posao koji obavlja... Empty Re: Senfova zamjenica objavila da joj vise nije mio posao koji obavlja...

Post by sitting_bull 2/1/2022, 18:45

krenuli su raditi u korist svih građana zagreba.

to je malo drukčija praksa od mikijevih pogodovanja kumovima, rodijacima i inim pripadnicima plemena.

to je drugačija praksa i od podlog ucjenjivanja i sabotiranja koje provodi anemični sociopata prema svima koji mu ne podliaze i slijepo ne izvršavaju njegove diktatorske prohtjeve. no, taj neće još dugo. pobjeći će glavom bez obzira kad se obruč počne stezati oko agrokora.

u svakom slučaju nisu pizde kao pokojni miki, a nisu ni lopovi kao miki i hdz na čelu s anemičnim sociopatom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Senfova zamjenica objavila da joj vise nije mio posao koji obavlja... Empty Re: Senfova zamjenica objavila da joj vise nije mio posao koji obavlja...

Post by Eroo 2/1/2022, 18:57

sitting_bull wrote:bal bandićevih i anemičarevih puzavaca koji su se zalijepili za već uobičajeno prodavanje magle i manipuliranje kradoljubnog simpatizera s dinare.

"Rekla bih, u danim okolnostima, napravili smo puno. No istovremeno smo svjesni da su očekivanja golema. Zagrepčani žele da grad brzo prodiše i pokrene se prema naprijed.  I mi to želimo, i doista, puno je posla pred nama. Kada smo govorili da našim izborom građani biraju prave promjene, za nas to znači da smo se zajedno uputili u novom smjeru. Promjene ne idu lako; pođite samo od sebe koliko je teško promijeniti neke vlastite navike, odgađamo ih, krenemo pa zastanemo — a mi sada kao društvo, gotovo milijunska zajednica, zaokrećemo ovaj grad u novom smjeru. To ne ide bez poteškoća i raznih problema. Ali mi smo odlučni i ne bojimo se. Zapravo, tek smo krenuli. Spremni smo na donošenje teških odluka, na mandat koji će čitav biti obilježen trčanjem uzbrdo, jer nismo vođeni željom da budemo popularni nego dugoročnom vizijom da učinimo Zagreb zelenijim, pravednijim, boljim mjestom za život, za sve njegove stanovnike"

kako je trol s dinare iz ovog teksta izvuko naslov koji je dao temi ne zna ni on sam, ali kad si pokvaren i zloban onda ovakve konstrukcije nisu neočekivane.

nije kradoljubima lako.
treba izdržati još 1225 dana do sljedećih izbora, a do nekadašnje bandićeve kasice se više ne može.

Imate lovu (sredioPlenky) zašto ne  obnavljate u potresu oštećeni  Zagreb?
Ne znate  kako? Pa pozovite me (nisam skup) i problem,  ću vam riješiti(1. Faza) u jednom danu.
Ako lovu ne iskoristite do polovice  2022,  lova će vam propasti,  je li to  jasno gradonačelniku?
Ili ćete  se i nakon godinu  dana  još uvijek pozivati(pravdati) na mrtvog Bandića?

Moja ponuda vrijedi još  samo 14 dana!
Eroo
Eroo

Posts : 74496
2016-07-22


Back to top Go down

Senfova zamjenica objavila da joj vise nije mio posao koji obavlja... Empty Re: Senfova zamjenica objavila da joj vise nije mio posao koji obavlja...

Post by Eroo 2/1/2022, 19:09

sitting_bull wrote:krenuli su raditi u korist svih građana zagreba.

to je malo drukčija praksa od mikijevih pogodovanja kumovima, rodijacima i inim pripadnicima plemena.

to je drugačija praksa i od podlog ucjenjivanja i sabotiranja koje provodi anemični sociopata prema svima koji mu ne podliaze i slijepo ne izvršavaju njegove diktatorske prohtjeve. no, taj neće još dugo. pobjeći će glavom bez obzira kad se obruč počne stezati oko agrokora.

u svakom slučaju nisu pizde kao pokojni miki, a nisu ni lopovi kao miki i hdz na čelu s anemičnim sociopatom.

Ako ne znaju kako potrošiti 600 mio €  eu novca onda oni nemaju pojma zašto su tu di jesu.
Nema s time ništa niPlenki ni pokojni miki.

Problem kako potrošiti 600 mio € znam riješiti, ali se nikad ne bih prihvatio posla biti gradonačelnik Zagreba.
Koji  vam je qratz? Jeste li baš svi neuki i nepismeni?   Strah od vlastite sjenke? Ne moraš biti tu di jesi,
ako  ne znaš riješiti  postojeće probleme  grada.
Pravit ćete vi na kraju Bandića  od blata, kao što sam vam već i obećao.
Eroo
Eroo

Posts : 74496
2016-07-22


Back to top Go down

Senfova zamjenica objavila da joj vise nije mio posao koji obavlja... Empty Re: Senfova zamjenica objavila da joj vise nije mio posao koji obavlja...

Post by vuksadinare 2/1/2022, 19:18

Sitting pisota od covjeka..sto su krenuli radit u korist gradjana?..gdje su investicije?..mene jebeni azili i groblje za macke ne zanimaju..kao ni tematski lgbt parkovi...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99036
2015-09-08


Back to top Go down

Senfova zamjenica objavila da joj vise nije mio posao koji obavlja... Empty Re: Senfova zamjenica objavila da joj vise nije mio posao koji obavlja...

Post by sitting_bull 2/1/2022, 19:38

vuksadinare wrote:Sitting pisota od covjeka..sto su krenuli radit u korist gradjana?..gdje su investicije?..mene jebeni azili i groblje za macke ne zanimaju..kao ni tematski lgbt parkovi...
kao prvo, zaustavili su pljačku u režiji pokojnog mikija i ekipe kojom se okružio.
veliki plus.


gdje su investicije, idiote?
investicije su trebale biti pripremljene, a kako ih nije bilo moralo se krenuti ispočetka.
to je proces koji zahtijeva malo više od pola godine, ali i tome usprkos iduće će se godine u zagrebu izgraditi četiti dječja vrtića.

taj silan fokus kojim pokušavaš pokazati kako su azil za životinje i groblje za mačke neki kapitalni projekti samo se blamiraš.

što se lgbt tematskih parkova tiče, pričekaj dok ti djeca odrastu da saznaš trebaju li ti, ili ne.

btw. ne spominješ žičaru, kolosalan mikijev projekt za zamračivanje novaca, a još uvijek izvan pogona jer se previše kralo da bi se dobilo zakonima i propisima traženi kvalitet.


Last edited by sitting_bull on 2/1/2022, 19:48; edited 1 time in total
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Senfova zamjenica objavila da joj vise nije mio posao koji obavlja... Empty Re: Senfova zamjenica objavila da joj vise nije mio posao koji obavlja...

Post by sitting_bull 2/1/2022, 19:48

Eroo wrote:
sitting_bull wrote:bal bandićevih i anemičarevih puzavaca koji su se zalijepili za već uobičajeno prodavanje magle i manipuliranje kradoljubnog simpatizera s dinare.

"Rekla bih, u danim okolnostima, napravili smo puno. No istovremeno smo svjesni da su očekivanja golema. Zagrepčani žele da grad brzo prodiše i pokrene se prema naprijed.  I mi to želimo, i doista, puno je posla pred nama. Kada smo govorili da našim izborom građani biraju prave promjene, za nas to znači da smo se zajedno uputili u novom smjeru. Promjene ne idu lako; pođite samo od sebe koliko je teško promijeniti neke vlastite navike, odgađamo ih, krenemo pa zastanemo — a mi sada kao društvo, gotovo milijunska zajednica, zaokrećemo ovaj grad u novom smjeru. To ne ide bez poteškoća i raznih problema. Ali mi smo odlučni i ne bojimo se. Zapravo, tek smo krenuli. Spremni smo na donošenje teških odluka, na mandat koji će čitav biti obilježen trčanjem uzbrdo, jer nismo vođeni željom da budemo popularni nego dugoročnom vizijom da učinimo Zagreb zelenijim, pravednijim, boljim mjestom za život, za sve njegove stanovnike"

kako je trol s dinare iz ovog teksta izvuko naslov koji je dao temi ne zna ni on sam, ali kad si pokvaren i zloban onda ovakve konstrukcije nisu neočekivane.

nije kradoljubima lako.
treba izdržati još 1225 dana do sljedećih izbora, a do nekadašnje bandićeve kasice se više ne može.

Imate lovu (sredioPlenky) zašto ne  obnavljate u potresu oštećeni  Zagreb?
Ne znate  kako? Pa pozovite me (nisam skup) i problem,  ću vam riješiti(1. Faza) u jednom danu.
Ako lovu ne iskoristite do polovice  2022,  lova će vam propasti,  je li to  jasno gradonačelniku?
Ili ćete  se i nakon godinu  dana  još uvijek pozivati(pravdati) na mrtvog Bandića?

Moja ponuda vrijedi još  samo 14 dana!
anemični sociopata je glavni kočničar napretku hrvatske.

ništa taj šalabajzer nije sredio, a to što se ti nudiš samo pokazuje kako uz gabiku ima još hdz lopova koji bi krali eu novce.

naravno da se anemični sociopata pokušava oprati i prikriti svoju indolenciju i nesposobnost oko obnove od potresa, a tebi na znanje i ravnanje je podatak kako su anemični sociopata i pokojna lopina bandić zajedno vladali još 10 mjeseci nakon potresa i kurcem nisu mrdnuli.

lajanjem ne možeš sakriti da je lova na računu vlade i da je vlada ta koja njime raspolaže, a najgluplji među njima svoju nesposobnost opravdava riječima kako oni nisu krivi što je do potresa došlo.

otprilike to je i tvoj nivo: idiotizmi bez granica kako bi se sabotiralo one koji hoće i znaju.

anemični je sociopata već šestu godinu na vlasti, a najveći mu je uspjeh sjebani agrokor i laganje o otkupu ine.

krepani bandić je samo simbol ljudskog gnoja koji je iskoristio političku vlast za lopovluk, a na tom je tragu i anemični sociopata.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Senfova zamjenica objavila da joj vise nije mio posao koji obavlja... Empty Re: Senfova zamjenica objavila da joj vise nije mio posao koji obavlja...

Post by sitting_bull 2/1/2022, 19:59

Eroo wrote:
sitting_bull wrote:krenuli su raditi u korist svih građana zagreba.

to je malo drukčija praksa od mikijevih pogodovanja kumovima, rodijacima i inim pripadnicima plemena.

to je drugačija praksa i od podlog ucjenjivanja i sabotiranja koje provodi anemični sociopata prema svima koji mu ne podliaze i slijepo ne izvršavaju njegove diktatorske prohtjeve. no, taj neće još dugo. pobjeći će glavom bez obzira kad se obruč počne stezati oko agrokora.

u svakom slučaju nisu pizde kao pokojni miki, a nisu ni lopovi kao miki i hdz na čelu s anemičnim sociopatom.

Ako ne znaju kako potrošiti 600 mio €  eu novca onda oni nemaju pojma zašto su tu di jesu.
Nema s time ništa niPlenki ni pokojni miki.

Problem kako potrošiti 600 mio € znam riješiti, ali se nikad ne bih prihvatio posla biti gradonačelnik Zagreba.
Koji  vam je qratz? Jeste li baš svi neuki i nepismeni?   Strah od vlastite sjenke? Ne moraš biti tu di jesi,
ako  ne znaš riješiti  postojeće probleme  grada.
Pravit ćete vi na kraju Bandića  od blata, kao što sam vam već i obećao.
je, trebaju udba kretene pitati.

anemični sociopata pokušava uz pomoć hdz internet bojne popraviti nepopravljivo - imiđ stvoren na laganju, pljački i prodaji magle.
od 600 milijuna eura anemični sociopata potroši 40 milijuna kuna na dimnjake i krpanje krovova i onda kaže kako nešto radi.
grad zagreb je sam, nepovratno dao građanima 30 milijuna kuna kao pomoć pri obnovi.

anemični sociopata hoće uz eu novce prisiliti vlast u zagrebu da pleše kako je on to zamislio.
kad bi se to desilo, zagreb bi gorio, a anemični bi sociopata svirao violinu.

je, ne treba bandić od blata. 
ostalo je takvih kao ti malih, bandića od govana, koji još uvijek plaču za mikijem kojeg su crvi već davno pojeli.
prokletinja se spasio zatvora, a nije ni umro kao čovjek u svom domu i svom krevetu, nego u tuđem dvorištu  i uz tuđi plot.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Senfova zamjenica objavila da joj vise nije mio posao koji obavlja... Empty Re: Senfova zamjenica objavila da joj vise nije mio posao koji obavlja...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum