ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nestao Splicanin u Beogradu

Page 8 of 17 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next

Go down

Nestao Splicanin u Beogradu - Page 8 Empty Re: Nestao Splicanin u Beogradu

Post by debotoijusto Mon 3 Jan - 19:39

Nenad Periš za Index je sad to demantirao. Potvrdio je da je mladić koji trči ulicama zaista njegov sin. Ali kaže da nikad nije kazao da je on na snimci na kojoj nepoznata osoba pliva u Savi.

"Ne znam što je Slobodna objavila, ali nije na svim snimkama koje su se pojavile Matej. Uz snimke na kojima je on se dovode u vezu i neke koje nemaju nikakve veze s Matejem i ne znam zašto se to radi.

Ja za snimku na kojoj netko pliva u Savi nikada nisam rekao da je na njoj Matej. Uopće ne vjerujem da je to snimka od te večeri. Ja sam se interesirao jer me to zanimalo koja je temperatura vode bila te večeri i bila je pet stupnjeva. Ja sam vaterpolist, cijeli život sam u vodi i nema šanse da tako plivate na temperaturi od pet stupnjeva ni u ronilačkom odijelu, kamoli bez", kazao je za Index.

"Na snimkama na kojima trči i zaustavlja taksi je moj Matej, to vam mogu potvrditi. Dalje ne želim to više komentirati. Treba prepustiti policiji da odradi svoje jer se na ovakav način, ubacivanjem i nekih drugih snimki, samo otežava potraga. Ti policajci moraju se probiti kroz šumu snimki, sve to pregledati, takve stvari im sigurno ne pomažu. Još jednom želim iskazati veliku zahvalu MUP-u Srbije, mislim da vrlo profesionalno rade svoj posao", rekao je

debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

Nestao Splicanin u Beogradu - Page 8 Empty Re: Nestao Splicanin u Beogradu

Post by Noor Mon 3 Jan - 19:39

dzango wrote:
Noor wrote:
dzango wrote:
Ovaj je lud. I ja sam se noću pijan noću kupao u Savi, ali leti, ne za Novu godinu.
Splicani imaju tradiciju novogodisnjeg kupanja i picigina na Bacvicama, nista cudno...no ipak, tu se radi o teskim bojama, mislim
I kod nas plivaju za Bogojavljanje ali nisu razvaljeni i znaju kada i kako da izađu iz vode. Ne valja ovo što je ušao u vodu.
možda je pao, ali opet čudno što pliva posred Save, logično bi bilo da pliva uz obalu i traži izlaz...

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Nestao Splicanin u Beogradu - Page 8 Empty Re: Nestao Splicanin u Beogradu

Post by RayMabus Mon 3 Jan - 19:40

RayMabus wrote:
Pirate wrote:


Nemam sta dodati, svaka ti ko u Njegosa. Meni je iskreno zao momka, citam vijesti i samo mislim na njegovu obitelj kako se osjecaju u ovom trenutku, koja je to muka kroz koju prolaze. Nikome za pozeljeti.
Tako su me učili u scientologiji šta ti je neka škola koju je Aštar grupa otvorila na ovoj planeti :

Ljudi u nedostatku podataka, iste izmišljaju.

Ne znaju o čemu je riječ, nemaju podataka a svi sve znaju i imaju svoje verzije šta se desilo.

Ja ne znam i gotovo. Pričekat ću par dana pa ćemo vidit šta je.

S tim da ovo morm objasnit jer ne uče oni nikoga nego ti sam čitaš, dakle ti si taj koji uči. Ne može netko drugi učit umisto tebe.

Kako san se ja inkarnira ode odma san naša to i to u drugoj državi i to s dvadeset godina tako da san do svoje 21/22 godine cilu biblioteku koja je na talijanski stavija u glavu tj arhivar.

Rečenica ti glasi ( u toj jednoj knjizi ) :

LJUDI NA OVOJ PLANETI U NEDOSTATKU PODATAKA IMAJU SKLONOST IZMIŠLJATI ISTE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Nestao Splicanin u Beogradu - Page 8 Empty Re: Nestao Splicanin u Beogradu

Post by vuksadinare Mon 3 Jan - 19:43

Zasto vjerujem slovenskoj prici?.peris je bio nacvrcan,drogiran svejedno..izasao iz kluba pisat..malo se udaljio od kluba..vjerojatno je i popisao..pijan,drogiran adrenalinski raspolozen htio je malo prolunjat na svjezem zraku..znate kako se pijani u toj poziciji ponasaju..pjevaju,vicu,provociraju,besmisleno frfljaju..u toj setnji vjerojatno je naletio na nekakve mangupe koje je vjerojatno privluko cudno ponasanje pijanog lika koji je pricao,pjevao ili vikao naglaskom koji nije domaci a zvuci im poznato..presreli ga zapoceli razgovor skuzuli kojim jezikom prica pocela svadja,prijetnje..peris pijan,drogiran valjda shvatio da je ovih vise i da su nabrijani i opasna prijetnja dao se u bijeg da ne najebe..kao sportas vjerojatno brz nekako je uspio malo odmaknut ovima vidi taxi trci do njega hoce uci u njega taxist misli da je lud,pijan ne pusta ga ovi se perisu priblizavaju vjerojatno nemajuci kud trci prema savi koja je blizu uskace u nju vjerujuci da kao dobar plivac se moze ne utopiti..e sad ako je ovo istina da je to njegov sin peris janezi su najblize istini ako su tu verziju dobili od srpske policije
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Nestao Splicanin u Beogradu - Page 8 Empty Re: Nestao Splicanin u Beogradu

Post by vuksadinare Mon 3 Jan - 19:46

...ako je ziv velim ako..njega beges i srbija nece vise vidjeti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Nestao Splicanin u Beogradu - Page 8 Empty Re: Nestao Splicanin u Beogradu

Post by dijagram Mon 3 Jan - 19:47

dijagram wrote:Los kokain i te stvari.

Ovo je prvo sto sam napisao na temi.

:coffee
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Nestao Splicanin u Beogradu - Page 8 Empty Re: Nestao Splicanin u Beogradu

Post by T. Mon 3 Jan - 19:51

vuksadinare wrote:Zasto vjerujem slovenskoj prici?.peris je bio nacvrcan,drogiran svejedno..izasao iz kluba pisat..malo se udaljio od kluba..vjerojatno je i popisao..pijan,drogiran adrenalinski raspolozen htio je malo prolunjat na svjezem zraku..znate kako se pijani u toj poziciji ponasaju..pjevaju,vicu,provociraju,besmisleno frfljaju..u toj setnji vjerojatno je naletio na nekakve mangupe koje je vjerojatno privluko cudno ponasanje pijanog lika koji je pricao,pjevao ili vikao naglaskom koji nije domaci a zvuci im poznato..presreli ga zapoceli razgovor skuzuli kojim jezikom prica pocela svadja,prijetnje..peris pijan,drogiran valjda shvatio da je ovih vise i da su nabrijani i opasna prijetnja dao se u bijeg da ne najebe..kao sportas vjerojatno brz nekako je uspio malo odmaknut ovima vidi taxi trci do njega hoce uci u njega taxist misli da je lud,pijan ne pusta ga ovi se perisu priblizavaju vjerojatno nemajuci kud trci prema savi koja je blizu uskace u nju vjerujuci da kao dobar plivac se moze ne utopiti..e sad ako je ovo istina da je to njegov sin peris janezi su najblize istini ako su tu verziju dobili od srpske policije
:facepalm
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Nestao Splicanin u Beogradu - Page 8 Empty Re: Nestao Splicanin u Beogradu

Post by T. Mon 3 Jan - 19:52

vuksadinare wrote:...ako je ziv velim ako..njega beges i srbija nece vise vidjeti
Ako nije, pogotovo...
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Nestao Splicanin u Beogradu - Page 8 Empty Re: Nestao Splicanin u Beogradu

Post by RayMabus Mon 3 Jan - 19:53

Ja san bija u Beogradu za Novu Godinu no godina je 1989 a meni je deset godina.

pirat lol!

Lunja po ulicama ko drogiran. Taj dio smo shvatili. Sad ga još triba nać di je zalunja. lol! lol! lol! lol! lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Nestao Splicanin u Beogradu - Page 8 Empty Re: Nestao Splicanin u Beogradu

Post by RayMabus Mon 3 Jan - 19:56

Nije tica. Poletija nije.

Znači ili roni il se negdi drogira.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Nestao Splicanin u Beogradu - Page 8 Empty Re: Nestao Splicanin u Beogradu

Post by RayMabus Mon 3 Jan - 20:02

Pola Beograda ovi pritrča u dvi ure iza ponoći.


https://www.index.hr/vijesti/clanak/video-ovo-su-snimke-mateja-perisa/2329965.aspx?index_ref=rubrika_vijesti_najnovije_d

Ovo je Forest Gump. Triba vidit po Banatu il po Sanđaku da ne trči tamo možda jer je moga već doć do doli.

Forest Gump. :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Nestao Splicanin u Beogradu - Page 8 Empty Re: Nestao Splicanin u Beogradu

Post by RayMabus Mon 3 Jan - 20:07

Tri dana je prošlo. Triba nazvat ove policije u drugim državama. Tko zna di je to otrčalo. lol!

Do sad je moga već stić do Gevgelije. lol! lol! lol! lol! lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Nestao Splicanin u Beogradu - Page 8 Empty Re: Nestao Splicanin u Beogradu

Post by RayMabus Mon 3 Jan - 20:12

Sad kažu da možda nije on jer je on ima crne a ne bile patike i da je ovo možda neki drugi ....Forest Gump. lol!

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/crna-kronika/enigma-na-snimkama-za-koje-srpski-mediji-tvrde-da-su-autenticne-mladic-trci-u-bijelim-tenisicima-no-perisevi-prijatelji-govore-da-je-bio-u-crnim-1156373

Ma tko će to znat. Ne da mi se nagađat. Znat ćete za koji dan.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Nestao Splicanin u Beogradu - Page 8 Empty Re: Nestao Splicanin u Beogradu

Post by Serbinho-3 Mon 3 Jan - 20:33

RayMabus wrote:Pola Beograda ovi pritrča u dvi ure iza ponoći.


https://www.index.hr/vijesti/clanak/video-ovo-su-snimke-mateja-perisa/2329965.aspx?index_ref=rubrika_vijesti_najnovije_d

Ovo je Forest Gump. Triba vidit po Banatu il po Sanđaku da ne trči tamo možda jer je moga već doć do doli.

Forest Gump. :^0 :^0 :^0 :^0 :^0 lol!


Videli ga u Rumi, prijavili policiji.

Kazu da je on, izgledao ko beskucnik, imao neku veliku jaknu.

Mozda mu neko poklonio.

Pomislio sam da im se prividja i ocekivao da prijave sledeceg

Elvisa Prislija da su videli, ali sada vec deluje donekle realno.

Kako je stigao do Rume?


Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26373
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Nestao Splicanin u Beogradu - Page 8 Empty Re: Nestao Splicanin u Beogradu

Post by RayMabus Mon 3 Jan - 20:37

Ne znam.Samo vidim da je taj Beograd čudan noću za Novu godinu. Jedan pliva u Savi, drugi trči naokolo...

Morat ću ja doć na Novu Godinu tamo jednom šta prije. Vidim, nije dosadno. :D
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Nestao Splicanin u Beogradu - Page 8 Empty Re: Nestao Splicanin u Beogradu

Post by vuksadinare Mon 3 Jan - 20:39

T. wrote:
vuksadinare wrote:Zasto vjerujem slovenskoj prici?.peris je bio nacvrcan,drogiran svejedno..izasao iz kluba pisat..malo se udaljio od kluba..vjerojatno je i popisao..pijan,drogiran adrenalinski raspolozen htio je malo prolunjat na svjezem zraku..znate kako se pijani u toj poziciji ponasaju..pjevaju,vicu,provociraju,besmisleno frfljaju..u toj setnji vjerojatno je naletio na nekakve mangupe koje je vjerojatno privluko cudno ponasanje pijanog lika koji je pricao,pjevao ili vikao naglaskom koji nije domaci a zvuci im poznato..presreli ga zapoceli razgovor skuzuli kojim jezikom prica pocela svadja,prijetnje..peris pijan,drogiran valjda shvatio da je ovih vise i da su nabrijani i opasna prijetnja dao se u bijeg da ne najebe..kao sportas vjerojatno brz nekako je uspio malo odmaknut ovima vidi taxi trci do njega hoce uci u njega taxist misli da je lud,pijan ne pusta ga ovi se perisu priblizavaju vjerojatno nemajuci kud trci prema savi koja je blizu uskace u nju vjerujuci da kao dobar plivac se moze ne utopiti..e sad ako je ovo istina da je to njegov sin peris janezi su najblize istini ako su tu verziju dobili od srpske policije
:facepalm
ovo je slovenska verzija a tebe ne shvacam mr.T
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Nestao Splicanin u Beogradu - Page 8 Empty Re: Nestao Splicanin u Beogradu

Post by Serbinho-3 Mon 3 Jan - 20:59

Ima taj tu Rom iznad Beton Hale na Parkingu.

Ko mu ne da novac, ceka da se pojavis u drustvu i da im objasni, kako si stipsa i nikad dinar neki da das.

Znaci, on je odmah iznad i trebao je videti ili cuti nesto.

Ako je bilo nekih problema, vrlo verovatno Romi sa Dorcola.

Ima ih tu ispod ulice Cara Dusana ka Dunavu.

Dzej je isto bio iz tog kraja.

Treba sacekati, jer kako Cigu preplasiti a mozda nemaju nikakve veze.

Mada, on je tamo stalno, prosi na parkingu.



Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26373
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Nestao Splicanin u Beogradu - Page 8 Empty Re: Nestao Splicanin u Beogradu

Post by vuksadinare Mon 3 Jan - 21:09

Serbinho-3 wrote:Ima taj tu Rom iznad Beton Hale na Parkingu.

Ko mu ne da novac, ceka da se pojavis u drustvu i da im objasni, kako si stipsa i nikad dinar neki da das.

Znaci, on je odmah iznad i trebao je videti ili cuti nesto.

Ako je bilo nekih problema, vrlo verovatno Romi sa Dorcola.

Ima ih tu ispod ulice Cara Dusana ka Dunavu.

Dzej je isto bio iz tog kraja.

Treba sacekati, jer kako Cigu preplasiti a mozda nemaju nikakve veze.

Mada, on je tamo stalno, prosi na parkingu.



...tko zna..uglavnom najslabija mi je verzija bila da je pisao i upau rijeku..tu je ograda do pasa..a beogradjani kazu da je i beton ispid ograde i da ne mos odmah u savu upasti..ma lik je na neku mangupariju naisao pokoskali se razlog nebitan..i ovaj se dao u bijeg..vjerojatno im je i pobjegao..kad je toliko trcao a bogami i podobar dio pretrcao..ovi odustali a ovog drzao adrenalinski strah u kombinaciji tko zna sa cim..da li je nakon toga usao u savu..mozda..ali sumnjam osim ako lok nije naosao na neke druge mangupe i najebo ili jednostavno stvarno se vraca a nema love i mobitel..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Nestao Splicanin u Beogradu - Page 8 Empty Re: Nestao Splicanin u Beogradu

Post by RayMabus Mon 3 Jan - 21:09

Restorani i klubovi Beton hale spadaju u, u Splitu bi rekli, skup đir. Beograđani i ostali poznavatelji ugostiteljske scene u srpskoj metropoli znaju da u restoranima Beton hale nema kompletne večere ispod 100 do 150 eura po osobi, što ne može svatko sebi priuštiti, pogotovo ne tamošnji prosječan građanin.

U pitanju je "lokacija u rangu Dedinja", Beton hala nije na glasu kao adresa na kojoj se noću događaju problemi, govori nam beogradska novinarka Brankica Travica, koja od prvoga dana prati slučaj nestalog Mateja Periša.

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/regija/klub-odakle-je-nestao-matej-privlaci-goste-dubljeg-dzepa-srpska-novinarka-za-slobodnu-ovo-je-lokacija-u-rangu-dedinja-nije-na-glasu-kao-adresa-na-kojoj-se-nocu-dogadaju-problemi-nitko-do-sada-nije-upao-u-rijeku-1156403#&gid=1&pid=2

Nestao Splicanin u Beogradu - Page 8 7_006

Ovo nešto ko Bačvice u Splitu.

Bačvice :

Nestao Splicanin u Beogradu - Page 8 Plaza-bacvice-split1
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Nestao Splicanin u Beogradu - Page 8 Empty Re: Nestao Splicanin u Beogradu

Post by T. Mon 3 Jan - 21:13

vuksadinare wrote:
T. wrote:
vuksadinare wrote:Zasto vjerujem slovenskoj prici?.peris je bio nacvrcan,drogiran svejedno..izasao iz kluba pisat..malo se udaljio od kluba..vjerojatno je i popisao..pijan,drogiran adrenalinski raspolozen htio je malo prolunjat na svjezem zraku..znate kako se pijani u toj poziciji ponasaju..pjevaju,vicu,provociraju,besmisleno frfljaju..u toj setnji vjerojatno je naletio na nekakve mangupe koje je vjerojatno privluko cudno ponasanje pijanog lika koji je pricao,pjevao ili vikao naglaskom koji nije domaci a zvuci im poznato..presreli ga zapoceli razgovor skuzuli kojim jezikom prica pocela svadja,prijetnje..peris pijan,drogiran valjda shvatio da je ovih vise i da su nabrijani i opasna prijetnja dao se u bijeg da ne najebe..kao sportas vjerojatno brz nekako je uspio malo odmaknut ovima vidi taxi trci do njega hoce uci u njega taxist misli da je lud,pijan ne pusta ga ovi se perisu priblizavaju vjerojatno nemajuci kud trci prema savi koja je blizu uskace u nju vjerujuci da kao dobar plivac se moze ne utopiti..e sad ako je ovo istina da je to njegov sin peris janezi su najblize istini ako su tu verziju dobili od srpske policije
:facepalm
ovo je slovenska verzija a tebe ne shvacam mr.T
Kakva slovenska verzija?
To je 'pričam ti priču' verzija...
Ništa službeno...
T.
T.

Posts : 17078
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Nestao Splicanin u Beogradu - Page 8 Empty Re: Nestao Splicanin u Beogradu

Post by vuksadinare Mon 3 Jan - 21:14

...tu gdje su sad ovi kafici i klubovi tu se snimala jedna scena u otpisanima sa onim autom i agentom koji otkriven da radi za komunce tuda bjezi..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Nestao Splicanin u Beogradu - Page 8 Empty Re: Nestao Splicanin u Beogradu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 17 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 17  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum