ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

biljezim prvo "Znate li vi tko sam ja?" 2022

Go down

biljezim prvo "Znate li vi tko sam ja?" 2022 Empty biljezim prvo "Znate li vi tko sam ja?" 2022

Post by debotoijusto 1/1/2022, 10:47

Da je Split kojim slučajem izabrao Marija Popovića (36) uglednog člana HSP-a na mjesto gradonačelnika na posljednjim izborima, danas bi imali aferu o kojoj bi pričala cijela Hrvatska. Ovako o "podvigu" ovog magistra prava kojeg je napravio u Tršćanskoj ulici u Splitu kada je pijan svojim vozilom porazbijao dva parkirana automobila i jedan kontejner bruji cijela Dalmacija.
Ovaj nesuđeni gradonačelnik koji je u izbornoj kampanji imao slogan "Spremni za bolji Split" je pokazao svojim primjerom što to znači u njegovoj režiji.
Dakle, Popović je sa 2,18 promila alkohola u krvi upravljao svojim vozilom WV Passat 31.prosinca u 22.10 sati Tršćanskom ulicom, te je najprije udario u parkiranu Mazdu,nastavio se nekontrolirano kretati nakon čega je udario u kontejner, a svoj zaustavni put je okončao udarivši u teretno vozilo Renault.
- Bilo je puno dijece, puna ulica ljudi, neki su u blizini gradelavali kada su čuli lomljavu i udaranje. Nastao je show program. Ej, čovjek je vuka kontejner. Iz auta nije izišao sam, nego su ga ljudi izvukli i još je pita ljude „Znate li vi tko sam ja?“ Strašno! Napravio je ljudima štetu, isprepadao djecu, sje*** nam doček Nove godine i još nas pita, znamo li mi tko je on - govore nam dva očevica događaja koji nisu mogli doći k sebi kada su doznali da je to sve napravio njihov nesuđeni gradonačelnik.




Iz predstavljanja gospodina Popovića kojeg je napravio jedan portal kada se odvijala trka za gradonačelnika Splita, jasno se iz njegovih odgovora vidi da mu je najdraža knjiga:  Deset zapovijedi Božjih – propovijedi blaženog Alojzija Stepinca, a najdraži film: “Hrvatska, ljubavi moja” Jakova Sedlara.
Životni moto mu je „Ne čini drugom ono što ne želiš da drugi tebi čini“, „Što te ne ubije, to te učini jačim“, omiljeno piće mu je voda (!?), a za vozilo je rekao da je prošao sve od auta do autobusa.
Mi mu od sada preporučamo da isključivo koristi autobus!


https://slobodnadalmacija.hr/split/nesudeni-gradonacelnik-splita-pokazao-gradanima-kako-je-dobro-sto-ga-nisu-izabrali-s-2-18-promila-alkohola-u-krvi-udario-svojim-passatom-dva-parkirana-vozila-i-kontejner-1155834
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

biljezim prvo "Znate li vi tko sam ja?" 2022 Empty Re: biljezim prvo "Znate li vi tko sam ja?" 2022

Post by debotoijusto 1/1/2022, 10:48

omiljeno piće mu je voda (!?)

biljezim prvo "Znate li vi tko sam ja?" 2022 DelayedAthleticFerret-size_restricted
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

biljezim prvo "Znate li vi tko sam ja?" 2022 Empty Re: biljezim prvo "Znate li vi tko sam ja?" 2022

Post by RayMabus 1/1/2022, 10:52

debotoijusto wrote:
omiljeno piće mu je voda (!?)
:puj


Last edited by RayMabus on 1/1/2022, 10:53; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

biljezim prvo "Znate li vi tko sam ja?" 2022 Empty Re: biljezim prvo "Znate li vi tko sam ja?" 2022

Post by debotoijusto 1/1/2022, 10:52

najdraži film: “Hrvatska, ljubavi moja” Jakova Sedlara

ono nista MCU  most na rijeci kwai oli sunka sunka almodovara samo jakov pa tri prazno  :D
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

biljezim prvo "Znate li vi tko sam ja?" 2022 Empty Re: biljezim prvo "Znate li vi tko sam ja?" 2022

Post by vili40 1/1/2022, 11:27

istinski domoljub malo popio,napravio rusvaj pa kući spavat,tipični uradak iscrpljenog čovjeka na samom kraju godine.
vili40
vili40

Male
Posts : 10706
2015-08-02


Back to top Go down

biljezim prvo "Znate li vi tko sam ja?" 2022 Empty Re: biljezim prvo "Znate li vi tko sam ja?" 2022

Post by darth_vader 1/1/2022, 12:53

Lako za njih, pitanje je da li je on to znao? Događa se i iskusnijima...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

biljezim prvo "Znate li vi tko sam ja?" 2022 Empty Re: biljezim prvo "Znate li vi tko sam ja?" 2022

Post by debotoijusto 1/1/2022, 13:28

biljezim prvo "Znate li vi tko sam ja?" 2022 1460941

ceka se proglas glavnog stana o incidentu u reziji kripto komunista i njihovih placenika mozemoa
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

biljezim prvo "Znate li vi tko sam ja?" 2022 Empty Re: biljezim prvo "Znate li vi tko sam ja?" 2022

Post by AssadNaPodmornici 1/1/2022, 13:32

Lika sam upoznao,
Inače momak u real lifeu je teški uhljeb ali nije loš toliko.inače lik je mijenjao stranke, bio je u Mostu kada su ovi bili na vlasti sa HDZom pa se vratio opet u HSP, ako bi ovi bili u koaliciji u županiji dok ga konačno nisu zaposlili negdje u državni sektor da lupa pečate.
Samo za razliku do splitskih HDZovaca ovaj ima pravu diplomu
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

biljezim prvo "Znate li vi tko sam ja?" 2022 Empty Re: biljezim prvo "Znate li vi tko sam ja?" 2022

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum