ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 7/1/2016, 22:41

koliko se vi svi puta nockate ? :^0

betty.boop

Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 7/1/2016, 22:43

betty.boop wrote:koliko se vi svi puta nockate ? :^0
oš se noćkat s veberom?

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 7/1/2016, 22:48

noc veberu :)
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 7/1/2016, 22:53

noć.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 8/1/2016, 07:36

nisam tip koji je za ove isprekidane radne dane  :D
jučer sam djelomično imala osjećaj da je ponedjeljak, što je grozno :D

ja sam tip koji, kad jednom krene i kad se uživi, teško mu je stat :D tako npr. u četvrtak i petak letim i nema mi ravnih (pretjerujem al imam takav osjećaj :D)

koliko god ti zapaše taj slobodan dan recimo ujutro kad spavaš do kad želiš i piješ kavicu u pidžami i ogrtaču....



med, hvaaala :* bilo je čarobno jučer..

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/1/2016, 09:01

betty.boop wrote:koliko se vi svi puta nockate ? :^0

Koliko god puta treba, draga moja betty, koliko god treba! :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/1/2016, 09:13

Krecemo u nove radne pobjede

Jutro ljudi :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/1/2016, 09:27

Jutro!

Kuham neki novi čaj u rinfuzi koji jučer kupih, Winter solstice. Kad sam otvorila vrećicu, cijela prostorija je zamirisala. love

Paralelno radim i neku glutenfrei kašicu za doručak koja ne miriše ni približno lijepo. :roflrofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/1/2016, 09:32

Joj i ja cu skoknut po neki novi caj do mullera. Tamo je izbor veci.

Oni jabuku i cimet sam odmah popila.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/1/2016, 09:43

Müller ima odlične čajeve, baš sam jučer kod njih uzela jedan s anisom, kimom i komoračem. :shy 

A ovaj Winter solstice sam uzela u Harisse i još ne mogu doći k sebi koliko je divan. Vidi sastav: komadići jabuke, korica naranče, cvijet hibiskusa, list kupine, bademi, komadići mrkve, zvijezdasti anis, cimet, aroma, cvijetovi lipe, sušene ploškice brusnice, sjemenje nara, ružine latice  love
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/1/2016, 09:49

Jutro narode.... :coffee

Vodim mužića danas na ručak na bečku pijacu pa možda i ja nadjem kakav dobar čaj tamo....samo tamo sam vidjela rinfuzu...

Loše sam spavala...prvo je emili plakala boli ju zub...dala joj sirup...taman zaspem Marco sav izbezumljen dolazi kod nas i kaže glasno mu je u ušima. ...morala sam leći spavati kraj njega....jutros mi ne zna objasniti šta je bilo....kaže kao jako mu zuji u ušima. ...ne znam šta da mislim...šta to može biti?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/1/2016, 09:56

I dalje mu zuji?  :|   Ako nije prošlo, najbolje da navratite do doktora.
Može biti skroz nešto banalno, ali za svaki slučaj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/1/2016, 10:03

Ne....Ja mislim da sanja i onda ostane u tom osjećaju. ...

Iskreno,zabranit ću mu sve one glupave crtice što gleda....A i na kontrolu ćemo zbog anemije....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/1/2016, 10:28

Moze mu zujati zbog tlaka, loseg polozaja glave dok spava, anemije, upale u uhu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/1/2016, 10:30

Vegvísir wrote:Müller ima odlične čajeve, baš sam jučer kod njih uzela jedan s anisom, kimom i komoračem. :shy 

A ovaj Winter solstice sam uzela u Harisse i još ne mogu doći k sebi koliko je divan. Vidi sastav: komadići jabuke, korica naranče, cvijet hibiskusa, list kupine, bademi, komadići mrkve, zvijezdasti anis, cimet, aroma, cvijetovi lipe, sušene ploškice brusnice, sjemenje nara, ružine latice  love
Ima meni jako drage sastojke ! Mora da je fin 

A taj harise nemamo :/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/1/2016, 10:36

Zagy moze bit i do jastuka. Imala sam neki slican problem jer sam spavala na nekom spljostenom, losem...na kraju sam si kupila medico antialergijski... Glava je u ravnuni s tijelom, nije ni previsoko ni prenisko i sada je sve ok.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/1/2016, 10:41

Lady_D wrote:
Vegvísir wrote:Müller ima odlične čajeve, baš sam jučer kod njih uzela jedan s anisom, kimom i komoračem. :shy 

A ovaj Winter solstice sam uzela u Harisse i još ne mogu doći k sebi koliko je divan. Vidi sastav: komadići jabuke, korica naranče, cvijet hibiskusa, list kupine, bademi, komadići mrkve, zvijezdasti anis, cimet, aroma, cvijetovi lipe, sušene ploškice brusnice, sjemenje nara, ružine latice  love
Ima meni jako drage sastojke ! Mora da je fin 

A taj harise nemamo :/

Stvarno je fin. Volim kod njih uzimati čajeve i začine.


Nažalost poslovnica im je samo jedna, i to u Zagrebu, ali imaju webshop. :D

http://www.harissa.hr/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/1/2016, 10:42

ja volim samo prirodno obrane cajeve... :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/1/2016, 10:48

Ja sam čajoholičarka i pijem ih dosta tijekom cijele godine. Najviše volim kupiti u rinfuzi i uglavnom izbjegavam one u filter vrećicama jer su to uglavnom smeteni ostaci čajne prašine s hrpetinom boje i besramna uvreda za ideju čaja.

Naravno da je najbolje kad možeš nabaviti od nekoga tko sam bere. Frendica mi je tako dala hrpetinu domaćeg osušenog šipka za čaj i sad pijuckam redovito. :cajanka
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/1/2016, 10:53

E sd ce lejdi proucit te cajeve :D i ja ih obozavam ali na zalost nemam gdje kupiti rinfuzo osim zelenog kamilice i tako nekih, a oni mi nisu cesti na listi toga sto pijem.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/1/2016, 10:59

Zeleni je zakon, ali u velikim količinama smanjuje apsorpciju željeza pa sam malo srezala njegovu konzumaciju na neke razumne količine.  :D

Virni, stvarno ima svega i svačega. 
Ja odem svakih nekoliko mjeseci i uglavnom kupim nekoliko najmanjih pakiranja od 50g tako da i ne ispadne preskupo i onda sam mirna neko vrijeme.  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum