ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ubio sam demona

Go down

Ubio sam demona Empty Ubio sam demona

Post by debotoijusto Fri 24 Dec - 15:53

JEZIV zločin dogodio se u Splitu. 28-godišnjak M. P, koji inače radi kao kuhar, a do sada ima tek prijavu za remećenje reda i mira, odgovarat će za teško ubojstvo majke Ive P., koju je policija jučer popodne našla mrtvu u stanu na šestom katu zgrade u Mosećkoj ulici.
"Policijski službenici Policijske uprave splitsko-dalmatinske dovršili su kriminalističko istraživanje nad 28-godišnjakom zbog sumnje da je počinio kazneno djelo 'Teško ubojstvo'", rekli su iz PU splitsko-dalmatinske. 

Žena je imala mnoštvo rana zadanih velikim kuhinjskim nožem, a našli su je u sobi. U stanu nije bilo tragova borbe, piše Dalmatinski portal.
Policija je došla na vrata stana obitelji nakon dojave zabrinutih građana da već nekoliko dana nisu uspjeli s njom uspostaviti kontakt. Dočekao ih je sin ubijene.
Rekao je policajcima: 'Ubio sam demona.' Odmah je uhićen, nije pružao otpor. Odveden je na psihijatriju kako bi se vidjelo je li u stanju za kriminalističko istraživanje. Liječnici su procijenili da jest, pa je prebačen na obradu u policiju.
Ovo je treće teško ubojstvo ženske osobe u Splitu u posljednja tri mjeseca.


https://www.index.hr/vijesti/clanak/nozem-izbo-majku-u-splitu-pa-docekao-policiju-u-stanu-ubio-sam-demona/2327975.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

Ubio sam demona Empty Re: Ubio sam demona

Post by debotoijusto Fri 24 Dec - 15:55

u splitu si dite do 43 a zatim od 47 u mirovini
skuhana mu pastasuta
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum