ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona novosti i spoznaje

Page 13 of 50 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 31 ... 50  Next

Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 13 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici 20/12/2021, 16:13

dijagram wrote:
AssadNaPodmornici wrote:

rekao sam ti, čistiš se postovima, dakle ne jedeš jedan duži period, te ketom djetom (koja se bazira na zdravm mastima i proteinima). 

nisam toliki stručnjak, ali ako si prije 5-10godina sjeba probavni sustav sa lošom hranom i navikama, kasnije te čak i zdrava ishrana i lijekovi i trenizi neće "popraviti". naravno što ne znači da je "nemoguće popraviti stanje" - 

takva stanja u americi popravljaju postovima i keto ishranom,  pogotovo postovi.  pazi sve religije svijeta imaju periode postova, znali su naši preci šta valja. 

mogu ti objasniti što kako , ali sam u poslu, možda večeras. i poslati ti linkove, ozbiljnih znanstvenih istraživanja, naravno ako pitaš nekog našeg "doktora"  oni će napuhanim egom reći "nevalja to ništa" i dati će ti tonu tableta, ti ćeš gutati ta sranja, koja će to držati pod kontrolom a neće ti popraviti stanje.

Moja prijateljica koju imenjak zna , godinama je na slicnom rezimu.

Na sistematskom joj dr rekao da hitno mora uzimati lijekove jer je nevjerojatno da ne kolabira svakog trena;)

Masnoce strava, po tim tablicama.

Morala bi na dijetu:) a karikirano nema grama sala .

Morala bi se malo setati i fizicki aktivirati, a ona zvijer, razvaljuje i mlade sportasice.

Morala bi bacit cigare i alkohol, koje naravno ne konzumira.

Morala bi jedva ustajati iz kreveta, jer brojke tako pokazuju, a ona puna energije.

Onda ga zbunile brojke dobre masnoce, isto iznimno visoke.

Uglavnom, struci nista nije jasno, ponajvise da se nasmijala na sve i da je boli kiki za njegove savjete i prognoze.

Ocu ti reci, nakon duzeg perida takvog nacina ishrane ne cudi se ludim brojkama i savjetima lijecnika.

Bez obzira sto se osjecas odlicno njima ces biti podgrijani les ;)

Nju sad zivo zanima, kakva je moja situacija jer sam puno duze u takvom ili slicnom rezimu.

Nemam pojma, nikad nisam bio u dr niti namjeravam;)

Najbolje dr ima 120 kg i jedva dise, ali vjerojatno bolje brojke:)

da ako si na keto (masnoće) prehrani, nisam istraživao a hrana ti se bazira na mastima - svinjska mast , panceta, maslinovo ulje, avokado, jaja, tamne čokolade, masnoće od svinjskog mesa, govedine, mliječne masti - to je primjer ultra zdravih masnoća. 
naši "doktori" će se čupati za kosu da im kažeš da se tako hraniš.. a ono odi u pekaru, pojedi krafnu(što obožavam btw) koja ti napravi kaos u organizmu. tako se većina njih hrani :D .. takav način ishrane ti sa godinama sjebe inzulin a onda nakon 40godine počinju problemi.

evo ja sam "experimentirao" zadnja dva mjeseca na keto + hranim se jednom ili dva puta dnevno, a tu i tamo preskočim cijeli dan. 

nikada bolje u životu. niti jedan dan me nije glava zabolila. one upalne procese po tjemenu i koži koje sam tretirao skupim šamponima i kortikosteriodima - sve to sam odjeba.  po mojoj procjeni vizualno sam pao na 12% masti, vidu mi se trbušni a opet sam digao mišićnu masu.. tipa u prvoj seriji vježbanja napucam 15zgibova... itd.. skoro da mi je žao što ću se sada za božić ubijati kolačima.. nastojat ću između postoti.. tipa ubijem se za božić i dan posli, a onda idući dan nejedem ništa... na takav način sanirati "štetu"..

AssadNaPodmornici

Posts : 21048
2018-06-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 13 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber 20/12/2021, 16:14

ero je član partije.
krme udbaško.
šteta kaj nije kihnuo, ali takvi žive 150g.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 13 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici 20/12/2021, 16:18

Hektorović wrote:Korona novosti i spoznaje - Page 13 FHCtO3nXsAINYG9?format=jpg&name=small

Bilo je neminovno :D
nisam fan biblije ali doslovno iz biblije "oznaka žiga"
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21048
2018-06-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 13 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by dijagram 20/12/2021, 16:25

AssadNaPodmornici wrote:
dijagram wrote:

Moja prijateljica koju imenjak zna , godinama je na slicnom rezimu.

Na sistematskom joj dr rekao da hitno mora uzimati lijekove jer je nevjerojatno da ne kolabira svakog trena;)

Masnoce strava, po tim tablicama.

Morala bi na dijetu:) a karikirano nema grama sala .

Morala bi se malo setati i fizicki aktivirati, a ona zvijer, razvaljuje i mlade sportasice.

Morala bi bacit cigare i alkohol, koje naravno ne konzumira.

Morala bi jedva ustajati iz kreveta, jer brojke tako pokazuju, a ona puna energije.

Onda ga zbunile brojke dobre masnoce, isto iznimno visoke.

Uglavnom, struci nista nije jasno, ponajvise da se nasmijala na sve i da je boli kiki za njegove savjete i prognoze.

Ocu ti reci, nakon duzeg perida takvog nacina ishrane ne cudi se ludim brojkama i savjetima lijecnika.

Bez obzira sto se osjecas odlicno njima ces biti podgrijani les ;)

Nju sad zivo zanima, kakva je moja situacija jer sam puno duze u takvom ili slicnom rezimu.

Nemam pojma, nikad nisam bio u dr niti namjeravam;)

Najbolje dr ima 120 kg i jedva dise, ali vjerojatno bolje brojke:)

da ako si na keto (masnoće) prehrani, nisam istraživao a hrana ti se bazira na mastima - svinjska mast , panceta, maslinovo ulje, avokado, jaja, tamne čokolade, masnoće od svinjskog mesa, govedine, mliječne masti - to je primjer ultra zdravih masnoća. 
naši "doktori" će se čupati za kosu da im kažeš da se tako hraniš.. a ono odi u pekaru, pojedi krafnu(što obožavam btw) koja ti napravi kaos u organizmu. tako se većina njih hrani :D .. takav način ishrane ti sa godinama sjebe inzulin a onda nakon 40godine počinju problemi.

evo ja sam "experimentirao" zadnja dva mjeseca na keto + hranim se jednom ili dva puta dnevno, a tu i tamo preskočim cijeli dan. 

nikada bolje u životu. niti jedan dan me nije glava zabolila. one upalne procese po tjemenu i koži koje sam tretirao skupim šamponima i kortikosteriodima - sve to sam odjeba.  po mojoj procjeni vizualno sam pao na 12% masti, vidu mi se trbušni a opet sam digao mišićnu masu.. tipa u prvoj seriji vježbanja napucam 15zgibova... itd.. skoro da mi je žao što ću se sada za božić ubijati kolačima.. nastojat ću između postoti.. tipa ubijem se za božić i dan posli, a onda idući dan nejedem ništa... na takav način sanirati "štetu"..

U svakom slucaju dodje do veilke promjene tih parametara.

Imaj to na umu. A dobar osjecaj je dobar osjecaj, neopisiv, moze ga se tek dozivjeti:)

Ne moras se ubiti kolacima, mozes uzeti, ali cemu pretjerivanje.

Kad dodjes u moje godine trebat ces upola manje hrane nego sad konzumiras.

Godinama covjeku treba sve manje, a najcesce se ljudi ubijaju hranom.

Volim raditi tesko, to je moj trening, traje od jutra do mraka.

Nikad u zivotu nisam usao u teretanu, imam prirodan izgled, uzivam se naprezati preko granica, takav sam karakter.

Obicno samo veceram nakon posla. Nije uvijek tako ali tada se najbolje osjecam.

Kad idem doma na drugi kat navecer gazim po dvije stepenice:)

To je zadnji test i vjezba tog dana, i kazem si opet iznova, nisi normalan, super:)

Drago mi je da ima mladih koji to mogu, cisto karakterno jer to je najveca dobit u svemu.

Djeca su mi mlada ali vec znaju sto je to, sami se reguliraju po potrebi.

I sto bi ero rekao, naspavas se za 4 sata. Jedan od benefita kombinacije ketoze i autofagije.
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 13 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici 20/12/2021, 16:31

iskreno sa 6h sati spavanja mogu funkcionirati, i ketoza i autofagija jebački pomažu. međutim idealno je 7-8. 

inače to su gluposti da taj luđak što posta na forumu od navečer do 2popodne, a onda spava od 14-18. to je totalno nezdrao i loše. 

naravno nekome će napraviti manju štetu nekome veću. meni će krafne napraviti manju štetu, jer sam genetski mršav nego nekoj osobi sklonoj debljanju. međutim napraviti će štetu i meni. i takav režim spavanja. 

treba spavati uredno, leći u normalnu uru i probuditi se u normalnu. nije normalno visiti na računalu i spamati cijelu noć na forumu , dok normalan svit spava, a onda kada normalni svijet radi, ti odspavaš par sati.. to je štetno svima, 

ali da pozitivan efekat keto jest da ti mozak radi pun kurac jače i ne umara se. dok sam na ovoj intezivnoj edukaciji tako ću se hraniti. plus evo meni nema glavobolja.. prije bih svako par dana znao imati glavobolju. a sada niti jedan jebeni dan. 
idem googlati

evo prvi rezultat


Consuming a low number of carbs on a keto diet forces your body to shift its metabolism from using carbs as fuel to using ketones. These ketones have been suggested to alleviate migraine.

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21048
2018-06-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 13 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by dijagram 20/12/2021, 16:35

AssadNaPodmornici wrote:iskreno sa 6h sati spavanja mogu funkcionirati, i ketoza i autofagija jebački pomažu. međutim idealno je 7-8. 

inače to su gluposti da taj luđak što posta na forumu od navečer do 2popodne, a onda spava od 14-18. to je totalno nezdrao i loše. 

naravno nekome će napraviti manju štetu nekome veću. meni će krafne napraviti manju štetu, jer sam genetski mršav nego nekoj osobi sklonoj debljanju. međutim napraviti će štetu i meni. i takav režim spavanja. 

treba spavati uredno, leći u normalnu uru i probuditi se u normalnu. nije normalno visiti na računalu i spamati cijelu noć na forumu , dok normalan svit spava, a onda kada normalni svijet radi, ti odspavaš par sati.. to je štetno svima, 

ali da pozitivan efekat keto jest da ti mozak radi pun kurac jače i ne umara se. dok sam na ovoj intezivnoj edukaciji tako ću se hraniti. plus evo meni nema glavobolja.. prije bih svako par dana znao imati glavobolju. a sada niti jedan jebeni dan. 
idem googlati

evo prvi rezultat


Consuming a low number of carbs on a keto diet forces your body to shift its metabolism from using carbs as fuel to using ketones. These ketones have been suggested to alleviate migraine.

Tocno, glavobolju ces tesko imati.

Uzimanjem UH glavobolje su ocekivane.

dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 13 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Eroo 20/12/2021, 16:41

AssadNaPodmornici wrote:
Međutim ako bude i dalje tipa 61 000(treba računati da nas zbog starosti svake godine 1% više umire, tako nešto), to znači da ne postoji višak smrtnosti ili je vrlo malen, i da korona nije ubila toliko ljudi. 
Odoka ,    brojku si promašio  skoro za 10,000.
Kao  što rekoh, da  si ti samo glup nipo jada.
Eroo
Eroo

Posts : 75036
2016-07-22


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 13 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber 20/12/2021, 16:42

AssadNaPodmornici wrote:iskreno sa 6h sati spavanja mogu funkcionirati, i ketoza i autofagija jebački pomažu. međutim idealno je 7-8. 

inače to su gluposti da taj luđak što posta na forumu od navečer do 2popodne, a onda spava od 14-18. to je totalno nezdrao i loše. 

naravno nekome će napraviti manju štetu nekome veću. meni će krafne napraviti manju štetu, jer sam genetski mršav nego nekoj osobi sklonoj debljanju. međutim napraviti će štetu i meni. i takav režim spavanja. 

treba spavati uredno, leći u normalnu uru i probuditi se u normalnu. nije normalno visiti na računalu i spamati cijelu noć na forumu , dok normalan svit spava, a onda kada normalni svijet radi, ti odspavaš par sati.. to je štetno svima, 

ali da pozitivan efekat keto jest da ti mozak radi pun kurac jače i ne umara se. dok sam na ovoj intezivnoj edukaciji tako ću se hraniti. plus evo meni nema glavobolja.. prije bih svako par dana znao imati glavobolju. a sada niti jedan jebeni dan. 
idem googlati

evo prvi rezultat


Consuming a low number of carbs on a keto diet forces your body to shift its metabolism from using carbs as fuel to using ketones. These ketones have been suggested to alleviate migraine.
spavaš koliko ti treba.
jedemo previše.
jesti možemo previše. spavati ne.
ja osobno mogu funkcionirat s 4h sna. ali ne dugo.

isto tako ne podržavam izbacivanje uh iz prehrane.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 13 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici 20/12/2021, 16:48

veber wrote:
AssadNaPodmornici wrote:iskreno sa 6h sati spavanja mogu funkcionirati, i ketoza i autofagija jebački pomažu. međutim idealno je 7-8. 

inače to su gluposti da taj luđak što posta na forumu od navečer do 2popodne, a onda spava od 14-18. to je totalno nezdrao i loše. 

naravno nekome će napraviti manju štetu nekome veću. meni će krafne napraviti manju štetu, jer sam genetski mršav nego nekoj osobi sklonoj debljanju. međutim napraviti će štetu i meni. i takav režim spavanja. 

treba spavati uredno, leći u normalnu uru i probuditi se u normalnu. nije normalno visiti na računalu i spamati cijelu noć na forumu , dok normalan svit spava, a onda kada normalni svijet radi, ti odspavaš par sati.. to je štetno svima, 

ali da pozitivan efekat keto jest da ti mozak radi pun kurac jače i ne umara se. dok sam na ovoj intezivnoj edukaciji tako ću se hraniti. plus evo meni nema glavobolja.. prije bih svako par dana znao imati glavobolju. a sada niti jedan jebeni dan. 
idem googlati

evo prvi rezultat


Consuming a low number of carbs on a keto diet forces your body to shift its metabolism from using carbs as fuel to using ketones. These ketones have been suggested to alleviate migraine.
spavaš koliko ti treba.
jedemo previše.
jesti možemo previše. spavati ne.
ja osobno mogu funkcionirat s 4h sna. ali ne dugo.

isto tako ne podržavam izbacivanje uh iz prehrane.
pa ja sam na jednoj lokaciji, na edukaciji, pa sam odlučio napraviti neki "experiment" da vidim .. i oduševljen sam experimentom, iako je se teško odreći krafni, čokoladi(možeš one extra skupe tamne), kolača, palačinki, pizza, ali benefiti su tako dobri da ono ... 

tako da ću definitivno kroz život nastaviti kombinirati tako nešto.. malo takva "čišćenja" a malo ću nastaviti jesti te stvari što svi vole :)
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21048
2018-06-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 13 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber 20/12/2021, 16:59

prestao sam pušit ne jer mi "šteti" već kao i covid. 
nisi društveno prihvatljiv.

mogu polokati 5l vina i da mi nije nikaj.

svijet ide prema ratu.

tko živ tko mrtav

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 13 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by kic 20/12/2021, 17:13


e aj smanjite spam.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

newuser likes this post

veber dislikes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 13 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor 20/12/2021, 17:27

Eroo wrote:
Noor wrote:

..i to brzo, jel
Čuj, da. Spavanje je  gubitak  vremena.
onda se ne čudim stanju tvog i pilotovog uma
on još takav misli letit
ko njemu dozvolu proda, treba ga objesiti
a sada imamo objašnjenje i za tvoje kognitivne blokade

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 13 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by ljubo1212 20/12/2021, 18:28

veber wrote:isprika, a da ne bi bilo da sam brisao.
600, 00kn za nas četvero.
pa dobro, i koliko ih imate?
i što ih mislite imati vječno? 
pola godine, uvr'glave


https://www.dw.com/hr/koliko-dugo-smo-nakon-infekcije-koronavirusom-imuni/a-55432740
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 13 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha 20/12/2021, 18:43

dijagram wrote:
AssadNaPodmornici wrote:

da ako si na keto (masnoće) prehrani, nisam istraživao a hrana ti se bazira na mastima - svinjska mast , panceta, maslinovo ulje, avokado, jaja, tamne čokolade, masnoće od svinjskog mesa, govedine, mliječne masti - to je primjer ultra zdravih masnoća. 
naši "doktori" će se čupati za kosu da im kažeš da se tako hraniš.. a ono odi u pekaru, pojedi krafnu(što obožavam btw) koja ti napravi kaos u organizmu. tako se većina njih hrani :D .. takav način ishrane ti sa godinama sjebe inzulin a onda nakon 40godine počinju problemi.

evo ja sam "experimentirao" zadnja dva mjeseca na keto + hranim se jednom ili dva puta dnevno, a tu i tamo preskočim cijeli dan. 

nikada bolje u životu. niti jedan dan me nije glava zabolila. one upalne procese po tjemenu i koži koje sam tretirao skupim šamponima i kortikosteriodima - sve to sam odjeba.  po mojoj procjeni vizualno sam pao na 12% masti, vidu mi se trbušni a opet sam digao mišićnu masu.. tipa u prvoj seriji vježbanja napucam 15zgibova... itd.. skoro da mi je žao što ću se sada za božić ubijati kolačima.. nastojat ću između postoti.. tipa ubijem se za božić i dan posli, a onda idući dan nejedem ništa... na takav način sanirati "štetu"..

U svakom slucaju dodje do veilke promjene tih parametara.

Imaj to na umu. A dobar osjecaj je dobar osjecaj, neopisiv, moze ga se tek dozivjeti:)

Ne moras se ubiti kolacima, mozes uzeti, ali cemu pretjerivanje.

Kad dodjes u moje godine trebat ces upola manje hrane nego sad konzumiras.

Godinama covjeku treba sve manje, a najcesce se ljudi ubijaju hranom.

Volim raditi tesko, to je moj trening, traje od jutra do mraka.

Nikad u zivotu nisam usao u teretanu, imam prirodan izgled, uzivam se naprezati preko granica, takav sam karakter.

Obicno samo veceram nakon posla. Nije uvijek tako ali tada se najbolje osjecam.

Kad idem doma na drugi kat navecer gazim po dvije stepenice:)

To je zadnji test i vjezba tog dana, i kazem si opet iznova, nisi normalan, super:)

Drago mi je da ima mladih koji to mogu, cisto karakterno jer to je najveca dobit u svemu.

Djeca su mi mlada ali vec znaju sto je to, sami se reguliraju po potrebi.

I sto bi ero rekao, naspavas se za 4 sata. Jedan od benefita kombinacije ketoze i autofagije.
Ovo potpisujem od slova do slova...
Uvjerio se iz prve ruke
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 13 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by AssadNaPodmornici 20/12/2021, 18:46

ma radio sam i ja fizikalu većinu života, sada sam u sitacijij gdje sam ispred računala +10h dnevno(predavanja, vježbe + učenje posli) pa je teretana spas, inače vrlo lako sjebeš zdravlje(a da ne govorim ako visiš ispred računala 15h dnevno, pa onda nespavaš po noći nego visiš online te eventualno spavaš  4h po danu u najgluplju uru, pri tome se nekrećeš  i imaš pun k godina ..dobro su neki ljudi živi)

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 21048
2018-06-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 13 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha 20/12/2021, 18:57

epikur37 wrote:
newuser wrote:Kad cijepite svoju djecu i svoje malodobne princeze i princeve javite se do tada na vas gledamo kao na ljude koji pisu u sluzbi i za necije interese.

Tko?

Dozovi se pameti...

Ja sam se cijepio tri puta, žena neki dan isto, mjesec dana poslije mene.

Za koga mi radimo...gospo i bože!

Za sebe radite, cjepire se kako bi sebe zaštitili od bolesti... Sezonska gripa je ponekad vrlo opaka bolest i napravi solidan pomor unutar populacije... Svi oni koji se tada odluče na cijepljenje a da imaju pravo na besplatnu dozu ili oni koji ju plate tim postupkom rade za sebe i štite sebe, i nikad do sada u tim sezonskim kampanjama nije se pokušavalo nametati stajalište da s cijepljenjem cijepljeni štite i sebe i druge...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 13 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha 20/12/2021, 18:58

Eroo wrote:
Eroo wrote:Na primjer:  ...stvarno mi je dojadilo...

Korona novosti i spoznaje - Page 13 Screenshot-862

Korona novosti i spoznaje - Page 13 Screenshot-863

Treba znati da je u Danskoj trenutno prevladujući Omikron virus, pa se tome i pripisuje velika zaraženost.
S druge strane (za sada) smrtnost je u Danskoj i dalje izrazito mala, što možemo pripisati visokoj procijepljenosti,
ili manjoj smrtnost oboljelih od virusa Omikron.
Ako se pokaže ovo zadnje kao točno, onda bi to najvjerojatnije značilo i skorašnji kraj epidemije. Daj Bože da je tako.
Eto dobro i za cijepljene... A i za necijepljene
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 13 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by dijagram 20/12/2021, 19:00

kic wrote:
e aj smanjite spam.
nije spam
psioholoska pomoc epiju da nadvlada stvar s virusom i cjepivom :D
zdrav zivot, dobra otpornost u svakom pogledu
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 13 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by newuser 20/12/2021, 19:06

dijagram wrote:
kic wrote:
e aj smanjite spam.
nije spam
psioholoska pomoc epiju da nadvlada stvar s virusom i cjepivom :D
zdrav zivot, dobra otpornost u svakom pogledu
Nemojte spamat, drzimo se novonastalog fasizma u svjetskim okvirima kojeg pakuju pod demokraciju. :)
avatar
newuser

Posts : 1994
2015-09-09


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 13 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by dijagram 20/12/2021, 19:08

newuser wrote:
dijagram wrote:
nije spam
psioholoska pomoc epiju da nadvlada stvar s virusom i cjepivom :D
zdrav zivot, dobra otpornost u svakom pogledu
Nemojte spamat, drzimo se novonastalog fasizma u svjetskim okvirima kojeg pakuju pod demokraciju. :)
Ne bih ja, al yoda krene pa moram savjetovati.

Zar se ne vidi dobronamjernost, dobra vjera i slicno.

Nesto ko kod naseg strucnog stozera:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 13 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by newuser 20/12/2021, 19:10

dijagram wrote:
newuser wrote:
Nemojte spamat, drzimo se novonastalog fasizma u svjetskim okvirima kojeg pakuju pod demokraciju. :)
Ne bih ja, al yoda krene pa moram savjetovati.

Zar se ne vidi dobronamjernost, dobra vjera i slicno.

Nesto ko kod naseg strucnog stozera:)
Yoda je mlad i neiskusan. Brzo se zagubi u Chatu :) al se popravio u zadnje vrijeme. Pravi antikoronas :p
avatar
newuser

Posts : 1994
2015-09-09


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 13 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 50 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 31 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum