ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TUĐMAN I MILOŠEVIĆ SU BILI SAVEZNICI! Nobilo za Kurir

Go down

TUĐMAN I MILOŠEVIĆ SU BILI SAVEZNICI! Nobilo za Kurir Empty TUĐMAN I MILOŠEVIĆ SU BILI SAVEZNICI! Nobilo za Kurir

Post by Serbinho-3 18/12/2021, 23:29

https://www.kurir.rs/vesti/politika/3832419/anto-nobilo-za-kurir-tudjman-i-milosevic-su-bili-saveznici
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26373
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

TUĐMAN I MILOŠEVIĆ SU BILI SAVEZNICI! Nobilo za Kurir Empty Re: TUĐMAN I MILOŠEVIĆ SU BILI SAVEZNICI! Nobilo za Kurir

Post by Serbinho-3 18/12/2021, 23:30

:coffee

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26373
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

TUĐMAN I MILOŠEVIĆ SU BILI SAVEZNICI! Nobilo za Kurir Empty Re: TUĐMAN I MILOŠEVIĆ SU BILI SAVEZNICI! Nobilo za Kurir

Post by immortal 18/12/2021, 23:49

nedostaje njemu biti in u Hrvatskoj javnosti pa sere kvake
da je išta valjao oslobodio bi Gotovinu u startu
da je bilo srba koji su radili za Hrvatsku samostalnost, bilo je .. ok ne baš u tom stilu, ali su štitili živote Hrvata
da je bilo hrvata koji su radili da Hrvatska bude srpska, bilo je i toga
treba ih sve razotkriti

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23125
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

TUĐMAN I MILOŠEVIĆ SU BILI SAVEZNICI! Nobilo za Kurir Empty Re: TUĐMAN I MILOŠEVIĆ SU BILI SAVEZNICI! Nobilo za Kurir

Post by Ringo10 19/12/2021, 00:52

Nobilo je kreten
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

TUĐMAN I MILOŠEVIĆ SU BILI SAVEZNICI! Nobilo za Kurir Empty Re: TUĐMAN I MILOŠEVIĆ SU BILI SAVEZNICI! Nobilo za Kurir

Post by vuksadinare 19/12/2021, 04:10

Lik koji tuce zene,kcer..koji je razvikan odvjetnik a vecinom izgubi nego dobije parnicu..karijeru izgradio na slucaju artukovic kao tuzitelj a koji proces ne bi izgubio ni jajo...jer je ovaj bio unaprijed osudjen a sudjenje tv show..lik kojeg je patosirao miro baresic a ovaj mu to nikad oprostio nije...lik koji je hrvat samo na papiru..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

TUĐMAN I MILOŠEVIĆ SU BILI SAVEZNICI! Nobilo za Kurir Empty Re: TUĐMAN I MILOŠEVIĆ SU BILI SAVEZNICI! Nobilo za Kurir

Post by pizzon 19/12/2021, 11:06

ok,
artukovica je trebalo proglasiti
herojem nob.a
pravdati artukovica isto je sto
i glorifikovati ndh.
milosevic je tragedija za srpski
narod i drzavu,
i danas ne mozemo da zatvorimo
rane njegove politike koja nas prozima evo 30tak godina.
5.oktobar nije uspeo.

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

TUĐMAN I MILOŠEVIĆ SU BILI SAVEZNICI! Nobilo za Kurir Empty Re: TUĐMAN I MILOŠEVIĆ SU BILI SAVEZNICI! Nobilo za Kurir

Post by pizzon 19/12/2021, 11:08

sve cesce u narodu prepoznajem svoje misli....

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4977
2020-04-21


Back to top Go down

TUĐMAN I MILOŠEVIĆ SU BILI SAVEZNICI! Nobilo za Kurir Empty Re: TUĐMAN I MILOŠEVIĆ SU BILI SAVEZNICI! Nobilo za Kurir

Post by mentalitet 19/12/2021, 23:40

Serbinho-3 wrote:https://www.kurir.rs/vesti/politika/3832419/anto-nobilo-za-kurir-tudjman-i-milosevic-su-bili-saveznici
A sta sam ja ovdje pisao?Ali nema ni jednog shupka takozvanog hrvatskog novinara da se pozabavi sa tom informacijom.da se sazna zashto su kriminalcima davane iskaznicima MUP-a i oruzjeda mogu harati po Zagrebu ulaziti u tudje stanovei hapsiti te ubijati ljude odvodeci ih u razne dvorane i logore..Da krivousti je provodio planove zapada kako bi se Hrvatska opljachkala i usiicarila drzava pa neka je i kao bumerang.Ludi bivshi komuniisti i zadnji olosh desnicharski su obavili prljav posao za zapad kao u Ukrajini.Jedna je istina a to je da zapad ne moze napraviti niikakvo sranje gdje su ljudi inteligentni.Samo pogledajte zariista po svijetu i shvatit ce te da su na vlasti u tim drzavama kriminalci.Da se razumijemo isto tako su pusteni i kriminalci iz srpskiih zatvoraa ,za bosansko muslimansko - hrvatske  zatvore znam da su osobno dolazili u Shimunsku na obukuu.Prst na celo mamlazi gluupi.No davno je netko rekao.Lakshe je manipuliray sa milion budala nego sa dva pamrtna chovjeka.Zato i tvrdim da je hrvatskoj vojsci bilo 90%kriiminalaca koji su zapocheli rat a onda se izvukli i gurnuli mladost da gine dok su se onii bogatil.Moram priiznati, lukavo, Sada iim mozete pljunuuti pod prozor Jebu vas i shishaju ko ovchice pa vam nishta drugo ne preostaje neko da blejiite ovdje  na ovome glupom forumu chijem je ''vlasniku''zivotnii uspjeh brisati tudje postove koji mu se ne svidjaju.Valjda miislii kreten da ce tako promijeniiti nechije mishljenje,Negdje prochitao zaustavite Rojters pa umislio jadan da sam to ja,

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5018
2020-07-05


Back to top Go down

TUĐMAN I MILOŠEVIĆ SU BILI SAVEZNICI! Nobilo za Kurir Empty Re: TUĐMAN I MILOŠEVIĆ SU BILI SAVEZNICI! Nobilo za Kurir

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum