ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zekanović napušta Suvereniste: Ne znam što dalje, pričat ću s ostalima koji odlaze

Go down

Zekanović napušta Suvereniste: Ne znam što dalje, pričat ću s ostalima koji odlaze Empty Zekanović napušta Suvereniste: Ne znam što dalje, pričat ću s ostalima koji odlaze

Post by debotoijusto 17/12/2021, 21:53

SABORSKI zastupnik Hrvoje Zekanović bio je gost Dnevnika N1 i osvrnuo se na riječi Marijana Pavličeka iz Hrvatskih suverenista koji je poručio da se protiv njega pokreće stegovni postupak.
Kaže da će im olakšati taj proces.

"Ja im neću otežavati.  Hvala im na tome. Laknulo mi je, pao mi je jedan golemi teret sa srca, s ramena. Ne možete s nekime raditi ako ne dijelite s njima neke temeljne stavove. Temeljni moj stav je da je cjepivo jedna korisna metoda borbe protiv korona-epidemije, oni imaju malo drugačije shvaćanje i jednostavno tu se više ne možemo naći", rekao je.


"Anti vaccine" znači da si antivakser. Ja mislim da to nije uvreda, to je legitiman stav. Danas u svijetu postoje ljudi koji su protiv cijepljenja, oni se zovu antivakseri i to je u redu.
Ako je netko ravnozemljaš, a ja sam na vama konkurentskoj televiziji vrtio globus, ja sam samo htio upozoriti na simbol nepriznavanja znanstvenih činjenica 2021. godine. Ako to kome smeta, to je njegov problem jer Zemlja je okrugla", kazao je.

Odbacuje izjave pojedinih političara o tome da će postati HDZ-ov žeton.
"Svi oni koji me znaju, znaju da je to smiješno. Naglašavam, ja sam jedini u ovom sazivu sabora koji je u prošlom sazivu sabora napustio Andreja Plenkovića i osobno i obiteljski nastradao.
O tome nisam puno govorio, ali ne mislim danas govoriti u kameru. Svi koji me poznaju znaju da isključivo radim i govorim ono što mislim. Nema nikakve agende. Oni koji osporavaju znanstvene činjenice, neka strepe od mojih budućih istupa u Hrvatskom saboru", veli.

Kaže da nema plan što će biti dalje.
"Stvarno nemam plan. Uskoro ću sa svim onim Suverenistima koji namjeravaju napustiti Suvereniste zajedno sa mnom razgovarati koji nam je sljedeći korak. Neću odlučivati sam. U sljedećem razdoblju u saboru ću biti u oporbi i raditi kao nezavisni zastupnik", poručio je zaključno.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/zekanovic-odlazi-iz-suverenista-olaksat-cu-im-proces-hvala-im-laknulo-mi-je/2326470.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30611
2014-04-12


Back to top Go down

Zekanović napušta Suvereniste: Ne znam što dalje, pričat ću s ostalima koji odlaze Empty Re: Zekanović napušta Suvereniste: Ne znam što dalje, pričat ću s ostalima koji odlaze

Post by debotoijusto 17/12/2021, 21:55

debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30611
2014-04-12


Back to top Go down

Zekanović napušta Suvereniste: Ne znam što dalje, pričat ću s ostalima koji odlaze Empty Re: Zekanović napušta Suvereniste: Ne znam što dalje, pričat ću s ostalima koji odlaze

Post by T. 17/12/2021, 21:59

Zekanović je propao čim ga se svinjoglavi, kod kojeg je višekratno gostovao šireći domoljubno-suverenističke misli u eter, s gnušanjem odrekao dok si rekao koks, ovaj keks...
T.
T.

Posts : 17113
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Zekanović napušta Suvereniste: Ne znam što dalje, pričat ću s ostalima koji odlaze Empty Re: Zekanović napušta Suvereniste: Ne znam što dalje, pričat ću s ostalima koji odlaze

Post by catabbath 18/12/2021, 01:02

Poludio nakon 2 doze

_________________
Zekanović napušta Suvereniste: Ne znam što dalje, pričat ću s ostalima koji odlaze Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12400
2015-08-22


Back to top Go down

Zekanović napušta Suvereniste: Ne znam što dalje, pričat ću s ostalima koji odlaze Empty Re: Zekanović napušta Suvereniste: Ne znam što dalje, pričat ću s ostalima koji odlaze

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum