ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YouTube

Page 11 of 21 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next

Go down

YouTube - Page 11 Empty Re: YouTube

Post by Guest 5/1/2022, 02:32


Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 11 Empty Re: YouTube

Post by Guest 5/1/2022, 02:57

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 11 Empty Re: YouTube

Post by Guest 5/1/2022, 03:14



avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 11 Empty Re: YouTube

Post by Guest 5/1/2022, 03:58

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 11 Empty Re: YouTube

Post by Guest 5/1/2022, 12:26

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 11 Empty Re: YouTube

Post by Guest 6/1/2022, 00:23

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 11 Empty Re: YouTube

Post by Guest 6/1/2022, 00:47

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 11 Empty Re: YouTube

Post by Guest 6/1/2022, 00:59

Li
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 11 Empty Re: YouTube

Post by Guest 6/1/2022, 01:07

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 11 Empty Re: YouTube

Post by Guest 6/1/2022, 01:25

K
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 11 Empty Re: YouTube

Post by Guest 6/1/2022, 11:09

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 11 Empty Re: YouTube

Post by dax 6/1/2022, 18:04

@violator
Hoces li gledati novu(4sezonu) Westworlda koja valjda izlazi ove godine?
avatar
dax

Other / Decline to state
Posts : 183
2016-05-19


Back to top Go down

YouTube - Page 11 Empty Re: YouTube

Post by Guest 7/1/2022, 04:31

dax wrote:@violator
Hoces li gledati novu(4sezonu) Westworlda koja valjda izlazi ove godine?

Dobro jutro, @dax. :)

Kako si?

Najiskrenije, mislim da necu. Nisam pogledala ni trecu sezonu jer mi je vec druga na momente bila glupa, odnosno negledljiva. Prva je bila izuzetna, sve mi je u njoj bilo razmisljanja vrijedno, druga sezona imala je, takodjer, dijelove koji su obecavali idejnu uspjesnost nalik na prvu, no sto se blizila kraju, osjetilo se pomanjkanje inspiracije, kreativnosti, a onaj kraj i najava dogadjanja u narednim epizodama, ucinilo je da ne pozelim uopce zapoceti narednu sezonu.

Ipak, nisam razgovarala o tome ni s kim pa, ako pozelis, pisi mi je li te treca odusevila ili je iznevjerila ocekivanja. :)


Recimo, nekako me ni najnoviji Matrix ne vuce. 22 godine kasnije, citav se svijet izmijenio, sada zivimo u post-Matrix svijetu pa ne vidim cime me moze privuci ta stara prica..  otprilike kao da Kafka, u svijetu natopljenom njegovim djelima, i nadalje pise "kafkijanski"... Okej, mozda zbog nostalgije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 11 Empty Re: YouTube

Post by dax 8/1/2022, 07:22

violator wrote:
dax wrote:@violator
Hoces li gledati novu(4sezonu) Westworlda koja valjda izlazi ove godine?

Dobro jutro, @dax. :)

Kako si?

Najiskrenije, mislim da necu. Nisam pogledala ni trecu sezonu jer mi je vec druga na momente bila glupa, odnosno negledljiva. Prva je bila izuzetna, sve mi je u njoj bilo razmisljanja vrijedno, druga sezona imala je, takodjer, dijelove koji su obecavali idejnu uspjesnost nalik na prvu, no sto se blizila kraju, osjetilo se pomanjkanje inspiracije, kreativnosti, a onaj kraj i najava dogadjanja u narednim epizodama, ucinilo je da ne pozelim uopce zapoceti narednu sezonu.

Ipak, nisam razgovarala o tome ni s kim pa, ako pozelis, pisi mi je li te treca odusevila ili je iznevjerila ocekivanja. :)


Recimo, nekako me ni najnoviji Matrix ne vuce. 22 godine kasnije, citav se svijet izmijenio, sada zivimo u post-Matrix svijetu pa ne vidim cime me moze privuci ta stara prica..  otprilike kao da Kafka, u svijetu natopljenom njegovim djelima, i nadalje pise "kafkijanski"... Okej, mozda zbog nostalgije.
dobro jutro i tebi :D
A dobro sam... Vecinom "all work and no play" xD
Ti?
Da, kod smo kod popularnih serija, obicno su uvijek 3-4 sezone najbolje i onda kasnije zbog nedostatka ideja dode do pada kvalitete. Kako su kreatori Westworlda to uspjeli vec nakon prve sezone, nemam pojma xd.  nakon 1 sezone uzdizan je u nebesa i trebala je to biti najbolja serija ikada, ali ocito su sve ideje ispucali u prvoj sezoni. Druga uopce nije vrijedna spomena , osim mozda par scena, djelova kako si vec i spomenula. U trecoj su napravili mali pomak.. (2 god vec proslo od trece sezone, jbt ) 
Ja sam je pogledao do kraja i ostavila mi je bolji dojam , iako je ista bilo par jako dosadnih trenutaka, ali svidjela mi se promjena settinga s novim glumcima, Evan Rachel Wood kao nezaustavljivi terminator, glazba kao i uvijek daje seriji dodatni plus. Valjda dodaju depresivnu klavir temu u svaku epizoda da bi gledao dalje - prokletnici xD
Matrix me ceka da ga pogledam, ali nisam jos stigao. Bas su mi i na prime video dosla prva tri dijela pa cu mozda prvo njih, pa onda novi, iako citam da nitko nije zadovoljan, ali na to nikada ne obracam paznju pa cu svejedno pogledati.. Sinoc sam poceo gledati novi Dune, huh, 2 i pol sata, jos mi je ostalo sat vremena. Stari sam gledao jos kao klinac od devet godina i tada  mi je bio super zbog pjescanih crva i plavookih ljudi xD
avatar
dax

Other / Decline to state
Posts : 183
2016-05-19


Back to top Go down

YouTube - Page 11 Empty Re: YouTube

Post by darth_vader 9/1/2022, 10:02

darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19649
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

YouTube - Page 11 Empty Re: YouTube

Post by darth_vader 9/1/2022, 10:04

darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19649
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

YouTube - Page 11 Empty Re: YouTube

Post by Guest 9/1/2022, 14:55

dax wrote:
dobro jutro i tebi :D
A dobro sam... Vecinom "all work and no play" xD
Ti?
Da, kod smo kod popularnih serija, obicno su uvijek 3-4 sezone najbolje i onda kasnije zbog nedostatka ideja dode do pada kvalitete. Kako su kreatori Westworlda to uspjeli vec nakon prve sezone, nemam pojma xd.  nakon 1 sezone uzdizan je u nebesa i trebala je to biti najbolja serija ikada, ali ocito su sve ideje ispucali u prvoj sezoni. Druga uopce nije vrijedna spomena , osim mozda par scena, djelova kako si vec i spomenula. U trecoj su napravili mali pomak.. (2 god vec proslo od trece sezone, jbt ) 
Ja sam je pogledao do kraja i ostavila mi je bolji dojam , iako je ista bilo par jako dosadnih trenutaka, ali svidjela mi se promjena settinga s novim glumcima, Evan Rachel Wood kao nezaustavljivi terminator, glazba kao i uvijek daje seriji dodatni plus. Valjda dodaju depresivnu klavir temu u svaku epizoda da bi gledao dalje - prokletnici xD
Matrix me ceka da ga pogledam, ali nisam jos stigao. Bas su mi i na prime video dosla prva tri dijela pa cu mozda prvo njih, pa onda novi, iako citam da nitko nije zadovoljan, ali na to nikada ne obracam paznju pa cu svejedno pogledati.. Sinoc sam poceo gledati novi Dune, huh, 2 i pol sata, jos mi je ostalo sat vremena. Stari sam gledao jos kao klinac od devet godina i tada  mi je bio super zbog pjescanih crva i plavookih ljudi xD

Joj, da, impresivan je i pomalo sam zaljubljena u tu L.-ovu Dinu, a Vileni me je samo podsjetio koliko je taj iz 84. dobar. :)

Dakle, od 2 i pol sata, jos ti je ostala citava ura. Smijem li zakljuciti da se primoravas odgledati ga? :D

Preksinoc mi je stigla obavijest o osvrtu na novi Matrix jednog od omiljenih yt - kriticara, no izdrzala sam punih pet minuta. Ispalo je da je nacinio hvalospjev zbog lijepe obrade teme o transrodnosti. Blje, ako se na to svodi citav film. Recimo, nisam ni znala do prije nekoliko mjeseci da su braca redatelji postala sestrice. Umara me taj neki trendovski pristup umjetnosti. A, opet, mozda je to samo iscitavanje tog kriticara.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 11 Empty Re: YouTube

Post by Guest 9/1/2022, 15:05

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 11 Empty Re: YouTube

Post by Guest 9/1/2022, 15:22

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 11 Empty Re: YouTube

Post by Guest 9/1/2022, 15:38

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 11 Empty Re: YouTube

Post by Guest 9/1/2022, 15:43

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

YouTube - Page 11 Empty Re: YouTube

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 21 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum