ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

advent u zegeju

Page 8 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Next

Go down

advent u zegeju - Page 8 Empty Re: advent u zegeju

Post by zganci_i_jetrica Tue 14 Dec - 18:55

marcellus wrote:
pokerjocker wrote:
marcellus wrote:uglavnom umjesto adventskih ukrasa imamo hrpe kanti za smeće posvuda po gradu, kad se napune sakriju ih ovi iz čistoće u grmlje i tam stoje :D

kao nemaju dost kamiona i radnika :D
tomašević je nesposobna budaletina koju će pripuz skinuti sa vlasti, to je jasno.  no, nejasna mi je tvoja i erina fascinacija degenerikom bandićem i branjenjem neobranjivog. kada vas se pita što je to napravio u tih dvajst do asa  godina, nabrajate bunek i brušenje tramvajskih pruga. pa jebemu, da je ebenica bio na vlasti u zegeu s tim ogromnim proračunom i propuhom u glavi, više bi napravio. ja stvarno mislim da ste glupani.

bandić je napravio jako puno toga, i od svega uzeo 10%. Vidjet ćemo šta će ovi napravit i koliko će to koštat.
Svak se češe gdje ga svrbi pa tako ni ti ne laješ zbog sela, nego zbog svoje guzice  ;)  Nije tebi problem što je kokaino-viagrizirani uzeo daleko više od 10%, nego što od Semfa ne dobiš ni za majonezu, a kamo li za sendvič  :P

zganci_i_jetrica

Posts : 1318
2021-06-05


Back to top Go down

advent u zegeju - Page 8 Empty Re: advent u zegeju

Post by vuksadinare Tue 14 Dec - 19:00

.....uglavnom biraci u zagrebu odavno biraju pogresno...nije bezveze krleza rekao da zagrepcani sto se politike tice ne vide dalje od stare vlaske...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

advent u zegeju - Page 8 Empty Re: advent u zegeju

Post by marcellus Tue 14 Dec - 19:02

zganci_i_jetrica wrote:
marcellus wrote:
pokerjocker wrote:
marcellus wrote:uglavnom umjesto adventskih ukrasa imamo hrpe kanti za smeće posvuda po gradu, kad se napune sakriju ih ovi iz čistoće u grmlje i tam stoje :D

kao nemaju dost kamiona i radnika :D
tomašević je nesposobna budaletina koju će pripuz skinuti sa vlasti, to je jasno.  no, nejasna mi je tvoja i erina fascinacija degenerikom bandićem i branjenjem neobranjivog. kada vas se pita što je to napravio u tih dvajst do asa  godina, nabrajate bunek i brušenje tramvajskih pruga. pa jebemu, da je ebenica bio na vlasti u zegeu s tim ogromnim proračunom i propuhom u glavi, više bi napravio. ja stvarno mislim da ste glupani.

bandić je napravio jako puno toga, i od svega uzeo 10%. Vidjet ćemo šta će ovi napravit i koliko će to koštat.
Svak se češe gdje ga svrbi pa tako ni ti ne laješ zbog sela, nego zbog svoje guzice  ;)  Nije tebi problem što je kokaino-viagrizirani uzeo daleko više od 10%, nego što od Semfa ne dobiš ni za majonezu, a kamo li za sendvič  :P

nisam ja ni od bandića nikad dobio ništa. Ali je grad na nešto sličio, smeće se odvozilo, uređivalo se parkove i ulice, komunalije su imale razumnu cijenu. Sad su najave poskupljenja svega. A budžet grada nikad veći. Dakle plaćamo više, dobijemo manje. Socijalizam.

_________________
advent u zegeju - Page 8 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

advent u zegeju - Page 8 Empty Re: advent u zegeju

Post by Eroo Tue 14 Dec - 19:05

I evo, ostvarilo  se..
Rekoh ja  vama  da  ćete Bandića, pok. mu duši,  praviti od  blata.
Eroo
Eroo

Posts : 74416
2016-07-22


Back to top Go down

advent u zegeju - Page 8 Empty Re: advent u zegeju

Post by Eroo Tue 14 Dec - 19:19

advent u zegeju - Page 8 1

:^0 ...inovativno.
Eroo
Eroo

Posts : 74416
2016-07-22


Back to top Go down

advent u zegeju - Page 8 Empty Re: advent u zegeju

Post by marcellus Tue 14 Dec - 19:22

Eroo wrote:advent u zegeju - Page 8 1

:^0 ...inovativno.

ma ne kužiš ti umjetnost.... geek

_________________
advent u zegeju - Page 8 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

advent u zegeju - Page 8 Empty Re: advent u zegeju

Post by veber Tue 14 Dec - 21:21

marcellus wrote:
zganci_i_jetrica wrote:
marcellus wrote:
pokerjocker wrote:
marcellus wrote:uglavnom umjesto adventskih ukrasa imamo hrpe kanti za smeće posvuda po gradu, kad se napune sakriju ih ovi iz čistoće u grmlje i tam stoje :D

kao nemaju dost kamiona i radnika :D
tomašević je nesposobna budaletina koju će pripuz skinuti sa vlasti, to je jasno.  no, nejasna mi je tvoja i erina fascinacija degenerikom bandićem i branjenjem neobranjivog. kada vas se pita što je to napravio u tih dvajst do asa  godina, nabrajate bunek i brušenje tramvajskih pruga. pa jebemu, da je ebenica bio na vlasti u zegeu s tim ogromnim proračunom i propuhom u glavi, više bi napravio. ja stvarno mislim da ste glupani.

bandić je napravio jako puno toga, i od svega uzeo 10%. Vidjet ćemo šta će ovi napravit i koliko će to koštat.
Svak se češe gdje ga svrbi pa tako ni ti ne laješ zbog sela, nego zbog svoje guzice  ;)  Nije tebi problem što je kokaino-viagrizirani uzeo daleko više od 10%, nego što od Semfa ne dobiš ni za majonezu, a kamo li za sendvič  :P

nisam ja ni od bandića nikad dobio ništa. Ali je grad na nešto sličio, smeće se odvozilo, uređivalo se parkove i ulice, komunalije su imale razumnu cijenu. Sad su najave poskupljenja svega. A budžet grada nikad veći. Dakle plaćamo više, dobijemo manje. Socijalizam.
ti stalno preskačeš ili iskrivljuješ činjenice.
odvoz smeća se odvija po prijašnjim odlukama vlasti, a ne po ovoj vlasti.
činjenica da bandić nije nikaj napravio, napravio je za kretena eru ili tebe partijskog poslušnika.

stalno vidimo građevineske pothvate i sanacije.
lik je krao, ti po partijsko dužnosti navijaš za njega.
ero je stari udbaški kreten koji navija za svaku lopinu iz bosne.

smeće se odvozi kao što se i prije odvozilo.
druga stvar da čistoća ne odvozi smeće do kojeg ne može prići.

moja kuća i susjedova je udaljena 80m od ulice.
čistoća ne dolazi na vrata već se kante ostavljaju 80m.

samo ti ne želiš reći da ste autima zagradili kante i da se nemre do njih.
isto tako lažeš da je natrpano.
zna se kada se odvozi plastika, papir ili bio otpad.
pročitaj si na računu, a još bolje u ugovoru gdje, kako se postavljaju kante i u koje se vrijeme odvozi.

stavit ću ja slike iz 2019e i 2020e gdje je centar zatrpan smećem. nisam slikao samo oko sebe već i druge kontejnere za "reciklažu".
moja zgrada ima 6 velikih kontejnera za komunalni otpad, dva za bio otpad.
kontejner za plastiku i papir nalaze se na svakom uglu u kvartu.
to što papir godinama vade cigani, a plastiku odvoze prijestupnim godinama, stalno se stvara hrpetina smeća.

o tome da je bandić ukinuo odvoz glomaznog otpada, prorijedio ritam odvoza.

ali naravno da vama nije bitna kritika prema usluzi nego jedete govna prema političkoj opciji.
sve je ovo naslijeđeno.

stalno navijaš za tržišne cijene i kako si ti za privatizaciju usluga.
od komunalnih do zdravstvenih.

ja se zalažem da se sve te usluge stave na realne cijene.
zašto bi ja plaćao odvoz smeća 500kn/mjesečno, a ti plaćaš 50kn.
isto tako i sve ostalo koje se ne plaća po tržišnom principu.

prestani se loviti za pizdarije.

ili napiši da si plaćen pisati protiv postojeće vlasti ili prestani lagati.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

advent u zegeju - Page 8 Empty Re: advent u zegeju

Post by veber Tue 14 Dec - 21:24

i likovi kao ti ero, vuk odjednom postali veliki vjernici, a do prije par godina niste ni slavili božić niti uskrs.
niti znate zašto se obilježava advent i kako se u tradiciji prije obilježavao, ali konzumenizam u zadnjih pola stoljeća ubija svaku tradiciju.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

advent u zegeju - Page 8 Empty Re: advent u zegeju

Post by vuksadinare Tue 14 Dec - 21:25

....ja bi se ubil da podrzavam lika koji ima 43 godine i deset dana staza...a koji je pao na njegove jeftine parole sa ulice..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

advent u zegeju - Page 8 Empty Re: advent u zegeju

Post by vuksadinare Tue 14 Dec - 21:30

...i onda na kraju taj parolas senf koji se kak ti borio protiv ugnjetavanja 'malog i potlacenog covjeka tj radnika'..dovede za direktora zet-a lika kojeg su skoro lincovali brodjani jer je djuru djakovica doveo na rub propasti..a i iz agrokora mu se vuku repovi..ali jbg on je senfov frend koji je sufinancirao (ne)mozemo


vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

advent u zegeju - Page 8 Empty Re: advent u zegeju

Post by veber Tue 14 Dec - 21:35

vuksadinare wrote:...i onda na kraju taj parolas senf koji se kak ti borio protiv ugnjetavanja 'malog i potlacenog covjeka tj radnika'..dovede za direktora zet-a lika kojeg su skoro lincovali brodjani jer je djuru djakovica doveo na rub propasti..a i iz agrokora mu se vuku repovi..ali jbg on je senfov frend koji je sufinancirao (ne)mozemo


ti si vidio CV od lika ili po običaju lupaš?

jel znaš kaj se dešava u đuri đakoviću il po običju nemaš pojma o čemu pišeš?

da li će grad zagreb postaviti zet na tržišne noge ili će ga i dalje sufinancirati.

ne pišete kako je zet rupa bez dna.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

advent u zegeju - Page 8 Empty Re: advent u zegeju

Post by epikur37 Tue 14 Dec - 21:37

Dobro veber, zašto ti braniš lijevo zelenu vlast u zagrebu?

Jer ti je u švabiji ista na vlasti?

Jer si ljevičar?

Ili jer ne voliš Hrvate a posebno Hercegovce :p

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

advent u zegeju - Page 8 Empty Re: advent u zegeju

Post by vuksadinare Tue 14 Dec - 21:39

veber wrote:
vuksadinare wrote:...i onda na kraju taj parolas senf koji se kak ti borio protiv ugnjetavanja 'malog i potlacenog covjeka tj radnika'..dovede za direktora zet-a lika kojeg su skoro lincovali brodjani jer je djuru djakovica doveo na rub propasti..a i iz agrokora mu se vuku repovi..ali jbg on je senfov frend koji je sufinancirao (ne)mozemo


ti si vidio CV od lika ili po običaju lupaš?

jel znaš kaj se dešava u đuri đakoviću il po običju nemaš pojma o čemu pišeš?

da li će grad zagreb postaviti zet na tržišne noge ili će ga i dalje sufinancirati.

ne pišete kako je zet rupa bez dna.
kaj si ti nekaj senfu duzan?kad ulicara mahniti branis..si se ti sa njim pk livadama i cvjetnom valjao..ili si clan zelenasko muktaske sekte..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

advent u zegeju - Page 8 Empty Re: advent u zegeju

Post by vuksadinare Tue 14 Dec - 21:42

Ti si se veberu malo zaigrao...previse se ti hices pred tu agenturu..i to dokazanu
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

advent u zegeju - Page 8 Empty Re: advent u zegeju

Post by vuksadinare Tue 14 Dec - 21:48

epikur37 wrote:Dobro veber, zašto ti braniš lijevo zelenu vlast u zagrebu?

Jer ti je u švabiji ista na vlasti?

Jer si ljevičar?

Ili jer ne voliš Hrvate a posebno Hercegovce :p

...ne bi dao ruku u vatru da nije u nekakvom dilu sa njima...tko se god usudi kritizirat te muktase siplje najgore uvrede..dakle ili je clan (ne)mozemo ili su ga kupili sa necim..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

advent u zegeju - Page 8 Empty Re: advent u zegeju

Post by vuksadinare Tue 14 Dec - 21:49

...cak mi se i debo cini kamilica naspram vebera ..onda znas koliko je vur kod ovoga
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

advent u zegeju - Page 8 Empty Re: advent u zegeju

Post by epikur37 Tue 14 Dec - 21:50

agentura vucko...još od prošle države
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

advent u zegeju - Page 8 Empty Re: advent u zegeju

Post by vuksadinare Tue 14 Dec - 21:59

epikur37 wrote:agentura vucko...još od prošle države
milicajac je bio..on kaze pricuvni ali je bio...veli da ga svatko zna a opet ga nitko ne zna....skuplja flase pa je za pet minuta bogat...po svim karakteristikama blizu je umu drage chicosa jovajse imbre pilsela..dakle ne-mozemovcima..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

advent u zegeju - Page 8 Empty Re: advent u zegeju

Post by epikur37 Tue 14 Dec - 22:00

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:agentura vucko...još od prošle države
milicajac je bio..on kaze pricuvni ali je bio...veli da ga svatko zna a opet ga nitko ne zna....skuplja flase pa je za pet minuta bogat...po svim karakteristikama blizu je umu drage chicosa jovajse imbre pilsela..dakle ne-mozemovcima..

Moždqa mu je njemačko porijeklo samo paravan iza kojeg djeluje
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

advent u zegeju - Page 8 Empty Re: advent u zegeju

Post by debotoijusto Tue 14 Dec - 22:04

vuksadinare wrote:...cak mi se i debo cini kamilica naspram vebera ..onda znas koliko je vur kod ovoga
advent u zegeju - Page 8 AHR0cHM6Ly93d3cudGVsZWdyYW0uaHIvd3AtY29udGVudC91cGxvYWRzLzIwMjAvMDgvcHhsXzE1MDUyMF8yODk1NTg5MS5qcGc
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30575
2014-04-12


Back to top Go down

advent u zegeju - Page 8 Empty Re: advent u zegeju

Post by veber Tue 14 Dec - 22:07

jebe vas ta agentura i to vam je glavna isprika da bi podržavali svoju opciju, agentursku.

a i očito vam iq nije nekaj.

da samo malo pročitate moje komentare ili još nekih kritičkih prema riknulom, znali bi da mi nismo "za" ove nego samo ukazujemo na vašu nekritičnost prema njima.

sve kaj je krepani napravio vi sada "trpate" novoj vlasti.

nova vlast do sada nije nekaj napravili niti može.
jer je krepani mislio živjeti 100g i vladati gradom barem još 50.

zato je uhljebio svoje.
ali je to na nivou cijele države.

i zato velim da su tuđman i ekipa osnovali hdz samo s jednim razlogom.
a, to je pljačka.

tako i vi lažete i cvilite o nekom adventu, a niti sami ne znate ništa o kršćanskim obilježavanjima, ali eto paše vam u političkoj agendi.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

advent u zegeju - Page 8 Empty Re: advent u zegeju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum