ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Premijer Plenkovic doputovao u službeni posjet Ukrajini, sastaje se Zelenskijem

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Premijer Plenkovic doputovao u službeni posjet Ukrajini, sastaje se Zelenskijem - Page 3 Empty Re: Premijer Plenkovic doputovao u službeni posjet Ukrajini, sastaje se Zelenskijem

Post by RayMabus 10/12/2021, 14:06

Ako krene rat mi nećemo ništa jer oni nisu članica NATOa.

Ako žele da se mi uključimo onda će morat potpisat direktne vojne ugovore s nama.

RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Premijer Plenkovic doputovao u službeni posjet Ukrajini, sastaje se Zelenskijem - Page 3 Empty Re: Premijer Plenkovic doputovao u službeni posjet Ukrajini, sastaje se Zelenskijem

Post by RayMabus 10/12/2021, 14:15

Vama neke stvari očito triba nacrtat jel drukčije ne ide a i kad vam se nacrta opet ćete lupat idiotarije.

Zaboraivo Ukrajinu na trenutak. Amo pričat o Zambiji.

Jesu li Hrvatska i Zambija u nekom vojnom obrambenom bloku ? Nisu.

Jesu potpisale neki vojni ugovor o zajedničkoj obrani između sebe ? Nisu.

Pa ?

Pa Rusija ju može cilu prigazit tenkovima, ja se nećun s kauča ustat.

KRAJ RASPRAVE.

Kad oni potpišu da će oni to isto u slučaju napada nekoga na Hrvatsku onda ćemo vidit oću li i ja to potpisat.

Do tada : FUCK OFF
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Premijer Plenkovic doputovao u službeni posjet Ukrajini, sastaje se Zelenskijem - Page 3 Empty Re: Premijer Plenkovic doputovao u službeni posjet Ukrajini, sastaje se Zelenskijem

Post by RayMabus 10/12/2021, 14:45

Poljska, Rumunjska... to su zemlje s kojima ja imam takve sporazume.

Napadne li ih Putin il Lukašenko ja ću s poljsko ukrajinske i rumunjsko ukrajinske granice sve to fino promatrat dvogledom i drkat kurac.

A u sebi se mislim : Tko vas jebe jer mi niste dokazali na čijoj bi vi strani bili u slučaju napada Srbije na Hrvatsku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Premijer Plenkovic doputovao u službeni posjet Ukrajini, sastaje se Zelenskijem - Page 3 Empty Re: Premijer Plenkovic doputovao u službeni posjet Ukrajini, sastaje se Zelenskijem

Post by RayMabus 10/12/2021, 14:47

Ide transportni avion i nosi oružje u Srbiju i ide preko Ukrajine i ovi kažu može.

Neke vojne suradnjice Srbije i Ukrajine i kako ovima treba para isto može.

Jel može ?

A pa puši kurac.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Premijer Plenkovic doputovao u službeni posjet Ukrajini, sastaje se Zelenskijem - Page 3 Empty Re: Premijer Plenkovic doputovao u službeni posjet Ukrajini, sastaje se Zelenskijem

Post by RayMabus 10/12/2021, 14:56

"Vidimo i znamo šta se događa u Donbaru. To definitivno izgleda kao genocid", poručio je Putin.
.
https://www.klix.ba/vijesti/svijet/putin-zaostrava-retoriku-ratnu-zonu-u-donbasu-nazvao-genocidom/211210090
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Premijer Plenkovic doputovao u službeni posjet Ukrajini, sastaje se Zelenskijem - Page 3 Empty Re: Premijer Plenkovic doputovao u službeni posjet Ukrajini, sastaje se Zelenskijem

Post by RayMabus 10/12/2021, 15:20

Sad čekamo da Putin i Lukašenko izvrše invaziju na Ukrajinu.

To su im pravoslavna braća. Isto ko i Srbi.

Uživajte.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Premijer Plenkovic doputovao u službeni posjet Ukrajini, sastaje se Zelenskijem - Page 3 Empty Re: Premijer Plenkovic doputovao u službeni posjet Ukrajini, sastaje se Zelenskijem

Post by RayMabus 10/12/2021, 15:25

Pozovite Srbe da vam brane tu istočnu Ukrajinu.

Meni ne promiču detalji i vidim ja da zbog pravoslavlja vi imat naklonost prema Srbima u odnosu na nas ma koliko god Hrvatska podržavala a Srbija podržavala Rusiju.

Sad se igrajte malo s Putinom i Lukašenkom.

Ja ću drkat kurac doma na kauču i čačkat nos.

Nek vas Srbija brani.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Premijer Plenkovic doputovao u službeni posjet Ukrajini, sastaje se Zelenskijem - Page 3 Empty Re: Premijer Plenkovic doputovao u službeni posjet Ukrajini, sastaje se Zelenskijem

Post by RayMabus 10/12/2021, 15:31

Evo ti vojni ugovor :

U slučaju napada iz pravca Bjelorusije na Ukrajinu Hrvatska će vojno reagirat i uskočit svojim trupama u obranu od takvog napada.

U slučaju napada Srbije na Hrvatsku Ukrajina će vojno uskočit svojim trupama u obranu od takvog napada.

Evo ti olovčica. Potpiši.

Nečeš.

PUŠI KURAC.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Premijer Plenkovic doputovao u službeni posjet Ukrajini, sastaje se Zelenskijem - Page 3 Empty Re: Premijer Plenkovic doputovao u službeni posjet Ukrajini, sastaje se Zelenskijem

Post by RayMabus 10/12/2021, 15:39

To ti je tako kod mene.

Ne raspravljaš s Mujom iz Doboja nego generalom GF  s pet zvjezdica, pripadnikom Aštar komande i anđeoskom hijerarije.

Mi nemamo nikakvi međusobni vojni ugovor o zajedničkoj obrani.

LAKU NOĆ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Premijer Plenkovic doputovao u službeni posjet Ukrajini, sastaje se Zelenskijem - Page 3 Empty Re: Premijer Plenkovic doputovao u službeni posjet Ukrajini, sastaje se Zelenskijem

Post by RayMabus 10/12/2021, 15:46

RayMabus wrote:To ti je tako kod mene.

Ne raspravljaš s Mujom iz Doboja nego generalom GF  s pet zvjezdica, pripadnikom Aštar komande i anđeoskom hijerarije.

Mi nemamo nikakvi međusobni vojni ugovor o zajedničkoj obrani.

LAKU NOĆ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Premijer Plenkovic doputovao u službeni posjet Ukrajini, sastaje se Zelenskijem - Page 3 Empty Re: Premijer Plenkovic doputovao u službeni posjet Ukrajini, sastaje se Zelenskijem

Post by RayMabus 10/12/2021, 16:05

Sad čekamo ruski napad na Kiev. A zašto Kiev ? Pa zato šta je to centar novonoastale ukrajinske crkve.

Ako nemaju Kiev , nemaju ni crkvu.

Prosto ko pasulj.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Premijer Plenkovic doputovao u službeni posjet Ukrajini, sastaje se Zelenskijem - Page 3 Empty Re: Premijer Plenkovic doputovao u službeni posjet Ukrajini, sastaje se Zelenskijem

Post by RayMabus 10/12/2021, 16:22

Mi smo samo dužni poslat im vojnu pomoč a ja sam već odlučio šta ću im poslat :

CG od Gibbonija : Ovo mi je škola i ovo :

Premijer Plenkovic doputovao u službeni posjet Ukrajini, sastaje se Zelenskijem - Page 3 Specijalni-ustaski-noz-Srbosjek-za-klanje

Ako ti netko ne priznaje crkvu u pravoslavnom svijetu to znači da podržava ruski napad na Kiev.

Gibboni : Ovo mi je škola.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Premijer Plenkovic doputovao u službeni posjet Ukrajini, sastaje se Zelenskijem - Page 3 Empty Re: Premijer Plenkovic doputovao u službeni posjet Ukrajini, sastaje se Zelenskijem

Post by RayMabus 10/12/2021, 16:30

RayMabus wrote:Evo ti vojni ugovor :

U slučaju napada iz pravca Bjelorusije na Ukrajinu Hrvatska će vojno reagirat i uskočit svojim trupama u obranu od takvog napada.

U slučaju napada Srbije na Hrvatsku Ukrajina će vojno uskočit svojim trupama u obranu od takvog napada.

Evo ti olovčica. Potpiši.

Nečeš.

PUŠI KURAC.
Na poljima od snova , ne pušta se korjenje.

Ako ti netko ne priznaje crkvu znači da podržava ruski napad na Kijev.

Napad je najbolja obrana.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Premijer Plenkovic doputovao u službeni posjet Ukrajini, sastaje se Zelenskijem - Page 3 Empty Re: Premijer Plenkovic doputovao u službeni posjet Ukrajini, sastaje se Zelenskijem

Post by RayMabus 10/12/2021, 17:17

Poslat ćemo im Duška kao moralnu potporu nek im drži koncert dok Rusija i Bjelorusija vrše invaziju na Kijev.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Premijer Plenkovic doputovao u službeni posjet Ukrajini, sastaje se Zelenskijem - Page 3 Empty Re: Premijer Plenkovic doputovao u službeni posjet Ukrajini, sastaje se Zelenskijem

Post by RayMabus 10/12/2021, 17:54

Sretna Nova Godina Kiev :

Naftna kompanija "Bjelorusnjeft" otkazala je planirani izvoz nafte u Njemačku u 2022. godini preko cjevovoda "Družba" nakon što je EU uvela nove sankcije ovoj firmi, izjavili su danas upućeni izvori.
EU je 2. decembra uvela sankcije protiv nekoliko pojedinaca i entiteta iz Bjelorusije, uključujući "Bjelorusnjeft".
Nove sankcije usmjerene su protiv predsjednika Aleksandra Lukašenka, kojeg Zapad optužuje za namještanje izbora, sprovođenje velike akcije protiv opozicije i usmjeravanje migranata sa Bliskog istoka prema granici Poljske. Lukašeno demantuje optužbe.
"Bjelorusnjeft" izvozi najveći dio svoje relativno umjerene proizvodnje u NJemačku preko cjevovoda "Družba". Od oktobra do decembra, Bjelorusija je mogla da isporuči 450.000 tona nafte Nemačkoj, navodi se u kvartalnom planu.
Kompanija je u novembru objavila tender za isporuke Njemačkoj u 2022. godini, ali je prodala samo dio planirane količine, oko 40.000 tona nafte mjesečno. Nakon što su uvedene nove sankcije, kompanija je otkazala planove za 2022, izjavila su dva trgovca energentima
RayMabus
RayMabus

Posts : 175641
2014-04-11


Back to top Go down

Premijer Plenkovic doputovao u službeni posjet Ukrajini, sastaje se Zelenskijem - Page 3 Empty Re: Premijer Plenkovic doputovao u službeni posjet Ukrajini, sastaje se Zelenskijem

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum