ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zagrebačka kc-tv napada srbe i spc

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

zagrebačka  kc-tv napada srbe i spc - Page 2 Empty Re: zagrebačka kc-tv napada srbe i spc

Post by RayMabus 28/11/2021, 12:36

Mikulić ne razume da je srpski narod svoj na svome na primorju Boke i Crne Gore od Sutorine do Bara. Time su dakle Srbi autohtona većina na obali koju je kralj Nikola krstio kao “srpsko more”.
-
Koga boli kurac kako je to kralj Nikola od CG krstio kad CG nije ni imala izlaz na more prije toga ?


To neki dokaz da je to srpsko more ?

RayMabus

Posts : 176373
2014-04-11


Back to top Go down

zagrebačka  kc-tv napada srbe i spc - Page 2 Empty Re: zagrebačka kc-tv napada srbe i spc

Post by RayMabus 28/11/2021, 12:49

Imate obraza citirat kralja Nikolu a istome ste zabranili povratak u CG, uzeli krunu a crkvu pripojili novosnovanoj SPC i ukinili mu državu.

Kralj Nikola od CG je bio geoplitičar jer je morao biti da tako mala država preživi u tom okruženju. I puno Hrvata je težilo jugoslavenskoj državi kako bi se riješila nametnika poput Mađara itd i onda je tako netko u Dalmaciji moga reč da je to srpsko more a u biti oće reč da je to zajedničko slavensko more plus Nikola je težio savezu sa Srbijom koja je htjela izlaz na more a između njih je bio Sanđak i tako je vjerovatno mamio Srbiju da krene vojno na taj Sanđak šta se poslije i desilo balkanskim ratovima.

A INAČE :

CG do berlinskog kongresa nije imala izlaz na more a onda je dobila zonu istočno od Boke kako bi tadašnja Austrija ( kraljevina Dalmacija ) fizički sebe odvojila od Otomanskog carstva ( tada Albanija ).

A INAČE :

CG po tom ugovoru nije smjela imati svoju mornaricu nit je imala pravo ikoga dozvati ( npr Rusiju ) a obalu dakle tu njenu obalu TO SRPSKO MORE je kontrolirala mornarica AU.



SMEČARI JEDNI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176373
2014-04-11


Back to top Go down

zagrebačka  kc-tv napada srbe i spc - Page 2 Empty Re: zagrebačka kc-tv napada srbe i spc

Post by Pirate 28/11/2021, 13:43

Bas sam neki dan slusao njegovo gostovanje na velebitu, intelektualno podkapacitiran lik.

Spominje Rakovica kao nekakvog ideologa a Rakovic isto glup kao ovaj.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

zagrebačka  kc-tv napada srbe i spc - Page 2 Empty Re: zagrebačka kc-tv napada srbe i spc

Post by Pirate 28/11/2021, 13:45

RayMabus wrote:Imate obraza citirat kralja Nikolu a istome ste zabranili povratak u CG, uzeli krunu a crkvu pripojili novosnovanoj SPC i ukinili mu državu.

Kralj Nikola od CG je bio geoplitičar jer je morao biti da tako mala država preživi u tom okruženju. I puno Hrvata je težilo jugoslavenskoj državi kako bi se riješila nametnika poput Mađara itd i onda je tako netko u Dalmaciji moga reč da je to srpsko more a u biti oće reč da je to zajedničko slavensko more plus Nikola je težio savezu sa Srbijom koja je htjela izlaz na more a između njih je bio Sanđak i tako je vjerovatno mamio Srbiju da krene vojno na taj Sanđak šta se poslije i desilo balkanskim ratovima.

A INAČE :

CG do berlinskog kongresa nije imala izlaz na more a onda je dobila zonu istočno od Boke kako bi tadašnja Austrija ( kraljevina Dalmacija ) fizički sebe odvojila od Otomanskog carstva ( tada Albanija ).

A INAČE :

CG po tom ugovoru nije smjela imati svoju mornaricu nit je imala pravo ikoga dozvati ( npr Rusiju ) a obalu dakle tu njenu obalu TO SRPSKO MORE je kontrolirala mornarica AU.



SMEČARI JEDNI.

Mogao bi i ti na podcast velebit ili laudato, taman da se nasmijem. :D
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

zagrebačka  kc-tv napada srbe i spc - Page 2 Empty Re: zagrebačka kc-tv napada srbe i spc

Post by RayMabus 28/11/2021, 13:53

Pirate wrote:
RayMabus wrote:Imate obraza citirat kralja Nikolu a istome ste zabranili povratak u CG, uzeli krunu a crkvu pripojili novosnovanoj SPC i ukinili mu državu.

Kralj Nikola od CG je bio geoplitičar jer je morao biti da tako mala država preživi u tom okruženju. I puno Hrvata je težilo jugoslavenskoj državi kako bi se riješila nametnika poput Mađara itd i onda je tako netko u Dalmaciji moga reč da je to srpsko more a u biti oće reč da je to zajedničko slavensko more plus Nikola je težio savezu sa Srbijom koja je htjela izlaz na more a između njih je bio Sanđak i tako je vjerovatno mamio Srbiju da krene vojno na taj Sanđak šta se poslije i desilo balkanskim ratovima.

A INAČE :

CG do berlinskog kongresa nije imala izlaz na more a onda je dobila zonu istočno od Boke kako bi tadašnja Austrija ( kraljevina Dalmacija ) fizički sebe odvojila od Otomanskog carstva ( tada Albanija ).

A INAČE :

CG po tom ugovoru nije smjela imati svoju mornaricu nit je imala pravo ikoga dozvati ( npr Rusiju ) a obalu dakle tu njenu obalu TO SRPSKO MORE je kontrolirala mornarica AU.



SMEČARI JEDNI.

Mogao bi i ti na podcast velebit ili laudato, taman da se nasmijem. :D
Jel ti misliš da se ja šalim ?

Provjeri povijesne podatke.

Ne zanimaju mene njihova sranja. Ne slušan ja te gluposti ko i ti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176373
2014-04-11


Back to top Go down

zagrebačka  kc-tv napada srbe i spc - Page 2 Empty Re: zagrebačka kc-tv napada srbe i spc

Post by Pirate 28/11/2021, 14:41

RayMabus wrote:
Pirate wrote:
RayMabus wrote:Imate obraza citirat kralja Nikolu a istome ste zabranili povratak u CG, uzeli krunu a crkvu pripojili novosnovanoj SPC i ukinili mu državu.

Kralj Nikola od CG je bio geoplitičar jer je morao biti da tako mala država preživi u tom okruženju. I puno Hrvata je težilo jugoslavenskoj državi kako bi se riješila nametnika poput Mađara itd i onda je tako netko u Dalmaciji moga reč da je to srpsko more a u biti oće reč da je to zajedničko slavensko more plus Nikola je težio savezu sa Srbijom koja je htjela izlaz na more a između njih je bio Sanđak i tako je vjerovatno mamio Srbiju da krene vojno na taj Sanđak šta se poslije i desilo balkanskim ratovima.

A INAČE :

CG do berlinskog kongresa nije imala izlaz na more a onda je dobila zonu istočno od Boke kako bi tadašnja Austrija ( kraljevina Dalmacija ) fizički sebe odvojila od Otomanskog carstva ( tada Albanija ).

A INAČE :

CG po tom ugovoru nije smjela imati svoju mornaricu nit je imala pravo ikoga dozvati ( npr Rusiju ) a obalu dakle tu njenu obalu TO SRPSKO MORE je kontrolirala mornarica AU.



SMEČARI JEDNI.

Mogao bi i ti na podcast velebit ili laudato, taman da se nasmijem. :D
Jel ti misliš da se ja šalim ?

Provjeri povijesne podatke.

Ne zanimaju mene njihova sranja. Ne slušan ja te gluposti ko i ti.
Neznas sto propustas, pola foruma od tamo crpi "znanje" a ja dobru zajebanciju.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

zagrebačka  kc-tv napada srbe i spc - Page 2 Empty Re: zagrebačka kc-tv napada srbe i spc

Post by pizzon 28/11/2021, 14:46

RayMabus wrote:
pizzon wrote:shvati da je njima spc
politicki bitna, oduvek bila
i ostala.
Ne zamaraj nas glupostima.

ma da,
te gluposti yebu stepinca

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

zagrebačka  kc-tv napada srbe i spc - Page 2 Empty Re: zagrebačka kc-tv napada srbe i spc

Post by RayMabus 28/11/2021, 14:50

pizzon wrote:
RayMabus wrote:
pizzon wrote:shvati da je njima spc
politicki bitna, oduvek bila
i ostala.
Ne zamaraj nas glupostima.

ma da,
te gluposti yebu stepinca
Stepinac je mrtav odavno. Njega sigurno ništa više ne dira.

Zamaraš nas. Te Novosti vodi SPC i onda slušaju šta vamo neka budala kaže i odma vama plasiraju tamo jer su izbori da ne mislite o ekonomiji i truju narod i onda se vi u Srbiji vatate na to.

Pusti nas na miru i ti i SPC. Gledaj tenis.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176373
2014-04-11


Back to top Go down

zagrebačka  kc-tv napada srbe i spc - Page 2 Empty Re: zagrebačka kc-tv napada srbe i spc

Post by Pirate 28/11/2021, 15:06

Pusti nas na miru dok pricamo o vama, hahahahaha.
Pirate
Pirate

Posts : 1512
2019-09-06


Back to top Go down

zagrebačka  kc-tv napada srbe i spc - Page 2 Empty Re: zagrebačka kc-tv napada srbe i spc

Post by RayMabus 28/11/2021, 15:19

Stepinac je inače proglašen blaženim od strane KC pa meni sad jedna stvar nije jasna kod tih katolika koji se pale na to da bude proglašen svecem i kako SPC želi to osporit a isto tako i od pravoslavnih da ne kuže da je on već proglašen blaženikom od KC.

Ko da ne kuže i jedni i drugi da je on već od KC proglašen blaženim.

Stvarno neke stvari ne mogu skužit. On je već proglašen blaženim od strane KC. Meni to dovoljno. Ne upirem ko neki samo radi SPC da bude proglašen i svecem. Očito vrh KC ipak želi to još sve pomno proučiti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176373
2014-04-11


Back to top Go down

zagrebačka  kc-tv napada srbe i spc - Page 2 Empty Re: zagrebačka kc-tv napada srbe i spc

Post by RayMabus 28/11/2021, 15:25

To nisu vjernici ni jedni ni drugi, nemaju veze s kršćanstvom nego jednima je katoličanstvo antisprstvo a drugima pravoslavlje svetoslavlje a to je politika svi su Srbi a uglavnom antikatolčanstvo i onda još i antihrvatstvo.

Nemate veze s vezom. Sve nacionalisti a pričaju o kršćanstvu. Pa nije kršćanstvo srpstvo i hrvatstvo. To su nacionalizmi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176373
2014-04-11


Back to top Go down

zagrebačka  kc-tv napada srbe i spc - Page 2 Empty Re: zagrebačka kc-tv napada srbe i spc

Post by vuksadinare 28/11/2021, 15:47

pokerjocker wrote:
jastreb wrote:Inače,da forumašima kojim nije poznata rečena tv,malo pojasnim programsku shemu iste.

Ta tv bavi se kleropolitikom i promice katolicke tekovine sa izraženim horvatskim,antisocijakističkim,a onda i anti rascijanskim nabojem.

Centralna ličnost ,a ujedno i prvi moralni uzor laudatlija jest Alojzij Stepinac.


ma goni se dođavola , bitango lažljiva. Ti ćeš pojašnjavat programsku shemu televizije koju nikad nisi gledao. kako te nije sram ovako bezočno lagat.
...ko da mu je prvi put da laze..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

zagrebačka  kc-tv napada srbe i spc - Page 2 Empty Re: zagrebačka kc-tv napada srbe i spc

Post by jastreb 28/11/2021, 17:56

vuksadinare wrote:
pokerjocker wrote:
jastreb wrote:Inače,da forumašima kojim nije poznata rečena tv,malo pojasnim programsku shemu iste.

Ta tv bavi se kleropolitikom i promice katolicke tekovine sa izraženim horvatskim,antisocijakističkim,a onda i anti rascijanskim nabojem.

Centralna ličnost ,a ujedno i prvi moralni uzor laudatlija jest Alojzij Stepinac.


ma goni se dođavola , bitango lažljiva. Ti ćeš pojašnjavat programsku shemu televizije koju nikad nisi gledao. kako te nije sram ovako bezočno lagat.
...ko da mu je prvi put da laze..
Vi iz podcasta Velebit iz pravaškog milhea ste jedini kod kojih jednom izgovorena laž biva proglašena istinom.

Kod drugih tu laž moras 1000 puta ponavljat.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

zagrebačka  kc-tv napada srbe i spc - Page 2 Empty Re: zagrebačka kc-tv napada srbe i spc

Post by pokerjocker 28/11/2021, 20:27

lažeš ko pseto, pokvaren si i zlonamjeran. najradije bih ti zasadio par šamara jer bilo kakava riječ do takvih smradova ne dopire.

kreten do jaja.... katolička tv promiče katoličke tekovine? stvarno nisu normalni..


https://laudato.hr/tv-vodic
pokerjocker
pokerjocker

Posts : 899
2017-09-13


Back to top Go down

zagrebačka  kc-tv napada srbe i spc - Page 2 Empty Re: zagrebačka kc-tv napada srbe i spc

Post by jastreb 29/11/2021, 11:02

pokerjocker wrote:lažeš ko pseto, pokvaren si i zlonamjeran. najradije bih ti zasadio par šamara jer bilo kakava riječ do takvih smradova ne dopire.

kreten do jaja.... katolička tv promiče katoličke tekovine? stvarno nisu normalni..


https://laudato.hr/tv-vodic
Ništa od onoga što sam napisao nije laž.

Često sam na Max tv gledao Laudato i ono što sam napisao točno je i precizno u vaser vagu.

Puštali su dokumentarce u kojima se na sva usta napada partizanski pokret,dok se ustaski zlocini ne spominju,a ustase prikazuju kao good boys i žrtve. Plače se i kmeči nad propašću NDH i za sve krivi komuniste,a i partizanski se pokret prikazuje kak prosrpski.

U goste dolaze osobe dobro poznate kao notorni desničari i kleronacionalisti (poput ovog iz poveznice)koji šute o zločinima NDH i crne partizanski pokret,Tita,komuniste i naravno Rascijane.

I što onda ja lažem?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

zagrebačka  kc-tv napada srbe i spc - Page 2 Empty Re: zagrebačka kc-tv napada srbe i spc

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum