ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Drzi se Miso...

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Drzi se Miso... - Page 2 Empty Re: Drzi se Miso...

Post by veber 28/11/2021, 07:24

ali smrdljivi četnik ne želi se odseliti i mila mu je i draga hrvatska.
mirovina.

i još se alkoholizira sa svojim četnicima.
na baušteli.
potkrada proračun ko i brat četnik koji mu daje posao.

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Drzi se Miso... - Page 2 Empty Re: Drzi se Miso...

Post by vuksadinare 28/11/2021, 07:40

veber wrote:ali smrdljivi četnik ne želi se odseliti i mila mu je i draga hrvatska.
mirovina.

i još se alkoholizira sa svojim četnicima.
na baušteli.
potkrada proračun ko i brat četnik koji mu daje posao.
..i jos veli da je milutin mrkonjic car i pravi komunist a do smrti nosio znacku sa slobinim likom i svake godine pohodi slobin grob
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99388
2015-09-08


Back to top Go down

Drzi se Miso... - Page 2 Empty Re: Drzi se Miso...

Post by jastreb 28/11/2021, 07:42

Tipično horvatsko nepodnošenje bilo kakve kritike na račun bilo čega horvatsko-slavonsko-dalmatinskog.

Prenebregavate činjenicu da sam u svojim postovima nahvalio Olivera,Mišu i Gibu,pa se kao moje protu horvatsko-slavonsko-dalmatinsko uzima kritiziranje,ili ismjevanje likova poput Stavrosa,ili pijanog Gerdoviča.

Umjesto da se zapitate zašto propada horvatsko-slavonsko-dalmatinska lakoglazbena scena.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Drzi se Miso... - Page 2 Empty Re: Drzi se Miso...

Post by vuksadinare 28/11/2021, 07:43

jastreb wrote:Tipično horvatsko nepodnošenje bilo kakve kritike na račun bilo čega horvatsko-slavonsko-dalmatinskog.

Prenebregavate činjenicu da sam u svojim postovima nahvalio Olivera,Mišu i Gibu,pa se kao moje protu horvatsko-slavonsko-dalmatinsko uzima kritiziranje,ili ismjevanje likova poput Stavrosa,ili pijanog Gerdoviča.

Umjesto da se zapitate zašto propada horvatsko-slavonsko-dalmatinska lakoglazbena scena.
pa nismo mi rekli da je milutin ok :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99388
2015-09-08


Back to top Go down

Drzi se Miso... - Page 2 Empty Re: Drzi se Miso...

Post by jastreb 28/11/2021, 07:46

vuksadinare wrote:
veber wrote:ali smrdljivi četnik ne želi se odseliti i mila mu je i draga hrvatska.
mirovina.

i još se alkoholizira sa svojim četnicima.
na baušteli.
potkrada proračun ko i brat četnik koji mu daje posao.
..i jos veli da je milutin mrkonjic car i pravi komunist a do smrti nosio znacku sa slobinim likom i svake godine pohodi slobin grob
Za tog čestnjejšeg Mrkonjiča jučer sam čuo prvi puta u žitiju.

I samo sam rekao da je Mrkonjič pravi komunista jer ce na grobu imati zvijezdu,od koje SDP-ovci horvatski bježe kao nečastivi od posvećene vodice predvođeni likovima poput Mirele Halidovne Ahmetovič.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Drzi se Miso... - Page 2 Empty Re: Drzi se Miso...

Post by vuksadinare 28/11/2021, 08:21

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
veber wrote:ali smrdljivi četnik ne želi se odseliti i mila mu je i draga hrvatska.
mirovina.

i još se alkoholizira sa svojim četnicima.
na baušteli.
potkrada proračun ko i brat četnik koji mu daje posao.
..i jos veli da je Milutin mrkonjic car i pravi komunist a do smrti nosio znacku sa slobinim likom i svake godine pohodi slobin grob
Za tog čestnjejšeg Mrkonjiča jučer sam čuo prvi puta u žitiju.

I samo sam rekao da je Mrkonjič pravi komunista jer će na grobu imati zvijezdu,od koje SDP-ovci horvatski bježe kao nečastivi od posvećene vodice predvođeni likovima poput Mirele Halidovne Ahmetovič.
Ti si Mirelu onomad hvalio ako me sjecanje ne vara.
. Basketball
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99388
2015-09-08


Back to top Go down

Drzi se Miso... - Page 2 Empty Re: Drzi se Miso...

Post by jastreb 28/11/2021, 08:29

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
veber wrote:ali smrdljivi četnik ne želi se odseliti i mila mu je i draga hrvatska.
mirovina.

i još se alkoholizira sa svojim četnicima.
na baušteli.
potkrada proračun ko i brat četnik koji mu daje posao.
..i jos veli da je Milutin mrkonjic car i pravi komunist a do smrti nosio znacku sa slobinim likom i svake godine pohodi slobin grob
Za tog čestnjejšeg Mrkonjiča jučer sam čuo prvi puta u žitiju.

I samo sam rekao da je Mrkonjič pravi komunista jer će na grobu imati zvijezdu,od koje SDP-ovci horvatski bježe kao nečastivi od posvećene vodice predvođeni likovima poput Mirele Halidovne Ahmetovič.
Ti si Mirelu onomad hvalio ako me sjecanje ne vara.
. Basketball
Jesam,ma sam i napisao kako sam kritizirao SDP u koji me pozivala,zbog revizionizma i antisocijalizma koji prevladava u stranci.

Također u njenom djelovanju osjeća se,mada naizgled prikriven,jedan stav o Bosni građanskoj,dakle podrška bakirovsko-komšičevskoj politici i prenaglašen interes za Bosnu i Hercegovinu,što ,s obzirom na njeno porijeklo,i ne čudi.

Izazvala je i mnogo negodovanja zbog svojeg pisanija o pjesnima na utakmici sa Rosijom. Zašto se u to miješa?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Drzi se Miso... - Page 2 Empty Re: Drzi se Miso...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum