ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na vidiku raskol medju organizatorima prosvjeda protiv COVID potvrda.Uzrok sukoba MOST i njihovi previse radikalni zahtjevi

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

Na vidiku raskol medju organizatorima prosvjeda protiv COVID potvrda.Uzrok sukoba MOST i njihovi previse radikalni zahtjevi - Page 5 Empty Re: Na vidiku raskol medju organizatorima prosvjeda protiv COVID potvrda.Uzrok sukoba MOST i njihovi previse radikalni zahtjevi

Post by melkior 28/11/2021, 15:51

Prije toga, delta se proširila iz Indije koja je imala masovni pomor necijepljenih u 5., 6. mjesecu. Prije toga je vladao britanski soj jer je Britanija ukinula sve epidemiološke mjere, zahvaljujući tome što su brzo procijepili 80% stanovništva. Cijepljenje ne može zamijeniti ostale epidemiološke mjere, može samo s njima biti komplementarno. To recimo, Milanoviću nije jasno. Treba jasno reći da ta cjepiva protiv Covid-19 nisu dovoljno efikasna. Ne u onoj mjeri u kojoj su bila visoka očekivanja od cjepiva. I sad smo opet na početku. Definitivno je veći problem nedovoljna efikasnost cjepiva, a ne nekakva jebene nuspojave. Ljudi misle da ako se cijepe da mogu orgijati na masovnim skupovima. Ići će novi lockdown dok ljudi ne nauče.

melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Na vidiku raskol medju organizatorima prosvjeda protiv COVID potvrda.Uzrok sukoba MOST i njihovi previse radikalni zahtjevi - Page 5 Empty Re: Na vidiku raskol medju organizatorima prosvjeda protiv COVID potvrda.Uzrok sukoba MOST i njihovi previse radikalni zahtjevi

Post by melkior 28/11/2021, 16:07

Cjepivo je efikasno samo kod onih koji su koronu već preboljeli jer su preboljenjem stekli stanični imunitet, pa njima eventualno to cjepivo bolje i efikasnije drži nego onima koji preboljeli nisu, a jesu se cijepili. Ali opet, pitanje je koliko je čiji organizam već načet preboljenjem, pa ga cjepivo dodatno iscrpi. Ali misli da će to biti put:
a) novi lockdown
b) preboljenje i cijepljenje ili cijepljenje pa preboljenje
d) razvijanje novih prilagođenih cjepiva

Samo disciplinirani narodi Dalekog istoka (Japanci, Kinezi, Južni Koreanci) koji ozbiljno primjenjuju sve epidemiološke mjere mogu reći da su "donekle" satrli glavu zmiji. A do tad vlada Božja volja, ljudi umiru, hvala Bogu, pogotovo u Europi. Kad Europljani shvate (Nijemci, Francuzi) da državni instituti trebaju razvijati nacionalna cjepiva, a ne rješenje prepustiti uvijek gladnim novca, farmaceutskim kompanijama,  do tad ćemo imati slabo efikasno cjepivo i nezainteresirane velike igrače kojima sasvim dobro ide zarada i s ovom prvom varijantom cjepiva, pa nemaju potrebe razvijati nova. Kina je definitivni pobjednik, jer se pokazalo da samo državni, a ne nikakvi korporativni kapitalizam se može efikasno nositi ne samo s pandemijom već sa svim globalnim izazovima.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Na vidiku raskol medju organizatorima prosvjeda protiv COVID potvrda.Uzrok sukoba MOST i njihovi previse radikalni zahtjevi - Page 5 Empty Re: Na vidiku raskol medju organizatorima prosvjeda protiv COVID potvrda.Uzrok sukoba MOST i njihovi previse radikalni zahtjevi

Post by immortal 28/11/2021, 16:08

melkior wrote:Ide novi soj korona virusa, bit će lockdown za Božić jer se nerazumna bagra neće cijepiti, premda sumnjam da je cjepivo uopće efikasno protiv novog soja. Nećemo se korone riješiti nikada, pa ni tada. Treba ukinuti sve mjere, zatvoriti sve covid-odjele u bolnicama, a liječnike i medicinsko osoblje poslati na plaćeni dopust idućih 6 mjeseci. Tko preživi - preživi, tko ne, Božja volja.
Kada to sve znamo koga možemo nazvati bagrom?
Oni koji su pametni i odbijaju cjepivo ili one koji koji prisiljavaju na cijepljenje a i sami znaju da to cjepivo ne može zaštiti ni od jedne vrste virusa što već govori masu primjera.
I Lupino je cijepljen pa dobio koronu.
Korona će prestati kad prestanu širiti lažne informacije.

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23187
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Na vidiku raskol medju organizatorima prosvjeda protiv COVID potvrda.Uzrok sukoba MOST i njihovi previse radikalni zahtjevi - Page 5 Empty Re: Na vidiku raskol medju organizatorima prosvjeda protiv COVID potvrda.Uzrok sukoba MOST i njihovi previse radikalni zahtjevi

Post by immortal 28/11/2021, 16:10

melkior wrote:Cjepivo je efikasno samo kod onih koji su koronu već preboljeli jer su preboljenjem stekli stanični imunitet, pa njima eventualno to cjepivo bolje i efikasnije drži nego onima koji preboljeli nisu, a jesu se cijepili. Ali opet, pitanje je koliko je čiji organizam već načet preboljenjem, pa ga cjepivo dodatno iscrpi. Ali misli da će to biti put:
a) novi lockdown
b) preboljenje i cijepljenje ili cijepljenje pa preboljenje
d) razvijanje novih prilagođenih cjepiva

Samo disciplinirani narodi Dalekog istoka (Japanci, Kinezi, Južni Koreanci) koji ozbiljno primjenjuju sve epidemiološke mjere mogu reći da su "donekle" satrli glavu zmiji. A do tad vlada Božja volja, ljudi umiru, hvala Bogu, pogotovo u Europi. Kad Europljani shvate (Nijemci, Francuzi) da državni instituti trebaju razvijati nacionalna cjepiva, a ne rješenje prepustiti uvijek gladnim novca, farmaceutskim kompanijama,  do tad ćemo imati slabo efikasno cjepivo i nezainteresirane velike igrače kojima sasvim dobro ide zarada i s ovom prvom varijantom cjepiva, pa nemaju potrebe razvijati nova. Kina je definitivni pobjednik, jer se pokazalo da samo državni, a ne nikakvi korporativni kapitalizam se može efikasno nositi ne samo s pandemijom već sa svim globalnim izazovima.
ni sam ne znaš tko pije tko plaća ali izgleda najbitnije prozivati necjepljene jer cjepivo odbijaju

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23187
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Na vidiku raskol medju organizatorima prosvjeda protiv COVID potvrda.Uzrok sukoba MOST i njihovi previse radikalni zahtjevi - Page 5 Empty Re: Na vidiku raskol medju organizatorima prosvjeda protiv COVID potvrda.Uzrok sukoba MOST i njihovi previse radikalni zahtjevi

Post by melkior 28/11/2021, 16:17

mortal wrote:
melkior wrote:Cjepivo je efikasno samo kod onih koji su koronu već preboljeli jer su preboljenjem stekli stanični imunitet, pa njima eventualno to cjepivo bolje i efikasnije drži nego onima koji preboljeli nisu, a jesu se cijepili. Ali opet, pitanje je koliko je čiji organizam već načet preboljenjem, pa ga cjepivo dodatno iscrpi. Ali misli da će to biti put:
a) novi lockdown
b) preboljenje i cijepljenje ili cijepljenje pa preboljenje
d) razvijanje novih prilagođenih cjepiva

Samo disciplinirani narodi Dalekog istoka (Japanci, Kinezi, Južni Koreanci) koji ozbiljno primjenjuju sve epidemiološke mjere mogu reći da su "donekle" satrli glavu zmiji. A do tad vlada Božja volja, ljudi umiru, hvala Bogu, pogotovo u Europi. Kad Europljani shvate (Nijemci, Francuzi) da državni instituti trebaju razvijati nacionalna cjepiva, a ne rješenje prepustiti uvijek gladnim novca, farmaceutskim kompanijama,  do tad ćemo imati slabo efikasno cjepivo i nezainteresirane velike igrače kojima sasvim dobro ide zarada i s ovom prvom varijantom cjepiva, pa nemaju potrebe razvijati nova. Kina je definitivni pobjednik, jer se pokazalo da samo državni, a ne nikakvi korporativni kapitalizam se može efikasno nositi ne samo s pandemijom već sa svim globalnim izazovima.
ni sam ne znaš tko pije tko plaća ali izgleda najbitnije prozivati necjepljene jer cjepivo odbijaju
Za nove sojeve najodgovorniji su necijepljeni.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Na vidiku raskol medju organizatorima prosvjeda protiv COVID potvrda.Uzrok sukoba MOST i njihovi previse radikalni zahtjevi - Page 5 Empty Re: Na vidiku raskol medju organizatorima prosvjeda protiv COVID potvrda.Uzrok sukoba MOST i njihovi previse radikalni zahtjevi

Post by melkior 28/11/2021, 16:18

mortal wrote:
melkior wrote:Ide novi soj korona virusa, bit će lockdown za Božić jer se nerazumna bagra neće cijepiti, premda sumnjam da je cjepivo uopće efikasno protiv novog soja. Nećemo se korone riješiti nikada, pa ni tada. Treba ukinuti sve mjere, zatvoriti sve covid-odjele u bolnicama, a liječnike i medicinsko osoblje poslati na plaćeni dopust idućih 6 mjeseci. Tko preživi - preživi, tko ne, Božja volja.
Kada to sve znamo koga možemo nazvati bagrom?
Oni koji su pametni i odbijaju cjepivo ili one koji koji prisiljavaju na cijepljenje a i sami znaju da to cjepivo ne može zaštiti ni od jedne vrste virusa što već govori masu primjera.
I Lupino je cijepljen pa dobio koronu.
Korona će prestati kad prestanu širiti lažne informacije.
Pitaj Lupina koji je bio na respiratoru da li podržava cijepljenje ili ne.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Na vidiku raskol medju organizatorima prosvjeda protiv COVID potvrda.Uzrok sukoba MOST i njihovi previse radikalni zahtjevi - Page 5 Empty Re: Na vidiku raskol medju organizatorima prosvjeda protiv COVID potvrda.Uzrok sukoba MOST i njihovi previse radikalni zahtjevi

Post by melkior 28/11/2021, 16:24

Sve što može pomoći je dobrodošlo, a neki bi malo birali ovo hoću - ovo neću. Ne nosim ni ja masku u uredu niti tražim od drugih da nose masku kad dođu k meni u ured, ali otvorim prozor, pa se radije uredno smrzavamo 15 minuta nego da se gušimo pod maskom a nema adekvatne ventilacije zraka. Uostalom, što su najveća izvorišta zaraze? Crkve, teretane, trgovački centri, birtije. Nećete Covid potvrde? Evo vam novi lockdown.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Na vidiku raskol medju organizatorima prosvjeda protiv COVID potvrda.Uzrok sukoba MOST i njihovi previse radikalni zahtjevi - Page 5 Empty Re: Na vidiku raskol medju organizatorima prosvjeda protiv COVID potvrda.Uzrok sukoba MOST i njihovi previse radikalni zahtjevi

Post by melkior 28/11/2021, 16:32

melkior wrote:Sve što može pomoći je dobrodošlo, a neki bi malo birali ovo hoću - ovo neću. Ne nosim ni ja masku u uredu niti tražim od drugih da nose masku kad dođu k meni u ured, ali otvorim prozor, pa se radije uredno smrzavamo 15 minuta nego da se gušimo pod maskom a nema adekvatne ventilacije zraka. Uostalom, što su najveća izvorišta zaraze? Crkve, teretane, trgovački centri, birtije. Nećete Covid potvrde? Evo vam novi lockdown.
Koliko su Talijani i Španjolci prošle godine imali mrtvih od korone? Danas imaju manje nego mi. A koliko su oni procijepili stanovništva, a koliko mi? Dok te osobno ne udari u glavu, misliš, lako ćemo. E nećemo.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Na vidiku raskol medju organizatorima prosvjeda protiv COVID potvrda.Uzrok sukoba MOST i njihovi previse radikalni zahtjevi - Page 5 Empty Re: Na vidiku raskol medju organizatorima prosvjeda protiv COVID potvrda.Uzrok sukoba MOST i njihovi previse radikalni zahtjevi

Post by melkior 28/11/2021, 16:39

Ja sam imao relativno blage posljedice Covid-19, ali ja koji sam imao kondicije i prije korone znao istrčati u sat vremena 9 km, da bih zbog lošeg nalaza rendgena pluća iako u životu nisam zapalio cigaretu, bio poslan na Infektologiju Fran Mihaljević, gdje su mi rekli, to su blagi simptomi, ozdravili ste, idite doma, a ja se zadihao u 10 minuta pješačenja od bolnice do Mirogoja gdje sam parkirao auto, da sam jedva stajao na nogama i još sam bio slomljen ostatak dana, i na svu sreću izbjegao dugoročne posljedice Covida-19, bih li mogao dati ruku u vatru da idući put kad najebem, da mi ne bi udarilo malo žešće na mozak ili pluća? Tko je pametan, pa i ako je prebolio, taj se cijepi, jer ni virus danas nije onakav kakav je bio, i sve što može pomoći je dobro došlo da ako idući put udari, da u najbolju ruku završi kao prvi put.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Na vidiku raskol medju organizatorima prosvjeda protiv COVID potvrda.Uzrok sukoba MOST i njihovi previse radikalni zahtjevi - Page 5 Empty Re: Na vidiku raskol medju organizatorima prosvjeda protiv COVID potvrda.Uzrok sukoba MOST i njihovi previse radikalni zahtjevi

Post by melkior 28/11/2021, 16:39

Svi misle da je korona kurac od ovce dok ne počnu hvatati zrak. Meni je jednom bilo dovoljno.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Na vidiku raskol medju organizatorima prosvjeda protiv COVID potvrda.Uzrok sukoba MOST i njihovi previse radikalni zahtjevi - Page 5 Empty Re: Na vidiku raskol medju organizatorima prosvjeda protiv COVID potvrda.Uzrok sukoba MOST i njihovi previse radikalni zahtjevi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum