ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona novosti i spoznaje

Page 17 of 50 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 33 ... 50  Next

Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 17 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by kic Wed 24 Nov - 11:34

michaellcmacha wrote:
kic wrote:
michaellcmacha wrote:Od 15.04 do 15.09 og u cijeloj hrvatskoj kovid odjeli su bili doslovno prazni, a i prošle godine je to bio slučaj od dana kad je premijer rekao da smo pobijedili koronu pa sve do kraja rujna... I onda evo danima slušamo liječnike kako tvrde da se već dvije godine bez prekida bore sa smrtonosnim virusom i da su na izmaku snaga... Tko tu kome prodaje spike i u konačnici na kakvom su izmaku snaga kad su sve druge zdravstvene djelatnosti i djelatnici uključujući i obiteljsku medicinu podređeni dežurstvima i ispomoći na kovid odjelima...

a baš!

koliko ova pandemija traje, evo gotovo 2 godine - mislim da je skandalozno da se opet vade šatori i aktiviraju neke sportske arene..

znači da je rat, mi bi ga sigurno danas izgubili..

u 2 godine su imali prilično vremena osposobiti nove odjele, napravit nove bolnice ako treba, uložiti u izobrazbu za njegovatelje, respiratore itd- šta već treba, a bojim se da je jako malo od toga napravljeno, već se samo galami na neodgovorni puk-
Evo jutros sam na kavi u pevexu, i pazi ovo... Unazad 10 dana zarazilo se 14 djelatnika uključujući i kolegicu konobarice. Od njih 14 zaraženih, 11 su cijepljeni i 3 necijepljeni. Ovi necijepljeni imaju blaži oblik, dok su svi cijepljeni u banani, a kolegica konobarica je čak i kritično... O čemu mi ovdje pričamo...

svašta..

kao da virus prihvati izazov kad netko ima cjepivo u sebi, i još jače napadne - i reakcija imuniteta je još jača borba..

kic
Admin

Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 17 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by vuksadinare Wed 24 Nov - 11:49

ebenica wrote:
ljubo1212 wrote:
ebenica wrote:
ljubo1212 wrote:
Gnječ wrote:
Sovak wrote:Uostalom ... koliko vas ovdje su školovani epidemiolozi ... imali koji tu na forumu?

ako nisi još primijetio i školovani epidemiolozi priznaju da o ovom virusu ne znaju ništa. tek otkrivaju polako kako ovaj virus funkcionira u tijelu. ako si primjetio a nisi ja ovdje već dvije godine stavljam linkove na razne stručne radove kako koji virolog nešto otkrije. da si bio pametan a nisi i da si to čitao a nisi ti bi znao stvari istovremeno sa virolozima koji su ih otkrili. plus toga ovo znanje ovdje objavljeno nema niti jedan doktor u općoj i specijalističkoj praksi jednostavno zato jer znam da ih boli kurac ne čitaju stručne radove, nemaju vremena i ne bi vjerovao jako puno hrvatskih doktora ne zna engleski.

tako da pitam te čemu tvoje pitanje?
o hebalo nanu tvoje stavljanje linkova, to su baš dobre stvari za naučiti, 
da jesu, sve kaj je gnječ stavljao ovdje još od prvog lockdowna i prvog cjepiva se pokazalo kao točno u 95% situacija a sve ono kaj je stožer mljeo se u 95% pokazalo kao netočno. i ono kaj gnječ sad stavlja će se pokazat točnim za koji mjesec a ovo kaj stožer sere će se po običaju pokazat kao sranje.
i dok je gnječ stavljao linkove gdje su doktori govorili o pojavama zaraženih kod dvostruko cijepljenih stožer je srao govna skupa s alpskim bosancem kako dvostruko cijepivo štiti od zaraze..itd.itd..
tvoj alpski bosanac je dolazi s grafovima a ti dolaziš s faktčekerom a obojica ste glupi ko 3 usrana kurca pa ti seri i dalje sa svojim faktčekerom i "novostima".
lepi, oprosti što ti drmam kavez, ali i opet ću
stvar je jednostavna, s opskurnih i dokazano fake web stranica ne dolazi ništa, a kamoli 95% točno
ja još čekam studiju koju je najavio prije pola godine, kad sam i provjerio prvi put jednu od njegovih gomila sranja koju štanca ovdje
naravno da dolazi i svi mi koji smo movdje čitali kaj gnječ stavlja smo svjedoci toga...
a ti si drmaj kavez ženi doma. i usput se tuci kurcem po glavi.
kaj si ti ovisan o gnječu da nemas svoje mišljenje
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99131
2015-09-08


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 17 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Wed 24 Nov - 11:56

vuksadinare wrote:
ebenica wrote:
ljubo1212 wrote:
ebenica wrote:
ljubo1212 wrote:
Gnječ wrote:
Sovak wrote:Uostalom ... koliko vas ovdje su školovani epidemiolozi ... imali koji tu na forumu?

ako nisi još primijetio i školovani epidemiolozi priznaju da o ovom virusu ne znaju ništa. tek otkrivaju polako kako ovaj virus funkcionira u tijelu. ako si primjetio a nisi ja ovdje već dvije godine stavljam linkove na razne stručne radove kako koji virolog nešto otkrije. da si bio pametan a nisi i da si to čitao a nisi ti bi znao stvari istovremeno sa virolozima koji su ih otkrili. plus toga ovo znanje ovdje objavljeno nema niti jedan doktor u općoj i specijalističkoj praksi jednostavno zato jer znam da ih boli kurac ne čitaju stručne radove, nemaju vremena i ne bi vjerovao jako puno hrvatskih doktora ne zna engleski.

tako da pitam te čemu tvoje pitanje?
o hebalo nanu tvoje stavljanje linkova, to su baš dobre stvari za naučiti, 
da jesu, sve kaj je gnječ stavljao ovdje još od prvog lockdowna i prvog cjepiva se pokazalo kao točno u 95% situacija a sve ono kaj je stožer mljeo se u 95% pokazalo kao netočno. i ono kaj gnječ sad stavlja će se pokazat točnim za koji mjesec a ovo kaj stožer sere će se po običaju pokazat kao sranje.
i dok je gnječ stavljao linkove gdje su doktori govorili o pojavama zaraženih kod dvostruko cijepljenih stožer je srao govna skupa s alpskim bosancem kako dvostruko cijepivo štiti od zaraze..itd.itd..
tvoj alpski bosanac je dolazi s grafovima a ti dolaziš s faktčekerom a obojica ste glupi ko 3 usrana kurca pa ti seri i dalje sa svojim faktčekerom i "novostima".
lepi, oprosti što ti drmam kavez, ali i opet ću
stvar je jednostavna, s opskurnih i dokazano fake web stranica ne dolazi ništa, a kamoli 95% točno
ja još čekam studiju koju je najavio prije pola godine, kad sam i provjerio prvi put jednu od njegovih gomila sranja koju štanca ovdje
naravno da dolazi i svi mi koji smo movdje čitali kaj gnječ stavlja smo svjedoci toga...
a ti si drmaj kavez ženi doma. i usput se tuci kurcem po glavi.
kaj si ti ovisan o gnječu da nemas svoje mišljenje
jesu ti uštrcnuli booster pa se nemreš koncentrirat na tijek i sadržaj razgovora?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 17 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by IL Risorto Wed 24 Nov - 12:13

Jedna stvar mi nije jasna.Danas imamo preko 50% cijepljenih,puno preobljelih ali broj zaraženih i hospitaliziranih nije ništa manji nego kad nitko nije bio cjepljen.Kako to,kako to ? scratch
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 17 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda Wed 24 Nov - 12:21

IL Risorto wrote:Jedna stvar mi nije jasna.Danas imamo preko 50% cijepljenih,puno preobljelih ali broj zaraženih i hospitaliziranih nije ništa manji nego kad nitko nije bio cjepljen.Kako to,kako to ? scratch
Tajna vjere

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 17 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by ljubo1212 Wed 24 Nov - 12:31

IL Risorto wrote:Jedna stvar mi nije jasna.Danas imamo preko 50% cijepljenih,puno preobljelih ali broj zaraženih i hospitaliziranih nije ništa manji nego kad nitko nije bio cjepljen.Kako to,kako to ? scratch
odakle izvirete tako nasušno potrebiti, bokte :D
tako to što si prije cijepljenja imao lockdown, pridržavanje pravila, danas em se ne cijepite em težite anarhiji, zato vas manje od 50% činite preko 70% umrlih po bolnicama, pritom ste mlađi i s manje komorbiditeta nego oni cijepljeni
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 17 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Wed 24 Nov - 12:35

U Hrvatskoj je registrirano 6136 novozaraženih, a preminulo je 67 osoba. Trenutno su 33.563 aktivna slučaja, a u samoizolaciji je 24.738 osoba. Od današnjeg broja preminuloh - 48 ih je bilo necjepljeno.

19 cijepljenih? jučer je bilo 16 ili 17...pa kakva je to zaštita od težeg oblika i pogotovo smrti?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 17 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by pokerjocker Wed 24 Nov - 12:35

ebenica wrote:
pokerjocker wrote:
violator wrote:
ti imaš sreće kaj je ovo internet.

ne kužim te. to kao da bi me došao zatuć ili bi htio popušit? nije ti jasan post.. :)
pokerjocker
pokerjocker

Posts : 899
2017-09-13


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 17 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda Wed 24 Nov - 12:36

ljubo1212 wrote:
IL Risorto wrote:Jedna stvar mi nije jasna.Danas imamo preko 50% cijepljenih,puno preobljelih ali broj zaraženih i hospitaliziranih nije ništa manji nego kad nitko nije bio cjepljen.Kako to,kako to ? scratch
odakle izvirete tako nasušno potrebiti, bokte :D
tako to što si prije cijepljenja imao lockdown, pridržavanje pravila, danas em se ne cijepite em težite anarhiji, zato vas manje od 50% činite preko 70% umrlih po bolnicama, pritom ste mlađi i s manje komorbiditeta nego oni cijepljeni
Nije li ove sezone i nakon nje bilo više mjera nego godinu prije? 
Faktčekiraj...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 17 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Wed 24 Nov - 12:36

pokerjocker wrote:
ebenica wrote:
pokerjocker wrote:
violator wrote:
ti imaš sreće kaj je ovo internet.

ne kužim te. to kao da bi me došao zatuć ili bi htio popušit? nije ti jasan post.. :)
boli me kurac kaj ti kužiš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 17 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by pokerjocker Wed 24 Nov - 12:40

ebenica wrote:
pokerjocker wrote:
ebenica wrote:
pokerjocker wrote:
violator wrote:
ti imaš sreće kaj je ovo internet.

ne kužim te. to kao da bi me došao zatuć ili bi htio popušit? nije ti jasan post.. :)
boli me kurac kaj ti kužiš.

znači ipak je o kurcu riječ. ok, sve jasno.
pokerjocker
pokerjocker

Posts : 899
2017-09-13


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 17 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by IL Risorto Wed 24 Nov - 12:40

Dakle,kad bi svi bili cijepljeni,opet bi smo imali između 15-20 umrlih dnevno,jako učinkovito cjepivo,rekao bih. :cleanteeth
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 17 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by pokerjocker Wed 24 Nov - 12:42

IL Risorto wrote:Dakle,kad bi svi bili cijepljeni,opet bi smo imali između 15-20 umrlih dnevno,jako učinkovito cjepivo,rekao bih. :cleanteeth

da jesu, još prošle godine, ovog zadnjeg soja ne bi niti bilo pa bi i smrtnost bila daleko manja.
pokerjocker
pokerjocker

Posts : 899
2017-09-13


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 17 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Wed 24 Nov - 12:43

pokerjocker wrote:
ebenica wrote:
pokerjocker wrote:
ebenica wrote:
pokerjocker wrote:
violator wrote:
ti imaš sreće kaj je ovo internet.

ne kužim te. to kao da bi me došao zatuć ili bi htio popušit? nije ti jasan post.. :)
boli me kurac kaj ti kužiš.

znači ipak je o kurcu riječ. ok, sve jasno.
naravno da je jasno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 17 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by kic Wed 24 Nov - 12:44

mutava baštarda wrote:
IL Risorto wrote:Jedna stvar mi nije jasna.Danas imamo preko 50% cijepljenih,puno preobljelih ali broj zaraženih i hospitaliziranih nije ništa manji nego kad nitko nije bio cjepljen.Kako to,kako to ? scratch
Tajna vjere

badday
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 17 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by ljubo1212 Wed 24 Nov - 12:46

IL Risorto wrote:Dakle,kad bi svi bili cijepljeni,opet bi smo imali između 15-20 umrlih dnevno,jako učinkovito cjepivo,rekao bih. :cleanteeth
ne bi, otkud ti to?
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 17 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by ljubo1212 Wed 24 Nov - 12:47

mutava baštarda wrote:
ljubo1212 wrote:
IL Risorto wrote:Jedna stvar mi nije jasna.Danas imamo preko 50% cijepljenih,puno preobljelih ali broj zaraženih i hospitaliziranih nije ništa manji nego kad nitko nije bio cjepljen.Kako to,kako to ? scratch
odakle izvirete tako nasušno potrebiti, bokte :D
tako to što si prije cijepljenja imao lockdown, pridržavanje pravila, danas em se ne cijepite em težite anarhiji, zato vas manje od 50% činite preko 70% umrlih po bolnicama, pritom ste mlađi i s manje komorbiditeta nego oni cijepljeni
Nije li ove sezone i nakon nje bilo više mjera nego godinu prije? 
Faktčekiraj...
ne mogu pisati sporije nego što pišem, ali ti naravno kurca ne kužiš
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 17 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Wed 24 Nov - 12:48

ljubo1212 wrote:
IL Risorto wrote:Dakle,kad bi svi bili cijepljeni,opet bi smo imali između 15-20 umrlih dnevno,jako učinkovito cjepivo,rekao bih. :cleanteeth
ne bi, otkud ti to?
valjda matematikom po kojoj svaki dan umre toliko cjepljenih.
faktčekiraj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 17 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by IL Risorto Wed 24 Nov - 12:48

pokerjocker wrote:
IL Risorto wrote:Dakle,kad bi svi bili cijepljeni,opet bi smo imali između 15-20 umrlih dnevno,jako učinkovito cjepivo,rekao bih. :cleanteeth

da jesu, još prošle godine, ovog zadnjeg soja ne bi niti bilo pa bi i smrtnost bila daleko manja.
Možda bi onda bio neki drugi,izgleda kako je ovo dosta prilagodljiv virus,mada su sve to nagađanja što bi bilo kad bi bilo.
Ne može se iskorijeniti gripa koja je sezonska,pa tako se neće iskorijenit niti covid,mora se naučit živit ili umrijet s tim.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 17 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda Wed 24 Nov - 12:50

ljubo1212 wrote:
mutava baštarda wrote:
ljubo1212 wrote:
IL Risorto wrote:Jedna stvar mi nije jasna.Danas imamo preko 50% cijepljenih,puno preobljelih ali broj zaraženih i hospitaliziranih nije ništa manji nego kad nitko nije bio cjepljen.Kako to,kako to ? scratch
odakle izvirete tako nasušno potrebiti, bokte :D
tako to što si prije cijepljenja imao lockdown, pridržavanje pravila, danas em se ne cijepite em težite anarhiji, zato vas manje od 50% činite preko 70% umrlih po bolnicama, pritom ste mlađi i s manje komorbiditeta nego oni cijepljeni
Nije li ove sezone i nakon nje bilo više mjera nego godinu prije? 
Faktčekiraj...
ne mogu pisati sporije nego što pišem, ali ti naravno kurca ne kužiš
Alemka :love

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 17 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda Wed 24 Nov - 12:52

IL Risorto wrote:
pokerjocker wrote:
IL Risorto wrote:Dakle,kad bi svi bili cijepljeni,opet bi smo imali između 15-20 umrlih dnevno,jako učinkovito cjepivo,rekao bih. :cleanteeth

da jesu, još prošle godine, ovog zadnjeg soja ne bi niti bilo pa bi i smrtnost bila daleko manja.
Možda bi onda bio neki drugi,izgleda kako je ovo dosta prilagodljiv virus,mada su sve to nagađanja što bi bilo kad bi bilo.
Ne može se iskorijeniti gripa koja je sezonska,pa tako se neće iskorijenit niti covid,mora se naučit živit ili umrijet s tim.
prosječna smrtnost zadnji put kada je objavljeno je za godinu viša od smrtnosti od svih uzroka.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 17 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 17 of 50 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 33 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum