ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona novosti i spoznaje

Page 13 of 50 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 31 ... 50  Next

Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 13 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber 24/11/2021, 00:28

Sovak wrote:
veber wrote:
Sovak wrote:
aben wrote:
Sovak wrote:
newuser wrote:Gledao sam neki dan nekog švabu koji je imao predavanje pred dosta ljudi mislim da je sada cenzuriran, odlican video. Ukratko, kaže Herr da je ovo sve isplanirano nabrojao je 5 ljudi (IT sektor) koji imaju vise bogatstva nego cijeli BDP EU. Kaze kontrolirani kaos koji ce dovesti i do gradjanskog rata, nakon toga ovi ulijecu kao spasitelji sa osobnim dohotkom i digitalizacijom novca, tako da je to potpuna kontrola drzave nad pojedincem. Kaze najjaci adut im je okrenuti ljude jedne protiv drugih sto ide dobro kako vidimo. Još kaže da je nekakav napisao knjigu o tome izdao je 2020 i sve se po tome radi. Navodi i da kako vrijeme odmice sve se vise koriste bizarnim lazima tu smo svjedoci sto jest jest  pirat
Mozda je i ovo jos jedna od mnogih teorija zavjere...vrijeme bude pokazalo.

Odličan ti je zato kaj govori ono kaj ti zapravo hoćeš slušati. Nekomu drugomu je bedak teoretičar urota belosveckih.


A država te odavno nadzire u svim aspektima .... jedino ak te nigdje nisu zabilježili kak rođenog, nisi vadil osobnu i dal otiske nikad nisi delal i bil u poreznom sustavu i slično ... i nemaš mobitel naravno.

a, evo i argumenat starosti

To su zapravo fakti. U sustavu si kak i svi mi ovdje i mogu se pratiti 99% tvojih aktivnosti od financijskih do kretanja i čega sve ne.

Jebote moja banka zna kad ''prdnem''.
pa zato neke zemlje niti ne razmišljaju o uvođenju kartičnog novca.
ja dio plaće primam u dobrom starom kešu.

a lako odjebeš "praćenja".
za početak se odspoji od interneta, odjebi pametne telefone, općenito telefone, ne koristi tv, radio na uređaju mlađem od 50g.
ne vozi auto proizveden nakon 95e.

u hrvatskoj nemreš tražiti isplatu u kešu jer su se davno za to pobrinuli.

Taj keš, ak tvoj poslodavac ne vara državu Njemačku, on uredno ubaci u svoj sustav koji god bil da ga je tebi isplatil.

I eto ti porezne. A oni i banke su gori od OZN-e 1945.
i kaj će meni porezna napraviti, govorim za finazamt u njemačkoj kaj je meni airbus isplatio kompletnu plaću na ruke u računovodstvu?

apsolutno nikaj. niti imaju bilo kakvu pravnu osnovu pitati me što radim sa svojim novcem.

a ista ta njemačka mi priznaje na temelju moje izjave da uzdržavam oca, bivšu, djecu, kupnju laptopa, programa, odlazak u hrvatsku, dolazak djece i uže obitelji i blablablabla.

i sve to nađeš na njihovim službenim stranicama.

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 13 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 24/11/2021, 00:30

Glupkakurac wrote:
kaya wrote:Uvjeravanje nema smisla. Samo kazna, novčana, velika i obavezno cijepljenje.
To vam je kao da nema zakonskog ograničenja brzine i uvjeravate ljude da nije dobro voziti se 250 na sat godinama.
A oni se pozivaju na slobodu da se voze brzinom kojom žele jer je automobil njihov.
Samo kazna pali..u svemu.


A živa je... cheers

Fakat ... već sam se zabrinul gdje su ti halteri?

Kayo pozdrav. I tebi Brende.

Idem u krpe.

Noć.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 13 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by darth_vader 24/11/2021, 00:39

aben wrote:
Sovak wrote:
aben wrote:
Sovak wrote:
aben wrote:
Sovak wrote:Uostalom ... koliko vas ovdje su školovani epidemiolozi ... imali koji tu na forumu?

ah, the school argument.. :tu

Ne mora ti biti argument.

Ali pitam ... je li moguće da se s interneta može naučiti sve kaj se tiče cjepiva i epidemiologije, a na med faksu nikaj?

Ak je tak ... koji će nam kurac med faks?

da si reko da je li se ki od vos vode bavi epidemijologijon, jo ne bi imo nišće protiv...ali spominjati institucije di se drogiro i jebe nekoliko godin na račun roditeljov, malo je neumjesno


Bavim se ja npr. iz hobija heraldikom, veksilologijom, grafikom  ... sa svačim nečim, ali nisam stručnjak u tomu.


To kaj se bavim Corelom, ne znači da ga znam u svaku postavku. Znam realno 5% postavki koristiti. Ono kaj mi treba za hobi.

I sad bum solil pamet školovanom grafičaru?

ali jo sun školovani elektrotehničar ki ne razlikuje dijodu od tranzistora

Zahvali Krmpi i Joži na tome, al' ako nisi savlada Theveninov teorem onda jebi ga, falija si sigurno školu... :D...barem te Bašićka naučila kako se u Bukovici izgovara trideset... : )
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 13 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by darth_vader 24/11/2021, 00:40

Sovak wrote:
Glupkakurac wrote:
kaya wrote:Uvjeravanje nema smisla. Samo kazna, novčana, velika i obavezno cijepljenje.
To vam je kao da nema zakonskog ograničenja brzine i uvjeravate ljude da nije dobro voziti se 250 na sat godinama.
A oni se pozivaju na slobodu da se voze brzinom kojom žele jer je automobil njihov.
Samo kazna pali..u svemu.


A živa je... cheers

Fakat ... već sam se zabrinul gdje su ti halteri?

Kayo pozdrav. I tebi Brende.

Idem u krpe.

Noć.

Noć stari, sanjaj haltere... Aben će sigurno... : )
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 13 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 24/11/2021, 00:42

Gnječ wrote:
Sovak wrote:Uostalom ... koliko vas ovdje su školovani epidemiolozi ... imali koji tu na forumu?

ako nisi još primijetio i školovani epidemiolozi priznaju da o ovom virusu ne znaju ništa. tek otkrivaju polako kako ovaj virus funkcionira u tijelu. ako si primjetio a nisi ja ovdje već dvije godine stavljam linkove na razne stručne radove kako koji virolog nešto otkrije. da si bio pametan a nisi i da si to čitao a nisi ti bi znao stvari istovremeno sa virolozima koji su ih otkrili. plus toga ovo znanje ovdje objavljeno nema niti jedan doktor u općoj i specijalističkoj praksi jednostavno zato jer znam da ih boli kurac ne čitaju stručne radove, nemaju vremena i ne bi vjerovao jako puno hrvatskih doktora ne zna engleski.

tako da pitam te čemu tvoje pitanje?

Mislim, cini mi se, pretpostavljam, strahujem, izgleda kao da.. je Sovak ovo preskocio.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 13 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by pokerjocker 24/11/2021, 00:43

veber wrote:
pa ja se bavim rimom.
od julija cezara, u biti njegovog ubojstva pa do marka aurelija i malo produženo na njegovog sina komoda.
kao završeni strojar ne mogu se titalizirati kao povjesničar, ali to ne znači da akademska zajednica ne prati moje upise ili mi ne pošalje kakav upit ili me citira u svojim objavama-naravno kao amatera-stručnjaka za taj dio.
mogao bi i diplomirati da mi to nekaj znači-papir.

tako da ti je usporedba prilično loša.

ima ekipe sa završenim faxovima pa vidimo kako završe.
tako da...


meni je fascinantno kak ti u svakom postu bez obzira na temu  uspiješ nahvalit sebe :D
pokerjocker
pokerjocker

Posts : 899
2017-09-13


kic likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 13 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by aben 24/11/2021, 00:46

Glupkakurac wrote:
aben wrote:
Sovak wrote:
aben wrote:
Sovak wrote:
aben wrote:
Sovak wrote:Uostalom ... koliko vas ovdje su školovani epidemiolozi ... imali koji tu na forumu?

ah, the school argument.. :tu

Ne mora ti biti argument.

Ali pitam ... je li moguće da se s interneta može naučiti sve kaj se tiče cjepiva i epidemiologije, a na med faksu nikaj?

Ak je tak ... koji će nam kurac med faks?

da si reko da je li se ki od vos vode bavi epidemijologijon, jo ne bi imo nišće protiv...ali spominjati institucije di se drogiro i jebe nekoliko godin na račun roditeljov, malo je neumjesno


Bavim se ja npr. iz hobija heraldikom, veksilologijom, grafikom  ... sa svačim nečim, ali nisam stručnjak u tomu.


To kaj se bavim Corelom, ne znači da ga znam u svaku postavku. Znam realno 5% postavki koristiti. Ono kaj mi treba za hobi.

I sad bum solil pamet školovanom grafičaru?

ali jo sun školovani elektrotehničar ki ne razlikuje dijodu od tranzistora

Zahvali Krmpi i Joži na tome, al' ako nisi savlada Theveninov teorem onda jebi ga, falija si sigurno školu... :D...barem te Bašićka naučila kako se u Bukovici izgovara trideset... : )

nis, ali sun mogo savladati bocu pelinkovca i nakon toga na buri zamotati džoint bez prosuti mrvicu, je se to broji pod školovanje?
i znun kako se trideset reče u bukovici, i ni me srun reći da bi se cijepi za djir po halterima...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


kic likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 13 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by darth_vader 24/11/2021, 00:50

aben wrote:
Glupkakurac wrote:
aben wrote:
Sovak wrote:
aben wrote:
Sovak wrote:
aben wrote:
Sovak wrote:Uostalom ... koliko vas ovdje su školovani epidemiolozi ... imali koji tu na forumu?

ah, the school argument.. :tu

Ne mora ti biti argument.

Ali pitam ... je li moguće da se s interneta može naučiti sve kaj se tiče cjepiva i epidemiologije, a na med faksu nikaj?

Ak je tak ... koji će nam kurac med faks?

da si reko da je li se ki od vos vode bavi epidemijologijon, jo ne bi imo nišće protiv...ali spominjati institucije di se drogiro i jebe nekoliko godin na račun roditeljov, malo je neumjesno


Bavim se ja npr. iz hobija heraldikom, veksilologijom, grafikom  ... sa svačim nečim, ali nisam stručnjak u tomu.


To kaj se bavim Corelom, ne znači da ga znam u svaku postavku. Znam realno 5% postavki koristiti. Ono kaj mi treba za hobi.

I sad bum solil pamet školovanom grafičaru?

ali jo sun školovani elektrotehničar ki ne razlikuje dijodu od tranzistora

Zahvali Krmpi i Joži na tome, al' ako nisi savlada Theveninov teorem onda jebi ga, falija si sigurno školu... :D...barem te Bašićka naučila kako se u Bukovici izgovara trideset... : )

nis, ali sun mogo savladati bocu pelinkovca i nakon toga na buri zamotati džoint bez prosuti mrvicu, je se to broji pod školovanje?
i znun kako se trideset reče u bukovici, i ni me srun reći da bi se cijepi za djir po halterima...

Mislim da je to sasvim pristojno predznanje za diplomirati u gradu... : )
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

niels likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 13 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by darth_vader 24/11/2021, 00:54

pokerjocker wrote:
veber wrote:
pa ja se bavim rimom.
od julija cezara, u biti njegovog ubojstva pa do marka aurelija i malo produženo na njegovog sina komoda.
kao završeni strojar ne mogu se titalizirati kao povjesničar, ali to ne znači da akademska zajednica ne prati moje upise ili mi ne pošalje kakav upit ili me citira u svojim objavama-naravno kao amatera-stručnjaka za taj dio.
mogao bi i diplomirati da mi to nekaj znači-papir.

tako da ti je usporedba prilično loša.

ima ekipe sa završenim faxovima pa vidimo kako završe.
tako da...


meni je fascinantno kak ti u svakom postu bez obzira na temu  uspiješ nahvalit sebe :D

Umjerenost u svemu nadasve, al su mu barem komentari uvijek britki... : )
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 13 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 24/11/2021, 01:01

Noor wrote:
Sovak wrote:
aben wrote:
Sovak wrote:Uostalom ... koliko vas ovdje su školovani epidemiolozi ... imali koji tu na forumu?

ah, the school argument.. :tu

Ne mora ti biti argument.

Ali pitam ... je li moguće da se s interneta može naučiti sve kaj se tiče cjepiva i epidemiologije, a na med faksu nikaj?

Ak je tak ... koji će nam kurac med faks?
A ti stvarno mislis da se ortopedi i nefrolozi bave i epidemiologijom?! :^0

Beros je neurokirurg, Bubašica spec. medicine rada i sporta....svjetlosnim godinama daleko od epidemiologije...
A laju na TV svaki dan....

On niti ne treba biti epidemiolog.

On je ministar zdravstva. Dakle političar.

I oko sebe ima ljude iz Andrije Štampara i Frana Mihaljevića, pa valjda se s njima konzultira skup s HZJZ i onim stožerom. Ili ti misliš da ne?

Si ti epidemiolog .. jesi kaj ne?

Ja nisam.

Ovi https://bfm.hr/ jesu.

Oni veliju da je sve zajebancija i svecka urota?

OK ... nek bude.

Imaš zakon o zaštiti pučanstva od zaraznih bolesti.

Čitaj ga.

Tamo piše tko, kaj, kad, gdje i zakaj.

Samo sam ga preletil. I pobegel kad sam videl kaj se sve može.

Vrlo je fašističan zapravo.

Nimalo demokratičan.

Tek sada znam da nikaj ne znam.

Ovaj put fakat ''noć''.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 13 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha 24/11/2021, 01:15

Sovak wrote:
michaellcmacha wrote:
Sovak wrote:
Noor wrote:
Speare Shaker wrote:
Noor wrote:
Speare Shaker wrote:
Noor wrote:a virus ide dalje!!

Brojevi novozaraženih (nažalost, ne i preminulih, ali oni uobičajeno malo kasne za novozaraženima) već stagniraju, a do kraja mjeseca će početi i ozbiljno opadati.
I to usprkos velikoj posjećenosti utakmici u Splitu i skupu u Zagrebu.
Ni virus ne može protiv prirode.
ništa neobično, tako je bilo i s prva 3 vala
no, znamo li da 5. neće biti? ili 6.?

Petog će sigurno biti. Ne postoji još dovoljna razina kolektivnog imuniteta u stanovništvu (najmanje 90%, lako moguće i 95%, stečenog na različite načine).
Hoće li i šestog, još nisam siguran, ali vjerojatno hoće.
na žalost, nema imuniteta, jer vidimo da dolazi do infekcija cijepljenih

Infekciju virusom može dobiti svatko, cijepljen i necijepljen. 

Cjepivom sprečavamo da nas virus ne hiti u bolest (ili ubije), samim time smo i kraće vrijeme kliconoše jer antitijela odrade svoje, a ne da uđe u organizam.

Kak i kod svih ostalih cjepiva nema jamstva da će djelovati 100%.

Uvijek će jedan postotak ljudi i uz cijepljenje zbog raznih razloga razviti simptome bolesti i umrijeti.
To upće nije točno i to upravo brojevi i pokazuju, naravno treba imati malo dobre volje i uključiti zdrav razum i malo si dati truda u iščitavanju brojeva i odnosa među kategorijama

Ne iščitavam više ničije brojeve jer svaka budala može složiti svoju matematiku i igrati se grafovima i manipulirati psihom.

Svi smo tomu podložni - i anti i pro.

Kad sam odjebal sve te pizdarije slika mi je postala bistra jer više nije bila zatrpana šumom informacija.

Cijepljenje nije belosvecka urota Miha.
Evo sad si bar meni razjasnio što tebe potiče i drži na određenoj trasi... Ne zanimaju te činjenice, nego je tvoj stav donešen na temelju tvog iskustva. Ok ali to ti nije opravdanje da konkretno mene trpaš u koš sa ravnozemljašima i teoretičarima urota i zavjera... Ja se imam u planu cijepiti sa prvim učinkovitim cjepivom koje neće biti kompromitirano sa za sada ogromnim brojem nuspojava koje potencijalno mogu ugroziti moje zdravstveno stanje. Ovu bolest sam krajem veljačeni početkom ožujka prebolio, također i moja supruga, s tim da smo imali različite simptome i različit imunološki odgovor. Od onda do današnjeg dana doslovno nisam imao niti najmanjih zdravstcenih peoblema, uredno trošim terapiju, koristim kvalitetne suplemente, ne trošim cigarete, alkohol i droge i sasvim dobro se osjećam.
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 13 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by pokerjocker 24/11/2021, 01:26

michaellcmacha wrote:
Evo sad si bar meni razjasnio što tebe potiče i drži na određenoj trasi... Ne zanimaju te činjenice, nego je tvoj stav donešen na temelju tvog iskustva. Ok ali to ti nije opravdanje da konkretno mene trpaš u koš sa ravnozemljašima i teoretičarima urota i zavjera... Ja se imam u planu cijepiti sa prvim učinkovitim cjepivom koje neće biti kompromitirano sa za sada ogromnim brojem nuspojava koje potencijalno mogu ugroziti moje zdravstveno stanje. Ovu bolest sam krajem veljačeni početkom ožujka prebolio, također i moja supruga, s tim da smo imali različite simptome i različit imunološki odgovor. Od onda do današnjeg dana doslovno nisam imao niti najmanjih zdravstcenih peoblema, uredno trošim terapiju, koristim kvalitetne suplemente, ne trošim cigarete, alkohol i droge i sasvim dobro se osjećam.

osim vitamina c sve ostalo je prevara i bacanje novaca, posebno oni kompleksi di natrpaju 89 minerala i104 vitamina, sve tvari iz hrana uvijek se bolje vežu u organizmu od ovih sranja.
pokerjocker
pokerjocker

Posts : 899
2017-09-13


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 13 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha 24/11/2021, 01:31

Sovak wrote:
michaellcmacha wrote:
Sovak wrote:
AssadNaPodmornici wrote:evo zaista ovi luđaci naručuju za EU pazi ovo 5milijardi cijepiva. hahaha. šta će vas bostati haha

Izgleda da su Izraelci luđi od sviju nas ... kreću s cijepljenjem djece starije od 5 godina.

Veliš idu se samoubiti nakon svega kaj su prošli?

Oni jesu opičeni, ali nisu nacionalne samoubojice.
Pa jesu luđi, ne bi bilo zgorega da baciš pogled na njihpve javne korespondencije, struke, politike javnih osoba... Oni su doslovno izbezumljeni i u ovom trenutku mnogi od njih izlaze u javnost sa tezom da potezi koje zdravstvene vlasti povlače su sve samo ne promišljeni... Mnogi od njih su rezignirani i nimalo uvjereni u pozitivan ishod tih aktivnosti


Samo ovo može biti relevantno. A to su epidemiolozi kaj se tiče zaraznih bolesti.

Siguran sam da oni imaju tim epidemiologa koji odvaže kaj treba delati.

Jesu li svi suglasni? Nisu .. niti budu. Uvijek postoji sučeljavanje. A i bude raznih interesa. Tko bu to sve pohvatal?

Ali to tijelo je većinski i između sebe dogovorilo mjere temeljem svojih analiza i krenulo se s cijepljenjem.

Da buju Židovi krenuli cijepljenjem ubijati svoju djecu ... to je dosta smjela tvrdnja.

Miha, nisam epidemiolog, nisam nutricionist, nisam zubar, nisam kardiolog ... evo jučer doznah da pojam pacijent ne znači samo bolesnik koji se liječi nego i svaki zdravi korisnik zdravstvene usluge koji tu uslugu koristi bilo zbog prevencije ili pregleda.

Sad svi sve znaju, a ja nakon svega zapravo kužim da realno ne znam puno toga, a još manje da znam sve o cjepivu.

Ali znam da nisam imal nikakve nuspojave kak dvaput cijepljen, da me ako vjerujem struci, ljudima koji su studirali i radili epidemiologiju može zaštiti od težih oblika bolesti i smrti gotovo s 90% vjerojatnosti.

Kad bum išel zubaru epidemiologa ne bum pital za krunicu ili plombu nego zubara.

Je l' plomba na zubu 100% jamči da ti ispod te plombe opet ne bu nastal karijes? Ne jamči.

E sad ... odi kod tri zubara i za jedan zub ti buju rekli tri pristupa liječenja kvarnog zuba.

Ali buš ipak išel zubaru popraviti zub i metnuti plombu ... ili krunicu. Ipak su to oni studirali pol desetljeća.

Ne buš gledal grafove koje postaju oni koji u plombi vide čipiranje ljudi ili koji vele da ta plomba može ubiti čovjeka.

Nakon vlastitih iskustava s COVID-om tak to gledam.
Pa koji kurac onda za šefa stručnog stožera nisu stavili epidemiologa, nego onu antihrvatsku milicijsku sklepu, da nam svaki dan objašnjava "stručno" kretanja epidemije... Isti kurac u srbiji tamo pamet prosipa oftalmolog, u austriji lik koji operira hemoroide... I tako dalje... Dobro sam te skužio ravnaš stvari oko sebe po sebi , a to tako ne ide... I usput nuspojave od cjepiva ti se mogu pojaviti u razdoblju od 2 godine od primjene... Naravno ne dao Bog da ti se to dogodi, ali nije isključeno... Onih 90% objesi mačku o rep... To su te slagali... Već sad je to manje od 70%, a 30% i kusur vjerojatnosti da se mođeš teško rszboljeti i 20%i kusur da možeš umrijeti te baš i ne bi trebalo držati u uvjerenju da si siguran jer nisi...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 13 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by darth_vader 24/11/2021, 01:36

Ti si nešto drugo Miha... Ako postoji i minimalna mogućnost komplikacija kod tebe, naravno da bi morao biti izuzet... Jebi ga, sve je to jedno veliko sranje i pitanje je nazire mu se kraj uopće...unazad tjedan dana dvoje poznatih otišlo gdje živim. Ne bira jesi li vakser ili antivakser, jednostavno ljudi često prekrasno skuže da nešto nije u redu... Jako podmukao virus. Za sve uvjetno rečeno zdrave, poželjno je razmisliti o zaštiti, samo to...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 13 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha 24/11/2021, 01:37

kaya wrote:Umjesto svih 158 mjera mjesečno Koje donose  dvije godine  treba donjeti samo jednu jedinu.
Novčana kazna 2000 eura u slučaju da netko odbije obvezno cijepljenje. Kada plati a ne cijepi se opet ga možeš kazniti za isto,  znači ponavlja.
I tu će umrijeti za mjesec dana građanski rat, cijepljeni vs necijepljeni, urote, internet infektolozi, statistike, tajna predavanja, ivermectin, soda bikarbon, protesti i sve ostalo.
Nastati će mir. Samo jedna mjera.
Ovo je s moje točke gledišta neprihvatljivo i tko god ima ovaj rezon uključujući i tebe se stavlja izravno na neprijateljsku stranu, ja osobno bih bio spreman svim sredstvima se oduprijeti takvom rezonu, naglašavam svim sredstvima

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 13 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha 24/11/2021, 01:46

Glupkakurac wrote:Ti si nešto drugo Miha... Ako postoji i minimalna mogućnost komplikacija kod tebe, naravno da bi morao biti izuzet... Jebi ga, sve je to jedno veliko sranje i pitanje je nazire mu se kraj uopće...unazad tjedan dana dvoje poznatih otišlo gdje živim. Ne bira jesi li vakser ili antivakser, jednostavno ljudi često prekrasno skuže da nešto nije u redu... Jako podmukao virus. Za sve uvjetno rečeno zdrave, poželjno je razmisliti o zaštiti, samo to...
Nisam ja ništa drugo, opisivao sam metamorfozu liječnice mojih roditelja, pisao sam o stajalištima liječnika kojinje šef otorine u sisku, njegove glavne sestre, mog doktora i sestre u mojoj obiteljskoj ordinaciji... Ti ljudi moraju raditi kako im se kaže, a kako rekoh na početku priče pa sve do unazadn6 mjeseci su imali svoje stavove kpji se pod pritiskom i prisilom mijenjaju... Ja sam također bio na početku pod utjecajem i dojmom određenih projekcija, sreća da sam tada spremao i dokumebtirao ogroman broj podataka koje sada mogu uspoređivati sa ovom aktualnom situacijom... Uglavnom svako od nas ima neka svoja iskustva i na temelju istih donosi zaključke i sudove, a to nije ispravno... Jer eto meni je u 4 dana umrlo troje susjeda i svi troje su bili cijepljeni dvodozno i sad bih ja trebao zaključivati da je problem u cjepivu, možda je a možda i nije, uglavnom su oni umrli... Ne prestari, negativni na covid i cijepljeni...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 13 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha 24/11/2021, 01:49

michaellcmacha wrote:
kaya wrote:Umjesto svih 158 mjera mjesečno Koje donose  dvije godine  treba donjeti samo jednu jedinu.
Novčana kazna 2000 eura u slučaju da netko odbije obvezno cijepljenje. Kada plati a ne cijepi se opet ga možeš kazniti za isto,  znači ponavlja.
I tu će umrijeti za mjesec dana građanski rat, cijepljeni vs necijepljeni, urote, internet infektolozi, statistike, tajna predavanja, ivermectin, soda bikarbon, protesti i sve ostalo.
Nastati će mir. Samo jedna mjera.
Ovo je s moje točke gledišta neprihvatljivo i tko god ima ovaj rezon uključujući i tebe se stavlja izravno na neprijateljsku stranu, ja osobno bih bio spreman svim sredstvima se oduprijeti takvom rezonu, naglašavam svim sredstvima
E jebiga sad probaj razmisliti kud ode to sve kad bi nas dvoje zsratili, ili ja i sovak, ili ja i marcel, brend, ljubo i tko sve ne... Ipak tu nešto ne štima...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 13 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha 24/11/2021, 01:56

pokerjocker wrote:
michaellcmacha wrote:
Evo sad si bar meni razjasnio što tebe potiče i drži na određenoj trasi... Ne zanimaju te činjenice, nego je tvoj stav donešen na temelju tvog iskustva. Ok ali to ti nije opravdanje da konkretno mene trpaš u koš sa ravnozemljašima i teoretičarima urota i zavjera... Ja se imam u planu cijepiti sa prvim učinkovitim cjepivom koje neće biti kompromitirano sa za sada ogromnim brojem nuspojava koje potencijalno mogu ugroziti moje zdravstveno stanje. Ovu bolest sam krajem veljačeni početkom ožujka prebolio, također i moja supruga, s tim da smo imali različite simptome i različit imunološki odgovor. Od onda do današnjeg dana doslovno nisam imao niti najmanjih zdravstcenih peoblema, uredno trošim terapiju, koristim kvalitetne suplemente, ne trošim cigarete, alkohol i droge i sasvim dobro se osjećam.

osim vitamina c sve ostalo je prevara i bacanje novaca, posebno oni kompleksi di natrpaju 89 minerala i104 vitamina, sve tvari iz hrana uvijek se bolje vežu u organizmu od ovih sranja.
Ja nabavljam suplemente preko nutrimedice, i to zasebno c vitamin, zasebno d vitamin, zasebno tokoferol, jedino b komplex, plus selen i cink i magnezija 3 vrste, oksid, citrat i malat... Mogao bih to sve nabrojano nabsvljsti i od renomiranijih tvrtki, ali nutrimedica se pokszala, u mom slučaju, kao sasvim solidna po tom pitanju i dok god budu nudili kvalitetnonzabsolidne novce to ću od njih nabavljati
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 13 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha 24/11/2021, 02:04

Od 15.04 do 15.09 og u cijeloj hrvatskoj kovid odjeli su bili doslovno prazni, a i prošle godine je to bio slučaj od dana kad je premijer rekao da smo pobijedili koronu pa sve do kraja rujna... I onda evo danima slušamo liječnike kako tvrde da se već dvije godine bez prekida bore sa smrtonosnim virusom i da su na izmaku snaga... Tko tu kome prodaje spike i u konačnici na kakvom su izmaku snaga kad su sve druge zdravstvene djelatnosti i djelatnici uključujući i obiteljsku medicinu podređeni dežurstvima i ispomoći na kovid odjelima...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 13 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 24/11/2021, 03:07

Sovak wrote:Uostalom ... koliko vas ovdje su školovani epidemiolozi ... imali koji tu na forumu?
nema. ali zato možemo u bilo koje doba poslušat one koji jesu na totalno drugom kraju svijeta, pa bih ti preporučio (i svakome) da odvojiš sat vremena svog života i poslušaš jednog od tvoraca barringtonove deklaracije, od njih troje, od koji su dvoje epidemiolozi i predavači na oxfordu i harvardu a treći je vlasnik 3 doktorata na stamfordu i predavač na istome, i tu deklaraciju je poduprlo par tisuća znanstvenika koji nisu na niti jedan način povezani sa "tvornicom pandemije" niti imaju interesa podržavati nešto. a te ljude su neki ministri i fauci proglasili debilima i lažnjacima a vjerojatno su to debili i za beroša i gestapo babu...

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 13 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest 24/11/2021, 03:09

pokerjocker wrote:
violator wrote:

A sto sad? Ocekivala ssm jos kakvu domisljatu posalicu, a ono .. nista. Mozda booster probudi kreativnost

znam ja dobro što si ti očekivala....Korona novosti i spoznaje - Page 13 Whatsa29
ti imaš sreće kaj je ovo internet.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 13 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 50 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 31 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum