ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor - Page 3 Empty Re: Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor

Post by RayMabus 22/11/2021, 17:27

Nakon što je predsjednik države Zoran Milanović u Našicama danas najavio kao će njegov Ured pozvati na razgovor austrijskog veleposlanika zbog zabrinutosti za "temeljne ljudske slobode" doznajemo da se to i dogodilo. Kako nam je potvrdio glasnogovornik Ureda predsjednika države Nikola Jelić, savjetnik Predsjednika Republike za vanjsku i europsku politiku Neven Pelicarić razgovarao je danas s Josefom Markusom Wuketichem, austrijskim veleposlanikom u Republici Hrvatskoj. Očiti je ovo odgovor predsjednika Milanovića na potez iz Beča gdje su, zbog njegove izjave da ga austrijske mjere protiv korone podsjećaju na fašizam, na razgovor pozvali hrvatskog veleposlanika u Austriji. 

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/doznajemo-milanovicev-savjetnik-obavio-razgovor-s-austrijskim-veleposlanikom-1541415 - www.vecernji.hr

RayMabus

Posts : 175363
2014-04-11


kic likes this post

Back to top Go down

Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor - Page 3 Empty Re: Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor

Post by veber 22/11/2021, 17:29

vuksadinare wrote:Austrijanci:'Je li ovaj normalan'
kada je kolinda bulaznila i okolo pijana se naslikavala onda ti je to bilo jako kuul.

ovdje u njemačkoj navode milanovića kao rijetkog koji je rekao istinu.
a njemački političari daju izjave da nemaju namjeru uvoditi nacističke metode kao austrija.

nitko u beču nije pozvao njemačkog ambasadora zbog toga.

jesu li događaji u ostatku eu u vidu paljenja autiju, protesta, izubijanih drotova neki koji žele rušiti kradezej.

bulazniš po običaju.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor - Page 3 Empty Re: Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor

Post by Brain32 22/11/2021, 17:30

kic wrote:
ja ga volim

zoki! zoki! zoki!
Najbolji predsjednik RH od 1999.
Opće me boli kurac kaj si jedna Austrija misli, osim toga imaju i sami problema u svom dvorištu koje bi im bilo pametnije rješavati umjesto trošiti energiju i resurse za prodavanje demagogije pozivanjem našeg ambasadora. Koji si kurac oni uopće zamišljaju, da nije bilo Hitlera ne bi ih ni Mađari znali nać na karti...
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


kic and Noor like this post

Back to top Go down

Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor - Page 3 Empty Re: Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor

Post by Noor 22/11/2021, 18:40

kic wrote:
ja ga volim

zoki! zoki! zoki!
i ja, a nisam glasala za njega

dosta mi je političke korektnosti, dosta mi je jalovih "diplomatskih" izjava kojima se ništa ne rješava, osim čuva osobna pozicija, dosta mi je licemjernih umišljenih i uštogljenih, s planine sišlih aparatčika koji nam pred očima bestijalno kradu i nikome ništa, jebomupasmater, pa neko mora reći DOSTA ...bobu bob, a popu pop

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


kic likes this post

Back to top Go down

Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor - Page 3 Empty Re: Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor

Post by AssadNaPodmornici 22/11/2021, 18:42

Zoki je najbolji RH predsjednik, pa skoro u rangu Tuđmana, aj ipak ne, ali ono .. zadnjih 20godina daleko najbolji predsjednik.

A vidim ovoga jadnog vuka što laje protiv zokija, baš mi vuče gubiš ono malo respekta..

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Noor likes this post

Back to top Go down

Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor - Page 3 Empty Re: Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor

Post by kic 22/11/2021, 18:44

Noor wrote:
kic wrote:
ja ga volim

zoki! zoki! zoki!
i ja, a nisam glasala za njega

dosta mi je političke korektnosti, dosta mi je jalovih "diplomatskih" izjava kojima se ništa ne rješava, osim čuva osobna pozicija, dosta mi je licemjernih umišljenih i uštogljenih, s planine sišlih aparatčika koji nam pred očima bestijalno kradu i nikome ništa, jebomupasmater, pa neko mora reći DOSTA ...bobu bob, a popu pop

da, nisam ni ja glasao, al drago mi je da je nepotkupljiv i govori razborito većinom zapravo..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Noor and AssadNaPodmornici like this post

Back to top Go down

Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor - Page 3 Empty Re: Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor

Post by Noor 22/11/2021, 18:45

kic wrote:
Noor wrote:
kic wrote:
ja ga volim

zoki! zoki! zoki!
i ja, a nisam glasala za njega

dosta mi je političke korektnosti, dosta mi je jalovih "diplomatskih" izjava kojima se ništa ne rješava, osim čuva osobna pozicija, dosta mi je licemjernih umišljenih i uštogljenih, s planine sišlih aparatčika koji nam pred očima bestijalno kradu i nikome ništa, jebomupasmater, pa neko mora reći DOSTA ...bobu bob, a popu pop

da, nisam ni ja glasao, al drago mi je da je nepotkupljiv i govori razborito većinom zapravo..
ja se iskreno nadam da neće stati

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


kic likes this post

Back to top Go down

Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor - Page 3 Empty Re: Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor

Post by Noor 22/11/2021, 18:58

AssadNaPodmornici wrote:Zoki je najbolji RH predsjednik, pa skoro u rangu Tuđmana, aj ipak ne, ali ono .. zadnjih 20godina daleko najbolji predsjednik.

A vidim ovoga jadnog vuka što laje protiv zokija, baš mi vuče gubiš ono malo respekta..
pa daj usporedimo onog šugavog lažova Mesića, beskičmenjaka ljigavu Lignju, pa i KGK...koja se, sada kad imamo Zokija vidimo, nije puno usudila, a tuči po hrvatskoj političkoj truloj močvari nikako...pa dokle treba šutjeti? narod nije imao podršku nikada i ni u čemu, a izabrali smo ih da rade za našu dobrobit i naše interese...a šta ovi rade? lažu, jezivo kradu, hapse, kažnjavaju, dijele, međusobno nas svađaju
ma nek se gone više, jedva čekam da Laura Kovesi počne otvarati onih 300+ predmeta koje je pripremila, pa kako je pomela rumunjsku mafijašku političku bagru, da pomete i ovu hrvatsku

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor - Page 3 Empty Re: Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor

Post by Brain32 22/11/2021, 18:58

Ja začudo jesam glasao za njega, nakon mase failova napokon pogodih...
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


veber likes this post

Back to top Go down

Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor - Page 3 Empty Re: Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor

Post by kic 22/11/2021, 19:00

Brain32 wrote:Ja začudo jesam glasao za njega, nakon mase failova napokon pogodih...

:D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor - Page 3 Empty Re: Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor

Post by Noor 22/11/2021, 19:01

Brain32 wrote:Ja začudo jesam glasao za njega, nakon mase failova napokon pogodih...
ja rulam s failovima :^0

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor - Page 3 Empty Re: Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor

Post by vuksadinare 22/11/2021, 19:09

AssadNaPodmornici wrote:Zoki je najbolji RH predsjednik, pa skoro u rangu Tuđmana, aj ipak ne, ali ono .. zadnjih 20godina daleko najbolji predsjednik.

A vidim ovoga jadnog vuka što laje protiv zokija, baš mi vuče gubiš ono malo respekta..
Razgovarao sam sa Franciskovicem koji je vrlo inteligentan covjek a kojeg je zoki danas napao i kojeg je strpao u ludaru zbog ranka ostojica za kojeg je rekao da pusta migrante u hrvatsku iz racunice novcane...a imao je francisko za to dokaze..naime rekao mi je..'ne vjerujte milanovicu on je prijetvoran'..zasto su nevinog covjeka,branitelja i oca dvoje djece zoki i ostojko u ludaru strpali?..samo zato sto je rekao da agenturu u logore se potrpa i da okaju grijehe i sto je imao i ima dokaze da je ostojko u dilu sa trgovcima migrantima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor - Page 3 Empty Re: Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor

Post by vuksadinare 22/11/2021, 19:11

...ja vise vjerujem francisku nego zokiju vi kako hocete..vjerujem covjeku koji je spreman se zrtvovat za druge
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor - Page 3 Empty Re: Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor

Post by vuksadinare 22/11/2021, 19:13

....i franisko je rekao da zoki radi za ruse i vucica
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor - Page 3 Empty Re: Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor

Post by vuksadinare 22/11/2021, 19:16

Francisko:'Milanovicu ti si lazac i agent'
.zoki danas


'...onaj ludjak na prosvjedu Franciskovic'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor - Page 3 Empty Re: Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor

Post by vuksadinare 22/11/2021, 19:18

..franciskovic na fejsu


'Milanovic je danas 'desnicar' kao i Tito.On sve radi zbog novca i utjecaja lopova i tajkuna Tedeskija i izdajice Mesica.'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor - Page 3 Empty Re: Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor

Post by Brain32 22/11/2021, 19:25

Ček jel to onaj naš đihadist?
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor - Page 3 Empty Re: Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor

Post by Noor 22/11/2021, 19:27

Brain32 wrote:Ček jel to onaj naš đihadist?

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/hrvatska/tko-je-marko-franciskovic-glavna-zvijezda-zagrebackog-prosvjeda-bio-je-u-zatvoru-presao-na-islam-i-zeli-vjersku-drzavu-zalaze-se-uvodenje-serijatskog-prava-u-hrvatskoj-1144758

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor - Page 3 Empty Re: Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor

Post by vuksadinare 22/11/2021, 19:29

Brain32 wrote:Ček jel to onaj naš đihadist?
To je iz zajebancije navlakusa..covjeka strpali u ludaru jer je otkrio trgovinu ljudima (migrantima) ostojka rankovica a neposredno i zokija
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor - Page 3 Empty Re: Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor

Post by vuksadinare 22/11/2021, 19:31

..interesantno kak su zoki i plenki tak lijepo caskali u vukovaru a kao na ratnoj nozi i teskoj svadji :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99001
2015-09-08


Back to top Go down

Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor - Page 3 Empty Re: Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor

Post by Brain32 22/11/2021, 19:35

vuksadinare wrote:
Brain32 wrote:Ček jel to onaj naš đihadist?
To je iz zajebancije navlakusa..covjeka strpali u ludaru jer je otkrio trgovinu ljudima (migrantima) ostojka rankovica a neposredno i zokija
Skužio sam da njegova priča nije baš čista ali ne znam baš sve detalje...znam samo da medijima nije za vjerovati ništa...
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor - Page 3 Empty Re: Milanović: Sad ćemo mi zvati austrijskog veleposlanika na razgovor

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum