ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tzv ANTIFAŠISTIČKA LIGA =ANTIHRVATSKA KOALICIJA

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

tzv ANTIFAŠISTIČKA LIGA =ANTIHRVATSKA KOALICIJA - Page 2 Empty Re: tzv ANTIFAŠISTIČKA LIGA =ANTIHRVATSKA KOALICIJA

Post by Sora 16/5/2014, 22:34

L
mortal-joint wrote:
Sora wrote:
  
Fašizam je bolest , smrt, raspad , agresija,  nasilje 
 A antifašizam je suprotivu tome
 

Pa ne glumataj vise ludakinju ti i tvoje podrepne muhe

da ja zaista imam te podrepne muhe koje ti spominješ
jedna takva moja podrepna muha imala bi više pameti, inteligencije, dosojanastva i značaja od tebe
a bolje bi i mirišala od tebe

Sve ovo što si navela za fašizam je kriva dijagnoza komunističkih krvoloka u suradnji sa njihovim saveznicima
to je upravo ono čime se zadnjih godina aktivnije bave malo istaknutiji stručnjaci ovog svijeta unutar i van naše države


A šta uopće s tobom pričati ?
Ti imaš rep. 
Ne bih se mučila bezveze s Repatima..

Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

tzv ANTIFAŠISTIČKA LIGA =ANTIHRVATSKA KOALICIJA - Page 2 Empty Re: tzv ANTIFAŠISTIČKA LIGA =ANTIHRVATSKA KOALICIJA

Post by Sora 16/5/2014, 22:36

mortal-joint wrote:
Sora wrote:
TO SU PSI RATA
TO SU PODJSRIVACI MRŽNJE KOJI SE HRANE TUĐIM BOLIMS I TRAGEDIJOM
GLUPIH I ZLOCESTIH ....
KOJI NAJVIŠE DOPRINOSE RATOVIMA I UBIJSNJIMA :kidd:

razarači Hrvatske u ratu i miru
svi oni koji su u ratu djelovali protiv Hrvatske i Hrvata a to čine i danas u miru

Kao da si opisala sama sebe
Ti ženo se skini s mojih tekstova i  ne prepisuje kokosko
 

Budi originalna ...
Kaj si išla u skolicu  nekakvu , ono... Bar SS? :tss


Last edited by Sora on 16/5/2014, 22:40; edited 1 time in total
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

tzv ANTIFAŠISTIČKA LIGA =ANTIHRVATSKA KOALICIJA - Page 2 Empty Re: tzv ANTIFAŠISTIČKA LIGA =ANTIHRVATSKA KOALICIJA

Post by Sora 16/5/2014, 22:39

Ero0 wrote:
Sora wrote:i
Jer
Sve je teza situacija i tonemo sve vise u probleme
Pa se nadaju ...da će narod iz očaja pristati uz njih 
 Hmmm

Ekipa koja ne zna što s državom, osim da je i dalje vode u još veću propast, i treba zamijeniti.
Takav je unas običa. Treba dati priliku novoj ekipi da stvari probaju promijeniti nabolje.
Eno ti primjer Mađarske. Desno usmjereni su ih izvukli iz krize... :aw 
Mene se ne tiče tomice Hrvatsku izvuci iz krize 
Neka budu desničari
Ne mogu biti ustasoidi
Ne mogu biti emigrantsko podzemlje , udbaski novi šljam iz službi
Neka budu pametni i oslobođeni predrasuda i gledaju u buducnos
 I neka pobjede na fer izborimaizborima
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

tzv ANTIFAŠISTIČKA LIGA =ANTIHRVATSKA KOALICIJA - Page 2 Empty Re: tzv ANTIFAŠISTIČKA LIGA =ANTIHRVATSKA KOALICIJA

Post by immortal 16/5/2014, 22:42

Sora wrote:
 
Budi originalna ...

JA SAM ORIGINAL HRVATICA
A TI NISI  lol! 

:aw
immortal
immortal

Female
Posts : 23153
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

tzv ANTIFAŠISTIČKA LIGA =ANTIHRVATSKA KOALICIJA - Page 2 Empty Re: tzv ANTIFAŠISTIČKA LIGA =ANTIHRVATSKA KOALICIJA

Post by aben 16/5/2014, 22:43

mortal-joint wrote:
Sora wrote:
Gamad koj se dotepla izvan Hrvatske natura lustraciju da destabilizira državu
otkud si ti dotepla????
hoćeš reći da si od stoljeća sedmog tu kao muslimanka
bvaaaa haha
sora je sa svojima 41. pobigla pred ustašama iz sarajeva u zagreb

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

tzv ANTIFAŠISTIČKA LIGA =ANTIHRVATSKA KOALICIJA - Page 2 Empty Re: tzv ANTIFAŠISTIČKA LIGA =ANTIHRVATSKA KOALICIJA

Post by Sora 16/5/2014, 23:02

:bless 
Ameeeeen

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

tzv ANTIFAŠISTIČKA LIGA =ANTIHRVATSKA KOALICIJA - Page 2 Empty Re: tzv ANTIFAŠISTIČKA LIGA =ANTIHRVATSKA KOALICIJA

Post by aben 16/5/2014, 23:04

to se zove nelinearno razmišljanje

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

tzv ANTIFAŠISTIČKA LIGA =ANTIHRVATSKA KOALICIJA - Page 2 Empty Re: tzv ANTIFAŠISTIČKA LIGA =ANTIHRVATSKA KOALICIJA

Post by Ero0 16/5/2014, 23:15

Sora wrote::bless 
Ameeeeen

 :aw 

 B-) 
Ero0
Ero0

Posts : 498
2014-04-24


Back to top Go down

tzv ANTIFAŠISTIČKA LIGA =ANTIHRVATSKA KOALICIJA - Page 2 Empty Re: tzv ANTIFAŠISTIČKA LIGA =ANTIHRVATSKA KOALICIJA

Post by Iosephvs 17/5/2014, 09:24

albatros wrote:Ovim klerikalcima je sve ono što ne duva u njihov rog antihrvatsko.

Stara priča na koju se više ne valja ni nasmijati. :S:

zato ovo što rade tzv. liberali i preogresivci (tj. tzv. antifa lezbo/svašta-nešto/pederska liga) toliko điki da ljudima tjera suze na oči. umjesto  cunamija investicija imamo cunami devijanata.

_________________
SLAVA UKRAINI!
tzv ANTIFAŠISTIČKA LIGA =ANTIHRVATSKA KOALICIJA - Page 2 Ukrain10
Iosephvs
Iosephvs

Male
Posts : 240
2014-04-15

Lokacija: : Res Pvblica Corrvptia

Back to top Go down

tzv ANTIFAŠISTIČKA LIGA =ANTIHRVATSKA KOALICIJA - Page 2 Empty Re: tzv ANTIFAŠISTIČKA LIGA =ANTIHRVATSKA KOALICIJA

Post by Sora 17/5/2014, 11:07

Iosephvs wrote:
albatros wrote:Ovim klerikalcima je sve ono što ne duva u njihov rog antihrvatsko.

Stara priča na koju se više ne valja ni nasmijati. :S:

zato ovo što rade tzv. liberali i preogresivci (tj. tzv. antifa lezbo/svašta-nešto/pederska liga) toliko điki da ljudima tjera suze na oči. umjesto  cunamija investicija imamo cunami devijanata.

a šta svi prešli u lezbe i homiće? affraid 
pa to ti nešto taj kapitalizam điki  da ne moš ni imati drugo nego devijante
ali ti si plitak burazeru .. ne znaš otkle vjetar dune
s Neretve jel tako
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

tzv ANTIFAŠISTIČKA LIGA =ANTIHRVATSKA KOALICIJA - Page 2 Empty Re: tzv ANTIFAŠISTIČKA LIGA =ANTIHRVATSKA KOALICIJA

Post by Sora 17/5/2014, 11:11

e da
i još nešto Io
nikada ne bi nekom palo na um zapjevati
DUNIIII vjetre malo sa Neretve
ako nije baš ....hehe..
šta ono bje sa srbima u vašoj Ercegovni?

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

tzv ANTIFAŠISTIČKA LIGA =ANTIHRVATSKA KOALICIJA - Page 2 Empty Re: tzv ANTIFAŠISTIČKA LIGA =ANTIHRVATSKA KOALICIJA

Post by Guest 17/5/2014, 12:34

E Vako...Da i Bogomdani u svojoj božanskoj veleumnosti da koji komentar,svezi glede pliš...hovog topica.. :sherlock Malo je prepotencirano nazivati antifašiste protuhrvatski nastrojenim..Kad to kažem,mislim na stvarnu definiciju antifašizma,koji se stvarno i iskonski bori protiv nacizma i fašizma,svugdje u svijetu..
E sad,gledeći tu posebnost Balkana,jasno je da su stvari malo drugačije.. antifašizam se nikako ne može primjeniti na Vladajuću garnituru,kao niti stranku na Vlasti,jer je već i vrapcima na glavi jasno,da termin antifašizma koriste samo za svoje uskogrudne političke ciljeve,namećući sebe,a zakonski pokušavajući sve drugo podvesti pod termin,oživljavanja fašizma,pa odnosilo se to samo na ruganje gejama i protivljenje portiv takovih i sličnih "pokreta"..također se terminom fašizam,pokušava etiketirati i svaka građanska akcija u namjeri održavanja normalnog društvenog čudoređa i prirodom/bogom određenih načela,a koja su tisućlječima održala normalni tijek i razvoj ljuckog društva..
Bitno je reći,da je kolegica Sora,rekla,da komunizam nigdje i nikako nije naveo veću štetu Društvu,što je apsolutna laž,ili u nekorištenju tog termina,bih morao kritikovati umne resurse gospođice Sore... što ne želim..
Ako pogledamo razvoje komunističkih društava,vidimo da su se ona transformirala u ekstremno-brutalni tip ropstva/poluropstva,navodim primjer Kine,potom Sj.Koreje,gdje se nikako ne može reći da narod i društvo,uživaju u blagodatima sustava..
U Hrvatskoj se događa skrivena do potpuno otvorena demonizacija svega,što se ne uklapa u sistemsku shemu,ekipe i stranke na Vlasti..
Na ruku,njima,upravo ide,još uvijek nejasno definirana i zrela desna politička opcija,nego se pojedinci do minornih skupina obaraju na način,koji je davno prevaziđen,upravo ekstremnim,ali benignim stavovima,koji u reali ne mogu zaživjeti..time dakako pune cijevi samoj Ljevici,i daju im za kredibilitet,kada u reali benignu desnicu nbazivaju fašistima..
Standardno,u Hrvatskoj,nazi i fašistički pokret ne postoji,kao niti legalna politička opcija u tom smislu,osim minornih grupica i pojedinaca..
Sve dok desnica ne dosegne političko iskustvo i političku zrelost,neće moći parirati ljevici,koja ima desetljećima duga iskustva u prljavim političkim igrama..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

tzv ANTIFAŠISTIČKA LIGA =ANTIHRVATSKA KOALICIJA - Page 2 Empty Re: tzv ANTIFAŠISTIČKA LIGA =ANTIHRVATSKA KOALICIJA

Post by Iosephvs 17/5/2014, 15:45

Sora wrote:e da
i još nešto Io
nikada ne bi nekom palo na um zapjevati
DUNIIII vjetre malo sa Neretve
ako nije baš ....hehe..
šta ono bje sa srbima u vašoj Ercegovni?

al' ga lupetaš u ova posljednja dva posta boktejeba .... nigdje veze s ičim?

_________________
SLAVA UKRAINI!
tzv ANTIFAŠISTIČKA LIGA =ANTIHRVATSKA KOALICIJA - Page 2 Ukrain10
Iosephvs
Iosephvs

Male
Posts : 240
2014-04-15

Lokacija: : Res Pvblica Corrvptia

Back to top Go down

tzv ANTIFAŠISTIČKA LIGA =ANTIHRVATSKA KOALICIJA - Page 2 Empty Re: tzv ANTIFAŠISTIČKA LIGA =ANTIHRVATSKA KOALICIJA

Post by Ragnarok 17/5/2014, 17:07

Sora wrote: Na mojoj razini niti ti niti tvoje kockaste glave ne možete biti 
Taman da pisete još dvadeset puta vise
 

VAS ODVRATNI POPULIZAM VODI OVU DRZSVU U PROPAST I SUKOBE U KOJIMA SE TROŠI I ONO MALO LJUDSKIH RESURSA 

TVOJA SLUZAVKO IDEOLOGIJA POZIVANJA NA NACIJU OVA JE DRŽAVA VEĆ PLATILA KRVLJU U 2
Rata u sukobu ustaša i partizana 

Vaša neupucenost i od. Mrznje iskrivljena logika koja se zove NACINALFASIZAM 
PODRAZUMJEVA NOVI TOTALITAIZAM U LSZNOJ DEMOKRACIJI ZA KOJU SVI ZNAJU DA I TAKO NE POSTOJI JER STE SVE SVOJIM NACIONALIZMOM SUZILI NA TAJ TOTALITARNI OBRAZAC 

 U NJEMU JR LAŽ I KSENOFOBIJA I VELIČANJE ZLOČINA GLAVNI ZSKON 


ZATO TREBA ANTIFAŠISTIČKI FRONT
UMRIJETI ALI SE NE DATI POKORITI 
SLUZAVKAMA I SLUZAVCIMA

Radi ovakvi klasifikacija cijeli naroda ti triba pukunt ban, histeriziraš i ne može se raspravljat s tobom
Ragnarok
Ragnarok

Posts : 283
2014-04-15


Back to top Go down

tzv ANTIFAŠISTIČKA LIGA =ANTIHRVATSKA KOALICIJA - Page 2 Empty Re: tzv ANTIFAŠISTIČKA LIGA =ANTIHRVATSKA KOALICIJA

Post by Trinity 17/5/2014, 17:22

Ja sam tu glupaču stavila na  "foes list".
Dosta mi čitanja njenih sranja.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

tzv ANTIFAŠISTIČKA LIGA =ANTIHRVATSKA KOALICIJA - Page 2 Empty Re: tzv ANTIFAŠISTIČKA LIGA =ANTIHRVATSKA KOALICIJA

Post by Ragnarok 17/5/2014, 17:24

Trinity wrote:Ja sam tu glupaču stavila na  "foes list".
Dosta mi čitanja njenih sranja.

Ma to se neda čitat, s brda s dola.

Tok svijesti, histeriziranje, caps lock itd. strava
Ragnarok
Ragnarok

Posts : 283
2014-04-15


Back to top Go down

tzv ANTIFAŠISTIČKA LIGA =ANTIHRVATSKA KOALICIJA - Page 2 Empty Re: tzv ANTIFAŠISTIČKA LIGA =ANTIHRVATSKA KOALICIJA

Post by Guest 17/5/2014, 17:26

Ragnarok wrote:
Trinity wrote:Ja sam tu glupaču stavila na  "foes list".
Dosta mi čitanja njenih sranja.

Ma to se neda čitat, s brda s dola.

Tok svijesti, histeriziranje, caps lock itd. strava
Kad je ona bila normalna?

Što se mene tiče, za ovu ligu, gdje god Pupovac ima svoje prste, nisu čista posla. Tako ni ovo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

tzv ANTIFAŠISTIČKA LIGA =ANTIHRVATSKA KOALICIJA - Page 2 Empty Re: tzv ANTIFAŠISTIČKA LIGA =ANTIHRVATSKA KOALICIJA

Post by Ragnarok 17/5/2014, 17:31

von_Starhemberg wrote:
Ragnarok wrote:
Trinity wrote:Ja sam tu glupaču stavila na  "foes list".
Dosta mi čitanja njenih sranja.

Ma to se neda čitat, s brda s dola.

Tok svijesti, histeriziranje, caps lock itd. strava
Kad je ona bila normalna?

Što se mene tiče, za ovu ligu, gdje god Pupovac ima svoje prste, nisu čista posla. Tako ni ovo.
Documenta...pa taj Pupovac koji je prošo kroz cilu politiku u RH ne dodirnut, to ide naopako
Ragnarok
Ragnarok

Posts : 283
2014-04-15


Back to top Go down

tzv ANTIFAŠISTIČKA LIGA =ANTIHRVATSKA KOALICIJA - Page 2 Empty Re: tzv ANTIFAŠISTIČKA LIGA =ANTIHRVATSKA KOALICIJA

Post by Sora 17/5/2014, 17:32

bogomdani wrote:E Vako...Da i Bogomdani u svojoj božanskoj veleumnosti da koji komentar,svezi glede pliš...hovog topica.. :sherlock Malo je prepotencirano nazivati antifašiste protuhrvatski nastrojenim..Kad to kažem,mislim na stvarnu definiciju antifašizma,koji se stvarno i iskonski bori protiv nacizma i fašizma,svugdje u svijetu..
E sad,gledeći tu posebnost Balkana,jasno je da su stvari malo drugačije.. antifašizam se nikako ne može primjeniti na Vladajuću garnituru,kao niti stranku na Vlasti,jer je već i vrapcima na glavi jasno,da termin antifašizma koriste samo za svoje uskogrudne političke ciljeve,namećući sebe,a zakonski pokušavajući sve drugo podvesti pod termin,oživljavanja fašizma,pa odnosilo se to samo na ruganje gejama i protivljenje portiv takovih i sličnih "pokreta"..također se terminom fašizam,pokušava etiketirati i svaka građanska akcija u namjeri održavanja normalnog društvenog čudoređa i prirodom/bogom određenih načela,a koja su tisućlječima održala normalni tijek i razvoj ljuckog društva..
Bitno je reći,da je kolegica Sora,rekla,da komunizam nigdje i nikako nije naveo veću štetu Društvu,što je apsolutna laž,ili u nekorištenju tog termina,bih morao kritikovati umne resurse gospođice Sore... što ne želim..
Ako pogledamo razvoje komunističkih društava,vidimo da su se ona transformirala u ekstremno-brutalni tip ropstva/poluropstva,navodim primjer Kine,potom Sj.Koreje,gdje se nikako ne može reći da narod i društvo,uživaju u blagodatima sustava..
U Hrvatskoj se događa skrivena do potpuno otvorena demonizacija svega,što se ne uklapa u sistemsku shemu,ekipe i stranke na Vlasti..
Na ruku,njima,upravo ide,još uvijek nejasno definirana i zrela desna politička opcija,nego se pojedinci do minornih skupina obaraju na način,koji je davno prevaziđen,upravo ekstremnim,ali benignim stavovima,koji u reali ne mogu zaživjeti..time dakako pune cijevi samoj Ljevici,i daju im za kredibilitet,kada u reali benignu desnicu nbazivaju fašistima..
Standardno,u Hrvatskoj,nazi i fašistički pokret ne postoji,kao niti legalna politička opcija u tom smislu,osim minornih grupica i pojedinaca..
Sve dok desnica ne dosegne političko iskustvo i političku zrelost,neće moći parirati ljevici,koja ima desetljećima duga iskustva u prljavim političkim igrama..
Nikad nisam tekla da je komunizam na način Pol Pota bezazlen.
Niti se kapitalizam za Pinocheta moze izjednačiti s kapitalizmom jedne Švedske.
Ne znam šta imaš od toga laganja i izjednačavanja nečeg sto nije isto.
Ja govorim Slijedeće o komunizmu
1. Razvoj društva u povijesnopolitickom smislu da bi bio napredak mora ići za 
Ostvarenjem vise SLOBODE I PRAVDE ZA SVE . ILI CE BITI PUT U BARBARIZSM KAO STO VIDIMO.
Jako mi je zao ako se vama ne sviđa taj put i da su ga zamislili teoretičari marxizma. 
To sto je taj put brdovit i težak, ne znaci da je nemoguć. Kada se humanizam i kultura budu pitali onda če biti moguć . I kada bude dovoljno novaca za sve a ne za neke MILIJARDE ZA NEKE GLAD I BIJEDA. TO STO JE TAJ PUT K SOCIJALIZMU SAD U ZASTOJU , SKUPO CE PLATITI MNOGI NARODI. 
Već su mnoge države koje su odustale od socijalizma u gadnim problemima. 
Kina? 1, 7 milijardi ljudi rade i žive  DOBRO iako je politički sustav kao u komunizmu. KINA  se otvorila Zapadu, trguje sa Zapsdom i školuje svoje ljude tamo. Ako nastavi tako postat će jača od SAD.
A SAd Hrvatska.... Mi smo moralno i duhovno teška sirotinja. Čak vise nego materijalno. 
Ljudi se sipaju sredstvim za živce, nasilje je u porastu, iseljavanje je nalik na stampedo, 
Kvaliteta odnosa među ljudima je nezapamćeno losa pocev od obitelji do radnih sredina.
 Možda ima objašnjenje ?
Svaki zasto ima svoje zato.
Objašnjenje je da smo također napuštanje socijalizma OTIŠLI KORAK NAZAD.
POSTSLI MALA NEBITNA DRŽAVICA KOJU NE JEBU NI 5 posto nitko, a kamoli investitori.
Srozali smo se jer smo sami sebe izgubili kao cjelinu, podijelilimse na ustaše i partizane, na napredne i konzerve...tko ne cijeni sebe neće ga ni drugi .
A  sve to nezadovoljstvo je iz jednog razloga BILO JE SVE BOLJE LAKŠE LJEPŠE I LJUDSKIJE U SOCIJSLIZMU.
LAKO SE NAVIKNUTI NA BOLJE ALI NA GORE NIJE :mog 
Dobro vreli poslovica 
DA BOG DA IMAO PA NEMAO.
E TO VAM JE DEČKI AKO VAS TKO PITA 
A NE LJEVICE I DESNICE.
KURAC. 
SVE JE U GLAVAMA I SRCIMA LJUDI.
 BILI DMO RMOTIVNO VEZANI ZA TITA I SOCIJALISTICKU HRVATSKU.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

tzv ANTIFAŠISTIČKA LIGA =ANTIHRVATSKA KOALICIJA - Page 2 Empty Re: tzv ANTIFAŠISTIČKA LIGA =ANTIHRVATSKA KOALICIJA

Post by Sora 17/5/2014, 17:39

Ljudi vas troje iznad 
 
A zasto imate potrebu za osobnim napadima?

Ja se nekada na nekog obrecnem ali  ... No 

Mislim dajte razgovarajte o argumentima i pokopajte argumente 

Ili me preskočite . Jer s tim pljuvanjem pokazujete nemoć .

Mene vam je teško demantirati  jer nikad ne lažem i dapače spremna sam uzeti u obzir suprotna mišljenja.
 Ali me boli neka stvar kaj bi mislite o meni osobno

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

tzv ANTIFAŠISTIČKA LIGA =ANTIHRVATSKA KOALICIJA - Page 2 Empty Re: tzv ANTIFAŠISTIČKA LIGA =ANTIHRVATSKA KOALICIJA

Post by Sora 17/5/2014, 17:45

Ragnarok wrote:
Sora wrote: Na mojoj razini niti ti niti tvoje kockaste glave ne možete biti 
Taman da pisete još dvadeset puta vise
 

VAS ODVRATNI POPULIZAM VODI OVU DRZSVU U PROPAST I SUKOBE U KOJIMA SE TROŠI I ONO MALO LJUDSKIH RESURSA 

TVOJA SLUZAVKO IDEOLOGIJA POZIVANJA NA NACIJU OVA JE DRŽAVA VEĆ PLATILA KRVLJU U 2
Rata u sukobu ustaša i partizana 

Vaša neupucenost i od. Mrznje iskrivljena logika koja se zove NACINALFASIZAM 
PODRAZUMJEVA NOVI TOTALITAIZAM U LSZNOJ DEMOKRACIJI ZA KOJU SVI ZNAJU DA I TAKO NE POSTOJI JER STE SVE SVOJIM NACIONALIZMOM SUZILI NA TAJ TOTALITARNI OBRAZAC 

 U NJEMU JR LAŽ I KSENOFOBIJA I VELIČANJE ZLOČINA GLAVNI ZSKON 


ZATO TREBA ANTIFAŠISTIČKI FRONT
UMRIJETI ALI SE NE DATI POKORITI 
SLUZAVKAMA I SLUZAVCIMA

Radi ovakvi klasifikacija cijeli naroda ti triba pukunt ban, histeriziraš i ne može se raspravljat s tobom
Radi se o klasifikaciji ideologija ne naroda. Tebi se vrši pricimba u gsnglijama.
 Pokušavam vas naučiti nešto o štetnim ideologijama.
I tebi mrsko učiti ha?
Apsolutno ne histeriziram
Prekaljeni sam borac
 I nisam kukavički jado, nikoga ne tužim niti stavim na ignor
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

tzv ANTIFAŠISTIČKA LIGA =ANTIHRVATSKA KOALICIJA - Page 2 Empty Re: tzv ANTIFAŠISTIČKA LIGA =ANTIHRVATSKA KOALICIJA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum