ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izetbegović : BiH nikad nije bila hrvatska

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Izetbegović : BiH nikad nije bila hrvatska - Page 2 Empty Re: Izetbegović : BiH nikad nije bila hrvatska

Post by Ringo10 21/11/2021, 10:32

Selo Hrvacani I prezime Hrvacanin kod Srba u Bos
Krajini

Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Izetbegović : BiH nikad nije bila hrvatska - Page 2 Empty Re: Izetbegović : BiH nikad nije bila hrvatska

Post by epikur37 21/11/2021, 10:35

Ringo10 wrote:Selo Hrvacani I prezime Hrvacanin kod Srba u Bos
Krajini

i Bošnjaci u slavoniji :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Izetbegović : BiH nikad nije bila hrvatska - Page 2 Empty Re: Izetbegović : BiH nikad nije bila hrvatska

Post by Guest 21/11/2021, 14:35

Ma jebali sliku svoju ti ''Džaferovići'' .. meni se ogadili.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Izetbegović : BiH nikad nije bila hrvatska - Page 2 Empty Re: Izetbegović : BiH nikad nije bila hrvatska

Post by jastreb 21/11/2021, 14:39

epikur37 wrote:
Ringo10 wrote:Selo Hrvacani I prezime Hrvacanin kod Srba u Bos
Krajini

i Bošnjaci u slavoniji :D
I selo Srbljani kod Cazina sa 100%-tnim muslimanskim stanovništvom.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Izetbegović : BiH nikad nije bila hrvatska - Page 2 Empty Re: Izetbegović : BiH nikad nije bila hrvatska

Post by jastreb 21/11/2021, 14:40

Ringo10 wrote:Selo Hrvacani I prezime Hrvacanin kod Srba u Bos
Krajini
Okolica Prijedora.

Imao sam jednu trebu s tim prezimenom.

Srpkinja.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Izetbegović : BiH nikad nije bila hrvatska - Page 2 Empty Re: Izetbegović : BiH nikad nije bila hrvatska

Post by vuksadinare 21/11/2021, 15:40

jastreb wrote:
Ringo10 wrote:Selo Hrvacani I prezime Hrvacanin kod Srba u Bos
Krajini
Okolica Prijedora.

Imao sam jednu trebu s tim prezimenom.

Srpkinja.
Biras ti kao svaki patriota :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Izetbegović : BiH nikad nije bila hrvatska - Page 2 Empty Re: Izetbegović : BiH nikad nije bila hrvatska

Post by epikur37 21/11/2021, 15:53

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
Ringo10 wrote:Selo Hrvacani I prezime Hrvacanin kod Srba u Bos
Krajini
Okolica Prijedora.

Imao sam jednu trebu s tim prezimenom.

Srpkinja.
Biras ti kao svaki patriota :)

pa neće hebavat svoj narod
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Izetbegović : BiH nikad nije bila hrvatska - Page 2 Empty Re: Izetbegović : BiH nikad nije bila hrvatska

Post by jastreb 21/11/2021, 15:54

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:
Ringo10 wrote:Selo Hrvacani I prezime Hrvacanin kod Srba u Bos
Krajini
Okolica Prijedora.

Imao sam jednu trebu s tim prezimenom.

Srpkinja.
Biras ti kao svaki patriota :)
Ne,odbicu je jer pripada šizmaticima i pricati joj o tisuclhetnjem hrvatskom kraljevstvu. Nije ni cudo da zenske bjeze od tebe.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Izetbegović : BiH nikad nije bila hrvatska - Page 2 Empty Re: Izetbegović : BiH nikad nije bila hrvatska

Post by Ringo10 21/11/2021, 17:01

Pa tipican dosadni Hrvat koji davi I davi...
Nije ni cudo sto Hrvatice idu kod Srba na jebacinu  ...
Mos mislit kad Hrvat pocne srat o tisucljetnoj pa o Domovinskom ratu, pa o srpskom teroru i kako su nas Srbi guzili pa o Blajburgu i Kriznom putu pa o Stepincu pa kako nismo Balkan...
Pa svaka bi pobjegla na Antarktik da moze...Ali Srbi su blizi i zabavniji
A vuksadinare je tipicni Hrvat...dosadan do kurca ...on je birao zenske po nacionalnoj podobnosti
Zato nije jebo nista
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Izetbegović : BiH nikad nije bila hrvatska - Page 2 Empty Re: Izetbegović : BiH nikad nije bila hrvatska

Post by RayMabus 22/11/2021, 14:06

RayMabus wrote:Ja mislim da ćemo mi tebi zavrtit vratom i to je to.
Ambasada Republike Hrvatske u Bosni i Hercegovini smatra kako je predsjedavajući Doma naroda Parlamentarne skupštine Bosne i Hercegovine Bakir Izetbegović proteklog vikenda u svom govoru na tribinama u Mainzu i Wiltzu iznio brojne neprihvatljive teze kojima je doveo u pitanje nacionalne identitete konstitutivnih naroda u Bosni i Hercegovini.
U saopćenju za javnost Ambasada RH navodi se kako je „politizacija i tendenciozno izvlačenje iz historijskog konteksta, kao i dnevnopolitička zloupotreba historijskih termina, dio opetovanog političkog plana s ciljem identitetskog rastakanja i grube asimilacije identiteta konstitutivnih naroda, posebno hrvatskog naroda kao najmalobrojnijeg konstitutivnog naroda u Bosni i Hercegovini”.
- Ustav Bosne i Hercegovine polazi od historijskog iskustva i savremene zbilje te jasno prepoznaje tri konstitutivna naroda u Bosni i Hercegovini. U cilju slobodnog suživota nacionalne i vjerske različitosti, očekujemo od najviših dužnosnika Bosne i Hercegovine, države koja je izrazila interes za dobivanje kandidatskog statusa za članstvo u EU, privrženost evropskim vrijednostima, osobito poštivanju načela ravnopravnosti i očuvanju različitih nacionalnih identiteta sva tri konstitutivna naroda u Bosni i Hercegovini - poručili su iz Ambasade RH u Sarajevu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Izetbegović : BiH nikad nije bila hrvatska - Page 2 Empty Re: Izetbegović : BiH nikad nije bila hrvatska

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum