ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dodik neće moći ući ni u Hrvatsku

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Dodik neće moći ući ni u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Dodik neće moći ući ni u Hrvatsku

Post by RayMabus 20/11/2021, 17:54

Hektorović wrote:
vuksadinare wrote:Inace dodo i nije u nekoj suljinoj milosti..odnosi su im vise proceduralni ono 'vec kad si tu ajd smesak'...suljo vise simpatizira cetniciju tj bracu po zlocinu...

Pa i Bošnjaci simpatiziraju SDS

SDS naime smatra kako je u Srpskom nacionalnom interesu da Bošnjaci zgaze "Ustaše" u Federaciji.
Neće toga bit jer ako se Hrvatsku bude još jedan put preglsalo nestat će i RS.

RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik neće moći ući ni u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Dodik neće moći ući ni u Hrvatsku

Post by RayMabus 20/11/2021, 17:58

Ne postoji taj scenarijo u kojem se Hrvatsku još jednom preglasa tj ne donese izborni zakon na način da se nama više ne može uzet člana predsjedništva a onda će tamo u RS sidit četnici a vamo u FBIH Bakir i Komšić.

To je scenario rata u kojem će RS nestat s mape.

Igra je gotova. Nema biranja. Il se minja taj izborni zakon ili ne a ako ne nestaje i RS.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik neće moći ući ni u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Dodik neće moći ući ni u Hrvatsku

Post by jastreb 20/11/2021, 18:13

Dodiku bi kao mutnom Srbohrvatu,za kojeg nagađaju da su mu preci bili katolici,mogli dati hrvatsko državljanstvo.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Dodik neće moći ući ni u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Dodik neće moći ući ni u Hrvatsku

Post by RayMabus 20/11/2021, 18:14

Aleksandar Vučic i SPC nisu jači od Galaktičke. To nisu ni sve države na planeti ovoj da se vojno udruže i krenu u napad.

Vijest 1 :

Kancelar Austrije Sebastijan Kurc boravi u radnoj poseti Srbije, tokom koje mu je Adem Vuchiqi uručio Orden Republike Srbije na lenti.
On je izjavio da se nada da će Srbija uskoro otvoriti nove klastere u pristupnim pregovorima sa Evropskom unijom jer je „važno da postoji priznanje“ za njen „enorman napredak“.
https://nova.rs/vesti/politika/Suljo-i-kurc-rostiljali-rekao-sam-sebastijanu-foto/
-
Vijest 2 :
Donji dom austrijskog parlamenta oduzeo je poslanički imunitet lideru Narodne stranke i bivšem kancelaru Sebastijanu Kurcu.
-
https://rs.n1info.com/svet/oduzet-poslanicki-imunitet-bivsem-kancelaru-sebastijanu-kurcu/
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik neće moći ući ni u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Dodik neće moći ući ni u Hrvatsku

Post by RayMabus 20/11/2021, 18:18

E sad taj scenarij u kojem dolaze ovi drugi puzavci na vlst u RS koji odgovoraju Vučicu a i SPC  a istovremeno nema promjene izbornog zakona znači da će Komšić opet biti član predsjedništva.

Super. Ja nisam HDZ nego Most. Baš me briga za Čovica koji će ionako nakon toga ić se kandidirat jer Komšic ne može dva puta za redom.

Komšić je DO DRINE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik neće moći ući ni u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Dodik neće moći ući ni u Hrvatsku

Post by RayMabus 20/11/2021, 18:20

Nema promjene izbornog zakona = Hrvatska miće svoj popis s Dejtona jer ne funkcionia.

PA PA ČETNICI.

A ako ostane Dodik onda neće al ako ovi dođu a vamo nema promjene izbornog zakona Hrvatska miće svoj potpis s Dejtona.

Ne garantira ga više.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik neće moći ući ni u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Dodik neće moći ući ni u Hrvatsku

Post by RayMabus 20/11/2021, 18:27

Onda će Hratska povuć svoj potpis s Dejtona jer Federacija više ne funkcionira a samim time ni Dejton i Zapad će to jedva dočekat i onda će samo Vučic i Putin biti garant RS.

Evo reko mu je danas Putin da može ako želi kupit u njega S400

@RayMabus wrote:
[size=16]20. studenog 2021. 


Ruski obrambeni koncern "Rosoboroneksport" spreman je u najkraćim mogućim rokovima razmotriti eventualni zahtjev Srbije što se tiče isporuke protuzračnog sustava S-400, izjavio je direktor te ruske korporacije Aleksandar Mihejev nakon završetka sajma vojne tehnike koji je održan u Dubaiju, piše ruski Sputnik.
To govori da je Rusija spremna odmah potpisati ugovor sa Srbijom.
"Trenutačno ne vodimo sa Srbijom pregovore po pitanju isporuke PZO sustava. Međutim, u slučaju da se obrate s takvih zahtjevom, spremni smo u najkraćemu mogućem roku odgovoriti i isporučiti vojnu tehniku", kazao je on.

Ruski mediji dodaju i da je Srbija nabavila i raketni sustav Pancir-S1, dok je predsjednik Aleksandar Vučić svojedobno najavljivao da Srbija želi od Rusije kupiti i PZO sustav S-400, ali da za sada to sebi ne može priuštiti, piše ruski Sputnik.
Ruska tvrtka, navode analitičari, ne bi dala odobrenje za prodaju Srbiji da to nije odobrio i sam Vladimir Putin., 

[/size]
Dodik neće moći ući ni u Hrvatsku - Page 2 204824722
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik neće moći ući ni u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Dodik neće moći ući ni u Hrvatsku

Post by RayMabus 20/11/2021, 18:49

Vojni scenariji :

1.

Dolazi do promjene izbornog zakona na način da se Hrvatsku više ne može preglasat i ja imam svog člana predsjedništva koji je ujedno i jedan od trojice zapovjednika OS BiH i mogu staviti veto na bilo šta šta mislim da je ugroza Hrvatskoj.

Tko je na vlasti u RS svejedno mi, ionako ih ja ne biram nego građani u RS

2.

Ne dolazi do toga nego Komšić četvrti put al Dodik pobjeđuje. Kako preko Dodika mogu nastavit blokirat sve šta mi je muslimanska ugroza na Hrvatsku igra se nastavlja, Dejton šta se Hrvatske stoji a idući put Komšić ne može se kandidirat jer ne može tri puta za redom i bit će Čović. 

Dakle igra se nastavlja.

3.

Nema promjene zakona i Dodik ne osvaja vlast. U FBIH su Bakir i Komšić a u RS Vučicevi četnici. Hrvatska se povlaći iz Dejtona jer očito da stvar ne funkcionira i traži da se RS ukine.

--

Lijep pozdrav od generala galaktičke konfederacije s PET ZVJEZDICA
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Dodik neće moći ući ni u Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Dodik neće moći ući ni u Hrvatsku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum