ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona novosti i spoznaje

Page 20 of 50 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 35 ... 50  Next

Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 20 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Thu 18 Nov - 23:06

veber wrote:

išlo je ebenom koji spočitava  i popuje kako su drgi alkići i kako se drugi liječe.

.
još ću ti jednom ponovit kretenu, ja nisam spočitavao nikome kaj pije nego sam se osvrnuo na tvrdnju da alkoholičari kad piju nisu opasni po društvo a necjepljeni jesu.
i ja nigdje u niti jednom postu nisam napisao da nekoga, bilo koga ne treba liječiti...jel ti to dovoljno jasno?

Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 20 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber Thu 18 Nov - 23:06

a kada smo ti bili u posjeti vidio si kako sam poštovao "autoritete"
i dofurao sam ti naranču. dvije. i pivo. i cigarete :P

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


michaellcmacha likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 20 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Thu 18 Nov - 23:07

veber wrote:
a kaj je najbolje ne pijem. ne pušim.
malo ženske naganjam i to je to.

Nekaj si zlagal. Ali kaj, to ne znam.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 20 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Thu 18 Nov - 23:08

Sovak wrote:
ebenica wrote:
Sovak wrote:
ebenica wrote:
Sovak wrote:
ebenica wrote:
Sovak wrote:

To su fakti okolo mene.
od pojave interneta i googla ne postoji više tvoja okolica kao orijentir...sve što pročitaš i vidiš bilo gdje u svijetu postaju fakti okolo tebe čisto time što znaš za njih.
pa tako i ona mlada slovenka koja je tu visila par dana kao žrtva cjepiva je fakt okolo tebe ili ona bbc-eva novinarka. ne samo ljudi koje ti možeš opipati i dosegnuti pogledom.
jer po toj logici nitko ovdje ne postoji, svi smo mi izmišljeni a ti tipkaš sam sebi.



Nekad se govorilo da papir svakakva govna trpi ... uz časne izuzetke.

Danas to vrijedi za google i internet ... uz časne izuzetke.
znači, ta slovenka i ta bbc-eva novinarka su izmišljene? to tvoje senzibilno uber sposobno čulo detektira govna ili?

Nisu izmišljene kao osobe. 

Ali ono kaj su nounari pisali u svezi njih ... za to ne dajem ruku u vatru ... ne dajem niti prst, a kamoli nekaj drugo.

Tebi to pisanje paše jer pišu upravo ono kaj ti hoćeš ćuti.

Nisu nounari blesavi pa da ne znaju kak podignuti tiražu ... pardon .. klikanje članaka.
bbc promovira cijepljenje kao i svaki drugi medij na ovoj planeti i svejedno je izrazio sućut obitelji i prenio mrtvozornikovo izvješće. kaj ja imam točno s tim da mi to paše?
jel trebam ignorirat ili odbacit? jel bi trebao imat supesenzibilno čulo i reć da je to sranje jer mojoj susjedi katici nije niš?


Koliko vidim ti ga imaš ... za svih onih trinaest cjepiva u sebi i studije i rezultate i nuspojave koja ona imaju.

O čemu više uopće ...?
ja se nisam cijepio 13 puta..osim ako su me cijepili toliko puta kao dijete u što čisto sumnjam.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 20 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by marcellus Thu 18 Nov - 23:09

ebenica wrote:
marcellus wrote:
ebenica wrote:
marcellus wrote:
je da je cjepivo zakurac ali da je opasno, to sigurno ne.
a ti si to proučavao i čitao raznorazne studije pa si zato tak siguran u tu tvrdnju?
pošto si novinar aide pitaj onu gestapo babu jel spremna stavit svoj potpis na svaku potrošenu dozu cjepiva u rh...

krele, tri milijarde ljudi je cijepljeno do sad i jedini problem je bilo astra zenecino i to kod cura mlađih od 30 i to kod jedne na deset milijuna, cca...

dakle da siguran sam



može link na te podatke?

ne može guglaj. Pa zna se koliko je ljudi do sad cijepljeno. Evo dva milijuna hrvata, među ostalim. Kolko je hrvata umrlo od cjepiva od ta dva milijuna.

_________________
Korona novosti i spoznaje - Page 20 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 20 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by marcellus Thu 18 Nov - 23:10

od korone je umrlo 10.000 hrvata, od cjepiva nitko, dakle u čemu je problem?

To što cjepivo ima efekta ko semafor u imotskom to je drugo.

_________________
Korona novosti i spoznaje - Page 20 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 20 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber Thu 18 Nov - 23:10

Sovak wrote:
veber wrote:
a kaj je najbolje ne pijem. ne pušim.
malo ženske naganjam i to je to.

Nekaj si zlagal. Ali kaj, to ne znam.
ne pušim od kada je mihu strefilo.
ne pijem od kada sam prešao u wermacht

znači ostaju samo ženke.

peder.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 20 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Thu 18 Nov - 23:10

marcellus wrote:
ebenica wrote:
marcellus wrote:
ebenica wrote:
marcellus wrote:
je da je cjepivo zakurac ali da je opasno, to sigurno ne.
a ti si to proučavao i čitao raznorazne studije pa si zato tak siguran u tu tvrdnju?
pošto si novinar aide pitaj onu gestapo babu jel spremna stavit svoj potpis na svaku potrošenu dozu cjepiva u rh...

krele, tri milijarde ljudi je cijepljeno do sad i jedini problem je bilo astra zenecino i to kod cura mlađih od 30 i to kod jedne na deset milijuna, cca...

dakle da siguran sam



može link na te podatke?

ne može guglaj. Pa zna se koliko je ljudi do sad cijepljeno. Evo dva milijuna hrvata, među ostalim. Kolko je hrvata umrlo od cjepiva od ta dva milijuna.
ti si iznio podatak pa onda valjda imaš i link...
ne znam, koliko ih je umrlo? jel imamo kakve podatke?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 20 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by marcellus Thu 18 Nov - 23:11

Sovak wrote:
veber wrote:
a kaj je najbolje ne pijem. ne pušim.
malo ženske naganjam i to je to.

Nekaj si zlagal. Ali kaj, to ne znam.

ovo da ne pije je morti nekaj novog... ovo da ne puši je već mislim jedno deset let.

_________________
Korona novosti i spoznaje - Page 20 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 20 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha Thu 18 Nov - 23:12

T. wrote:
michaellcmacha wrote:
niels wrote:
kic wrote:

vrlo je maliciozna i opasna ova 

“logika” kako se ljudi moraju i ne moraju cijepiti u uvjetima pandemije virusa koji se prenosi kapljično (između ostaloga), koji neprekidno mutira i pitanje je vremena i iscrpljujuće utrke hoće li se pojaviti supersoj na koje cjepivo neće imati učinka.

Ti ljudi ugrožavaju sebe (za što tvrde da imaju pravo), ali i sve ostale (za što definitivno nemaju pravo). S pojavom COVID potvrda oni histerično zahtijevaju da se iste ne koriste, iako ih dobar dio europskih zemalja koje imaju puno veći obzir prema ljudskim pravima i manju smrtnost u odnosu na ukupnu populaciju, uredno uvodi.

Riječ je o emocionalnoj ucjeni, općeopasnom ponašanju koje je na granici bioterorizma.

Miha pita ima li smisla liječiti alkoholičarevu jetru. Ima, jer ju ne dijeli s trijeznim ljudima, čovjek pije o svojem trošku (iako i tu ima rasprava, ali ukinuti liječenje je drastično).

Ja sam predložio sve što tražite za sebe: nema cjepiva, nema potvrda, nema ograničenja, nema maski…uz samo jedan preduvjet prije trijaže u slučaju manjka respiratora: ne možete u situaciji manjka respiratora biti prikopčani na jedan ako ste odbili cijepljenje.

Molim i da se primjeti da nisam predložio da se ljudima uskrate i drugi načini liječenja koji nisu usko grlo i ne zahtijevaju trijažu. Eto, testiraju i lijekove.

Pristupam holistički: cijepljenje je dio napora u obuzdavanju pandemije. Odbijanje cijepljenja je analogno odbijanju liječenja i preuzimanju osobne odgovornosti za zdravlje.

Stav po kojem bolest ne postoji, cjepivo je opasno, itd. i zaključak da se ne želite cjepiti jest šašav, ali morate prihvatiti posljedice toga da ste opasni po okolinu.

A posljedica mora biti, makar u situaciji ako se odlučuje o ljudskim životima. Ionako kod pravila trijaže ima hrpa faktora na koje mi ne možemo utjecati. Stari znanstvenik će umrijeti, mladi psihopat i diler će živjeti, npr.
Aj sad još usporedi covid 19 sa variolom verom major i da zsključimo tko je tko u ovoj priči...
Ja plaćam zdravstveno osiguranje i imam policu koja mi jamči pružanje zdravstvenih usluga. S obzirom da sađ imunokompromitiran, s obzirom da su mi krvne žile visoko kalcificirane, u skladu sa preporukama kardiologa iz klinike za kv bolesti unazad zadnjih 19 mjeseci trebao sam imati 4 kontrolna pregleda i jedan testni. Međutim nisam ih imao jer je nastupila viša sila. Tko je odgovoran što ja nisam imao pristup usluzi koju uredno plaćan putem svoje zdravstvene police... Tko ke odgovoran što tisuće ljudi poput mene nisu u mogućnosti obaviti preglede, tko je odgovoran što moja kuđa nije mogla otići na pregled početkom prošle godine i što joj je kasno dijagnosticiran karcinom u poodmakloj fazi između ostalog ubrzanog i stresom kojeg je izazvala ova šizofrena situacija i koja je na koncu umrla prije koji mjesec... Naravno koga od vas boli kurac što je bilo tko pa i moja kuma umrla jer joj je netko uskratio liječničku skrb, tj onemogućio pravovremenu liječničku reakciju kriz ustaljene medicinske procedure...

Zdravstveni je sustav u kolapsu kažu...
A ljudi ne mogu ni prismrdit bolnicama...
Ovi u bolnicama plešu i smišljaju koreografije da mogu stavit na youtube...
Kaže kolaps je zdravstvenog sustava...
Pa kolaps je već 20 godina i bez jebenog virusa...
Ljudi čekaju neku dijagnostiku po 2 godine, šta je to nego kolaps?
Ma gle ja osobno missm bio na preglefu već 2 i pol godine, čuo ssm se sa svojim kardiologom, rekao đu da se i dalje pridržavam njegovih naputaka i za sad ide kako ide ajmo reći dobro... Ali da mi se situacija pogoršala i da sam trebao pregled i njegovu preporuku, odjebao bih karijeru jer prošle godine nikajo nissm mogao do njega, osim sa ponovnim srčanim udarom koji mi je ionako rekao da ću teško živ stići do stola...
Ako nekog zbunjuje to što pišem da slušam svog doktora, a ne dlušam ministra, alemku i špiru capaka... Imam jednostavno objašnjenje njemu bezuvjetno vjerujem jer je dosljedan(a i vratio me iz mrtvih)... Ovi pak nit su dosljedni, nit su me zadužili...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 20 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by marcellus Thu 18 Nov - 23:14

ebenica wrote:
marcellus wrote:
ebenica wrote:
marcellus wrote:
ebenica wrote:
marcellus wrote:
je da je cjepivo zakurac ali da je opasno, to sigurno ne.
a ti si to proučavao i čitao raznorazne studije pa si zato tak siguran u tu tvrdnju?
pošto si novinar aide pitaj onu gestapo babu jel spremna stavit svoj potpis na svaku potrošenu dozu cjepiva u rh...

krele, tri milijarde ljudi je cijepljeno do sad i jedini problem je bilo astra zenecino i to kod cura mlađih od 30 i to kod jedne na deset milijuna, cca...

dakle da siguran sam



može link na te podatke?

ne može guglaj. Pa zna se koliko je ljudi do sad cijepljeno. Evo dva milijuna hrvata, među ostalim. Kolko je hrvata umrlo od cjepiva od ta dva milijuna.
ti si iznio podatak pa onda valjda imaš i link...
ne znam, koliko ih je umrlo? jel imamo kakve podatke?

s jučerašnjim datumom, službeno 10.050 hrvata umrlih od korone.

0 umrlih od cjepiva.

_________________
Korona novosti i spoznaje - Page 20 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 20 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha Thu 18 Nov - 23:14

marcellus wrote:
ebenica wrote:
marcellus wrote:
ebenica wrote:
marcellus wrote:
je da je cjepivo zakurac ali da je opasno, to sigurno ne.
a ti si to proučavao i čitao raznorazne studije pa si zato tak siguran u tu tvrdnju?
pošto si novinar aide pitaj onu gestapo babu jel spremna stavit svoj potpis na svaku potrošenu dozu cjepiva u rh...

krele, tri milijarde ljudi je cijepljeno do sad i jedini problem je bilo astra zenecino i to kod cura mlađih od 30 i to kod jedne na deset milijuna, cca...

dakle da siguran sam



može link na te podatke?

ne može guglaj. Pa zna se koliko je ljudi do sad cijepljeno. Evo dva milijuna hrvata, među ostalim. Kolko je hrvata umrlo od cjepiva od ta dva milijuna.
Jesi mislio cijepljenih, njih ti je umrlo do sad oko 2000

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 20 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber Thu 18 Nov - 23:15

marcellus wrote:od korone je umrlo 10.000 hrvata, od cjepiva nitko, dakle u čemu je problem?

To što cjepivo ima efekta ko semafor u imotskom to je drugo.
ti od kada si postao "novinar" malo se pogubio.


daj mi objasni kako njemačka sa 67% procjepljenih ima istu icidenciju kao i hrvatska?

uzmi u obzir da sam mentalno ograničen.

zakaj je incidencija ista?

(i osobno pitanje, zakaj se nisi cijepio protiv gripe a protvi covid jesi)
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 20 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by marcellus Thu 18 Nov - 23:15

da, od korone, jer je cjepivo neučinkovito.

ali ne od cjepiva. Od cjepiva u hrvatskoj još niko nije umro.

_________________
Korona novosti i spoznaje - Page 20 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 20 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Thu 18 Nov - 23:16

marcellus wrote:
ebenica wrote:
marcellus wrote:
ebenica wrote:
marcellus wrote:
ebenica wrote:
marcellus wrote:
je da je cjepivo zakurac ali da je opasno, to sigurno ne.
a ti si to proučavao i čitao raznorazne studije pa si zato tak siguran u tu tvrdnju?
pošto si novinar aide pitaj onu gestapo babu jel spremna stavit svoj potpis na svaku potrošenu dozu cjepiva u rh...

krele, tri milijarde ljudi je cijepljeno do sad i jedini problem je bilo astra zenecino i to kod cura mlađih od 30 i to kod jedne na deset milijuna, cca...

dakle da siguran sam



može link na te podatke?

ne može guglaj. Pa zna se koliko je ljudi do sad cijepljeno. Evo dva milijuna hrvata, među ostalim. Kolko je hrvata umrlo od cjepiva od ta dva milijuna.
ti si iznio podatak pa onda valjda imaš i link...
ne znam, koliko ih je umrlo? jel imamo kakve podatke?

s jučerašnjim datumom, službeno 10.050 hrvata umrlih od korone.

0 umrlih od cjepiva.
0 umrlih od cjepiva?
pa ovdje je bio neki link o nekoj obitelji u kojoj kćer tvrdi da joj je otac umro od posljedica cjepiva i da ima svu potrebnu dokumentaciju o tome, osim nje govorio je i odvjetnik...
niti jedan doktor povezan sa liječenjem njegon oca nije želio dati izjavu. smrt njenog oca je objašnjena time što se udario u glavu prije devet godina, službeno.
kak 0 ?


Last edited by ebenica on Thu 18 Nov - 23:17; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 20 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Thu 18 Nov - 23:17

ebenica wrote:
Sovak wrote:
ebenica wrote:
Sovak wrote:
ebenica wrote:
Sovak wrote:
ebenica wrote:
Sovak wrote:

To su fakti okolo mene.
od pojave interneta i googla ne postoji više tvoja okolica kao orijentir...sve što pročitaš i vidiš bilo gdje u svijetu postaju fakti okolo tebe čisto time što znaš za njih.
pa tako i ona mlada slovenka koja je tu visila par dana kao žrtva cjepiva je fakt okolo tebe ili ona bbc-eva novinarka. ne samo ljudi koje ti možeš opipati i dosegnuti pogledom.
jer po toj logici nitko ovdje ne postoji, svi smo mi izmišljeni a ti tipkaš sam sebi.



Nekad se govorilo da papir svakakva govna trpi ... uz časne izuzetke.

Danas to vrijedi za google i internet ... uz časne izuzetke.
znači, ta slovenka i ta bbc-eva novinarka su izmišljene? to tvoje senzibilno uber sposobno čulo detektira govna ili?

Nisu izmišljene kao osobe. 

Ali ono kaj su nounari pisali u svezi njih ... za to ne dajem ruku u vatru ... ne dajem niti prst, a kamoli nekaj drugo.

Tebi to pisanje paše jer pišu upravo ono kaj ti hoćeš ćuti.

Nisu nounari blesavi pa da ne znaju kak podignuti tiražu ... pardon .. klikanje članaka.
bbc promovira cijepljenje kao i svaki drugi medij na ovoj planeti i svejedno je izrazio sućut obitelji i prenio mrtvozornikovo izvješće. kaj ja imam točno s tim da mi to paše?
jel trebam ignorirat ili odbacit? jel bi trebao imat supesenzibilno čulo i reć da je to sranje jer mojoj susjedi katici nije niš?


Koliko vidim ti ga imaš ... za svih onih trinaest cjepiva u sebi i studije i rezultate i nuspojave koja ona imaju.

O čemu više uopće ...?
ja se nisam cijepio 13 puta..osim ako su me cijepili toliko puta kao dijete u što čisto sumnjam.

Jedino ak si kak Mowgly živil u džungli.

Pogledaj si listu obveznog cijepljenja u RH.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 20 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by marcellus Thu 18 Nov - 23:17

veber wrote:
marcellus wrote:od korone je umrlo 10.000 hrvata, od cjepiva nitko, dakle u čemu je problem?

To što cjepivo ima efekta ko semafor u imotskom to je drugo.
ti od kada si postao "novinar" malo se pogubio.


daj mi objasni kako njemačka sa 67% procjepljenih ima istu icidenciju kao i hrvatska?

uzmi u obzir da sam mentalno ograničen.

zakaj je incidencija ista?

(i osobno pitanje, zakaj se nisi cijepio protiv gripe a protvi covid jesi)

zato kaj sam otporan ko konj i u životu nisam imal gripu. Nisam u životu zapravo bil bolestan, nisam nikad imal upalu pluća, niš. Prije 30 godina sam imal bubrežni kamenac, dva puta sam se polomil jednom ruku drugom stopalo, i tu i tamo se prehladim. To je sve kaj me ikad jebalo u životu, zdravstveno.

a cijepio sam se da dobijem potvrdu i da me ne zajebavaju.

_________________
Korona novosti i spoznaje - Page 20 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 20 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Thu 18 Nov - 23:18

marcellus wrote:
Sovak wrote:
veber wrote:
a kaj je najbolje ne pijem. ne pušim.
malo ženske naganjam i to je to.

Nekaj si zlagal. Ali kaj, to ne znam.

ovo da ne pije je morti nekaj novog... ovo da ne puši je već mislim jedno deset let.


:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 20 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Thu 18 Nov - 23:19

Sovak wrote:

Pogledaj si listu obveznog cijepljenja u RH.
pa može lista bit kakva god hoćeš, znam točno kad sam cijepljen...u 7 ili 8 razredu, prvo su nam ddali u podlakticu pa nakon dan ili dva, nakon reakcije ili ne cjepivo...u srednjoj školi protiv tetanusa i vojsci...
postoji šansa da su me cijepili deset puta u periodu kad se ja za to ne sjećam...do 4. godine, jel to?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 20 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by veber Thu 18 Nov - 23:20

marcellus wrote:
Sovak wrote:
veber wrote:
a kaj je najbolje ne pijem. ne pušim.
malo ženske naganjam i to je to.

Nekaj si zlagal. Ali kaj, to ne znam.

ovo da ne pije je morti nekaj novog... ovo da ne puši je već mislim jedno deset let.
miha zna kada ga je strefilo.
mjesec dva iza toga sam prestao pušiti.
nije miha niti njegov srčani bio okidač. i dalje zapalim cigaru.
a, ne piej duže vrijeme. glupo mi je piti sam.
s kćeri popijem pivo.

čkapi s kojom se družim popije pivo ili čašu vinu.
nemam volje piti solo.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 20 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by marcellus Thu 18 Nov - 23:20

Sovak wrote:
ebenica wrote:
Sovak wrote:
ebenica wrote:
Sovak wrote:
ebenica wrote:
Sovak wrote:
ebenica wrote:
Sovak wrote:

To su fakti okolo mene.
od pojave interneta i googla ne postoji više tvoja okolica kao orijentir...sve što pročitaš i vidiš bilo gdje u svijetu postaju fakti okolo tebe čisto time što znaš za njih.
pa tako i ona mlada slovenka koja je tu visila par dana kao žrtva cjepiva je fakt okolo tebe ili ona bbc-eva novinarka. ne samo ljudi koje ti možeš opipati i dosegnuti pogledom.
jer po toj logici nitko ovdje ne postoji, svi smo mi izmišljeni a ti tipkaš sam sebi.



Nekad se govorilo da papir svakakva govna trpi ... uz časne izuzetke.

Danas to vrijedi za google i internet ... uz časne izuzetke.
znači, ta slovenka i ta bbc-eva novinarka su izmišljene? to tvoje senzibilno uber sposobno čulo detektira govna ili?

Nisu izmišljene kao osobe. 

Ali ono kaj su nounari pisali u svezi njih ... za to ne dajem ruku u vatru ... ne dajem niti prst, a kamoli nekaj drugo.

Tebi to pisanje paše jer pišu upravo ono kaj ti hoćeš ćuti.

Nisu nounari blesavi pa da ne znaju kak podignuti tiražu ... pardon .. klikanje članaka.
bbc promovira cijepljenje kao i svaki drugi medij na ovoj planeti i svejedno je izrazio sućut obitelji i prenio mrtvozornikovo izvješće. kaj ja imam točno s tim da mi to paše?
jel trebam ignorirat ili odbacit? jel bi trebao imat supesenzibilno čulo i reć da je to sranje jer mojoj susjedi katici nije niš?


Koliko vidim ti ga imaš ... za svih onih trinaest cjepiva u sebi i studije i rezultate i nuspojave koja ona imaju.

O čemu više uopće ...?
ja se nisam cijepio 13 puta..osim ako su me cijepili toliko puta kao dijete u što čisto sumnjam.

Jedino ak si kak Mowgly živil u džungli.

Pogledaj si listu obveznog cijepljenja u RH.

dečko je fakat tulav. Inače ne cijepiš se 13 puta ali primaš 13 cjepiva. Neka su kombinirana. I zanimljivo niko ne pizdi oko tih kombiniranih cjepiva koja fakat imaju nuspojave i mogu bit opasna.

ja imam dvoje dece, i normalno da ih moraš cjepit. Mislim ne moraš, al bez toga ne primaju ni u vrtić ni u školu. A ak ih ne pošalješ u školu oduzmu ti ih. Tak da... nije da moraš, ali moraš.

_________________
Korona novosti i spoznaje - Page 20 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 20 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 20 of 50 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 35 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum