ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korona novosti i spoznaje

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by darth_vader Sun 14 Nov - 23:35

ebenica wrote:
Glupkakurac wrote:Krivaca čega? Za pandemiju? Ljudi su skroz poludjeli. Posebno u Hrvatskoj. Od milijun i osamsto razloga do sada da se izađe na ulicu, nakon analnog gangbang silovanja koje traje desetljećima, sad je odjednom problem "invazivno" guranje štapića u nos...a u šupku batina od pola metra većini.
uvijek ista jebena priča, nemoj radi ovog, nemoj radi toga....jel ti prosvjeduješ? kaj te boli kurac oko čega drugi ljudi prosvjeduju? razlozi su uvijek subjektivni...
najbolje da ti radiš popis s čim se slažeš da bi ljudi trebali prosvjedovat...trebali bi radi jebeno svega! al uvijek se nađe takav jedan debil koji se ne slaže, kojem sui to sitnice, kojem ima drugih razloga....
daj se goni više u 3 pizde mile materine s ove teme. kaj te boli više kurac? jesi se cijepio? sad cijepljen odjebi.

Cijepim ti mater ludu takvu kad se baš želiš tako igrati.

darth_vader

Posts : 19696
2014-04-17


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Sun 14 Nov - 23:36

Glupkakurac wrote:
ebenica wrote:
Glupkakurac wrote:Krivaca čega? Za pandemiju? Ljudi su skroz poludjeli. Posebno u Hrvatskoj. Od milijun i osamsto razloga do sada da se izađe na ulicu, nakon analnog gangbang silovanja koje traje desetljećima, sad je odjednom problem "invazivno" guranje štapića u nos...a u šupku batina od pola metra većini.
uvijek ista jebena priča, nemoj radi ovog, nemoj radi toga....jel ti prosvjeduješ? kaj te boli kurac oko čega drugi ljudi prosvjeduju? razlozi su uvijek subjektivni...
najbolje da ti radiš popis s čim se slažeš da bi ljudi trebali prosvjedovat...trebali bi radi jebeno svega! al uvijek se nađe takav jedan debil koji se ne slaže, kojem sui to sitnice, kojem ima drugih razloga....
daj se goni više u 3 pizde mile materine s ove teme. kaj te boli više kurac? jesi se cijepio? sad cijepljen odjebi.

Cijepim ti mater ludu takvu kad se baš želiš tako igrati.
ma cijepiš mi kurčinu debilu veslački jak na ruku k'o i sva horda debila koja mi se kroz život pojavljivala na ovaj ili onaj način. cijepite mi jebenu kurčinu sa svojim čvaljama!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by darth_vader Sun 14 Nov - 23:40

ebenica wrote:
Glupkakurac wrote:
ebenica wrote:
Glupkakurac wrote:Krivaca čega? Za pandemiju? Ljudi su skroz poludjeli. Posebno u Hrvatskoj. Od milijun i osamsto razloga do sada da se izađe na ulicu, nakon analnog gangbang silovanja koje traje desetljećima, sad je odjednom problem "invazivno" guranje štapića u nos...a u šupku batina od pola metra većini.
uvijek ista jebena priča, nemoj radi ovog, nemoj radi toga....jel ti prosvjeduješ? kaj te boli kurac oko čega drugi ljudi prosvjeduju? razlozi su uvijek subjektivni...
najbolje da ti radiš popis s čim se slažeš da bi ljudi trebali prosvjedovat...trebali bi radi jebeno svega! al uvijek se nađe takav jedan debil koji se ne slaže, kojem sui to sitnice, kojem ima drugih razloga....
daj se goni više u 3 pizde mile materine s ove teme. kaj te boli više kurac? jesi se cijepio? sad cijepljen odjebi.

Cijepim ti mater ludu takvu kad se baš želiš tako igrati.
ma cijepiš mi kurčinu debilu veslački jak na ruku k'o i sva horda debila koja mi se kroz život pojavljivala na ovaj ili onaj način. cijepite mi jebenu kurčinu sa svojim čvaljama!

Komotno ispričaj starome sve svoje frustracije. Mene taj vaš incest ne zanima.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Sun 14 Nov - 23:44

Glupkakurac wrote:
ebenica wrote:
Glupkakurac wrote:
ebenica wrote:
Glupkakurac wrote:Krivaca čega? Za pandemiju? Ljudi su skroz poludjeli. Posebno u Hrvatskoj. Od milijun i osamsto razloga do sada da se izađe na ulicu, nakon analnog gangbang silovanja koje traje desetljećima, sad je odjednom problem "invazivno" guranje štapića u nos...a u šupku batina od pola metra većini.
uvijek ista jebena priča, nemoj radi ovog, nemoj radi toga....jel ti prosvjeduješ? kaj te boli kurac oko čega drugi ljudi prosvjeduju? razlozi su uvijek subjektivni...
najbolje da ti radiš popis s čim se slažeš da bi ljudi trebali prosvjedovat...trebali bi radi jebeno svega! al uvijek se nađe takav jedan debil koji se ne slaže, kojem sui to sitnice, kojem ima drugih razloga....
daj se goni više u 3 pizde mile materine s ove teme. kaj te boli više kurac? jesi se cijepio? sad cijepljen odjebi.

Cijepim ti mater ludu takvu kad se baš želiš tako igrati.
ma cijepiš mi kurčinu debilu veslački jak na ruku k'o i sva horda debila koja mi se kroz život pojavljivala na ovaj ili onaj način. cijepite mi jebenu kurčinu sa svojim čvaljama!

Komotno ispričaj starome sve svoje frustracije. Mene taj vaš incest ne zanima.
jelda? kaj ti je pojelo mozak? pfizer?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by darth_vader Sun 14 Nov - 23:49

Pa kad mašeš muškima kurčinom...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Noor Sun 14 Nov - 23:57

veber wrote:
Noor wrote:
epikur37 wrote:
Noor wrote:
epikur37 wrote:
violator wrote:Ako nam je ostavljen izbor, onda taj izbor postuj ili proglasi cijepljenje obveznim. Ne muljaj, ne lazi, ne iskoristavaj ljude! Vrlo jednostavno!

Pa evo, od utorka kreće provjera kovidnica po školama.

Tko se neće cijepiti, ide se testirati, plaćeno mu je i to je to.
a vi cijepljeni, idete i vi na test?

ne,

imamo slobodan prolaz i u naše sendviče za marendu ide hamburger ili šunka
cijepiti se zbog špeka i šunke :facepalm
a USA bi dobio i bon od 100 $ za špeceraj,  a tu vam dijele sendvice, sirocad
ili sere pa laže ili, što me ne bi čudilo u uhljebistanu da ih stvarno ne testiraju.
pišem za airbus; svi su obavezni testirati se, ali baš svi. cijepljeni, preboljeni, necijepljeni. svi. svaki treći dan.
ako si iz nekog razloga preskočio test u firmi obavezan si doći s potvrdom. i to u firminu ambulantu gdje oni odrade odmah još jedan test na licu mjesta.
pa ne testiraju ih, a ovi mašu s tim usranim potvrdama ko da je to garancija neceg
Covidkreteni

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Hektorović Mon 15 Nov - 0:04

AssadNaPodmornici wrote:iako pošto broj hospitaliziranih u pravilu zaostaje 10-14 dana za brojem zaraženih ,vrhunac broja hospitaliziranih je tek za 10-14 dana, međutim to nije eksponencijalni rast odavno..

ljudi ne znaju šta je eksponencijalni rast..  sa bazom 3..
evo što je exp rast... 3, 9, 27, 81, 243, 800 i nešto, 2500 i nešto itd..

pa mi u exp rastu smo možda bili dva tri tjedna.. ovaj tjedan je bio vrh, pa će krenuti lagani pad, a onda exponencijalni pad.. i to ej to.. bolnice zaostaju 10-14 dana, dakle još koliko sada bolesnika imamo, to je još max 30%..

mislim da je bakić u svom modelu stavio max 2500 ili 3000 bolesnika, neda mi se provjeravati.. nemoj me jebati.. u vukovarskoj bolnici 5 doktora bez struje i vode i ljekova se brinulo za par stotina ranjenih, a RH država sa 360milijardi kn bdp-om , ne može se pobrinuti za manje od 3000 ljudi u dva tjedna..

To je i performativno teatralni element.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26373
2018-04-10


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by darth_vader Mon 15 Nov - 0:04

Kovidkurac, a ne potvrda ... Za na more mi ionako ne triba, a za ostalo bi ionako volija da je nemam.
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by pokerjocker Mon 15 Nov - 2:01

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Whatsa15
pokerjocker
pokerjocker

Posts : 899
2017-09-13


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Mon 15 Nov - 2:21

Ovo je dobro. Covjek govori studentima o gradjanskom neposluhu, kako ga sprovesti, kako se ponasati kad ih netko upita za covid potvrde i tome slicno .. :)



Govor odvjetnika Mate Knezovića studentima na prosvjedu na Markovom trgu....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Guest Mon 15 Nov - 7:50

Glupkakurac wrote:Pa kad mašeš muškima kurčinom...
di ti vidiš muške? ti si pizdek preplašeni, s četiri banke si skužio svoju smrtnost i svoj slab imunitet koji ne odgovara onome kako ga je tvoj mozak zamišljao....kraj tebe i ljudi koji cijeli život hodaju po dijalizama izgledaju smiješno kaj si ti prebolio. nitko ne zna kak je tebi, ti hvataš zrak...red je da se cijela planeta cijepi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda Mon 15 Nov - 8:26

AssadNaPodmornici wrote:daj asu, dva put si bio zaražen koronom i cijepio si se nakon toga i vrištiš lockdown i za prisilu si.. i ja nisam normalan?

I može li i dalje širiti virus? Možda ne može zbog preboljenja, možda može. Cijepivo sigurno ne sprječava širenje virusa, to svi govore osim stožera i novinara.

Koji je smisao kovid potvrda ako ne spriječava širenje virusa pa čak i pomažu u širenju. Moja sestra je cijepljena i leži u krevetu, kovid je rastura. Teoretski da ima blaže simptome može otići bilo di i širiti virus. Pa čak i sad kad je pozitivna na PCR testu i dalje ima kovid potvrdu.
Mislim da je dužnost svakoga, ako već ne nejabati im se matere onda bar izići na prosvjed da vide izabrani predstavnici tko ih je stavio na vlast i tko ih od tamo može izvući za uši.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Noor likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda Mon 15 Nov - 8:36

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Fb_im128


Korona novosti i spoznaje - Page 32 Fb_im129
Ova je rekla da ona struka koja se s njom ne slaže nije struka.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


kic likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by michaellcmacha Mon 15 Nov - 8:43

Glupkakurac wrote:Kakav rat, kakvi bakrači... Znaš li uopće značenje rata? Osjetio si ga na koži?  Meni je iskreno pun kurac zazivanja pizdarija neiživljenih mulaca koji hrabro prosvjeduju ljudima pred vlastitom kućom.
Jebiga prijatelju znam ja što je rat, a znam i što je kad  Vlada radi protiv svog naroda, zbog toga smo imali tisuće nepotrebnih smrti i do danas se nismo oporavili... I ta komunistička banditska Vlada nikad nije odgovarala... Ova sad, ako bude dovoljno svijesti i ustrajnosti, će morati odgovarati za ovo što radi...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


kic, veber and AssadNaPodmornici like this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by dijagram Mon 15 Nov - 9:55

mutava baštarda wrote:Korona novosti i spoznaje - Page 32 Fb_im128


Korona novosti i spoznaje - Page 32 Fb_im129
Ova je rekla da ona struka koja se s njom ne slaže nije struka.
Struka kaze da cjepivo stiti tek kada se svi cijepe.

Jednostavno, radi se o takvom cjepivu.

Ako ima necijepljenih onda ne funkcionira, ne stiti.

Zato struka pritisce da se svi cijepe .

Mozda zvuci cudno, ali novo vrijeme, novo cjepivo, sve napredno, nema se sto propitivati, valja samo vjerovati .
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by pokerjocker Mon 15 Nov - 12:25

brat radi na cjepivima. drugi je žestoki antivakser i ne možeš ga krstit ni pod razno. No ovaj prvi na prigovor kako su to cjepivo tako brzo smućkali , jednostavno odgovra: Svako cjepivo ti je stvar resursa.Prije je na nekom cjepivu( tak je u svim kompanijama) radio neki odjel od 5-6 ljudi sa unaprijed određenim troškovima i resursima. Pojavom korone slika izrade cjepiva se drastično mijenja. Na cjepivu rade stotine ljudi sa ne ograničenim sredstvima i normalno da je to onda išlo sto puta brže.
pokerjocker
pokerjocker

Posts : 899
2017-09-13


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by pokerjocker Mon 15 Nov - 12:27

ovog glupana ste dizali u nebesa,bio vam je zvijezda vodilja,  zašto onda sada odjednom ne valja što govori? 

https://www.24sata.hr/news/milanovic-u-vatikanu-imam-problem-s-tim-mahnitanjem-cijepljenje-je-cin-milosti-i-ljubavi-796827
pokerjocker
pokerjocker

Posts : 899
2017-09-13


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by mutava baštarda Mon 15 Nov - 12:39

pokerjocker wrote:ovog glupana ste dizali u nebesa,bio vam je zvijezda vodilja,  zašto onda sada odjednom ne valja što govori? 

https://www.24sata.hr/news/milanovic-u-vatikanu-imam-problem-s-tim-mahnitanjem-cijepljenje-je-cin-milosti-i-ljubavi-796827
Na kojeg glupana misliš? Zokija ili Milanovića?

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by epikur37 Mon 15 Nov - 12:44

Jel počela peta faza kontrole ljudske vrste...?

Globalna kabala neće posustati tek tako.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by ljubo1212 Mon 15 Nov - 12:47

pokerjocker wrote:ovog glupana ste dizali u nebesa,bio vam je zvijezda vodilja,  zašto onda sada odjednom ne valja što govori? 

https://www.24sata.hr/news/milanovic-u-vatikanu-imam-problem-s-tim-mahnitanjem-cijepljenje-je-cin-milosti-i-ljubavi-796827
ti si isto iz bosne? 
vukojebina neka? 
ajde, neka
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by ljubo1212 Mon 15 Nov - 12:51

mutava baštarda wrote:Korona novosti i spoznaje - Page 32 Fb_im128


Korona novosti i spoznaje - Page 32 Fb_im129
Ova je rekla da ona struka koja se s njom ne slaže nije struka.
uopće ne, iako bi tebi tako odgovaralo


– HALMED je naša agencija za lijekove koja na svojim stranicama redovito objavljuje sve nuspojave. Da to itko prati, valjda bi se prestalo pričati o nuspojavama. Ja se čudim istoj struci koja nije jedinstvena. Osupnuta sam činjenicom da struka nije jedinstvena, voljela bi da se prestane s tim jer struka je jedinstvena. Ne bih dopuštala da se kaže da struka nije jedinstvena, ali pojedinci zbunjuju ljude jer nisu educirani i nisu informirani, za mene to nisu stručnjaci – kazala je Bubaš.

Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/bubas-vjerojatnije-je-da-cete-osvojiti-jackpot-nego-imati-tesku-nuspojavu-cjepiva-1538024 - www.vecernji.hr
ljubo1212
ljubo1212

Posts : 2046
2015-08-02


Back to top Go down

Korona novosti i spoznaje - Page 32 Empty Re: Korona novosti i spoznaje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum