ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jebo Vas Vukovar

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Jebo Vas Vukovar - Page 3 Empty Re: Jebo Vas Vukovar

Post by Šandor Winnetou 3/11/2021, 16:41

aben wrote:O ringo, još si vode:)
Bacio ključ od kaveza i sad čeka da mu ga neki prolaznik donese ili da ga otključaju švajs aparatom.

Šandor Winnetou

Posts : 19651
2017-12-31


Back to top Go down

Jebo Vas Vukovar - Page 3 Empty Re: Jebo Vas Vukovar

Post by dijagram 3/11/2021, 19:41

aben wrote:Dežulović se spasi ča je našo angle za reći jebo vas vukovar.
Jer un to želi reći još od pada vukovara, tj od reintegracije:)
Jugo smece kmeci  i kmeci, i tako ce crknuti kmececi.

:cro yoda
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Jebo Vas Vukovar - Page 3 Empty Re: Jebo Vas Vukovar

Post by Noor 3/11/2021, 20:12

dijagram wrote:
aben wrote:Dežulović se spasi ča je našo angle za reći jebo vas vukovar.
Jer un to želi reći još od pada vukovara, tj od reintegracije:)
Jugo smece kmeci  i kmeci, i tako ce crknuti kmececi.

:cro yoda
na umoru ce trazit kriz i popa, ko i pokojni mu pajdo Lucić

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Jebo Vas Vukovar - Page 3 Empty Re: Jebo Vas Vukovar

Post by dijagram 3/11/2021, 20:17

Noor wrote:
dijagram wrote:
aben wrote:Dežulović se spasi ča je našo angle za reći jebo vas vukovar.
Jer un to želi reći još od pada vukovara, tj od reintegracije:)
Jugo smece kmeci  i kmeci, i tako ce crknuti kmececi.

:cro yoda
na umoru ce trazit kriz i popa, ko i pokojni mu pajdo Lucić
Moze se natjecati s crvenkom za titulu najvise frustriranog lika propascu juge i stvaranjem Hrvatske.

Da glupan zna kako je njegov cvilez glazba za moje usi ne bi se oglasavao ovakvim jadnim ispadima.

yoda
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Jebo Vas Vukovar - Page 3 Empty Re: Jebo Vas Vukovar

Post by vuksadinare 3/11/2021, 20:20

Noor wrote:
dijagram wrote:
aben wrote:Dežulović se spasi ča je našo angle za reći jebo vas vukovar.
Jer un to želi reći još od pada vukovara, tj od reintegracije:)
Jugo smece kmeci  i kmeci, i tako ce crknuti kmececi.

:cro yoda
na umoru ce trazit kriz i popa, ko i pokojni mu pajdo Lucić
.....inace taj dezulovic mi je bio manje nesimpatican od njegovog frendovskog dvojca lucica i onog drugog budale kak se ono zove..decko od heni erceg...no ocito je jos veci idiot postao pred starost nego u mladosti taj dezulovic
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Jebo Vas Vukovar - Page 3 Empty Re: Jebo Vas Vukovar

Post by Noor 3/11/2021, 20:31

vuksadinare wrote:
Noor wrote:
dijagram wrote:
aben wrote:Dežulović se spasi ča je našo angle za reći jebo vas vukovar.
Jer un to želi reći još od pada vukovara, tj od reintegracije:)
Jugo smece kmeci  i kmeci, i tako ce crknuti kmececi.

:cro yoda
na umoru ce trazit kriz i popa, ko i pokojni mu pajdo Lucić
.....inace taj dezulovic mi je bio manje nesimpatican od njegovog frendovskog dvojca lucica i onog drugog budale kak se ono zove..decko od heni erceg...no ocito je jos veci idiot postao pred starost nego u mladosti taj dezulovic
Viktor Ivancic

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Jebo Vas Vukovar - Page 3 Empty Re: Jebo Vas Vukovar

Post by Noor 3/11/2021, 20:32

dijagram wrote:
Noor wrote:
dijagram wrote:
aben wrote:Dežulović se spasi ča je našo angle za reći jebo vas vukovar.
Jer un to želi reći još od pada vukovara, tj od reintegracije:)
Jugo smece kmeci  i kmeci, i tako ce crknuti kmececi.

:cro yoda
na umoru ce trazit kriz i popa, ko i pokojni mu pajdo Lucić
Moze se natjecati s crvenkom za titulu najvise frustriranog lika propascu juge i stvaranjem Hrvatske.

Da glupan zna kako je njegov cvilez glazba za moje usi ne bi se oglasavao ovakvim jadnim ispadima.

yoda
pa i ja uvijek kazem...milina slusat :)

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Jebo Vas Vukovar - Page 3 Empty Re: Jebo Vas Vukovar

Post by niels 3/11/2021, 21:52

Ringo10 wrote:NIELS glup si

:)
niels
niels

Male
Posts : 4784
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Jebo Vas Vukovar - Page 3 Empty Re: Jebo Vas Vukovar

Post by Ringo10 4/11/2021, 04:16

Na znam za Lucica i Ivancica, ali Dezulovic ...mislim da nije Jugonostalgicar
On je nesto drugo
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Jebo Vas Vukovar - Page 3 Empty Re: Jebo Vas Vukovar

Post by vuksadinare 4/11/2021, 04:27

Noor wrote:
vuksadinare wrote:
Noor wrote:
dijagram wrote:
aben wrote:Dežulović se spasi ča je našo angle za reći jebo vas vukovar.
Jer un to želi reći još od pada vukovara, tj od reintegracije:)
Jugo smece kmeci  i kmeci, i tako ce crknuti kmececi.

:cro yoda
na umoru ce trazit kriz i popa, ko i pokojni mu pajdo Lucić
.....inace taj dezulovic mi je bio manje nesimpatican od njegovog frendovskog dvojca lucica i onog drugog budale kak se ono zove..decko od heni erceg...no ocito je jos veci idiot postao pred starost nego u mladosti taj dezulovic
Viktor Ivancic
....da on...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Jebo Vas Vukovar - Page 3 Empty Re: Jebo Vas Vukovar

Post by vuksadinare 4/11/2021, 04:38

Ringo10 wrote:Na znam za Lucica i Ivancica, ali Dezulovic ...mislim da nije Jugonostalgicar  
On je nesto drugo
....je...ali za razliku od ova dva mh frenda...imao je malo vecu sirinu...oba prva dva a narocito ivancic uvijek su pisali sa mrznjom..kroz kao fol satiru...dok dezulovic je bio na tom valu ali za razliku od njih vise je satiricno pisao i imao razlicitije teme ili mete...dok su lucic a narocito ivancic gotovo samo pisali kritike i obrusavali na tudjmana,hdz i hrvatske vrijednosti ovaj dezulovic je kadkad kritizirat beograd,sarajevo...pa je lukavo igrao na to da dobije sto vise citatelja a time logicno i zaradu...no ocito kako stari postaje sve ludji...loce sa serbedzijom klatare se jedan uz drugog od ljubljane do skoplja sa nekim recitalima,pjesmuljcima..i onda rampa nasred vinkovaca serbedziji a neposredno i njemu..stop koncertu u dane obiljezavanja vukovarske tragedije...gubitak cuge...love .i ovaj se raspanetio
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Jebo Vas Vukovar - Page 3 Empty Re: Jebo Vas Vukovar

Post by abraham 4/11/2021, 05:23

Bilo kako bilo ali kao i obicno postenje i stav je negdje drugdje. Naime moze se netko sloziti i ne sa Dezulovicem ali istina je da neke stvari mozes a neke ne i da neki mogu a neki ne. Naime , jedan od primjera je Jasenovac. Zasto plakati sada nakon skoro 80 godina poslije??? Zasto je jasenovac moralno politicka toljaga kojom se "discipliniraju" svi koji nisu "nasi" i na nasoj liniji. Zasto dva razlicita pristupa dvama slicnim dogadjajima. Zasto jedna cijela ekipa drma zemljom na osnovi Jasenovca iako su oni uradili iste stvari kao i ustase u Jasenovcu samo u praskozorje digitalnog doba???? Tu je Dezulovic tanak tj gad i poltron. Gad je bio oduvijek a , jebi ga od neceg se mora zivjeti. Gad nije glup jer zna gdje su novci. Obraz je obraz a pun zeludac, besplatno putovanje i privaljivanje stolu je , jebi ga svakodnevna pragmatika. Dakle Vukovar je kao i Jasenovac simbol. Zasto srati po jednom a sutjeti o drugom???? Bolje vrabac u ruci nego kita u guzici, bi se reklo. Kila mozga.....

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14025
2014-04-14


Back to top Go down

Jebo Vas Vukovar - Page 3 Empty Re: Jebo Vas Vukovar

Post by Ringo10 4/11/2021, 05:53

Jasenovac!!!???

Postoje dva Jasenovca

Prvi je povijesna cinjenica, koncentracioni logor ustaskog rezima sa svime sto uz to ide.

Drugi Jasenovac, proistekao iz prvoga, je mitoloski alat i sredstvo za homogeniziranje srpskih masa
sa odredjenim politickim ciljem a nastojanje da se taj cilj ostvari zavrsio je  u moru krvi

Ta dva Jasenovca uglavnom nemaju veze jedan sa drugim.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21549
2015-09-24


Back to top Go down

Jebo Vas Vukovar - Page 3 Empty Re: Jebo Vas Vukovar

Post by aben 4/11/2021, 06:05

Jebo te jasenovac 1, i jebo te jasenovac 2:)

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Jebo Vas Vukovar - Page 3 Empty Re: Jebo Vas Vukovar

Post by debotoijusto 4/11/2021, 07:20

“Ako je itko ovdje uvrijeđen, ako su uvrijeđeni neki nevini ljudi, žrtve, obitelji, nisam ih ja uvrijedio, nego su ih uvrijedili oni koji trguju tim njihovim žrtvama, o čemu je u mom tekstu riječ”, kazao je Dežulović za N1 televiziju.

Poručio je da se ne misli ispričati zbog kolumne, a da je njezina poanta, koju mnogi nisu shvatili, bila govoriti o “jeftinoj konjokradičkoj trogvini žrtvom Vukovara”.
“Pisao sam o toj jeftinoj konjokradičkoj trgovini groznom žrtvom Vukovara. Ja tu žrtvu znam bolje od mnogih koji danas skaču na stražnje noge, jer sam bio tamo. Ne moraju oni meni govoriti što je Vukovar i kakav je Vukovar bio. Ja to znam, ja sam to vidio”, rekao je Dežulović.
Istaknuo je da u tekstu psovku izgovara u ime tog grada, a da si to uzima za pravo, jer je bio tamo kad je umirao taj grad i zato što zna što je Vukovar bio i što je danas.
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30564
2014-04-12


Back to top Go down

Jebo Vas Vukovar - Page 3 Empty Re: Jebo Vas Vukovar

Post by vuksadinare 4/11/2021, 07:38

'On je dosao u Vukovar preko Beograda. drugi dan nakon pada grada kada su pokolji trajali kad je smrt za Hrvate bila dobro jutro i laku noc,kada je Hrvat znacilo da ces tesko prezivjet ili izbjeci mucenja,silovanja,ponizavanja.U Vukovar tih dana nitko nije smio uci bez da je dobro provjeren i da je na istoj strani kao i oni koji su ubijali Vukovar ili bar bili simpatizeri zlocinaca.A i onaj ako je igrom slucaja usao a nije bio po volji 'osloboditelja' tesko je izasao iz njega ako je vec prezivio tesko i 'slobodan'.Boris Dezulovic je usao slobodan i izasao iz njega slobodan bez bar maltrerinja bar verbalnog.Vi prosudite kako i zasto ako imate logike'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Jebo Vas Vukovar - Page 3 Empty Re: Jebo Vas Vukovar

Post by AssadNaPodmornici 4/11/2021, 07:39

aben wrote:Jebo te jasenovac 1, i jebo te jasenovac 2:)
:tu
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

Jebo Vas Vukovar - Page 3 Empty Re: Jebo Vas Vukovar

Post by Guest 4/11/2021, 12:38

debotoijusto wrote:“Ako je itko ovdje uvrijeđen, ako su uvrijeđeni neki nevini ljudi, žrtve, obitelji, nisam ih ja uvrijedio, nego su ih uvrijedili oni koji trguju tim njihovim žrtvama, o čemu je u mom tekstu riječ”, kazao je Dežulović za N1 televiziju.

Poručio je da se ne misli ispričati zbog kolumne, a da je njezina poanta, koju mnogi nisu shvatili, bila govoriti o “jeftinoj konjokradičkoj trogvini žrtvom Vukovara”.
“Pisao sam o toj jeftinoj konjokradičkoj trgovini groznom žrtvom Vukovara. Ja tu žrtvu znam bolje od mnogih koji danas skaču na stražnje noge, jer sam bio tamo. Ne moraju oni meni govoriti što je Vukovar i kakav je Vukovar bio. Ja to znam, ja sam to vidio”, rekao je Dežulović.
Istaknuo je da u tekstu psovku izgovara u ime tog grada, a da si to uzima za pravo, jer je bio tamo kad je umirao taj grad i zato što zna što je Vukovar bio i što je danas.


Kad je posljednji put bil u VU?

Grad je lijep. Naročito ljeti.

Depopulacija muči cijelu Europu, a ne samo Hrvatsku i Vukovar.

I zakaj bi oni u VU zaboravili sve kaj im se dogodilo i tko im je to napravil?

Usput ... Rijeka je od 2008. do 2018. izgubila 14 000 stanovnika, a tamo svi multi-kulti, uključivi i napredni i rat niti približno nije Rijeku obilježil kak Vukovar.

I?

Piše li Dežulović kaj o depopulaciji Rijeke?

Ne vidim baš ... .

Ali OK ... znamo mi tu ekipu kaj njih žulja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jebo Vas Vukovar - Page 3 Empty Re: Jebo Vas Vukovar

Post by Noor 4/11/2021, 12:44

debotoijusto wrote:“Ako je itko ovdje uvrijeđen, ako su uvrijeđeni neki nevini ljudi, žrtve, obitelji, nisam ih ja uvrijedio, nego su ih uvrijedili oni koji trguju tim njihovim žrtvama, o čemu je u mom tekstu riječ”, kazao je Dežulović za N1 televiziju.

Poručio je da se ne misli ispričati zbog kolumne, a da je njezina poanta, koju mnogi nisu shvatili, bila govoriti o “jeftinoj konjokradičkoj trogvini žrtvom Vukovara”.
“Pisao sam o toj jeftinoj konjokradičkoj trgovini groznom žrtvom Vukovara. Ja tu žrtvu znam bolje od mnogih koji danas skaču na stražnje noge, jer sam bio tamo. Ne moraju oni meni govoriti što je Vukovar i kakav je Vukovar bio. Ja to znam, ja sam to vidio”, rekao je Dežulović.
Istaknuo je da u tekstu psovku izgovara u ime tog grada, a da si to uzima za pravo, jer je bio tamo kad je umirao taj grad i zato što zna što je Vukovar bio i što je danas.

zamisli, smeće si uzima pravo jer je bio tamo..išao gledat taj očaj i smrt iz puke novinarske krvožednosti
pa što ako je bio? jel to znači da i svi oni koju su ostali bez obitelji i doma, a tu strahotu uspjeli preživjeti, također imaju pravo vikati jebo vas vukovar?
ne čujem nikoga u ovih 26 godina da je to rekao!


Last edited by Noor on 4/11/2021, 12:47; edited 1 time in total

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Jebo Vas Vukovar - Page 3 Empty Re: Jebo Vas Vukovar

Post by marcellus 4/11/2021, 12:44

Sovak wrote:
Kad je posljednji put bil u VU?

kad je s "Bogoljubom" sjedio na stražnjem sjedalu JNA džipa, ušao u grad zajedno s "oslobodiocima"...

_________________
Jebo Vas Vukovar - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Jebo Vas Vukovar - Page 3 Empty Re: Jebo Vas Vukovar

Post by AssadNaPodmornici 4/11/2021, 12:54

Da netko napiše Jebo te Jasenovac vidio bi kmecanje hahahahaha.
Evo nekome ideja tko ima muda usput će zaraditi dosta klikova.
Inace ovaj yugsloven je dosta profita od ovoga članka, zaradio je sigurno dvije plaće

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

Jebo Vas Vukovar - Page 3 Empty Re: Jebo Vas Vukovar

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum