ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla Empty 30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla

Post by vuksadinare 16/10/2021, 16:19

https://www.braniteljski-portal.com/potresna-istinita-svjedocanstva-tesko-ranjeni-alfred-hill-je-jos-samo-prepoznao-arbanasa-i-rekao-seva-ti-si-i-ubrzo- izdahnuo-drzeci-ga-za-ruku
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla Empty Re: 30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla

Post by Šandor Winnetou 16/10/2021, 16:41

vuksadinare wrote:https://www.braniteljski-portal.com/potresna-istinita-svjedocanstva-tesko-ranjeni-alfred-hill-je-jos-samo-prepoznao-arbanasa-i-rekao-seva-ti-si-i-ubrzo- izdahnuo-drzeci-ga-za-ruku
Bio na drugom kraju grada, u ovo vrijeme je Blago Z. već bio mrtav kao i pripadnik turbo voda Zvonko Mlinarić-Špeki koji je natrčao na isti PM kao i BZ. Mogu reći da sam ga među posljednjim braniteljima Vu vidio živog, nekih 5 min prije njegove pogibije :(

_________________
30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


darth_vader likes this post

Back to top Go down

30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla Empty Re: 30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla

Post by vuksadinare 16/10/2021, 16:47

U to vrijeme slicno je prozivljavao i Gospic..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla Empty Re: 30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla

Post by Šandor Winnetou 16/10/2021, 16:50

vuksadinare wrote:U to vrijeme slicno je prozivljavao i Gospic..
Tada je trebalo izdržati i tada je udarna moć JNA zauvijek okopnila, propustili su svoj trenutak i na kraju balade popušili debele kurčine unatoč svoj vojnoj sili i nadmoći koju su posjedovali.

_________________
30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla Empty Re: 30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla

Post by vuksadinare 16/10/2021, 16:54

Šandor Winnetou wrote:
vuksadinare wrote:U to vrijeme slično je proživljavao i Gospić ..
Tada je trebalo izdržati i tada je udarna moć JNA zauvijek okopnila, propustili su svoj trenutak i na kraju balade populili debele kurčine unatoč svojoj vojnoj sili i nadmoći koju su posjedovali.
Da...ali mi smo se poceli konsolidirati...mobilizacija je bila u punom jeku uvelo se dosta oruzja iz osvojenih vojarni...pricuvne brigade zamjenili su u cuvanju linija gardijske pa su gardijske mogle djelovati ofanzivnije za sto su bile i namjenjene..ali jos se u to vrijeme sve to uhodavalo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla Empty Re: 30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla

Post by Šandor Winnetou 16/10/2021, 17:14

vuksadinare wrote:
Šandor Winnetou wrote:
vuksadinare wrote:U to vrijeme slično je proživljavao i Gospić ..
Tada je trebalo izdržati i tada je udarna moć JNA zauvijek okopnila, propustili su svoj trenutak i na kraju balade populili debele kurčine unatoč svojoj vojnoj sili i nadmoći koju su posjedovali.
Da...ali mi smo se poceli konsolidirati...mobilizacija je bila u punom jeku uvelo se dosta oruzja iz osvojenih vojarni...pricuvne brigade zamjenili su u cuvanju linija gardijske pa su gardijske mogle djelovati ofanzivnije za sto su bile i namjenjene..ali jos se u to vrijeme sve to uhodavalo
92, južno bojište, zapadna hercegovina, gubitak Kupresa, oslobađanje Mostara i Stolca, oslobađanje Dubrovačkog područja, gubitak posavine....brigada mi se jedva izvukla kad su pali bokovi oko dervente. No od 93e više niti jednu bitku protiv čejena nismo izgubili, naprotiv gdje smo udarili tamo više srbi nisu rasli no problem su sad stvarale mujage kojima su srbende obećale izlaz na more dolinom neretve pa je fokus bio i na njima dok se za stolom to sranje nije riješilo. To je srbendama najviše pogodovalo i tu su kupili vremena no čim se fokus HVa mogao usmjeriti prema crvenkastovim rođacima više tu spasa za te teroriste i separatiste nije bilo

_________________
30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla Himars10
Šandor Winnetou
Šandor Winnetou

Male
Posts : 19656
2017-12-31


Back to top Go down

30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla Empty Re: 30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla

Post by mentalitet 17/10/2021, 05:34

Nema shta pravi hrvati goloruki na tenkove posebno ovaj Alfred Hil..on mi pari kao da je domaci zagorec..isto kao shto je i Tudjman..sve prava hrvatska prezimena stara od milijun godina..

Nego zashto prepisujete te komunistichke floskule islavite poginule.?Imate li vi nekog heroja da je prezivio rat a da se nije debelo omastio..Onaj Chermak mi se chini da je najpogodniji za tu prichu..Koje ste vi budaletine to na svijetu nema..lutajuci po svijetu svashta sam vidio i stalno usporedjivao te bjelosvjetske budaletine sa hrvatskim ali mi nije uspjelo nikako naci vece od vas..Pa jebo vas bog idiotski...chitate li vi sebe..?Ajmo prochitati par komunistichkih proslava o Savi Kovacevicu pa to prevedite na svoj jezik..Da prevedem...Kurchenje sa poginulima a Srbima se smijete da to oni rade...Fakat ste stoka nedojebano nepismena sa malo manje mozga od obichne kokoshi..

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla Empty Re: 30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla

Post by jastreb 17/10/2021, 06:08

mentalitet wrote:Nema shta pravi hrvati goloruki na tenkove posebno ovaj Alfred Hil..on mi pari kao da je domaci zagorec..isto kao shto je i Tudjman..sve prava hrvatska prezimena stara od milijun godina..

Nego zashto prepisujete te komunistichke floskule islavite poginule.?Imate li vi nekog heroja da je prezivio rat a da se nije debelo omastio..Onaj Chermak mi se chini da je najpogodniji za tu prichu..Koje ste vi budaletine to na svijetu nema..lutajuci po svijetu svashta sam vidio i stalno usporedjivao te bjelosvjetske budaletine sa hrvatskim ali mi nije uspjelo nikako naci vece od vas..Pa jebo vas bog idiotski...chitate li vi sebe..?Ajmo prochitati par komunistichkih proslava o Savi Kovacevicu pa to prevedite na svoj jezik..Da prevedem...Kurchenje sa poginulima a Srbima se smijete da to oni rade...Fakat ste stoka nedojebano nepismena sa malo manje mozga od obichne kokoshi..
Ovdje si potpuno u krivu.

A sada cu ti i objasniti zašto. Promašio si ceo fudbal.

Više puta sam ovdje pisao o tome,a sada ću i ponoviti.

Hrvati o kojima pišeš vizavi Domovinskog rata imaju ugrađen sasvim drugojačiji kult od komunista i Srba i ustaša.

Dočim Srbi,muslimani,komunisti i ustaše imaju ugrađen kult junaštva,mi danas zbog CUH-a imamo kult cmizdrenja i mučeništva.

CUH ce i najhrabriju pogibiju opisati na način da ce citalac početi cmizdriti za poginulim,suprotno od kulta junaštva gdje ce citatelj zavidjeti poginulom.

Prije su se junaci slavili,glorificirali i ljudi su ih imali za idole (Sava Kovačević, Zrinski,Obilić, Boban...)a danas ponajviše ulogom CUH-a poginuli branitelji prikazuju se ,zamisli kao anđeli,a na spomenicima im se podižu kipovi u obliku dječačića koji mole krunicu.

Da ne duljim,nista od ovoga danas nema veze sa junackim kultom kod Srba,komunista,ustaša ,muslimana i cetnika.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla Empty Re: 30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla

Post by veber 17/10/2021, 06:19

pa di si četniče?
jebem te u čvalje četničke?

nego, da ti dam adresu, jer si obećao me "raspičkati" kao i onaj brat ti crvenkasti koji se jako hvalio da se nađemo u kakadu u voltinom. 

naravno hrabro kao i ti. iza ekrana i kilometara.
a, ja naivac dva dana dolazio da se malo pošaketamo pa tko živ tko mrtav.

da li se što promjenilo od kada si zadnji put jebo "zagrabčanku" sa srpskom adresom na privremenom boravku u US ili i dalje "hrabro" gnojiš iza ekrana.

a čisto da nekaj naučiš kada već dolaziš ovdje "gnojit" hrvatska prezimena su bez ić, autohtoni hrvati dolaze iz područja graničenog s četiri rijeke.

tako da na tvoju žalost tuđman je "čisti" hrvat porjeklom.
za razliku od tebe koji si plod "ljubavi" nekog turčina i bogtepito od kuds majka vuče korjene.

jer "čisti" srbi su ovi u hrvatskoj izbjegli pred turskom navalom. svi oni koji su bili u jelačićevoj pukovniji.

a ne prevodiš na "svoj" jezik nego na "vaš" ili "moj"

isto tako možeš pisati dijakritičke znakove i na qwerty tipkovnicama kao i na preglasnim tipkovnicama, kao što ja pišem bez obzira na njemačke preglase koji se nalaze na mjestima s desne strane.

a samo maloumni idiot piše za Č ch ili Š sh.

svi razumijemo i bez dijakritičnih znakova sto jedan debil pise na forumu.

javi za adresu, da ne bi bilo ko s crvenim-bio je petak, a mislio subota, a u stvari bila je nedjelja.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla Empty Re: 30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla

Post by veber 17/10/2021, 06:21

jastreb wrote:
mentalitet wrote:Nema shta pravi hrvati goloruki na tenkove posebno ovaj Alfred Hil..on mi pari kao da je domaci zagorec..isto kao shto je i Tudjman..sve prava hrvatska prezimena stara od milijun godina..

Nego zashto prepisujete te komunistichke floskule islavite poginule.?Imate li vi nekog heroja da je prezivio rat a da se nije debelo omastio..Onaj Chermak mi se chini da je najpogodniji za tu prichu..Koje ste vi budaletine to na svijetu nema..lutajuci po svijetu svashta sam vidio i stalno usporedjivao te bjelosvjetske budaletine sa hrvatskim ali mi nije uspjelo nikako naci vece od vas..Pa jebo vas bog idiotski...chitate li vi sebe..?Ajmo prochitati par komunistichkih proslava o Savi Kovacevicu pa to prevedite na svoj jezik..Da prevedem...Kurchenje sa poginulima a Srbima se smijete da to oni rade...Fakat ste stoka nedojebano nepismena sa malo manje mozga od obichne kokoshi..
Ovdje si potpuno u krivu.

A sada cu ti i objasniti zašto. Promašio si ceo fudbal.

Više puta sam ovdje pisao o tome,a sada ću i ponoviti.

Hrvati o kojima pišeš vizavi Domovinskog rata imaju ugrađen sasvim drugojačiji kult od komunista i Srba i ustaša.

Dočim Srbi,muslimani,komunisti i ustaše imaju ugrađen kult junaštva,mi danas zbog CUH-a imamo kult cmizdrenja i mučeništva.

CUH ce i najhrabriju pogibiju opisati na način da ce citalac početi cmizdriti za poginulim,suprotno od kulta junaštva gdje ce citatelj zavidjeti poginulom.

Prije su se junaci slavili,glorificirali i ljudi su ih imali za idole (Sava Kovačević, Zrinski,Obilić, Boban...)a danas ponajviše ulogom CUH-a poginuli branitelji prikazuju se ,zamisli kao anđeli,a na spomenicima im se podižu kipovi u obliku dječačića koji mole krunicu.

Da ne duljim,nista od ovoga danas nema veze sa junackim kultom kod Srba,komunista,ustaša ,muslimana i cetnika.
opet loša brlja, abolirani?
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla Empty Re: 30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla

Post by vuksadinare 17/10/2021, 06:34

veber wrote:pa di si četniče?
jebem te u čvalje četničke?

nego, da ti dam adresu, jer si mi obećao "raspičkati" kao i onaj brat ti crvenkasti koji se jako hvalio da se nađemo u kakadu u voltinom. 

naravno hrabro kao i ti. iza ekrana i kilometara.
a, ja naivac dva dana dolazio da se malo pošaketamo pa tko živ tko mrtav.

da li se što promijenilo od kada si zadnji put jebo "zagrabčanku" sa srpskim adresom na privremenom boravku u SAD -u ili dalje "hrabro" gnojiš iza ekrana.

a čisto da nešto naučiš kada već dolazi ovdje "gnojit" hrvatska prezimena su bez ić, autohtoni hrvati dolaze iz područja graničenog s četiri rijeke.

tako da na tvoju žalost tuđman je "čisti" hrvat porjeklom.
za razliku od tebe koji si plod "ljubavi" nekog turčina i bogtepito od kuds majka vuče korjene.

jer "čisti" srbi su ovi u hrvatskoj izbjegli pred turskim navalom. svi oni koji su bili u jelačićevoj pukovniji.

a ne prevodi na "svoj" jezik nego na "vaš" ili "moj"

isto tako možete pisati dijakritičke znakove i na qwerty tipkovnicama kao i na preglasnim tipkovnicama, kao što ja pišem bez obzira na njemačke preglase koji se nalaze na mjestima s desne strane .

a samo maloumni idiot piše za Č ch ili Š sh.

svi razumijemo i bez dijakritičnih znakova što jedan debil pise na forumu.

javi za adresu, da ne bi bilo ko s crvenim-bio je petak, a mislio subota, au stvari je bila nedjelja.
Oni da dodju...daj molim te..mozda dogodine :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla Empty Re: 30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla

Post by vuksadinare 17/10/2021, 06:37

Evo sto je pok.ico jos 1989 godine rekao o takvima poput crvenka i mentalnog


https://youtu.be/xV9yZz-AB4o
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla Empty Re: 30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla

Post by mentalitet 17/10/2021, 07:01

vuksadinare wrote:Evo sto je pok.ico jos 1989 godine rekao o takvima poput crvenka i mentalnog


https://youtu.be/xV9yZz-AB4o

Bog te jebo koliko si ineligentan to je za ne vjerovati...ona moja jedna pchela je za tebe doktor nauka,Ti uzimash nekog drogiranog kao primjer relevantnog Hrvata?
Hocesh da ti prevedem ..Pa to je uvreda za normalne hrvate kakvu do sada nitko na ovome forumu nije uchinio..Imash li ti mozga pizda ti materina glupa da uporedjujesh ovakve likove sa normalnim ljudima u Hrvatskoj....??Nemash mozga to mi je odavno poznato...ali spustiti se na ovakvu razinu to je povijesno ludilo..Imash li ti ili poznajesh kakvog Hrvata koga cijene u cijelom svijetu da citirash i pokazesh kako i shto taj misli o meni i crvenkastom..Evo ti savjet,,Kopiraj moje upise i odi kod nekog psihologa da ti prevede o chemu ja tipkam ..Ako ti ne bude rekao da ja vishe poshtujem i cijenim hrvate...ali poshtene ja cu si odrezati kurac i to javno...cu prenositi preko YT..Ti si debil nevidjeni...to mi je bilo oduvijek jasno ali ovo sada..o sunce ti jebem idiotsko idi kod stricheka psihijatra da ti da ljekice ..
O schwabama necu da troshim rijechi,,metak u chelo i gurnut u svinjac da ga svinje pokopaju..Vidi se da je pijan ko stopl a eto chovjek pije viski pa misli da pricha pametno dok drugi koji je za njega izmislio inteligenciju i pamet pije brlju pa je eto manje pametan..O jebo te bog ...shta ja necu sve ovdje prochitati..sve moj do mojega...sastala se bratija josh im samo fali chakija..

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla Empty Re: 30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla

Post by jastreb 17/10/2021, 07:10

veber wrote:
jastreb wrote:
mentalitet wrote:Nema shta pravi hrvati goloruki na tenkove posebno ovaj Alfred Hil..on mi pari kao da je domaci zagorec..isto kao shto je i Tudjman..sve prava hrvatska prezimena stara od milijun godina..

Nego zashto prepisujete te komunistichke floskule islavite poginule.?Imate li vi nekog heroja da je prezivio rat a da se nije debelo omastio..Onaj Chermak mi se chini da je najpogodniji za tu prichu..Koje ste vi budaletine to na svijetu nema..lutajuci po svijetu svashta sam vidio i stalno usporedjivao te bjelosvjetske budaletine sa hrvatskim ali mi nije uspjelo nikako naci vece od vas..Pa jebo vas bog idiotski...chitate li vi sebe..?Ajmo prochitati par komunistichkih proslava o Savi Kovacevicu pa to prevedite na svoj jezik..Da prevedem...Kurchenje sa poginulima a Srbima se smijete da to oni rade...Fakat ste stoka nedojebano nepismena sa malo manje mozga od obichne kokoshi..
Ovdje si potpuno u krivu.

A sada cu ti i objasniti zašto. Promašio si ceo fudbal.

Više puta sam ovdje pisao o tome,a sada ću i ponoviti.

Hrvati o kojima pišeš vizavi Domovinskog rata imaju ugrađen sasvim drugojačiji kult od komunista i Srba i ustaša.

Dočim Srbi,muslimani,komunisti i ustaše imaju ugrađen kult junaštva,mi danas zbog CUH-a imamo kult cmizdrenja i mučeništva.

CUH ce i najhrabriju pogibiju opisati na način da ce citalac početi cmizdriti za poginulim,suprotno od kulta junaštva gdje ce citatelj zavidjeti poginulom.

Prije su se junaci slavili,glorificirali i ljudi su ih imali za idole (Sava Kovačević, Zrinski,Obilić, Boban...)a danas ponajviše ulogom CUH-a poginuli branitelji prikazuju se ,zamisli kao anđeli,a na spomenicima im se podižu kipovi u obliku dječačića koji mole krunicu.

Da ne duljim,nista od ovoga danas nema veze sa junackim kultom kod Srba,komunista,ustaša ,muslimana i cetnika.
opet loša brlja, abolirani?
Kaže osoba koja se ne trijezni. I sad da duvaš ne bi napuho ispod 2,0 g/kg.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla Empty Re: 30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla

Post by vuksadinare 17/10/2021, 07:11

mentalitet wrote:
vuksadinare wrote:Evo sto je pok.ico jos 1989 godine rekao o takvima poput crvenka i mentalnog


https://youtu.be/xV9yZz-AB4o

Bog te jebo koliko si ineligentan to je za ne vjerovati...ona moja jedna pchela je za tebe doktor nauka,Ti uzimash nekog drogiranog kao primjer relevantnog Hrvata?
Hocesh da ti prevedem ..Pa to je uvreda za normalne hrvate kakvu do sada nitko na ovome forumu nije uchinio..Imash li ti mozga pizda ti materina glupa  da uporedjujesh ovakve likove sa normalnim ljudima u Hrvatskoj....??Nemash mozga to mi je odavno poznato...ali spustiti se na ovakvu razinu to je povijesno ludilo..Imash li ti ili poznajesh kakvog Hrvata koga cijene u cijelom svijetu da citirash i pokazesh kako i shto taj misli o meni i crvenkastom..Evo ti savjet,,Kopiraj moje upise i odi kod nekog psihologa da ti prevede o chemu ja tipkam ..Ako ti ne bude rekao da ja vishe poshtujem i cijenim hrvate...ali poshtene ja cu si odrezati kurac i to javno...cu prenositi preko YT..Ti si debil nevidjeni...to mi je bilo oduvijek jasno ali ovo sada..o sunce ti jebem idiotsko idi kod stricheka psihijatra da ti da ljekice ..
O schwabama necu da troshim rijechi,,metak u chelo i gurnut u svinjac da ga svinje pokopaju..Vidi se da je pijan ko stopl a eto chovjek pije viski pa misli da pricha pametno dok drugi koji je za njega izmislio inteligenciju i pamet pije brlju pa je eto manje pametan..O jebo te bog ...shta ja necu sve ovdje prochitati..sve moj do mojega...sastala se bratija josh im samo fali chakija..
lazaru ti si cjepljen od podjebavanja
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla Empty Re: 30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla

Post by vuksadinare 17/10/2021, 07:13

....al ka'k se samo upeca svaki put :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla Empty Re: 30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla

Post by mentalitet 17/10/2021, 07:16

jastreb wrote:
mentalitet wrote:Nema shta pravi hrvati goloruki na tenkove posebno ovaj Alfred Hil..on mi pari kao da je domaci zagorec..isto kao shto je i Tudjman..sve prava hrvatska prezimena stara od milijun godina..

Nego zashto prepisujete te komunistichke floskule islavite poginule.?Imate li vi nekog heroja da je prezivio rat a da se nije debelo omastio..Onaj Chermak mi se chini da je najpogodniji za tu prichu..Koje ste vi budaletine to na svijetu nema..lutajuci po svijetu svashta sam vidio i stalno usporedjivao te bjelosvjetske budaletine sa hrvatskim ali mi nije uspjelo nikako naci vece od vas..Pa jebo vas bog idiotski...chitate li vi sebe..?Ajmo prochitati par komunistichkih proslava o Savi Kovacevicu pa to prevedite na svoj jezik..Da prevedem...Kurchenje sa poginulima a Srbima se smijete da to oni rade...Fakat ste stoka nedojebano nepismena sa malo manje mozga od obichne kokoshi..
Ovdje si potpuno u krivu.

A sada cu ti i objasniti zašto. Promašio si ceo fudbal.

Više puta sam ovdje pisao o tome,a sada ću i ponoviti.

Hrvati o kojima pišeš vizavi Domovinskog rata imaju ugrađen sasvim drugojačiji kult od komunista i Srba i ustaša.

Dočim Srbi,muslimani,komunisti i ustaše imaju ugrađen kult junaštva,mi danas zbog CUH-a imamo kult cmizdrenja i mučeništva.

CUH ce i najhrabriju pogibiju opisati na način da ce citalac početi cmizdriti za poginulim,suprotno od kulta junaštva gdje ce citatelj zavidjeti poginulom.

Prije su se junaci slavili,glorificirali i ljudi su ih imali za idole (Sava Kovačević, Zrinski,Obilić, Boban...)a danas ponajviše ulogom CUH-a poginuli branitelji prikazuju se ,zamisli kao anđeli,a na spomenicima im se podižu kipovi u obliku dječačića koji mole krunicu.

Da ne duljim,nista od ovoga danas nema veze sa junackim kultom kod Srba,komunista,ustaša ,muslimana i cetnika.

Ma slushaj da skratim na ovakve tvrdnje mi se neda odgovarati pa cu parafrazirati Miroslava krlezu..Hrvati i srbi su isti komad balege koju su prepolovila zaprezna kola..i onu sachuvaj me boze hrvatske kulture i srpskog junashtva....Shta da ti dalje pishem osim da cu i dalje tipkati CH kao Anton Pavlovich Chekhov ili sh kao Mikhail Sholokhova onaj schwabo neka si jebe nater jer kada oni ST prestanu izgovarati kao š onda vu ja pocheti da govorim pravilnim hrvatsko_srpskim jezikom..Do tada neka si jebe schwapsku kevu i neka uziva tamo gdje mu je i mjesto a za Hrvatsku se ima tko brinuti,,,Je l' tak' ?

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla Empty Re: 30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla

Post by mentalitet 17/10/2021, 07:21

vuksadinare wrote:....al ka'k se samo upeca svaki put :)

Sad je smijeshno Kad sam dokazao koliko si glup i kakav si podlac ... i kao fol sam se upecao...pa ti si amebus originalis...Tebe bi trebalo banirati zauuvijek ne zbog tvojih bolesnih mrznji koje svakodnevno ovdje prostiresh nego zbog vrijedjanja ljudske inteligencije...No dobro ..vidim da te i tvoji sljedbenici vishe ne dozivljavaju kao neshto normalno pa cu te i ja zaobilaziti kao govno na cesti...Tak da kujish??

_________________
Mentalno bolesni srbi su najveci hrvati.
mentalitet
mentalitet

Posts : 5037
2020-07-05


Back to top Go down

30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla Empty Re: 30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla

Post by vuksadinare 17/10/2021, 07:27

mentalitet wrote:
vuksadinare wrote:....al ka'k se samo upeca svaki put :)

Sad je smijeshno Kad sam dokazao koliko si glup i kakav si podlac ... i kao fol sam se upecao...pa ti si amebus originalis...Tebe bi trebalo banirati zauuvijek ne zbog tvojih bolesnih mrznji koje svakodnevno ovdje prostiresh nego zbog vrijedjanja ljudske inteligencije...No dobro ..vidim da te i tvoji sljedbenici vishe ne dozivljavaju kao neshto normalno pa cu te i ja zaobilaziti kao govno na cesti...Tak da kujish??
slobodno :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla Empty Re: 30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla

Post by vuksadinare 17/10/2021, 07:28

....al bus se opet upecal...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99105
2015-09-08


Back to top Go down

30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla Empty Re: 30 godina od junacke smrti zapovjednika Blage Zadre i Alfreda Hilla

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum