ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

na danasnjoj sjednici CKKPH donio uredbu i obznanio narodu hrvatske

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

na danasnjoj sjednici CKKPH donio uredbu i obznanio narodu hrvatske - Page 3 Empty Re: na danasnjoj sjednici CKKPH donio uredbu i obznanio narodu hrvatske

Post by aben 20/10/2021, 07:48

epikur37 wrote:Samo još jedan dokaz da planska ekonomija u hrv nema alternativu i da država misli da čuva svoje gradjane.

Evo, ispravljeno, muhte

aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

na danasnjoj sjednici CKKPH donio uredbu i obznanio narodu hrvatske - Page 3 Empty Re: na danasnjoj sjednici CKKPH donio uredbu i obznanio narodu hrvatske

Post by epikur37 20/10/2021, 08:32

aben wrote:
epikur37 wrote:Samo još jedan dokaz da planska ekonomija u hrv nema alternativu i da država misli da čuva svoje gradjane.

Evo, ispravljeno, muhte
Zahvaljujem.

Lipog dana, u 6 sam bio na bazenu 1700 m kombinacija.

Vlada zaustavila divljanje cijena, mogu natočiti i gorivo.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

na danasnjoj sjednici CKKPH donio uredbu i obznanio narodu hrvatske - Page 3 Empty Re: na danasnjoj sjednici CKKPH donio uredbu i obznanio narodu hrvatske

Post by Guest 20/10/2021, 09:40

mentalitet wrote:
Sovak wrote:
marcellus wrote:
mentalitet wrote:
marcellus wrote:mentalni, jel znaš ti išta reć bez da napišeš cijelu plahtu teksta? Onako, srpski, mrzi me da čitam...

Znam napisati kratko ,,goni se u sto pizdi materini smece ljudsko...Je l' sad ok?Eto vidish ..ovo cesh razumjeti a moje plahte ionako ne chitash pa koji se kuratz onda bunish??A mozda ti je proradila 'rvatska choporativna krv pa ako moze shto sa strane kao leshinar da se ushicari..Mrsh smece jedno...e da ..nishta osobno..samo si miljigav zbog svoga karaktera i kucnog odgoja...Jebi ga  chak te i onaj "frend" Veber bolje opisuje od mene...Znachi bio sam oduvijek u pravu kada sam te procijenio da si ljudsko smece...i to ono najnize..

nemoj da se nerviraš će da ti naškodi na lepotu

Svaki post mu kak plahta za bračni krevet kak je njemu super jer je u Ameriki gdje ne broje krvna zrnca (ne kaj bi - BLM, pa crnčuga rokne bijelca za dobro jutro, woke itd.), a mi smo Hrvati ovdje svi primitivni čopor ... i tak to.

Nije Srbin, nije Hrvat, nije ovo, nije ono ... itd. ...  Amerikanac je i napredan?

Jebate da sam tak frustriran ''Rvatskom'' otišel bih iz nje bez osvrtanja, a najmanje bih kenjal na ovakvom forumu.

Podsjeća me na frustracije Branimira Štulića ili Otokara Levaja.

Koji kurac ....  okreneš si novu stranicu života i ne osvrćeš se natrag preko ramena, a kamoli tipkaš tu plahte i tko zna gdje još.

Patologija.


Nisu svi primitivci ali velika vecina jeste ..a medju njima si i ti jer te tako dozivljavam po tvojim upisima.Drugo me nishta i ne zanima osim korijena toga primitivizma ..a i to mi je jasno.Ovo je javni prostor virtualnog svijeta pa svatko moze tipkati shto mu je zelja .Netko ce biti nekome simpa ..netko nece a to i nije cilj foruma nego valjda sucheljavanje odredjenih mishljenja ..vaganje etike,,morala i ostalih drugih civilizacijskih vrijednosti koje smo naslijedili kroz odredjene kulture i geografske pripadnosti..Mene zabavlja vashe tipkanje jer na njemu treniram svoje spoznaje od prije pa zasigurno mogu pogoditi jako puno o odredjenim likovima koji tipkaju ovdje ..Svi koji neshto pishemo ustvari najvishe govorimo o sebi pa tako i vi koji ne znate sloziti jednu prostoproshirenu rechenicu govorite o sebi da niste ni po kurca u svome zivotu prochitali osim onoga shto su vam baba i djed prichali.Svatko i malo pismen na ovom forumu moze u mome pisanju prepoznati ..Ivu Andrica..Krlezu i ruske klasike..tak da ako ti nisu rekli postoji stvaralashtvo koje se zove knjizevnost..u kojem se nisam okushao iako mi je moj profesor hrvatsko_srpskog Mate Barishic govorio da sam talentiran jer se odushevljavao mojim plahtama..Zakljuchak...nisam ja kriv shto me inspirirate da o vama pishem razne gadarije koje po vashim reakcijama ipak nalaze put do vasheg kokoshijeg mozga..Nishta osobno...ne moze ni biti jer se ne znamo..nismo se sreli...pa ne mogu tvrditi da si debela svinja...ali mogu na osnoovu onoga shto napishesh zakljuchiti jako puno...Naime tipkajuci ..najvishe prichamo o sebi...ja nemam strah da pishem plahte jer ce dobar poznavatelj zasigurno znati procijeniti moju "spisateljsku" aktivnost i izvuci misao koja se prozima izmedjunapisanih redova te me tako upoznati kavo sam ljudsko bice...A vi koji iz bog te pitaj kojih razloga  ne usudite se pisati malo duze tekstove vjerojatno plasheci se da ne ispadnete glupi ..shto po meni i nije neki problem jer dovoljno je i ono shto napishete kratko da vas kako vec napisah ...dobar analitichar svrsta u primitivna ljudska stvorenja..bAdam se da cesh ovo pravilno shvatiti i da te nece pocheti progoniti vlastiti ego i sujeta..Eto murjak ..ako ne mozesh sluchajno dokuchiti shto sam zelio reci pozovi onog drugog murjaka koji zna chitati..//


Otek ... kak je na Floridi?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

na danasnjoj sjednici CKKPH donio uredbu i obznanio narodu hrvatske - Page 3 Empty Re: na danasnjoj sjednici CKKPH donio uredbu i obznanio narodu hrvatske

Post by marcellus 20/10/2021, 09:52

aben wrote:
epikur37 wrote:Samo još jedan dokaz da planska ekonomija u hrv nema alternativu i da država misli da čuva svoje gradjane.

Evo, ispravljeno, muhte

planska ekonomija, istočna njemačka

na danasnjoj sjednici CKKPH donio uredbu i obznanio narodu hrvatske - Page 3 Eastgermanqueues1970

tržišna ekonomija, zapadna njemačka

na danasnjoj sjednici CKKPH donio uredbu i obznanio narodu hrvatske - Page 3 West-berlin-in-the-50s-60s-70s-history-vintage-30

planska ekonomija, kuba

na danasnjoj sjednici CKKPH donio uredbu i obznanio narodu hrvatske - Page 3 Images?q=tbn:ANd9GcQ1mkCL6_ptMHrawzM5GFJ-gXZ_fdZe5HDfAw&usqp=CAU

tržišna ekonomija, kuba prije planske ekonomije

na danasnjoj sjednici CKKPH donio uredbu i obznanio narodu hrvatske - Page 3 6033c9279657f86fbe8174a66f82cac0

planska ekonomija, sjeverna koreja

na danasnjoj sjednici CKKPH donio uredbu i obznanio narodu hrvatske - Page 3 North-korea-starvation-in-a-land-of-plenty

tržišna ekonomija, južna koreja

na danasnjoj sjednici CKKPH donio uredbu i obznanio narodu hrvatske - Page 3 20200411_SRP099_0


_________________
na danasnjoj sjednici CKKPH donio uredbu i obznanio narodu hrvatske - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

na danasnjoj sjednici CKKPH donio uredbu i obznanio narodu hrvatske - Page 3 Empty Re: na danasnjoj sjednici CKKPH donio uredbu i obznanio narodu hrvatske

Post by prckov 20/10/2021, 10:13

e pa uskoro cete umjesto trzisne ekonomije imat odrzivi razvoj 
ce da sve blista

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34112
2014-04-19


Back to top Go down

na danasnjoj sjednici CKKPH donio uredbu i obznanio narodu hrvatske - Page 3 Empty Re: na danasnjoj sjednici CKKPH donio uredbu i obznanio narodu hrvatske

Post by mutava baštarda 20/10/2021, 10:18

Ako već idu na socijalizam onda neka uvedu gorivo za nekoliko lipa kao što ima Venezuela.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

na danasnjoj sjednici CKKPH donio uredbu i obznanio narodu hrvatske - Page 3 Empty Re: na danasnjoj sjednici CKKPH donio uredbu i obznanio narodu hrvatske

Post by marcellus 20/10/2021, 10:19

prckov wrote:e pa uskoro cete umjesto trzisne ekonomije imat odrzivi razvoj 
ce da sve blista

meni to zvuči ko eufemizam za nestašice i jad i bijedu

razvoj sam po sebi nije održiv na dulji rok, ima krize. To je socijalistička ideja razvoja koji ne zapada u krize. To ne ide tako.

_________________
na danasnjoj sjednici CKKPH donio uredbu i obznanio narodu hrvatske - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

na danasnjoj sjednici CKKPH donio uredbu i obznanio narodu hrvatske - Page 3 Empty Re: na danasnjoj sjednici CKKPH donio uredbu i obznanio narodu hrvatske

Post by prckov 20/10/2021, 10:24

marcellus wrote:
prckov wrote:e pa uskoro cete umjesto trzisne ekonomije imat odrzivi razvoj 
ce da sve blista

meni to zvuči ko eufemizam za nestašice i jad i bijedu

razvoj sam po sebi nije održiv na dulji rok, ima krize. To je socijalistička ideja razvoja koji ne zapada u krize. To ne ide tako.

zar ne prepoznajes progres
to je progres
leftardi zvakali
prckov
prckov

Posts : 34112
2014-04-19


Back to top Go down

na danasnjoj sjednici CKKPH donio uredbu i obznanio narodu hrvatske - Page 3 Empty Re: na danasnjoj sjednici CKKPH donio uredbu i obznanio narodu hrvatske

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum