ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Poljska vlada namerava javne medije spremeniti v »nacionalne«

Go down

Poljska vlada namerava javne medije spremeniti v »nacionalne«  Empty Poljska vlada namerava javne medije spremeniti v »nacionalne«

Post by Ero 30/12/2015, 17:49

Poljska vlada namerava javne medije spremeniti v »nacionalne«

Televizija, radio in tiskovna agencija, ki so zdaj organizirani kot državna podjetja, naj bi postali »nacionalni kulturni inštituti«.



http://www.delo.si/svet/evropa/poljska-vlada-namerava-javne-medije-spremeniti-v-nacionalne.html


Ako ne znate slovenski evo vam tlansator.

Unesete link i prevedi... https://translate.google.com/
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Poljska vlada namerava javne medije spremeniti v »nacionalne«  Empty Re: Poljska vlada namerava javne medije spremeniti v »nacionalne«

Post by Ero 30/12/2015, 17:50

To je prvi korak, ako misliš imati suverenu i neovsnu državu. ;)

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Poljska vlada namerava javne medije spremeniti v »nacionalne«  Empty Re: Poljska vlada namerava javne medije spremeniti v »nacionalne«

Post by Guest 30/12/2015, 17:57

nacionalno i suvemreno je ono što partija odredi da je nacionalno i suvremeno.

ako partija , na čelu sa SDPom natrpaju "nacionalne i suvremene" medije yugoslavenima, pedofilima,pederima, marksistima, oni će "širiti" tu propagandu preko nacionalnih medija.

Što znači da će se to svidjeti za 25% stanovništva, a ostalih 75% možda neće biti ZA.

vrijedi i obrnuto ako je HDz na vlasti, prikrivat će svoj lopovluk i krađu pitanjima gdje si bio 1941 godine, što će podržati dio stanovništva, a neznači da je to u interesu svih.

Stoga je najbolji izbor ukinuti HTV itd, i neka privatni mediji izvještavaju.

Evo uskoro imate i privatnu katoličku tv, imate marksističke i boljševičke medije, i birajte
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Poljska vlada namerava javne medije spremeniti v »nacionalne«  Empty Re: Poljska vlada namerava javne medije spremeniti v »nacionalne«

Post by Ero 30/12/2015, 18:07

Neoliberalni portugalac wrote:

vrijedi i obrnuto ako je HDz na vlasti, prikrivat će svoj lopovluk i krađu pitanjima gdje si bio 1941 godine,

Jebeno je jedino  ako bidne spominjala 91'. :clown
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Poljska vlada namerava javne medije spremeniti v »nacionalne«  Empty Re: Poljska vlada namerava javne medije spremeniti v »nacionalne«

Post by Guest 30/12/2015, 18:11

41,45,91 naći će se već nešto.. nevjerujem ja u tu šemu..
do sada vas dražava guzi i pljačka prvo 45-89, pa vas uglavnom guzi i pljačka 91-2015, i dakle cijelo vrijeme vas država guzi, pljačka, guzi, pljačka, ekipa budala se bogati i smije vam se, i vi se baš sada nadate "evo ova nova vlast će biti poštena i u nacionalnom-u prijevodu mom interesu".

Neće, ja nevjerujem u državu, i treba udio države u društvu/ekonomiji smanjiti maksimalno moguće, tako da više novca pa i mogućnosti odlučivanja ostaje običnim ljudima.

Sigurno ja puno bolje znam što je najbolje za moje interese, nego tamo neki jadronković ili bojan glavašević

eh da, odavno je dokazano da osobni interesi se najbolje poklapaju sa nacionalnim interesima. svi želimo biti bogatiji, ljepši, uspješniji, a kako to radimo , država i narod postaju bogatiji, ljepši, i uspješniji -državna intervencija je ono što nas koči

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Poljska vlada namerava javne medije spremeniti v »nacionalne«  Empty Re: Poljska vlada namerava javne medije spremeniti v »nacionalne«

Post by epikur37 30/12/2015, 23:45

Dobar potez, konzervativci znaju.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Poljska vlada namerava javne medije spremeniti v »nacionalne«  Empty Re: Poljska vlada namerava javne medije spremeniti v »nacionalne«

Post by epikur37 30/12/2015, 23:46

Neoliberalni portugalac wrote:

Sigurno ja puno bolje znam što je najbolje za moje interese, nego tamo neki jadronković ili bojan glavašević




Pa sad baš :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Poljska vlada namerava javne medije spremeniti v »nacionalne«  Empty Re: Poljska vlada namerava javne medije spremeniti v »nacionalne«

Post by Ero 31/12/2015, 06:47

Vlada onaj tko ima medije u svojim rukama.
Kad još pomoću medija postane i vlasnik kapitala onda ste osuđeni na vječno ropstvo.
Dakle, najprije morate maknuti Radmana i Radmaniće, kao i svo smeće koje su vam
posijali po medijima. Kad to uradite na pola ste puta ds uspjeha. 
Nakon toga ćete veoma brzo  primijetiti da vam se mladost više ne iseljava.
Bit će to prvi znak da ste krenuli pravim putem...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Poljska vlada namerava javne medije spremeniti v »nacionalne«  Empty Re: Poljska vlada namerava javne medije spremeniti v »nacionalne«

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum