ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Znate li vi tko sam ja napalo na pravdi boga

Go down

Znate li vi tko sam ja napalo na pravdi boga Empty Znate li vi tko sam ja napalo na pravdi boga

Post by debotoijusto 12/10/2021, 19:43

NA Općinskom kaznenom sudu u Zagrebu dvije mlade žene, 32-godišnja bivša televizijska voditeljica Karmen Barić i njezina prijateljica, 25-godišnja Lana Babić, negirale su krivnju za prijetnje upućene Tomislavu Đakiću, sinu saborskog zastupnika Josipa Đakića.
Tužiteljstvo ih tereti za ozbiljne prijetnje smrću, za što ih je Đakić mlađi prijavio 30. ožujka prošle godine u jutarnjim satima, piše Telegram.

Prijetnje su navodno uslijedile nakon što su se Đakić i njegova djevojka nekoliko dana ranije, 22. ožujka navečer, već sukobili s Karmen i Lanom na benzinskoj postaji na Medveščaku.





Đakić i njegova partnerica posvađali su se i potukli s dvije mlade žene, pa ih je policija sve prijavila za remećenje javnog reda i mira. Prema tom optužnom prijedlogu, Karmen se na benzinskoj postaji nalazila s Lanom, kada su stigli Đakić te njegova djevojka Maria. Karmen je rekla: "Evo Đoke kretena." Đakić je to čuo pa im je uzvratio: "Ne obraćajte mi se, kurve iz Dubaija. Lana, ti si kurva i ideš po Montrealu."
Nakon toga uslijedio je fizički obračun.
Prekršajni sud početkom ove godine optužbu za to divljanje na benzinskoj postaji odbacio je zbog greške policije. Naime, u optužnom prijedlogu krivo su upisali Đakićevo prezime.





Ipak, ono što je uslijedilo 30. ožujka 2020. bilo je posljedica upravo tog sukoba. Tog dana oko devet sati ujutro Karmen i Lana banule su na vrata stana u kojem je stanovao Đakić. S njima je bio i jedan muškarac koji je pokušao ući u stan, no Đakić ga je u tome spriječio. Za to vrijeme, prema optužnici, Karmen i Lana udarale su po vratima i vikale "Ubit ćemo te, izađi!"
Tomislav Đakić navodno im je rekao da će zvati policiju, na što su one reagirale: "Neće ti ni policija pomoći, ti si naš." Muškarac koji je bio s njima poručio mu je da će zapaliti i njega i njegovog tatu.

Sve je to Đakić ispričao i tužiteljstvu, a to je potvrdila i njegova djevojka. Karmen Barić i njezina prijateljica uvjeravale su pak istražitelje da su se samo branile od prijetnji koje su ranije dobile od Đakića i njegove djevojke, koja im je poručila da će "dobiti metak u čelo". I zbog tih prijetnji podnesene su prijave, no postupci još nisu stigli do suda.
Nakon što su se danas okrivljenice i službeno očitovale o optužbama te izjavile da nisu krive, na idućem ročištu iskaz bi trebao dati i sam Tomislav Đakić.
On je svega nekoliko mjeseci nakon okršaja s Karmen i Lanom završio u pritvoru jer je izvrijeđao četvoricu policajaca. Pijan im je prijetio otkazima i vikao "Znate li vi tko sam ja?".


https://www.index.hr/vijesti/clanak/bivsa-voditeljica-i-njena-prijateljica-tvrde-da-nisu-prijetile-smrcu-djakicevom-sinu/2310402.aspx?index_ref=clanak_procitaj_jos_d
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30561
2014-04-12


Back to top Go down

Znate li vi tko sam ja napalo na pravdi boga Empty Re: Znate li vi tko sam ja napalo na pravdi boga

Post by debotoijusto 12/10/2021, 19:47

koji polusvijet
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30561
2014-04-12


Back to top Go down

Znate li vi tko sam ja napalo na pravdi boga Empty Re: Znate li vi tko sam ja napalo na pravdi boga

Post by Sora 13/10/2021, 06:51

Viš ovog nije bilo dok je bio Tito
Mislim toliko kurvi na, benzinskoj

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Znate li vi tko sam ja napalo na pravdi boga Empty Re: Znate li vi tko sam ja napalo na pravdi boga

Post by aben 13/10/2021, 07:45

Sora wrote:Viš ovog nije bilo dok je bio Tito
Mislim toliko kurvi na, benzinskoj

Pa ča će kurbe na benzinskoj u jugi? Nema benzine, nema prometa...

_________________
Insofar as it is educational, it is not compulsory;

And insofar as it is compulsory, it is not educational
aben
aben

Posts : 35459
2014-04-16


Back to top Go down

Znate li vi tko sam ja napalo na pravdi boga Empty Re: Znate li vi tko sam ja napalo na pravdi boga

Post by Sora 13/10/2021, 10:33

E sad ima benzina
U engleskoj
A bome i kod nas ak nastave cijene divljati

A ovo glede kurvi na benzinskoj u Jugi
BOME si se zeznuo
Bilo ih tu najviše radi kamipnđija oni su
Imali para
Sjećam se kak su ih zvali KAMENJARKE

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Znate li vi tko sam ja napalo na pravdi boga Empty Re: Znate li vi tko sam ja napalo na pravdi boga

Post by sitting_bull 13/10/2021, 11:14

đakićev sin moralna vertikala.

koji oksimoron.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Znate li vi tko sam ja napalo na pravdi boga Empty Re: Znate li vi tko sam ja napalo na pravdi boga

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum