ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pripuz pokrece ovrhu nad holdingom zbog duga od 11 milijuna kuna

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Pripuz pokrece ovrhu nad holdingom zbog duga od 11 milijuna kuna - Page 2 Empty Re: Pripuz pokrece ovrhu nad holdingom zbog duga od 11 milijuna kuna

Post by marcellus 11/10/2021, 10:24

Sora wrote:Hm. Ovo o njemačkim suvlasnicima nije niš jasno.nego
nacional je dao toliko podataka o prevarama i ne ispunjavanju ugovora
Da naš Senf nema, brige
Bar ne velike

sve je jasno, pripuz je njemački igrač baš kao što je to i senf. Oba rade za švapske korporacije.

samo što financijski interes uvijek dolazi ISPRED a ne iza.

jebe se švabi kolko će građani plaćat odvoz otpada - pare idu njima.

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Pripuz pokrece ovrhu nad holdingom zbog duga od 11 milijuna kuna - Page 2 Empty Re: Pripuz pokrece ovrhu nad holdingom zbog duga od 11 milijuna kuna

Post by marcellus 11/10/2021, 10:24

a nacional može pisat što hoće, o ovrhama ne odlučuje nacional nego sud

_________________
Pripuz pokrece ovrhu nad holdingom zbog duga od 11 milijuna kuna - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Pripuz pokrece ovrhu nad holdingom zbog duga od 11 milijuna kuna - Page 2 Empty Re: Pripuz pokrece ovrhu nad holdingom zbog duga od 11 milijuna kuna

Post by prckov 11/10/2021, 10:25

Sora wrote:Hm. Ovo o njemačkim suvlasnicima nije niš jasno.nego
nacional je dao toliko podataka o prevarama i ne ispunjavanju ugovora
Da naš Senf nema, brige
Bar ne velike
sore
izdajes previse podataka
ikognito sore
jes cula

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Pripuz pokrece ovrhu nad holdingom zbog duga od 11 milijuna kuna - Page 2 Empty Re: Pripuz pokrece ovrhu nad holdingom zbog duga od 11 milijuna kuna

Post by marcellus 11/10/2021, 10:25

za soru ako joj nije jasno

vlasnik ciosa je herr sholz, a ne gospodin pripuz.

pripuz je predsjedik uprave. Zaposlenik

_________________
Pripuz pokrece ovrhu nad holdingom zbog duga od 11 milijuna kuna - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Pripuz pokrece ovrhu nad holdingom zbog duga od 11 milijuna kuna - Page 2 Empty Re: Pripuz pokrece ovrhu nad holdingom zbog duga od 11 milijuna kuna

Post by prckov 11/10/2021, 10:34

alo sore..alo
izgubio sam vezu sa sorom
sigurno su nam neprijatelji prekinuli liniju

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Pripuz pokrece ovrhu nad holdingom zbog duga od 11 milijuna kuna - Page 2 Empty Re: Pripuz pokrece ovrhu nad holdingom zbog duga od 11 milijuna kuna

Post by darth_vader 11/10/2021, 12:11

Sora wrote:Eh a, jel ja govorim tko pljačka hrvatsku
Tko krade
Tko nema duše ni obzira,
Mafija ercegovsčka
Nisu nijemci nikakvi, bum ja to ispitals ali već znam

Baba, Imacki nije 'ercegov'na... zapiši si to negdi...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Pripuz pokrece ovrhu nad holdingom zbog duga od 11 milijuna kuna - Page 2 Empty Re: Pripuz pokrece ovrhu nad holdingom zbog duga od 11 milijuna kuna

Post by sitting_bull 11/10/2021, 12:35

marcellus wrote:drugim riječima, može li senf računati na potporu svojih sponzora u dojčlandu u sporu s pripuzom? Jebiga...

C.I.O.S. grupa u većinskom je vlasništvu njemačke Scholz grupe, ne Petra Pripuza...  čak i toyota ima udio u  C.I.O.S.-u.

U srazu korporacija koje imaju veći godišnji obrt od hrvatskog bdp-a i zelenog aktivista, tko će izvući kraći kraj? Pitanje je retoričko

piskaralo kao srbi: nas i rusa 150 milijuna.

11 milijuna kuna nije nekakav dug, ali za opljačkani zagreb u ovom trenutku je teret.
cijenim kako je za mikija bilo razdoblja kad je dug bio i veći, ali se strpljenje za vraćanje naplatilo kroz nerealne cijene i monopol.

nema tu nikakvog sraza kompanija. jedna traži naplatu, druga će to ili platiti, ili će stvar završiti na sudu pa onda kako sud odredi, ali sigurno je da će holding dug morati platiti.
druga je stvar što u takvim sporovima hrvatsko krivosuđe koji puta presuđuje godinama, a koji puta je vrlo ekspeditivno.

tko će izvući kraći kraj?
ako švabe misle i dalje poslovati s holdingom, igra na nož koju vodi pripuz može ih dugoročno stajati posla sa holdingom.
ovo su sada odluke pripuza, a što će odlučiti švabe ako se umiješaju, tek ćemo vidjeti.

piskaralo, je l' to gazda naredio medijsko zastrašivanje, ili je to tvoja osobna inicijativa?
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Pripuz pokrece ovrhu nad holdingom zbog duga od 11 milijuna kuna - Page 2 Empty Re: Pripuz pokrece ovrhu nad holdingom zbog duga od 11 milijuna kuna

Post by niels 11/10/2021, 12:59

Prije svega, nejasno je zašto njemačka korporacija postavlja na čelo filijale u Hrvatskoj kamatara. Odnosno, jasno je, ali nemojmo se praviti fini, to nije europski, ugovori se moraju poštovati.

Ljudi kao Pripuz u Njemačkoj gule, a takve firme vode ljudi kao Marić.

Međutim, ako se maknemo od toga, dug postoji i mora se platiti. Ovaj “krizni model” vatrogasno-paničnog upravljanja gradom će još neko vrijeme izazivati sućut, a onda nastati konsenzus da se ne radi o nikakvim krizama, već da grad vodi nesposoban gradonačelnik.

Baš kao što i državu vodi nesposoban i bahati premijer s još nesposobnijim ministrima, koji su tamo gdje jesu samo zato što je pak oporba nepostojeća.

U međuvremenu, obnovili dimnjake, a crijepovi i dalje lete. Gledao sam neki dan 95-godišnju staricu na Baniji kako su joj postavili stupove i živu, ali struje nema. A ni vode, kad smo kod toga. Kakav je njen život, kako preživljava, tko o njoj brine?

Da sam premijer, odveo bi vladu u njenu kuću i nema micanja dok sve ne uvedu, pometu i osiguraju skrb. I nema kamera.

Sram ih sve bilo!!
niels
niels

Male
Posts : 4784
2021-04-26

Age : 84

darth_vader likes this post

Back to top Go down

Pripuz pokrece ovrhu nad holdingom zbog duga od 11 milijuna kuna - Page 2 Empty Re: Pripuz pokrece ovrhu nad holdingom zbog duga od 11 milijuna kuna

Post by marcellus 11/10/2021, 13:07

niels wrote:Prije svega, nejasno je zašto njemačka korporacija postavlja na čelo filijale u Hrvatskoj kamatara. Odnosno, jasno je, ali nemojmo se praviti fini, to nije europski

znaš kako ide citat iz jednog filma, kaže jedan lik drugom, "mislio sam da imamo džentlmenski sporazum", ovaj mu odgovori, "zaboravljaš da nitko od nas dvojice nije džentlmen". Ne mogu se sjetit koji je to film ali nije naročito važno.

Dakle, jasno je, kako i sam kažeš.

To nije europski, ali ovo nije baš europa. Mislim je, ali je balkan. Kad si u rimu ponašaš se kao rimljanin. Kad posluješ na balkanu, i to u biznisu kojeg svugdje u svijetu drži mafija, od londona do tokija, onda na čelo firme stavljaš balkanca. Pravog.

_________________
Pripuz pokrece ovrhu nad holdingom zbog duga od 11 milijuna kuna - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Pripuz pokrece ovrhu nad holdingom zbog duga od 11 milijuna kuna - Page 2 Empty Re: Pripuz pokrece ovrhu nad holdingom zbog duga od 11 milijuna kuna

Post by Guest 11/10/2021, 14:02

Ma PKT i sanduki streljiva .... dok se trupla po stubama poglavarstva i šire ne zakotrljaju ne bu nikaj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pripuz pokrece ovrhu nad holdingom zbog duga od 11 milijuna kuna - Page 2 Empty Re: Pripuz pokrece ovrhu nad holdingom zbog duga od 11 milijuna kuna

Post by niels 11/10/2021, 14:53

marcellus wrote:
niels wrote:Prije svega, nejasno je zašto njemačka korporacija postavlja na čelo filijale u Hrvatskoj kamatara. Odnosno, jasno je, ali nemojmo se praviti fini, to nije europski

znaš kako ide citat iz jednog filma, kaže jedan lik drugom, "mislio sam da imamo džentlmenski sporazum", ovaj mu odgovori, "zaboravljaš da nitko od nas dvojice nije džentlmen". Ne mogu se sjetit koji je to film ali nije naročito važno.

Dakle, jasno je, kako i sam kažeš.

To nije europski, ali ovo nije baš europa. Mislim je, ali je balkan. Kad si u rimu ponašaš se kao rimljanin. Kad posluješ na balkanu, i to u biznisu kojeg svugdje u svijetu drži mafija, od londona do tokija, onda na čelo firme stavljaš balkanca. Pravog.

Da, slažem se.

To najviše govori o time što Švabe misle o nama i našoj ažurnosti u ispunjavanju obećanja i plaćanju dospjelih obveza.

I naravno da su potpuno u pravu.

Taj film je stariji od mene, mislim da je Gary Cooper glumio.
niels
niels

Male
Posts : 4784
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Pripuz pokrece ovrhu nad holdingom zbog duga od 11 milijuna kuna - Page 2 Empty Re: Pripuz pokrece ovrhu nad holdingom zbog duga od 11 milijuna kuna

Post by marcellus 11/10/2021, 15:16

ne to je film "džentlmenski sporazum" iz 47., ali citat je iz nekog drugog filma kojeg sam gledao kao teenager dakle prije cca 40 godina i više.

uglavnom radi se o dvojici krimosa i prevaranata, isto jaki glumci, ali ubij me sad da se sjetim kak se zval film, joe biden moment.

_________________
Pripuz pokrece ovrhu nad holdingom zbog duga od 11 milijuna kuna - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Pripuz pokrece ovrhu nad holdingom zbog duga od 11 milijuna kuna - Page 2 Empty Re: Pripuz pokrece ovrhu nad holdingom zbog duga od 11 milijuna kuna

Post by niels 11/10/2021, 15:22

marcellus wrote:
ne to je film "džentlmenski sporazum" iz 47., ali citat je iz nekog drugog filma kojeg sam gledao kao teenager dakle prije cca 40 godina i više.

uglavnom radi se o dvojici krimosa i prevaranata, isto jaki glumci, ali ubij me sad da se sjetim kak se zval film, joe biden moment.

Nisam mislio na taj sporazum.

Bili su ti zapravo lik i ženska i kao sklapaju “džentlemenski sporazum”. Ona ga izigra, on se pozove na džentlmenski sporazum, na što mu ona veli da ona, evidentno, nije džentlmen :)
niels
niels

Male
Posts : 4784
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Pripuz pokrece ovrhu nad holdingom zbog duga od 11 milijuna kuna - Page 2 Empty Re: Pripuz pokrece ovrhu nad holdingom zbog duga od 11 milijuna kuna

Post by marcellus 11/10/2021, 15:29

je, točno, lik i ženska su. Ak nađeš koji je to film javi.

_________________
Pripuz pokrece ovrhu nad holdingom zbog duga od 11 milijuna kuna - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Pripuz pokrece ovrhu nad holdingom zbog duga od 11 milijuna kuna - Page 2 Empty Re: Pripuz pokrece ovrhu nad holdingom zbog duga od 11 milijuna kuna

Post by niels 11/10/2021, 15:35

Gary Cooper je, film je bio prije WWII :) ostalih glumaca i glumica se ne sjećam…za IMBD bi to moglo biti dovoljno.
niels
niels

Male
Posts : 4784
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Pripuz pokrece ovrhu nad holdingom zbog duga od 11 milijuna kuna - Page 2 Empty Re: Pripuz pokrece ovrhu nad holdingom zbog duga od 11 milijuna kuna

Post by marcellus 11/10/2021, 15:36

a kopam pa nis' našal

_________________
Pripuz pokrece ovrhu nad holdingom zbog duga od 11 milijuna kuna - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Pripuz pokrece ovrhu nad holdingom zbog duga od 11 milijuna kuna - Page 2 Empty Re: Pripuz pokrece ovrhu nad holdingom zbog duga od 11 milijuna kuna

Post by niels 11/10/2021, 15:46

I da se sjetim naslova, to bi bilo na naški, a ne kako je u originalu :)
niels
niels

Male
Posts : 4784
2021-04-26

Age : 84

Back to top Go down

Pripuz pokrece ovrhu nad holdingom zbog duga od 11 milijuna kuna - Page 2 Empty Re: Pripuz pokrece ovrhu nad holdingom zbog duga od 11 milijuna kuna

Post by Sora 11/10/2021, 16:06

Alo Prcko
Zaboravila sam ti lozinku
NE smijem ništa, reći
Da ne bude provala

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Pripuz pokrece ovrhu nad holdingom zbog duga od 11 milijuna kuna - Page 2 Empty Re: Pripuz pokrece ovrhu nad holdingom zbog duga od 11 milijuna kuna

Post by Sora 11/10/2021, 16:14

kralj svih kraljeva otpada nesumnjivo je Petar Pripuz, koji je preko šest tvrtki koje su povezane s njime u posljednjih pet godina imao prihod od čak 544 milijuna eura, odnosno četiri milijarde kuna!

Najveće prihode Pripuz ostvaruje preko svoje tvrtke CIOS koja obrađuje metalni otpad.

CIOS je od 2005. do 2009. godine ostvario ukupni prihod od 284,7 milijuna eura. Pri tome profit prije oporezivanja CIOS-a bilježi velike stope rasta, pa je na 60,8 milijuna eura prihoda 2007. godine imao EBIDTA od 6,7 milijuna eura, 2008. godine na prihod od 79,2 milijuna eura EBITDA je iznosila 16,4 milijuna eura, a na prihode iz 2009. godine koji su iznosili 52,4 milijuna eura Pripuzov CIOS imao je dobit prije oporezivanja od čak 14,9 milijuna eura.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Pripuz pokrece ovrhu nad holdingom zbog duga od 11 milijuna kuna - Page 2 Empty Re: Pripuz pokrece ovrhu nad holdingom zbog duga od 11 milijuna kuna

Post by Sora 11/10/2021, 16:16

Obitelj PRIPUZ ima CIOS
sasvim je u redu da forumaši podržavaju
Milijardere
Nije važno kako zarađuju
To su hrvatska posla i moralne norme

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23713
2014-04-29


Back to top Go down

Pripuz pokrece ovrhu nad holdingom zbog duga od 11 milijuna kuna - Page 2 Empty Re: Pripuz pokrece ovrhu nad holdingom zbog duga od 11 milijuna kuna

Post by IL Risorto 11/10/2021, 16:22

vuksadinare wrote:Senf umislio da je trener za prvu liguaizglefa nije ni za trecu
Reci mi vuče,jesi li ovlažio dolje zbog ovoga ?

11 milja i nije toliki dug da ga Zagreb ne može isplatit,te sve ovo kmečanje hercegovačke domoljubne mafije,neće uskrsnut Bandića i vratit ga na čelo Zg.
Druga stvar,ima još 3.5 god do sljedećih izbora,tako da ne vidim zbog čega se toliko veseliš,jer ako Tomašević i izgubi,opet teško da će tvoji domoljubi pobjedit,mada je domoljubni mentalitet takav,,neka je mafijaš i lopov,ali bar je naš''
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11169
2015-07-23


Back to top Go down

Pripuz pokrece ovrhu nad holdingom zbog duga od 11 milijuna kuna - Page 2 Empty Re: Pripuz pokrece ovrhu nad holdingom zbog duga od 11 milijuna kuna

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum