ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Otvorite granice i pustite migrante

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Otvorite granice i pustite migrante - Page 2 Empty Re: Otvorite granice i pustite migrante

Post by Guest 8/10/2021, 09:21

Trpaj.

Guest
Guest


Back to top Go down

Otvorite granice i pustite migrante - Page 2 Empty Re: Otvorite granice i pustite migrante

Post by prckov 8/10/2021, 09:36

ja isto mislim da treba ispendrekat novinare
nek i za njih vrijedi ona 'krvavo je kruv zaradit'  :D

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Otvorite granice i pustite migrante - Page 2 Empty Re: Otvorite granice i pustite migrante

Post by vuksadinare 8/10/2021, 09:47

kaya wrote:
vuksadinare wrote:Kad vidis novinara,nekog iz neoliberalnih i ljevicarskih udruga pucaj..pa se pravdaj da ti se ucinio medvdjed...radi se o agentima a zna se sto se radi sa neprijateljskim agentima
Ma ne treba pucati. Ovo što je rtl i ona novinarka napravio je špijunaža i nosi desetak godina. Neovlašteno snimaju operaciju koridor s ciljem da dostave stranoj organizaciji.  Kristalno jasno. Njih su trebali uhapsiti prije dva dana.
To naši, a stranci koji neovlašteno snimaju uz pomoć nekih naših su isto trebali biti uhapšeni.
Kod putina bi ih noc popala..pa bi drugi tri put razmislili.jer im se isplati..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Otvorite granice i pustite migrante - Page 2 Empty Re: Otvorite granice i pustite migrante

Post by mutava baštarda 8/10/2021, 09:47

AssadNaPodmornici wrote:
mutava baštarda wrote:
melkior wrote:Ili ukinite granice ili poništite međunarodni sustav azila. Ili mlatite novinare. Drugo i treće se ne isključuje. Ovo nema smisla. Državna policija nezakonito štiti državne granice od ilegalnih migranata.
Treba minirati granicu i nakon toga prestaje svako nasilje i propitivanje primjene sile policije prema migrantima.
pa dosta ih je raskomadano sa minama, priča mi frend koji ima frendove pandure, pokazivali im slike

asevi idu kao kolona, znaju da idu kroz mine.. jedan nagazi, raskomadaju ga mine, ostave ga doslovno, i ostali nastave put... naši to nađu, i zataškaju
Ne vjerujem da je to pravilo.
Udruge zadužene za transport ingeniera s BI u Njemačku bolje znaju gdje su mine nego naše službe koje se bave razminiranjem.
Kada mi je prijatelj loveći ribu naletio na ekipu, veli da koriste puteve za koje ljudi iz okolice jedva da znaju. On ih je uputio na cestu, trojica krenula, a četvrti s gps-om viče no no police...
Suverenoj državi bi bio prioritet da znaju koliko potencijalnih i postojećih taliibančića im prolazi kroz teritorij.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Otvorite granice i pustite migrante - Page 2 Empty Re: Otvorite granice i pustite migrante

Post by mutava baštarda 8/10/2021, 10:09

Novinarima koji su najveće oružje masovnog uništenja ne bi trebalo biti toliko čudno što je policija udarila nekog potencijalnog terorista koji ilegalno prelazi granicu, nego kad policija mlati svoje državljane po gradovima u provođenju policijskog sata, zabrane i ograničenja kretanja, zabrane rada itd...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Otvorite granice i pustite migrante - Page 2 Empty Re: Otvorite granice i pustite migrante

Post by dijagram 8/10/2021, 10:26

Maja i ja smo silno zabrinuti zbog ovakve situacije. :D
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Otvorite granice i pustite migrante - Page 2 Empty Re: Otvorite granice i pustite migrante

Post by prckov 8/10/2021, 10:30

dijagram wrote:Maja i ja smo silno zabrinuti zbog ovakve situacije. :D
de to sredi epijev imenjace dok ja dodjem  B-)
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Otvorite granice i pustite migrante - Page 2 Empty Re: Otvorite granice i pustite migrante

Post by RayMabus 8/10/2021, 10:31

Švedska, Engleska, Belgija, Nizozemska, Luksemburg, Francuska, Austrija i zapadna Njemačka mogu bez ikakvih problema primit miljon Afganistanaca i Pakistanaca koji će im riješiti i probleme radne snage.

Ne vidim uopće u čemu je problem kad će ih ove države vrlo lako i rado primiti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175346
2014-04-11


Back to top Go down

Otvorite granice i pustite migrante - Page 2 Empty Re: Otvorite granice i pustite migrante

Post by dijagram 8/10/2021, 10:31

prckov wrote:
dijagram wrote:Maja i ja smo silno zabrinuti zbog ovakve situacije. :D
de to sredi epijev imenjace dok ja dodjem  B-)
Ove nasilnike cemo detektirati i poslati u australiju.

Nek tamo tuku nepocudne, dobit ce i pohvalu od nadredjenih;)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18695
2015-08-09


Back to top Go down

Otvorite granice i pustite migrante - Page 2 Empty Re: Otvorite granice i pustite migrante

Post by prckov 8/10/2021, 10:33

dijagram wrote:
prckov wrote:
dijagram wrote:Maja i ja smo silno zabrinuti zbog ovakve situacije. :D
de to sredi epijev imenjace dok ja dodjem  B-)
Ove nasilnike cemo detektirati i poslati u australiju.

Nek tamo tuku nepocudne, dobit ce i pohvalu od nadredjenih;)

neka nasilnika pusti
dok je njih bilo hipici nisu smjeli navece izlazit vani  :D
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-19


Back to top Go down

Otvorite granice i pustite migrante - Page 2 Empty Re: Otvorite granice i pustite migrante

Post by mutava baštarda 8/10/2021, 19:21

pitam se ima li ijedan medij koji se zgrozio na postupanje graničnih policajaca da je imao negativan komentar na ovo.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Otvorite granice i pustite migrante - Page 2 Empty Re: Otvorite granice i pustite migrante

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum