ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zaokret na htv-u

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

zaokret na htv-u - Page 4 Empty Re: zaokret na htv-u

Post by Guest Wed 30 Dec - 12:40

Le Roi Soleil wrote:Ono gore što sam napisao za strah visokog klera, to vrijedi za sve osim za one u Rusiji. Evo srpski klerici drže propovijedi i katoličkim crkvama u RH i imam dojam da bi se sutra ujedinili i išli u Rim papi na rukoljub.
SPC je na ovim prostorima najtvrđi orah jer su oni svetosavci tj. politička velikosrpska organizacija a ne vjerska institucija.

Guest
Guest


Back to top Go down

zaokret na htv-u - Page 4 Empty Re: zaokret na htv-u

Post by jastreb Wed 30 Dec - 12:44

Le Roi Soleil wrote:Ono gore što sam napisao za strah visokog klera, to vrijedi za sve osim za one u Rusiji. Evo srpski klerici drže propovijedi i katoličkim crkvama u RH i imam dojam da bi se sutra ujedinili i išli u Rim papi na rukoljub.
Među pravoslavcima još od vremena napada na Carigrad (umjesto na Jeruzalem) od strane križara,vlada nepovjerenje.

O tome sam već pisao.

Ti jarca,umjesto da od muslimana otmu jeruzalem,fanatici se nekoliko dana iživljavali nad stanovnicima kršćanskog Carigrada.

Da tog groznog ispada nije bilo,ja vjerujem da bi jedinstvo bilo postignuto ap-cap.

Kasnije su ovi čak više strijepili od križara nego od Turaka.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

zaokret na htv-u - Page 4 Empty Re: zaokret na htv-u

Post by jastreb Wed 30 Dec - 12:47

Le Roi Soleil wrote:Koja tj. odakle? Evanđeoska = evangelička, a tih ima masu, možda ovi u Njemačkoj? Imamo mi u Osijeku nekakve a ti su pride i pentekostalci, tu se ne zna tko pije tko plaća.
Sad sam malo progooglao.

Radi se o Evanđeoskoj pentekostnoj crkvi.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

zaokret na htv-u - Page 4 Empty Re: zaokret na htv-u

Post by Guest Wed 30 Dec - 12:50

tre911 wrote:
Le Roi Soleil wrote:Ono gore što sam napisao za strah visokog klera, to vrijedi za sve osim za one u Rusiji. Evo srpski klerici drže propovijedi i katoličkim crkvama u RH i imam dojam da bi se sutra ujedinili i išli u Rim papi na rukoljub.
SPC je na ovim prostorima najtvrđi orah jer su oni svetosavci tj. politička velikosrpska organizacija a ne vjerska institucija.

Kako tko, znam dvojicu njihovih prelata u rangu KC biskupa - pa to što i kako oni pričaju, ti bi naradije sutra u Vatikan. Ali narod ne da. I masa nižeg klera.

Inače je kod njih problem što mogu rukopoložiti i neobrazovanog čovjeka, bez teoloških studija. sad bi trebalo vidjeti kakva je praksa sa time recimo u srbiji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

zaokret na htv-u - Page 4 Empty Re: zaokret na htv-u

Post by Guest Wed 30 Dec - 12:53

jastreb wrote:
Ti jarca,umjesto da od muslimana otmu jeruzalem,fanatici se nekoliko dana iživljavali nad stanovnicima kršćanskog Carigrada.

Da tog groznog ispada nije bilo,ja vjerujem da bi jedinstvo bilo postignuto ap-cap.

Kasnije su ovi čak više strijepili od križara nego od Turaka.

Nesretna povijest pa i naš je Zadar nastradao od istih, Mleci potkupili, ovi klali katolike.

Zato ih je papa prokleo, prvi i zadnji put u povijesti da je to učinio vlastitoj vojsci.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

zaokret na htv-u - Page 4 Empty Re: zaokret na htv-u

Post by Guest Wed 30 Dec - 12:58

jastreb wrote:
Le Roi Soleil wrote:Koja tj. odakle? Evanđeoska = evangelička, a tih ima masu, možda ovi u Njemačkoj? Imamo mi u Osijeku nekakve a ti su pride i pentekostalci, tu se ne zna tko pije tko plaća.
Sad sam malo progooglao.

Radi se o Evanđeoskoj pentekostnoj crkvi.

Svašta, kakav ti nauk imaju. Oni jedino mogu kompletno konvertirat na katoličanstvo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

zaokret na htv-u - Page 4 Empty Re: zaokret na htv-u

Post by Guest Wed 30 Dec - 14:26

Le Roi Soleil wrote:
tre911 wrote:
Le Roi Soleil wrote:Ono gore što sam napisao za strah visokog klera, to vrijedi za sve osim za one u Rusiji. Evo srpski klerici drže propovijedi i katoličkim crkvama u RH i imam dojam da bi se sutra ujedinili i išli u Rim papi na rukoljub.
SPC je na ovim prostorima najtvrđi orah jer su oni svetosavci tj. politička velikosrpska organizacija a ne vjerska institucija.

Kako tko, znam dvojicu njihovih prelata u rangu KC biskupa - pa to što i kako oni pričaju, ti bi naradije sutra u Vatikan. Ali narod ne da. I masa nižeg klera.

Inače je kod njih problem što mogu rukopoložiti i neobrazovanog čovjeka, bez teoloških studija. sad bi trebalo vidjeti kakva je praksa sa time recimo u srbiji.
Pa vjerojatno da ima takvih no vrh SPC je nešto drugo, pogledaj samo Porfirija koji praši četničke pjesme sve u 16, zatim njihov odnos prema MPC i CPC i ne priznaju ih uopće za narod...recimo kod njih da i kinez pređe na pravoslavnu vjeru postaje srbin što pak nema veze sa vjerom kako rekoh nego je to čista velikosrpska ideologija-svetosavlje. U svakom slučaju otrov koji su prosipali stoljećima protiv katolika i vatikana im se sada obija o glavu, sjećaš se prije 10-15 dana što je stanojko iznio o papi i katolicima, ono pas sa maslom ne bi pojeo a oni u to vjeruju kako smo se mogli uvjeriti na primjeru stanojka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

zaokret na htv-u - Page 4 Empty Re: zaokret na htv-u

Post by jastreb Wed 30 Dec - 16:18

Crkve se trebaju poniziti,jer tko se ponizuje bit će uzvišen,a tko se uzvisuje bit će ponižen.

Papa Franjo je fenomenalno započeo svoj mandat.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

zaokret na htv-u - Page 4 Empty Re: zaokret na htv-u

Post by jastreb Wed 30 Dec - 16:18

SPC i CUH se,naprotiv ohole i uzvisuju.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

zaokret na htv-u - Page 4 Empty Re: zaokret na htv-u

Post by Guest Wed 30 Dec - 16:21

tre911 wrote:
Le Roi Soleil wrote:
tre911 wrote:
Le Roi Soleil wrote:Ono gore što sam napisao za strah visokog klera, to vrijedi za sve osim za one u Rusiji. Evo srpski klerici drže propovijedi i katoličkim crkvama u RH i imam dojam da bi se sutra ujedinili i išli u Rim papi na rukoljub.
SPC je na ovim prostorima najtvrđi orah jer su oni svetosavci tj. politička velikosrpska organizacija a ne vjerska institucija.

Kako tko, znam dvojicu njihovih prelata u rangu KC biskupa - pa to što i kako oni pričaju, ti bi naradije sutra u Vatikan. Ali narod ne da. I masa nižeg klera.

Inače je kod njih problem što mogu rukopoložiti i neobrazovanog čovjeka, bez teoloških studija. sad bi trebalo vidjeti kakva je praksa sa time recimo u srbiji.
Pa vjerojatno da ima takvih no vrh SPC je nešto drugo, pogledaj samo Porfirija koji praši četničke pjesme sve u 16, zatim njihov odnos prema MPC i CPC i ne priznaju ih uopće za narod...recimo kod njih da i kinez pređe na pravoslavnu vjeru postaje srbin što pak nema veze sa vjerom kako rekoh nego je to čista velikosrpska ideologija-svetosavlje. U svakom slučaju otrov koji su prosipali stoljećima protiv katolika i vatikana im se sada obija o glavu, sjećaš se prije 10-15 dana što je stanojko iznio o papi i katolicima, ono pas sa maslom ne bi pojeo a oni u to vjeruju kako smo se mogli uvjeriti na primjeru stanojka.

A dobro, da. Ja gledam neke izuzetno pozitivne primjere, ima ih, ali eto nije sve sjajno i bajno, dapače. Općenito gledano jako su neobrazovani glede katoličanstva, onog njegovog službenog nauka. Tu se laže i mulja (vlastitom stadu) sve u šesnaest, kao da živimo u srednjem vijeku i nema interneta za pogledati što KC naučava.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

zaokret na htv-u - Page 4 Empty Re: zaokret na htv-u

Post by Guest Wed 30 Dec - 16:22

jastreb wrote:Crkve se trebaju poniziti,jer tko se ponizuje bit će uzvišen,a tko se uzvisuje bit će ponižen.

Papa Franjo je fenomenalno započeo svoj mandat.

Ja bi radije da nam vrate Benedikta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

zaokret na htv-u - Page 4 Empty Re: zaokret na htv-u

Post by Guest Wed 30 Dec - 16:22

jastreb wrote:
SPC i CUH se,naprotiv ohole i uzvisuju.

Prestrog si glede KC u Hrvata.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

zaokret na htv-u - Page 4 Empty Re: zaokret na htv-u

Post by vuksadinare Wed 30 Dec - 16:31

Le Roi Soleil wrote:
jastreb wrote:Crkve se trebaju poniziti,jer tko se ponizuje bit će uzvišen,a tko se uzvisuje bit će ponižen.

Papa Franjo je fenomenalno započeo svoj mandat.

Ja bi radije da nam vrate Benedikta.
Moze i netko drugi samo ne iz juzne amerike i orjentalnih destinacija...europa jedino i amen
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

zaokret na htv-u - Page 4 Empty Re: zaokret na htv-u

Post by vuksadinare Wed 30 Dec - 16:32

Le Roi Soleil wrote:
jastreb wrote:
SPC i CUH se,naprotiv ohole i uzvisuju.

Prestrog si glede KC u Hrvata.
Jbg...kad se protive pusit kuratz hriscanskim popima i papi maradoni
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99173
2015-09-08


Back to top Go down

zaokret na htv-u - Page 4 Empty Re: zaokret na htv-u

Post by Guest Wed 30 Dec - 16:33

vuksadinare wrote:
Moze i netko drugi samo ne iz juzne amerike i orjentalnih destinacija...europa jedino i amen

Ja sam za, ali udijelio bih svoj božanski blagoslov i kakvom kardinalu iz Afrike, tamo nema trte mrte i "tko sam ja da sudim".
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

zaokret na htv-u - Page 4 Empty Re: zaokret na htv-u

Post by Guest Wed 30 Dec - 17:14

jastreb wrote:SPC i CUH se,naprotiv ohole i uzvisuju.
SPC je izvor gotovo svih sr***a na ovim prostorima sa svojom velikosrpskom politikom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

zaokret na htv-u - Page 4 Empty Re: zaokret na htv-u

Post by Guest Wed 30 Dec - 17:17

Le Roi Soleil wrote:
jastreb wrote:Crkve se trebaju poniziti,jer tko se ponizuje bit će uzvišen,a tko se uzvisuje bit će ponižen.

Papa Franjo je fenomenalno započeo svoj mandat.

Ja bi radije da nam vrate Benedikta.
I ja, ne kažem da je papa Franjo antikrist ali da mi se njegov nauk sviđa to ne,hvale ga komunisti, ateisti, pederi, muslimani...meni se alarm upalio odavno zbog toga
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

zaokret na htv-u - Page 4 Empty Re: zaokret na htv-u

Post by Tony Soprano Wed 30 Dec - 18:46

udba wrote:Samo da ne zabranu i ukinu Kapelske Kresove, ne može da Riđan i Dimnjačar ove zime ne oslobode zemlju.
lol!
Tony Soprano
Tony Soprano

Male
Posts : 1370
2015-08-15


Back to top Go down

zaokret na htv-u - Page 4 Empty Re: zaokret na htv-u

Post by jastreb Thu 31 Dec - 9:50

Le Roi Soleil wrote:
jastreb wrote:
SPC i CUH se,naprotiv ohole i uzvisuju.

Prestrog si glede KC u Hrvata.
Kako i neću?

Postali su kao farizeji.

Od religije prave biznis,a od kuće Oca hajdučku špilju.

Maranata! Dođi Gospodine Isuse ,preuzmi komandu,zaustavi ovu razularenu bandu!
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

zaokret na htv-u - Page 4 Empty Re: zaokret na htv-u

Post by provocator Thu 31 Dec - 11:26

Ero wrote:Radmanu bi još danas trebalo zabraniti pristup HRT-u.
Lijepo bi bilo, da mu, iz  čovjekoljubnih razloga, Mesić uredi papire za preseljenje u Sjevernu Koreju. Ako se netko sjeti neke druge države u kojoj bi mogao obnašati generalnog nacionalne tv kuće, neka to javi HHO-u, odnosno Zvonimiru Čičku.
Kojem će od silne sreće odmah spasti hlače i gaće.

_________________
zaokret na htv-u - Page 4 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

zaokret na htv-u - Page 4 Empty Re: zaokret na htv-u

Post by Guest Thu 31 Dec - 16:33

jastreb wrote:
Dođi Gospodine Isuse ,preuzmi komandu,zaustavi ovu razularenu bandu!

lol! 

Kao mistiku i polihistoru želim ti puno uvida pače svevida u nadolazećoj 2016. godini.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

zaokret na htv-u - Page 4 Empty Re: zaokret na htv-u

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum