ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije - Page 2 Empty Re: Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije

Post by RayMabus 1/10/2021, 16:24

To da je ovo diplomatski skandal da oni državi koja nije u EU objašnjavaju šta oni trebaju da rade da uđu u EU iako to nije točno nego su njihove projekcije.

Oni nisu EU. Nemaju se pravo uopće oglašavat povodom toga.

RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije - Page 2 Empty Re: Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije

Post by RayMabus 1/10/2021, 16:30

Američki veleposlanici , izaslanici za Balkan il kako god oni te ljude iz svoje adminstracije nazivali nemaju pravo šetat po trećim državama i govoriti im šta njima je a šta nije potrebno da uđu u EU.

Sjedinjene američke države nisu evropska unija i nemaju pravo govoriti u ime unije državama potencijalnim kandidatima o tome šta oni misle ili ne misle da ovima treba da uđu u EU.

Za takvo nešto ih nitko nije ovlastio a niti su ovlašteni za to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije - Page 2 Empty Re: Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije

Post by vuksadinare 1/10/2021, 16:30

RayMabus wrote:To da je ovo diplomatski skandal da oni u državi koja nije u EU objašnjavaju što im treba da rade da uđu u EU iako to nije točno nego što su njihove projekcije.

Oni nisu EU. Nemaju se pravo uopće oglašavati povodom toga.
..imaju jer drze sibu..kao sto bi mi postupali potpuno isto na mjestu amera..vec u nekim slucajevima postupamo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije - Page 2 Empty Re: Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije

Post by RayMabus 1/10/2021, 16:31

vuksadinare wrote:
RayMabus wrote:To da je ovo diplomatski skandal da oni u državi koja nije u EU objašnjavaju što im treba da rade da uđu u EU iako to nije točno nego što su njihove projekcije.

Oni nisu EU. Nemaju se pravo uopće oglašavati povodom toga.
..imaju jer drze sibu..kao sto bi mi postupali potpuno isto na mjestu amera..vec u nekim slucajevima postupamo
Ma drže oni kurac. Držali su i Afganistan pa in je uteka.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije - Page 2 Empty Re: Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije

Post by RayMabus 1/10/2021, 16:35

Oni imaju pravo da o primanju neke države kandidat NATO o tome pričaju. Štaviše glavni su tu no ne i kad je EU u pitanju.

Jednostavno nemaju te ovlasti a niti su ovlašćeni trećim stranama pričati o tome šta oni misle da je njima uvjet da uđu u EU.

To je diplomatski skandal kojeg kauboji u svojoj veličini očito ni sami nisu svjesni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije - Page 2 Empty Re: Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije

Post by RayMabus 1/10/2021, 16:51

Amerikanci siluju Bosnu.

Njima smeta šta tamo nekih pet ostalih nema svog predsjednika.

U velikoj Britaniji živi barem 20% ostalih. Sad te ja pitam zašto oni nemaju pravo birati svog predsjednika nego je to uvijek kraljica koja nije ni demokratski izabrana ?

A to je drugo jel. Znaš šta ? Zviznit ću te.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije - Page 2 Empty Re: Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije

Post by RayMabus 1/10/2021, 16:53

Njima nije jasan koncept tronarodne republike jer ima tamo nekih 5% koji nemaju svog predsjednika.

Pa kako ti kraljica Elizabeta ili kralj u Španjolskoj može biti ?

To može a ovo ne može.

Vidi vidi šta smo pametni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije - Page 2 Empty Re: Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije

Post by RayMabus 1/10/2021, 16:55

Nikakvo pravo nemaju u ime EU dakle i moje da trećim državama pričaju šta je njima potrebno da uđu u EU.

Čujem li ih još samo jednom zaklat ću ih.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije - Page 2 Empty Re: Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije

Post by RayMabus 1/10/2021, 17:15

Tronarodna republika i ustavna monarhija.

U ustavnoj monarhiji predsjednik države je kralj ili kraljica koji se ne bira demokratskim putem i uvijek predstavlja etnički narod iz kojeg dolazi dok ostali nemaju pravo biranja.

Tronarodna republika , svako četiri godine 95% građana bira svak svog predsjednika i onda njih trojica dogovorom odlučuju.

Evo ovako : Nastavi tupit da ne kužiš koncept tronsrodne republike i prisiliti ću te da ukineš nekoliko monarhija u Europi od koje su mnoge važne članice NATO-a.

Jel čuješ gluvi ?
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije - Page 2 Empty Re: Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije

Post by RayMabus 1/10/2021, 17:21

Baš me zanima bili Španjolska ostala na okupu ako se ukine status kralja.

Da provjerimo ?

Zaklati ću te.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije - Page 2 Empty Re: Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije

Post by RayMabus 1/10/2021, 17:29

Belgija službeno kraljevina Belgija

https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Belgija

Kralj , premijer.... ništa predsjednik

Gluvi ZAKLAT ĆU TE
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije - Page 2 Empty Re: Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije

Post by RayMabus 1/10/2021, 19:28

Ražanj se priprema

https://balkans.aljazeera.net/news/world/2021/10/1/ankete-opada-podrska-javnosti-americkom-predsjedniku-bidenu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije - Page 2 Empty Re: Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije

Post by RayMabus 1/10/2021, 19:32

Klanje , zabodite mu kolektivno svi noževe u trup.

https://www.advance.hr/vijesti/raskol-unutar-demokratske-stranke-i-veliki-udarac-bidenovoj-administraciji-njegov-mega-projekt-infrastrukturne-izgradnje-ne-moze-krenuti-bez-potpore-progresivnog-krila-a-ono-prijeti-blokadom-ako-se-simultano-ne-adresiraju-i-druga-bitna-pitanja/
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije - Page 2 Empty Re: Milorad Dodik u telefonskom razgovoru poručio Bidenovom izaslaniku: Je*e mi se za vaše sankcije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum