ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 3 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by Guest 30/9/2021, 21:15

epikur37 wrote:
ebenica wrote:
epikur37 wrote:

privatno, vrlo vesel katolički svijet
opće je poznato da ljudi ne skrivaju svoje financijske, obiteljske ili neke druge probleme od prijatelja...
ako se smiju šta drugo može bit nego sreća.

govorim o narodu, svakodnevici, druženju...

Iza te njurgave poze ljudi su opušteni i zezaju se
naravno da jesu...smiju se ergo vrlo veseli.

Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 3 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by Guest 30/9/2021, 21:18

violator wrote:
Pirate wrote:
violator wrote:
Pirate wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:https://net.hr/danas/hrvatska-fenomenalno-mjesto-za-zivot-mladih-hdz-ovaca-dobrih-i-poslusnih-8e306d8a-21d5-11ec-9be6-c61ebacb5e0f

Ministar Aladrović u srijedu je gostujući na HRT-u kod Romana Bokovića ustvrdio da je „Hrvatska fenomenalno mjesto za život“, u kojoj plaće i penzije rastu, iseljenici se vraćaju i doseljavaju stranci te da se on za hrvatsku budućnost i perspektivu mladih ljudi ne boji.


Pa zar nije tako? Nitko se vise ne boji za buducnost i perspektivu. To je vec preslo u apatiju. :p

Hahahaha dobra, dobra. :D

Eto, barem tebi zivot prolazi u veselju. :p

Ajde, ajde, kao ti se ne veselis? Znas onu, always look on the bright side of life...

Je l' ovako? :^0

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 3 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by Guest 30/9/2021, 21:27

ebenica wrote:

A bedak. :D

Trebamo mi Epikuru nac' a joke name i pustit' ga medju "veseo, katolicki narod". ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 3 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by Guest 30/9/2021, 21:34

violator wrote:
ebenica wrote:

A bedak. :D

Trebamo mi Epikuru nac' a joke name i pustit' ga medju "veseo, katolicki narod". ;)
daleko najjača scena :D

apartmanus zidarus. to je dovoljan joke :P
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 3 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by Guest 30/9/2021, 21:53

ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:

A bedak. :D

Trebamo mi Epikuru nac' a joke name i pustit' ga medju "veseo, katolicki narod". ;)
daleko najjača scena :D

apartmanus zidarus. to je dovoljan joke :P

Sto mislis sto bi veseo, katolicki narod prvo ucinio pri susretu s nasim apartmanusom zidarusom?

Veseo, katolicki narod:

Does he sink in water?

:p
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 3 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by veber 30/9/2021, 21:55

epikur37 wrote:
Ringo10 wrote:Hrvatska jeste divno mjesto za zivot

Kad odem u mirovinu eto i mene ... ako Bog da

Sa australskom mirovinom

A možeš i ranije.... ima prostora za posao i inicativu a zemlja je bogom data po ljepoti.

Sbe više zapadnih dolazi živjeti kod nas... Divota.
daj ne pamfletari.

koliko je nijemaca došlo u zadar i otvorilo firmu, a da nije čarter ili kupleraj?

u hrvatskoj imaju šanse samo partijski vojnici i djeca partijaca.

kao što je kolega miha naveo, ti si iz hss-mlad, neupućen, tek se ufuravaš u uhljebništvo, naglo prešao u hdz-"koji ti je po mjeri"

da sutra tebi ili safet pokuca alkaida na vrata odjednom bi imali poriv prema alahekbar.

(ok safet je ionako mujaga-on lapo-žena komplet)
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


darth_vader likes this post

Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 3 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by Guest 30/9/2021, 22:00

violator wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:

A bedak. :D

Trebamo mi Epikuru nac' a joke name i pustit' ga medju "veseo, katolicki narod". ;)
daleko najjača scena :D

apartmanus zidarus. to je dovoljan joke :P

Sto mislis sto bi veseo, katolicki narod prvo ucinio pri susretu s nasim apartmanusom zidarusom?

Veseo, katolicki narod:

Does he sink in water?

:p
pa mislim da isto kao i njegovoj stranci adezeu, privatnus u 4 zidus, taj katolički veseo narod bi pokazao neke druge značajkus ;)


avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 3 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by Guest 30/9/2021, 22:09

ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:

A bedak. :D

Trebamo mi Epikuru nac' a joke name i pustit' ga medju "veseo, katolicki narod". ;)
daleko najjača scena :D

apartmanus zidarus. to je dovoljan joke :P

Sto mislis sto bi veseo, katolicki narod prvo ucinio pri susretu s nasim apartmanusom zidarusom?

Veseo, katolicki narod:

Does he sink in water?

:p
pa mislim da isto kao i njegovoj stranci adezeu, privatnus u 4 zidus, taj katolički veseo narod bi pokazao neke druge značajkus ;)



Dac maj pojnt. Bilo bi mu kao onoj "vjestici" iz Svetog grala.



avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 3 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by epikur37 30/9/2021, 22:14

izbori su za 3 godine, ako se ne varam....

Do tad :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 3 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by veber 30/9/2021, 22:19

epikur37 wrote:izbori su za 3 godine, ako se ne varam....

Do tad :)
pa to je to.
do tada ćeš se nakrast i libo te kiki.
kradezej vjeruje u repeticiju.

samo pitanje za eru, a i tebe. zašto od prdviđenih 7 milijardi eura, dobili smo 0,8 milijarde?

(mala natruha-eu baš ne odobrava korupciju)
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 3 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by Guest 30/9/2021, 22:26

epikur37 wrote:izbori su za 3 godine, ako se ne varam....

Do tad :)


Dotad preostaje dovoljno vremena za pravljenje mostica od tebe jer plutas na vodi? :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 3 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by Guest 30/9/2021, 22:28

veber wrote:
epikur37 wrote:izbori su za 3 godine, ako se ne varam....

Do tad :)
pa to je to.
do tada ćeš se nakrast i libo te kiki.
kradezej vjeruje u repeticiju.

samo pitanje za eru, a i tebe. zašto od prdviđenih 7 milijardi eura, dobili smo 0,8 milijarde?

(mala natruha-eu baš ne odobrava korupciju)

Ma nece on to. Voli on veseo, katolicki narod, statije!?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 3 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by veber 30/9/2021, 22:38

violator wrote:
veber wrote:
epikur37 wrote:izbori su za 3 godine, ako se ne varam....

Do tad :)
pa to je to.
do tada ćeš se nakrast i libo te kiki.
kradezej vjeruje u repeticiju.

samo pitanje za eru, a i tebe. zašto od prdviđenih 7 milijardi eura, dobili smo 0,8 milijarde?

(mala natruha-eu baš ne odobrava korupciju)

Ma nece on to. Voli on veseo, katolicki narod, statije!?
ma ovaj sančo barem živi u rvacko, krade direkt s pojila.
prije vodomjera.

onaj rvat-katolik nije znao razliku uskrs/božić do prije par godina.
morao sam mu tipkati sporo jer sporo čita.

danas bi prebacio na kirilicu i skužio bi, samo je problem kaj je malo osunećen.

alahekbarbakljavajogurtbureksirnicapitakrumpiruša

mubarak oslo
kopenhagen.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 3 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by Guest 30/9/2021, 22:38

epikur37 wrote:izbori su za 3 godine, ako se ne varam....

Do tad :)
izbori nisu realno mjerilo što ovaj veseo katolički narod misli o političarima.
revolucije su ono što narod stvarno misli u svoja četirus zidus, kad tad će doć' vrijeme i za to, samo nemoj tad bit apartmanus iznenađenus ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 3 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by Guest 30/9/2021, 22:51

ebenica wrote:
epikur37 wrote:izbori su za 3 godine, ako se ne varam....

Do tad :)
izbori nisu realno mjerilo što ovaj veseo katolički narod misli o političarima.
revolucije su ono što narod stvarno misli u svoja četirus zidus, kad tad će doć' vrijeme i za to, samo nemoj tad bit apartmanus iznenađenus ;)

Zasto prijetis Epiju?! On je posten, radisan i dobar drug. Njega se ovo ne tice.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 3 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by Guest 30/9/2021, 22:55

veber wrote:
violator wrote:
veber wrote:
epikur37 wrote:izbori su za 3 godine, ako se ne varam....

Do tad :)
pa to je to.
do tada ćeš se nakrast i libo te kiki.
kradezej vjeruje u repeticiju.

samo pitanje za eru, a i tebe. zašto od prdviđenih 7 milijardi eura, dobili smo 0,8 milijarde?

(mala natruha-eu baš ne odobrava korupciju)

Ma nece on to. Voli on veseo, katolicki narod, statije!?
ma ovaj sančo barem živi u rvacko, krade direkt s pojila.
prije vodomjera.

onaj rvat-katolik nije znao razliku uskrs/božić do prije par godina.
morao sam mu tipkati sporo jer sporo čita.

danas bi prebacio na kirilicu i skužio bi, samo je problem kaj je malo osunećen.

alahekbarbakljavajogurtbureksirnicapitakrumpiruša

mubarak oslo
kopenhagen.

:D

Veberu, hvala ti na svim prijasnjim odgovorima. Ne stignem uzvratit'.

Kako ti sve to znas? Imam osjecaj da o svakoj osobi posjedujes riznicu zivotnih detalja? Sto ce ti takav nepotreban teret?

P. S. znaci Monolithe nemas u pdf-u?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 3 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by veber 30/9/2021, 23:04

violator wrote:
veber wrote:
violator wrote:
veber wrote:
epikur37 wrote:izbori su za 3 godine, ako se ne varam....

Do tad :)
pa to je to.
do tada ćeš se nakrast i libo te kiki.
kradezej vjeruje u repeticiju.

samo pitanje za eru, a i tebe. zašto od prdviđenih 7 milijardi eura, dobili smo 0,8 milijarde?

(mala natruha-eu baš ne odobrava korupciju)

Ma nece on to. Voli on veseo, katolicki narod, statije!?
ma ovaj sančo barem živi u rvacko, krade direkt s pojila.
prije vodomjera.

onaj rvat-katolik nije znao razliku uskrs/božić do prije par godina.
morao sam mu tipkati sporo jer sporo čita.

danas bi prebacio na kirilicu i skužio bi, samo je problem kaj je malo osunećen.

alahekbarbakljavajogurtbureksirnicapitakrumpiruša

mubarak oslo
kopenhagen.

:D

Veberu, hvala ti na svim prijasnjim odgovorima. Ne stignem uzvratit'.

Kako ti sve to znas? Imam osjecaj da o svakoj osobi posjedujes riznicu zivotnih detalja? Sto ce ti takav nepotreban teret?

P. S. znaci Monolithe nemas u pdf-u?
imam skoro pa foto pamćenje.
stvari koje su vezane uz nešto zapamtim.
zatim imam dobru indeksaciju u mozgu pa hrpu nepotrebnih stvari indeksiram i kasnije lako nađem u bilo kojem obliku.
ekipa misli da ih pratim, a ja samo znam koristiti mozak i nove tehnologije.
za monolithe mislim da su još uvijek u papirnatom izdanju.

ali strpi se koji dan da pregledam što imam.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 3 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by veber 30/9/2021, 23:07

brojeve pamtim u čudnim kombinacijama svođenja kroz matematičku operaciju na jedan, dva ili maksimalno tri.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 3 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by Guest 30/9/2021, 23:33

Ooo, impresivno. Nekoliko blizih poznanika ima eidetsko pamcenje i onda ih ugnjavim s nekim test - pitanjima. :D Recimo, L. u trenu moze otkriti dan u tjednu bilo kojeg datuma, zna svaki registracijski broj bilo koje bubine u nasoj regiji, B. mi, pak, moze precizno opisati koju je osobu kada vidio, sto je imala odjeveno (svaku sitnicu), o cemu su pricali, gdje su bili (iako se nisu vidjeli vise od desetljeca).. B-u je to velika tlaka i radije bi se toga rijesio, L. voli zabavljati ljude i njemu sve to ne smeta. S. moze pomnoziti, podijeliti bilo koja dva viseznamenkasta broja u nekoliko sec. :)

.....

Kako ih ti to svodis? Brojeve.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 3 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by Guest 30/9/2021, 23:38

violator wrote:
ebenica wrote:
epikur37 wrote:izbori su za 3 godine, ako se ne varam....

Do tad :)
izbori nisu realno mjerilo što ovaj veseo katolički narod misli o političarima.
revolucije su ono što narod stvarno misli u svoja četirus zidus, kad tad će doć' vrijeme i za to, samo nemoj tad bit apartmanus iznenađenus ;)

Zasto prijetis Epiju?! On je posten, radisan i dobar drug. Njega se ovo ne tice.
ne prijetim, govorim mu kako je.
on zaboravlja da je stranac i da nema tih krvno obiteljskih ili prijateljskih od rođenja veza i da ljudi koliko god dobri bili s njim ipak paze kaj pričaju.
drugačije je kad se negdje rodiš i provedeš cijeli život. stranac to nikad neće znat.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 3 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by darth_vader 30/9/2021, 23:48

violator wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:
violator wrote:
ebenica wrote:https://net.hr/danas/hrvatska-fenomenalno-mjesto-za-zivot-mladih-hdz-ovaca-dobrih-i-poslusnih-8e306d8a-21d5-11ec-9be6-c61ebacb5e0f

Ministar Aladrović u srijedu je gostujući na HRT-u kod Romana Bokovića ustvrdio da je „Hrvatska fenomenalno mjesto za život“, u kojoj plaće i penzije rastu, iseljenici se vraćaju i doseljavaju stranci te da se on za hrvatsku budućnost i perspektivu mladih ljudi ne boji.


Pa zar nije tako? Nitko se vise ne boji za buducnost i perspektivu. To je vec preslo u apatiju. :p
nema budućnosti pa se nemaš kaj ni bojat. k'o i djed mraz, nestane s odrastanjem.

I tako je @ebenica otvorio puteve prema temporalnoj logici. :) Hrvati pristupaju dogadjajima simultano, izvan bilo kakvog vremenskog reda. Jednako su im realna zbivanja iz 1943., '63., 2016. ili 2036. Nema buducnosti, ono sto ce se dogoditi, vec se dogodilo. Ili se dogadja. :)
što nije oduvijek tako? "bit će bolje" je jednako vrijedilo '43., '63., 2016., i vrijedit će isto 2036 ;)
osim ako ne ziđaš apartmane i kamine. tada je sadašnjost budućnost.

"Bit ce bolje" za ove u '43. bila je neka neodredjena buducnost. U '63. bilo je bolje jer smo imali Zeljeznu zavjesu iako se i dalje mislilo da ce "biti bolje". Onda opet nije bilo bolje kada je Zavjesa pala. I nastavlja ne biti bolje sve otad...:p

Dakle "bit ce bolje" ne vrijedi jednako u navedenim godinama. "Bit ce bolje" je bilo bolje, ali vise nije. Future past.



Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 3 Bit_e_10
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hrvatska, fenomenalno mjesto za život  - Page 3 Empty Re: Hrvatska, fenomenalno mjesto za život

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum