ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Osijek: Kupio mobilni online, stigla mu cigla

Go down

Osijek: Kupio mobilni online, stigla mu cigla Empty Osijek: Kupio mobilni online, stigla mu cigla

Post by Serbinho-3 28/9/2021, 10:41

https://biznis.telegraf.rs/info-biz/3396723-desava-se-i-dan-danas-na-balkanu-kupio-mobilni-preko-interneta-u-paketu-mu-stigla-cigla
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26443
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Osijek: Kupio mobilni online, stigla mu cigla Empty Re: Osijek: Kupio mobilni online, stigla mu cigla

Post by Serbinho-3 28/9/2021, 10:41

Stara Sarajevska Skola.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26443
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Osijek: Kupio mobilni online, stigla mu cigla Empty Re: Osijek: Kupio mobilni online, stigla mu cigla

Post by AssadNaPodmornici 28/9/2021, 13:47

kupio sam milijun stvari online, zapravo većinu toga kupujem online, nikada mi nije došla cigla

1)stvari preko njuškala itd gdje ima prevara, kupuješ samo od lokalnih koje vidiš u 4 oka.. neću preko njuškala kupovati od privatne osobe kojoj neznam ništa, ne znam mobitel poštom- prije ili posli je prevara

2)online iz RH kupujem preko ozbiljnih trgovina, tipa uzeo sam aparate za kuhinju, vrhunsku gorenje peć, i indukcijsku ploču, online preko mislim jeftinije hr ili tako nešto.. i sa super popustom(onaj crni petak).

3)online vanka kupujem također iz ozbiljnih izvora.. recimo laptop sam uzeo na aukciii na ebaju prejeftino.. hrpu drugih stvari.. gledaš prvo da je ozbiljan portal, tipa ebay, amazon(skup je), aliexpres, banggood, - za wish sam čuo da je smeće.
i onda kada dođeš na ozbiljni portal, gledaš profil osobe koji prodaje.. ako je netko novi, i nema reputacije, preskočiš, iako i tu imaš "zaštitu", mislim da mi jednom nešto davno sitno nije došlo i ebay me refundira, ali to je bilo prije par godina...


i nikada nisam popušio nikakve pare, a uštedio sam brdo love.. brdo

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20962
2018-06-14


Back to top Go down

Osijek: Kupio mobilni online, stigla mu cigla Empty Re: Osijek: Kupio mobilni online, stigla mu cigla

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum