ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pripuz postavio klopku Senfu

Go down

Pripuz postavio klopku Senfu Empty Pripuz postavio klopku Senfu

Post by vuksadinare Sun 19 Sep - 12:26

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/pripuz-dao-najnizu-ponudu-i-postavio-klopku-tomasevicu-gradonacelnik-sada-ima-tri-opcije-15103407
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98996
2015-09-08


Back to top Go down

Pripuz postavio klopku Senfu Empty Re: Pripuz postavio klopku Senfu

Post by vuksadinare Sun 19 Sep - 12:26

E jebiga sad... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98996
2015-09-08


Back to top Go down

Pripuz postavio klopku Senfu Empty Re: Pripuz postavio klopku Senfu

Post by vuksadinare Sun 19 Sep - 12:27

Nije fer..zasto si se javio na natjecaj..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98996
2015-09-08


Back to top Go down

Pripuz postavio klopku Senfu Empty Re: Pripuz postavio klopku Senfu

Post by AssadNaPodmornici Sun 19 Sep - 12:31

dakle politička natezanja.. Tomašević mu i njegovoj ekipi neda više da kradu, međutim lik je monopolist, nema konkurencije u RH (tipično) pa koristi tu poziciju da ucjenjuje vlast.. usput nakrao se prije pa može poslovati sa minusom da bi pokazao "ovome mišiće".

gledajući ovako sa neutralnog kuta(mene prvo boli kita za Zagreb, drugo nisam glasovao za Tomaševića niti bi u ludilu droge glasovao niti za njega, niti za Škoru niti za HDZ niti za Bandića svi su katastrofa - moj izbor je Nađi pa onda možda MOST onaj iz Mosta je dobro raspravljao sa Nađijem), ali sa neutralnog gledišta ako ovaj misli da će napraviti štetu Tomaševiću sabotiranjem - neće. Ovaj će ispasti "žrtva" u očima birača i još će mu više rasti popularnost, kao i Trumpu kada ga je deep state išao sabotirati.

tako da pomirite se vi u zagrebu da će tomašević biti trajno na vlasti , dok god desnica u prvi plan gura lopove sa niskim kvocjentom inteligencije i kupljenim diplomama u bosni ili osijeku ili fakultetu imena baltazar

_________________
May Allah destroy Australia
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

Pripuz postavio klopku Senfu Empty Re: Pripuz postavio klopku Senfu

Post by veber Sun 19 Sep - 12:52

vuk opet ko i marc.
ZNA SE tko je odredio cijenu.
u eu smo, neka traži od norvežana ili finaca.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Pripuz postavio klopku Senfu Empty Re: Pripuz postavio klopku Senfu

Post by Hektorović Sun 19 Sep - 12:55

AssadNaPodmornici wrote:
tako da pomirite se vi u zagrebu da će tomašević biti trajno na vlasti , dok god desnica u prvi plan gura lopove sa niskim kvocjentom inteligencije i kupljenim diplomama u bosni ili osijeku ili fakultetu imena baltazar

Pa i potpredsjednik vlade nam je završio taj Hrvatski Harvard :D
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Pripuz postavio klopku Senfu Empty Re: Pripuz postavio klopku Senfu

Post by veber Sun 19 Sep - 12:56

i neka cijene budu tržišne, ne za kozari bokove. 3-7₹ m2 onda se javljajte. ovako svi plaćaju nikaj.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Pripuz postavio klopku Senfu Empty Re: Pripuz postavio klopku Senfu

Post by Hektorović Sun 19 Sep - 12:57

A ekipa zavrava doktorate u OS ne toliko zbog same titule, koliko zbog veće plaće. Isplati se jednostavno.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Pripuz postavio klopku Senfu Empty Re: Pripuz postavio klopku Senfu

Post by AssadNaPodmornici Sun 19 Sep - 13:19

Hektorović wrote:A ekipa zavrava doktorate u OS ne toliko zbog same titule, koliko zbog veće plaće. Isplati se jednostavno.
većina "savjetnika, pročelnika" koje je HDZ Split zadnjih par godina uhljebio su zanimljivo završili ekonomski fakultet u Osijeku..

u isto vrijeme u Splitu imaš ekonomski fakultet(EFST) koji je najbolji ekonomski fakultet u državi, i udaljen je 5-10minuta autom od bilo koje točke u gradu, a ekipa iz Splitskog HDZa ide u Osijek koji je udaljen od Splita skoro kao Minken.. a ja završio EFST pa kurac, nema boga isusa za upasti u neku financijsku instituciju državnu ili privatnu bez debele političke veze, odusta od toga ima 5godina doslovno.. radi takvih aseva sam očajno navija da pobjedi Ivošević i Puljak :tu
AssadNaPodmornici
AssadNaPodmornici

Posts : 20866
2018-06-14


Back to top Go down

Pripuz postavio klopku Senfu Empty Re: Pripuz postavio klopku Senfu

Post by Hektorović Sun 19 Sep - 13:25

AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:A ekipa zavrava doktorate u OS ne toliko zbog same titule, koliko zbog veće plaće. Isplati se jednostavno.
većina "savjetnika, pročelnika" koje je HDZ Split zadnjih par godina uhljebio su zanimljivo završili ekonomski fakultet u Osijeku..

u isto vrijeme u Splitu imaš ekonomski fakultet(EFST) koji je najbolji ekonomski fakultet u državi, i udaljen je 5-10minuta autom od bilo koje točke u gradu, a ekipa iz Splitskog HDZa ide u Osijek koji je udaljen od Splita skoro kao Minken.. a ja završio EFST pa kurac, nema boga isusa za upasti u neku financijsku instituciju državnu ili privatnu bez debele političke veze, odusta od toga ima 5godina doslovno.. radi takvih aseva sam očajno navija da pobjedi Ivošević i Puljak :tu

Fora je da u OS sve prolazi

Dok je Sveučilište u Splitu trenutno najbolje u državi i zbilja postoje dobri kriteriji.
Hektorović
Hektorović

Posts : 26371
2018-04-10


Back to top Go down

Pripuz postavio klopku Senfu Empty Re: Pripuz postavio klopku Senfu

Post by veber Sun 19 Sep - 14:10

AssadNaPodmornici wrote:
Hektorović wrote:A ekipa zavrava doktorate u OS ne toliko zbog same titule, koliko zbog veće plaće. Isplati se jednostavno.
većina "savjetnika, pročelnika" koje je HDZ Split zadnjih par godina uhljebio su zanimljivo završili ekonomski fakultet u Osijeku..

u isto vrijeme u Splitu imaš ekonomski fakultet(EFST) koji je najbolji ekonomski fakultet u državi, i udaljen je 5-10minuta autom od bilo koje točke u gradu, a ekipa iz Splitskog HDZa ide u Osijek koji je udaljen od Splita skoro kao Minken.. a ja završio EFST pa kurac, nema boga isusa za upasti u neku financijsku instituciju državnu ili privatnu bez debele političke veze, odusta od toga ima 5godina doslovno.. radi takvih aseva sam očajno navija da pobjedi Ivošević i Puljak :tu
yoda, boli te kiki. 
eu treba radne snage pun kiki. svi mi govorimo jezike, nema više bauštela. odradišbsvoje i na bajk, kanu, kajak, žensku
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Pripuz postavio klopku Senfu Empty Re: Pripuz postavio klopku Senfu

Post by epikur37 Sun 19 Sep - 14:33

Hektorović wrote:A ekipa zavrava doktorate u OS ne toliko zbog same titule, koliko zbog veće plaće. Isplati se jednostavno.

koliki je dodatak na plaću za doktorski status....

mislim da je bilo 10-ak posto
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Pripuz postavio klopku Senfu Empty Re: Pripuz postavio klopku Senfu

Post by sitting_bull Sun 19 Sep - 14:48

vuksadinare wrote:https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/pripuz-dao-najnizu-ponudu-i-postavio-klopku-tomasevicu-gradonacelnik-sada-ima-tri-opcije-15103407
tko je tu koga ulovio u klopku?

tomašević je dobio nižu cijenu od natječajne, a to što je najbolji ponuđač pripuz samo potvrđuje koliko je bandić bio umrežen kad je plaćao koliko pripuz traži.

druga je stvar što je tomašević preko čistoće pokazao kako se problem i bez pripuza može u razumnom roku riješiti, a onda bi svi, uključivo pripuza, ispali iz igre.

neće pripuz biti na gubitku, ali neće kao u bandićevo doba izvlačiti gradsku lovu i ostvarivati ekstra prihod.

tomašević će vjerojatno nastaviti s ekipiranjem čistoće tako da može sama servisirati gradski otpad, a onda će i pripuz ispasti iz igre.
pripuz se nakon prvih bahatih i podcjenjivačkih istupa prema tomaševiću sada povukao i pokušava zadržati dio kolača iz poslova s gradom čime je došlo do kohabitacije u kojoj tomašević ostvaruje obećane uštede.
to što je pripuz snizio cijenu pokazuje kako je tomašević bio u pravu kad je tvrdio kako su ti poslovi u bandićevo doba bili preplaćeni.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Pripuz postavio klopku Senfu Empty Re: Pripuz postavio klopku Senfu

Post by vuksadinare Sun 19 Sep - 14:55

....sto necu sve ovdje procitat...tssss
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98996
2015-09-08


Back to top Go down

Pripuz postavio klopku Senfu Empty Re: Pripuz postavio klopku Senfu

Post by marcellus Sun 19 Sep - 14:58

AssadNaPodmornici wrote:dakle politička natezanja.. Tomašević mu i njegovoj ekipi neda više da kradu, međutim lik je monopolist, nema konkurencije u RH (tipično) pa koristi tu poziciju da ucjenjuje vlast.. usput nakrao se prije pa može poslovati sa minusom da bi pokazao "ovome mišiće".

gledajući ovako sa neutralnog kuta(mene prvo boli kita za Zagreb, drugo nisam glasovao za Tomaševića niti bi u ludilu droge glasovao niti za njega, niti za Škoru niti za HDZ niti za Bandića svi su katastrofa - moj izbor je Nađi pa onda možda MOST onaj iz Mosta je dobro raspravljao sa Nađijem), ali sa neutralnog gledišta ako ovaj misli da će napraviti štetu Tomaševiću sabotiranjem - neće. Ovaj će ispasti "žrtva" u očima birača i još će mu više rasti popularnost, kao i Trumpu kada ga je deep state išao sabotirati.

tako da pomirite se vi u zagrebu da će tomašević biti trajno na vlasti , dok god desnica u prvi plan gura lopove sa niskim kvocjentom inteligencije i kupljenim diplomama u bosni ili osijeku ili fakultetu imena baltazar

slažem se da je fokus jedini nudio realnu promjenu u gradu.

problem je što je plan tomaševića lopove zamijeniti nesposobnim uhljebima i sve poslove koji su se do sad outsourcali vanjskim kompanijama, pri čemu se obavezno dijelilo dvadestak posto mita na svim razinama, dati zaposlenicima holdinga tako da će za posao za koji je sad trebala milijarda plus 200 milijuna za koruptivne radnje trebati pet milijardi za plaće glupih i nesposobnih uhljeba, dakle imat ćemo nešto kao situaciju s vodama, šumama ili hepom, gdje se sve radi u firmi i gdje 10.000 zaposlenih obavlja posao koji bi vanjska firma obavila s 500 ljudi i to tri puta brže i kvalitetnije.


_________________
Pripuz postavio klopku Senfu 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Pripuz postavio klopku Senfu Empty Re: Pripuz postavio klopku Senfu

Post by epikur37 Sun 19 Sep - 14:59

Žao mi je ostavljenog doktorata,  odradio sam 1/3 na HIIM-u na Šalati.

S druge strane to bi mi uzelo cijeli život za sitnu pinku i stalnu presiju radova, seminara i pm, ovako već sad zarađujem duplo više od većine dr.sci i mogu planirati slobodan život iza 50-ih.
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Pripuz postavio klopku Senfu Empty Re: Pripuz postavio klopku Senfu

Post by sitting_bull Sun 19 Sep - 16:17

vuksadinare wrote:....sto necu sve ovdje procitat...tssss
a e.

ako se činjenice ne podudaraju s tvojom propagandom tim gore po činjenice, ne?

prodao si se pripuzu pa otvaraš pripuzne teme.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Pripuz postavio klopku Senfu Empty Re: Pripuz postavio klopku Senfu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum