ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Službeni Pariz poručio Washingtonu: Lažete!

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Službeni Pariz poručio Washingtonu: Lažete! - Page 3 Empty Re: Službeni Pariz poručio Washingtonu: Lažete!

Post by RayMabus 19/9/2021, 10:37

Sutra može doći Le Pen na vlast. Moje relacije s Francuskom nisu oslonjene na to tko im je na vlasti ( iako to igra al u ovoj geopolitici ovako postavljenoj ne ).

Zato nema te priče da je taj savez usmjeren protiv vas. Toga nema.

RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Službeni Pariz poručio Washingtonu: Lažete! - Page 3 Empty Re: Službeni Pariz poručio Washingtonu: Lažete!

Post by pizzon 19/9/2021, 10:40

nije protiv nas,
ali kad se mi distancitamo
a vi uguravate, stvar je jasna
tu niste vi krivi, sto se mi
povlacimo i tonemo ka aziji

_________________
ne znam ko ce da pobedi
ali znam ko nece da izgubi !
pizzon
pizzon

Posts : 4989
2020-04-21


Back to top Go down

Službeni Pariz poručio Washingtonu: Lažete! - Page 3 Empty Re: Službeni Pariz poručio Washingtonu: Lažete!

Post by RayMabus 19/9/2021, 10:43

pizzon wrote:nije protiv nas,
ali kad se mi distancitamo
a vi uguravate, stvar je jasna
tu niste vi krivi, sto se mi
povlacimo i tonemo ka aziji
A pa šta ću vam ja. Pa ne vodim ja Srbiju. Ja da sam na čelu Srbije radio bi na jačem diplomatskom povezivanju al ne način da je usmjeren protiv nekoga nego jednostavno da imam odlične odnose s njima jer su ipak nekakva kakva takva globalna sila a posebno sad kad su jedna od dvi ili tri najvažnije članice EU i članica bez koje se teško išta može u EU dakle i u Europi ako ona nešto neće.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Službeni Pariz poručio Washingtonu: Lažete! - Page 3 Empty Re: Službeni Pariz poručio Washingtonu: Lažete!

Post by immortal 19/9/2021, 10:45

RayMabus wrote:Nisu oni njima došli pa rekli znate takva i takva je situacija itd nego sazvali konferenciju za štampu i ovi to čitaju na dnevniku.

Tko se god osjeća da živi u Europi i u EU ovo mora osječat kao javno poniženje jer je to i je

Nema slobodne trgovine i idu carine. Nema tu milosti. Ovo se ne smi oprostiti nikome.
pa kako se bira danas u svim zemljama EU, Amerike.. vidiš i sam
od naših izbora, srbije, Bidena u Americi....
Sve je to namještaljka 
Internet nije siguran način prebrojavanja glasova, a nije ni sa listićima 
sve nam je to već poznato

_________________
Bože čuvaj svoj narod u cijelom svijetu. 

Daj da na vrijeme razotkriveni i pokošeni budu mučitelji naši i krvnici.
immortal
immortal

Female
Posts : 23186
2014-04-16

Lokacija: : CROATIA

Back to top Go down

Službeni Pariz poručio Washingtonu: Lažete! - Page 3 Empty Re: Službeni Pariz poručio Washingtonu: Lažete!

Post by RayMabus 19/9/2021, 10:54

Taj koncept ilirskih pokrajina on nije uopće usmjeren protiv Srbije. Jedino di se vi s tim konceptom možete sukobiti je Cg tj da idete to srušiti pa dovest Ruse jer onda dolaze Francuzi da biju Ruse da ih izbace iz Jadrana dakle mlatit će i vas ( Srbiju ).

Al to ne ovisi o nama nego o politici Beograda.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Službeni Pariz poručio Washingtonu: Lažete! - Page 3 Empty Re: Službeni Pariz poručio Washingtonu: Lažete!

Post by RayMabus 19/9/2021, 11:06

Jonaklje : Na Cetinju je obranjena država

Premijer Krivokapić ; Na Cetinju je obranjena država.

Pazi riječ je o crkvenom događaju a Cg je građanska država.

Šta želite s ovim poručiti ?

Da je država CG = SPC

Sad ćete uć u sukob s Francuskom i ako mislite da će vam dolazak Le Pen ovdje pomoć odgovor je neće jer i ona gleda prvo francuske nacionalne interese a oni nisu da CG postane ruska država na Jadranu.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Službeni Pariz poručio Washingtonu: Lažete! - Page 3 Empty Re: Službeni Pariz poručio Washingtonu: Lažete!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum