ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crna Gora okupirana trebamo pomoc Hrvatske

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Crna Gora okupirana trebamo pomoc Hrvatske - Page 2 Empty Re: Crna Gora okupirana trebamo pomoc Hrvatske

Post by epikur37 Fri 17 Sep - 18:33

crna gora mora naći unutarnju ravnotežu u svom biću...

previše se klati na jednu ili drugu stranu

epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Crna Gora okupirana trebamo pomoc Hrvatske - Page 2 Empty Re: Crna Gora okupirana trebamo pomoc Hrvatske

Post by dijagram Fri 17 Sep - 18:51

epikur37 wrote:crna gora mora naći unutarnju ravnotežu u svom biću...

previše se klati na jednu ili drugu stranu
jesi kupio teren
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Crna Gora okupirana trebamo pomoc Hrvatske - Page 2 Empty Re: Crna Gora okupirana trebamo pomoc Hrvatske

Post by epikur37 Fri 17 Sep - 19:46

dijagram wrote:
epikur37 wrote:crna gora mora naći unutarnju ravnotežu u svom biću...

previše se klati na jednu ili drugu stranu
jesi kupio teren

jesam :)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Crna Gora okupirana trebamo pomoc Hrvatske - Page 2 Empty Re: Crna Gora okupirana trebamo pomoc Hrvatske

Post by RayMabus Fri 17 Sep - 20:11

Crna Gora okupirana trebamo pomoc Hrvatske - Page 2 B_210917130

https://www.klix.ba/vijesti/regija/milanovic-proevropska-crna-gora-vazna-hrvatskoj-kao-susjed-i-partner-u-nato-u/210917130

Milanović otvoreno optužio Rusiju da se miješa u CG.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176393
2014-04-11


Back to top Go down

Crna Gora okupirana trebamo pomoc Hrvatske - Page 2 Empty Re: Crna Gora okupirana trebamo pomoc Hrvatske

Post by vuksadinare Fri 17 Sep - 20:22

Jedna prava crnogorska u borbi protiv srpskog okupatora 'oda krsti popovicu'

https://youtu.be/oHzAYxCZBOc
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Crna Gora okupirana trebamo pomoc Hrvatske - Page 2 Empty Re: Crna Gora okupirana trebamo pomoc Hrvatske

Post by epikur37 Fri 17 Sep - 20:24

vučko sad kad si se vratio iz ukrajine, ideš li u cg?
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Crna Gora okupirana trebamo pomoc Hrvatske - Page 2 Empty Re: Crna Gora okupirana trebamo pomoc Hrvatske

Post by vuksadinare Fri 17 Sep - 20:26

Krsto popovic vojevao kao gerilac protiv srpskog okupatora 1918..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Crna Gora okupirana trebamo pomoc Hrvatske - Page 2 Empty Re: Crna Gora okupirana trebamo pomoc Hrvatske

Post by vuksadinare Fri 17 Sep - 20:27

Jos jednom...

https://youtu.be/V4Q5v4KVAdM
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Crna Gora okupirana trebamo pomoc Hrvatske - Page 2 Empty Re: Crna Gora okupirana trebamo pomoc Hrvatske

Post by Noor Fri 17 Sep - 20:33

epikur37 wrote:vučko sad kad si se vratio iz ukrajine, ideš li u cg?
ne ide, odsluzio je svoje, cak i u tvojoj dragoj bosni iz koje si ti zbrisao i mrtvo ladno ostavio je u nemilosti  :)

tak da, nisi taj koji moze podjebavat...pametnije ti je drzat vodu u ustima


Last edited by Noor on Fri 17 Sep - 20:37; edited 1 time in total

_________________
It's So Good To Be Bad
Noor
Noor

Posts : 25907
2017-10-06


Back to top Go down

Crna Gora okupirana trebamo pomoc Hrvatske - Page 2 Empty Re: Crna Gora okupirana trebamo pomoc Hrvatske

Post by vuksadinare Fri 17 Sep - 20:35

Srblji kukaju kako su svi se ujedinili sad protiv njih u komsiluku..naravno opet nisu oni krivi nego opet svi drugi..jer oni jadni pojma nemaju o cemu je rec
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Crna Gora okupirana trebamo pomoc Hrvatske - Page 2 Empty Re: Crna Gora okupirana trebamo pomoc Hrvatske

Post by RayMabus Fri 17 Sep - 21:11

Intervju za RTL ( radio televizija Luksemburg )

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/dukanovic-velike-srbije-nema-bez-crne-gore-jasno-je-tko-pokusava-obnoviti-tu-ideju-15103169
RayMabus
RayMabus

Posts : 176393
2014-04-11


Back to top Go down

Crna Gora okupirana trebamo pomoc Hrvatske - Page 2 Empty Re: Crna Gora okupirana trebamo pomoc Hrvatske

Post by dijagram Fri 17 Sep - 21:15

epikur37 wrote:
dijagram wrote:
epikur37 wrote:crna gora mora naći unutarnju ravnotežu u svom biću...

previše se klati na jednu ili drugu stranu
jesi kupio teren

jesam :)
yoda
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Crna Gora okupirana trebamo pomoc Hrvatske - Page 2 Empty Re: Crna Gora okupirana trebamo pomoc Hrvatske

Post by Serbinho-3 Fri 17 Sep - 21:21

Njemu je EU rekla da ide i ostavi fotelju, ali on ocigledmo misli da bude dozivotni Sultan Crne Gore. Pravi razdor unutar naroda, salje te svoje huligane po CG da prete. Nasao ovog iz ZG da ga vozi oko Slavije. Istrosen igrac, cije je vreme proslo. Vladao bi 50 godina a onda nekog svog stavio. Bitniji je i od Njegosa.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26518
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Crna Gora okupirana trebamo pomoc Hrvatske - Page 2 Empty Re: Crna Gora okupirana trebamo pomoc Hrvatske

Post by Serbinho-3 Fri 17 Sep - 21:23

Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26518
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Crna Gora okupirana trebamo pomoc Hrvatske - Page 2 Empty Re: Crna Gora okupirana trebamo pomoc Hrvatske

Post by Serbinho-3 Fri 17 Sep - 21:25

Noor wrote:
epikur37 wrote:vučko sad kad si se vratio iz ukrajine, ideš li u cg?
ne ide, odsluzio je svoje, cak i u tvojoj dragoj bosni iz koje si ti zbrisao i mrtvo ladno ostavio je u nemilosti  :)

tak da, nisi taj koji moze podjebavat...pametnije ti je drzat vodu u ustima



Laka zrtva manipulisanja.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26518
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Crna Gora okupirana trebamo pomoc Hrvatske - Page 2 Empty Re: Crna Gora okupirana trebamo pomoc Hrvatske

Post by RayMabus Fri 17 Sep - 21:26

Mi smo svoje napravili. Rekli smo koga podržavamo u Cg kad je riječ o eurointegracijama. Jasno smo i nedvosmisleno optužili Srbiju i Rusiju za miješanje u Cg.

Za deset dana Merkel ide ća a na vlast dolaze socijalisti i zeleni a isti su bili na vlasti u Njemačkoj 1999 kad je Nato roka Srbiju i fino će napast Vučicev režim i ove njegove otpatke po Cg.

To je to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176393
2014-04-11


Back to top Go down

Crna Gora okupirana trebamo pomoc Hrvatske - Page 2 Empty Re: Crna Gora okupirana trebamo pomoc Hrvatske

Post by T. Fri 17 Sep - 21:58

Ko vam je*e mater...
Jeste platili nanesenu štetu u agresiji?

_________________
Crna Gora okupirana trebamo pomoc Hrvatske - Page 2 Unname11
T.
T.

Posts : 17143
2014-04-14

Age : 83

Back to top Go down

Crna Gora okupirana trebamo pomoc Hrvatske - Page 2 Empty Re: Crna Gora okupirana trebamo pomoc Hrvatske

Post by Serbinho-3 Fri 17 Sep - 22:01

Siguran sam da je govorio iskreno. Mi dobro pratimo šta rade strane službe u Srbiji, i nema tu filozofije, mi znamo da nisu zadovoljni bržem napretku Srbije. A što bi se neko radovao većem rastu Srbije od Hrvatske. Evo da vam navedem primer: 2014. godine ukupan BDP Srbije je bio 32.9 milijardi evra. U isto vreme u Hrvatskoj njihov BDP je bio 48. milijardi evra. I jedni i drugi ove godine završavamo sa 52. milijarde. Zašto bi to neko voleo. Najlakše im je da pišu da sam ludak ili četnik, iako mi niko nikada nije bio četnik, stradali su samo zato što su Srbi. Dakle, jel to smisao. Šta je u stvari to što vi tražite svim tim napadima na takav način. I to što Srbija više nije prva u košarci ili fudbalu, već u ekonomiji[size=42] - rekao je TITO , i dodao:[/size]
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26518
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Crna Gora okupirana trebamo pomoc Hrvatske - Page 2 Empty Re: Crna Gora okupirana trebamo pomoc Hrvatske

Post by Serbinho-3 Fri 17 Sep - 22:02

Zastrašujuće je kako su u Hrvatskoj napali našeg bivšeg patrijarha Irineja, a oni Stepinca, pravosnažno osuđenog da predstavljaju kao sveca, svakoga ko neće da optuži srpski narod krive za sve, a mi ne treba da komentarišemo to stalno, samo ponekad, Srbija mora da imde napred, mi smo zemlja koja nema izlaz na more, a nema ga ni Austrija pa su bogati, mi tako moramo da radimo. Rad je taj koji donosi razliku, zato nam treba više fabrika.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26518
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Crna Gora okupirana trebamo pomoc Hrvatske - Page 2 Empty Re: Crna Gora okupirana trebamo pomoc Hrvatske

Post by omni Fri 17 Sep - 22:02

omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Crna Gora okupirana trebamo pomoc Hrvatske - Page 2 Empty Re: Crna Gora okupirana trebamo pomoc Hrvatske

Post by Serbinho-3 Fri 17 Sep - 22:03

- Pokušavaj da me sklone jer je pitanje rukovodstva važno, stari Bih Zajed koji je napravio Emirate, otišao 70-tih u posetu Libiji kod Gadafija, tad je rekao da se nada da će Umirati da izgledaju kao Libija tada, a pogledajte kako Emirati danas izgledaju, a kako Libija. To je uspeh rukovodstva, onih kji sanjaju snove i ispunjavaju ciljeve, i zato im ja smetam.
On kaže da je pre nekoliko godina bila svakodnevna hajka na njega zbog Savamale, a da su danas svi oduševljeni izgledom Beograda na vodi.
Neki hrabri ljudi su počeli da grade auto-puteve, bolnice, fabrike. Toliko smo uradili za našu zemlju, za svaki grad. LJudi nisu budale, vide ko se za njih bori i kome je stalo. Pa tri dana sam trčao kada me je onaj starac pitao za put Rudno-Studenica. I bio je u pravu, nisu počeli da ga grade. A sada rade na tome. Za to živim, i za to se borim - istakao je on.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26518
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Crna Gora okupirana trebamo pomoc Hrvatske - Page 2 Empty Re: Crna Gora okupirana trebamo pomoc Hrvatske

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum